Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружението за металдетектинг

Go down 
+10
horo
tepes
QNUS
stan960
bobo
sir S
ivangrozni
adminn
AdEoY
vaskoni78
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружението за металдетектинг  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружението за металдетектинг    Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружението за металдетектинг  - Page 2 EmptyВто Яну 24, 2012 3:32 pm

Това че законите са такива кво да значи -Сами да си сложим кръста и да си запалим свещичка за упокой ли.То и в други д-ви е имало и има закони който не са полезни за обществото и нарушават човешките му права къвто е тоя лайнян закон за опазване на К.Ц. -Само че хората там се борят да ги променят и не се примиряват докато не го сторят.ps -Да не пропусна и връщащият се иззад океана -С предатели зад гърба си няма как да станеш лидер дори да го искаш -колкото до нета изглежда подценяваш силата му макар че го използваш да пишеш тук и от местоработата си и от къщи.За повеждането пък -то тия който са избрани за това не го правят макар че много им се искаше да оглавят Федерацията -та що да го правя аз.Иначе винаги съм казвал че съм за това да се покажем на открито -определяите ден и дата и съм там -то е същото като да одиш на некакъв събор -ЦЕЛТА Е ДРУГА....................................................
Върнете се в началото Go down
 
Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружението за металдетектинг
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг”
» Рашидов: Започваме кампания за връщане на културно-исторически ценности
» Вежди Рашидов спря от продажба на търг в Швейцария незаконно изнесени антични монети

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: