Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Simplex Fisher нишани TEKNETICS грунда GOLD tesoro nexus Coil Minelab голден lorenz маск Майнлаб miladinka mask VANQUISH kupuvam 5000 wave nokta deus врътка пират Spectrum prodavam
 

 Търсене на злато с багети.

Go down 
+10
G.M.2
hagemon4o
bojidar videv
pechkata
vvurbanov
ziggler
horo
muhata
wallb2
Kiril62
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



Търсене на злато с багети. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с багети.   Търсене на злато с багети. - Page 2 EmptyЧет Мар 22, 2012 2:46 am

Тия багети от балени ми ги подари един приятел.Донесе ги от САЩ ,те имаха три функции.Ставаха на махало,приемаха ве образна и ге форма.Не знам каква фирма ги беше правила.Стрували хиляда долара.Оба4е не ми паснаха и аз на свой ред ги подарих.Направих си багети от две пластмасови тръби4ки в единия край вързани с тиксо.Със тях работех по добре. Господин Божидаре,то4но така си блъсках главата в стената.И то в двете за да става двойно по бързо.









Върнете се в началото Go down
alabala
Легионер
Легионер
alabala



Търсене на злато с багети. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с багети.   Търсене на злато с багети. - Page 2 EmptyЧет Мар 22, 2012 7:22 am

vvurbanov написа:
Тия багети от балени ми ги подари един приятел.Донесе ги от САЩ ,те имаха три функции.Ставаха на махало,приемаха ве образна и ге форма.Не знам каква фирма ги беше правила.Стрували хиляда долара.Оба4е не ми паснаха и аз на свой ред ги подарих.Направих си багети от две пластмасови тръби4ки в единия край вързани с тиксо.Със тях работех по добре. Господин Божидаре,то4но така си блъсках главата в стената.И то в двете за да става двойно по бързо.










Какво да им обясняваш, те са професори.
Върнете се в началото Go down
imperator I
Новобранец
Новобранец




Търсене на злато с багети. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с багети.   Търсене на злато с багети. - Page 2 EmptyПон Апр 02, 2012 11:30 pm

pechkata написа:
vvurbanov написа:
Според едно руско изследване водата при движението си създава електромагнитно поле.Някои животни между които акулата 4ук имат органи с които регистрират ел. полето излъ4вано от техните жертви и по този на4ин ги откриват.Вероятно и 4овек притежава такава способност която му помага при откриване на вода.При скриването на златни предмети багетистите успешно ги намират.В други слу4аи е достатъ4но търсачите да си въобразяват 4е на дадено място има злато и багетите реагират то4но там.Но не могат да се открият старо заровени предмети с багети.Явно хората знаейки или предполагайки къде е златото променят биополето си и багетиста несъзнателно реагира. Рудни жили се намират с багети но те вероятно имат по силно ел. поле.
Интересно защо багетиста засича обект заровен като свидетел без да знае че е там а антично укрит обект не може да открие...? Може би твоята теория за положителна и отрицателна енергия е факт...
мечта
Колега нов съм във този форум но не съм съгласен ,че неможе да се откриват стари заровени предмети със багетите и е много важно кой стой зад тях.
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



Търсене на злато с багети. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с багети.   Търсене на злато с багети. - Page 2 EmptyВто Апр 03, 2012 1:36 am

Колега императоре,ако можеше да се намира злато с багета щяха да искат регистрация не на металотърсачите,а на всичко що от един километър прилича на багета.А закона щеше да гласи (Който види или си помисли за багета се наказва с лишаване от свобода до шест години и отнемане на званието имманяр в полза на държавата).
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




Търсене на злато с багети. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с багети.   Търсене на злато с багети. - Page 2 EmptyСря Апр 04, 2012 5:50 pm

Според мен багетист цветни ценни предмети или монети неможе да засече.Виждал съм как на багетист слагат три еднакви шишета като две са с вода а едното е с мастика и е безгрешен Very Happy
Върнете се в началото Go down
alabala
Легионер
Легионер
alabala



Търсене на злато с багети. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с багети.   Търсене на злато с багети. - Page 2 EmptyСря Апр 04, 2012 6:58 pm

gog написа:
Според мен багетист цветни ценни предмети или монети неможе да засече.Виждал съм как на багетист слагат три еднакви шишета като две са с вода а едното е с мастика и е безгрешен Very Happy

Хахах.
Върнете се в началото Go down
 
Търсене на злато с багети.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Търсене на самородно злато на очи ...
» Търсене на злато в Швейцария
» Екипировка за търсене на злато в реки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
Идете на: