Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nokta Simplex 5000 kupuvam nexus грунда врътка Майнлаб Coil нишани deus пират prodavam Fisher GOLD Minelab miladinka голден VANQUISH маск mask lorenz tesoro TEKNETICS wave Spectrum
 

 Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M

Go down 
+30
Aurelius
kaponcheto
Mladencho
bobi31
Gandalf
tepes
akulata88
ivanasen
бобо
Ancient Hunter
miroslav
Джони
jordan_nenov
ezz
comander
titpulo
G.M.2
pechkata
4орта
Golden Mask
jagler
handjata
Podlecii.avg
gullam
alabala
borisov
kelesis_ss
georgi_at
astervil
niki3
34 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M    - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 EmptyНед Мар 31, 2013 10:41 pm

http://video.yandex.by/users/sorexsft/view/9
Тук тестовете са по реални, в земята и на ход. Има и сравнения с други апарати.
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M    - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 EmptyПон Апр 01, 2013 1:51 pm

Като преближава целта забързва маха и почва симфония.Като е с по бавен мах издава звук от едната страна,като го забърза издава и в двете.Абе не са чиста пара тез тестови,и то в присъствието на производителя.То като трябваше да демонстрират се изнизаха,сега и 100 клипа да има кел фаида.Гледам вече ревнали хора от тях,за плаж не стават пак то само там е горе доло легална работата.Ама така щте е подвеждаща реклама,лоши резултати.Колко лесно се предадоха нашите нашите форумни спецове,за по софра и ичкия сега горещо препоръчват зделаната дикинтия.
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M    - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 EmptyПон Апр 01, 2013 10:45 pm

Здравеи Митко,
гледам сменил си GPX4500 с GPX5000. Какво ти е мнението за него сравнен с GPX4500? Желая късмет!
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M    - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 EmptyПон Апр 01, 2013 11:02 pm

Aurelius написа:
Здравеи Митко,
гледам сменил си GPX4500 с GPX5000. Какво ти е мнението за него сравнен с GPX4500? Желая късмет!
Тая тема е за руски детектори които работят само на луната, Цецо няма как да пиша в нея относно впечатленията ми за GPX 5000. Някои може да си помисли че става въпрос за руската сурвачка и да се заблуди да си купи,пак после да ореве орталето тука.
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M    - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 EmptyПон Апр 01, 2013 11:07 pm

О.К.! Бъди здрав!
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M    - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 EmptyВто Апр 02, 2013 11:21 pm

Сега малко лични впечатления от руската техника:
1. балансира се перфектно и в автоматичен такаив ръчен режим, и земята не мърда целия ден ако махаш на еднородна почва
2. бърка много дълбоко и от както и намерих един чалъм, не ме е лъгала за сигнал, на лека почва може да се усили до край и в комбинация със слушалки, мисля че няма машина която да покаже такива параметри.
3. дискриминацията е повече от добра, режима за замърсено отсича много бързо и точно цвета от близкоразположено желязо, като в същото време дълбочината си остава прилична(една идея под Deus)
4. с един комплект алкални батерии в неделя махах цял ден и нивото им падна с едно деление, вчера пак ходих за 1-2 часа и сега са на две деления над средата.
В неделя с още трима колеги с машинки дело на известни БГ майстори влязохме в един по техни думи тотално пребит обект, резултата след един час беше-те с по едно коце, аз със 12монети, от които около 4-5 от по големите, е сега аз на кой да вярвам, на мене си или на някой който не е работил с такава машина и пет минути и дава компетентни мнения по форумите?
Да поясня само че не съм нито търговец на МД, нито имам нещо общо с дилърите им, просто ме дразнят такива генерални изводи.
Теста на руснаците си е напълно реален,а турчина прави някакви фокуси...
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M    - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 EmptyЧет Апр 04, 2013 1:41 pm

comander написа:
Тая тема е за руски детектори които работят само на луната, Цецо няма как да пиша в нея относно впечатленията ми за GPX 5000. Някои може да си помисли че става въпрос за руската сурвачка и да се заблуди да си купи,пак после да ореве орталето тука.
Eй тук е най-големия рев, реки от сълзи се леят Smile
http://metaldetecting.eu/index.php/topic,304.0.html
http://metaldetecting.eu/index.php/topic,1357.0.html
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M    - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 EmptyПет Апр 05, 2013 10:02 pm

Ancient Hunter написа:
comander написа:
Тая тема е за руски детектори които работят само на луната, Цецо няма как да пиша в нея относно впечатленията ми за GPX 5000. Някои може да си помисли че става въпрос за руската сурвачка и да се заблуди да си купи,пак после да ореве орталето тука.
Eй тук е най-големия рев, реки от сълзи се леят Smile
http://metaldetecting.eu/index.php/topic,304.0.html
http://metaldetecting.eu/index.php/topic,1357.0.html
Стефчо,направо ги пукна тия никове.Незнам колко имаш 10 ли 20 ли?А що се отнася за постовите на потребителите от твоя саит,metaldetecting.eu Тяхното мнение е колкото да се отсрамят за подараците.
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M    - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 EmptyПет Апр 05, 2013 10:26 pm

comander написа:
Ancient Hunter написа:
comander написа:
Тая тема е за руски детектори които работят само на луната, Цецо няма как да пиша в нея относно впечатленията ми за GPX 5000. Някои може да си помисли че става въпрос за руската сурвачка и да се заблуди да си купи,пак после да ореве орталето тука.
Eй тук е най-големия рев, реки от сълзи се леят Smile
http://metaldetecting.eu/index.php/topic,304.0.html
http://metaldetecting.eu/index.php/topic,1357.0.html
Стефчо,направо ги пукна тия никове. Незнам колко имаш 10 ли 20 ли?А що се отнася за постовите на потребителите от твоя саит,metaldetecting.eu Тяхното мнение е колкото да се отсрамят за подараците.
Нямаш си на идея колко си заблуден, а си мислиш че много знаеш Smile
Жалка и смешна история.
Даже не знаеш кой е собственика на форума. На Микрон сайта е този: www.mikronbg.com
Всеки писал мнения в синия форум е реален човек с име и адрес, можеш да се свържеш с всеки. Много лесно е да се разбере кой колко ника има.
Какво ли ти обяснявам ... No
А, и да не забравя - понеже плюеш руските апарати без да имаш и 5 секунди работа с тях, заповядай на събора. Руснаците ще са там с още нова техника и ще можеш да направиш каквито си искаш тестове Idea
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M    - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 EmptyПет Апр 05, 2013 10:39 pm

Ancient Hunter написа:
comander написа:
Ancient Hunter написа:
comander написа:
Тая тема е за руски детектори които работят само на луната, Цецо няма как да пиша в нея относно впечатленията ми за GPX 5000. Някои може да си помисли че става въпрос за руската сурвачка и да се заблуди да си купи,пак после да ореве орталето тука.
Eй тук е най-големия рев, реки от сълзи се леят Smile
http://metaldetecting.eu/index.php/topic,304.0.html
http://metaldetecting.eu/index.php/topic,1357.0.html
Стефчо,направо ги пукна тия никове. Незнам колко имаш 10 ли 20 ли?А що се отнася за постовите на потребителите от твоя саит,metaldetecting.eu Тяхното мнение е колкото да се отсрамят за подараците.
Нямаш си на идея колко си заблуден, а си мислиш че много знаеш Smile
Жалка и смешна история.
Даже не знаеш кой е собственика на форума. На Микрон сайта е този: www.mikronbg.com
Всеки писал мнения в синия форум е реален човек с име и адрес, можеш да се свържеш с всеки. Много лесно е да се разбере кой колко ника има.
Какво ли ти обяснявам ... No
А, и да не забравя - понеже плюеш руските апарати без да имаш и 5 секунди работа с тях, заповядай на събора. Руснаците ще са там с още нова техника и ще можеш да направиш каквито си искаш тестове Idea
Имено от този синия форум разбрах че това си ти стефчо Ancient Hunter, това че не разбираш от метал детектинг,не ти дава право да съдиш разбиращите.Изкуствен си,покраи тебе няма читава техника това е факт.Незнаех че десислава те е набутала в федерацията,за това обвиних славчо,за което някога щте му се извиня може би.И другите ти никове ми казаха споко ще си трая.
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M    - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 EmptyПет Апр 05, 2013 10:45 pm

Къде си видял да съдя някой ??????????
Във всеки свой пост доказваш колко много си заблуден.
Жив и здрав да си, всеки има право да мисли каквото си иска Smile
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M    - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 EmptyПет Апр 05, 2013 10:47 pm

Ancient Hunter написа:
Къде си видял да съдя някой ??????????
Във всеки свой пост доказваш колко много си заблуден.
Жив и здрав да си, всеки има право да мисли каквото си иска Smile
Викаш там руснаците няма да дезертират щтото почвата лека и ще откинат горе доло,не като в краиморие,дим да ги няма.
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M    - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 EmptyПет Апр 05, 2013 11:17 pm

Пак колкото да се намираме на приказка. Никой не е дезертирал. Защо така реши? От първия до последния ден бяха там:
 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 0188
 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 0190
 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 0191
 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 0195
 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 0196
 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 0206
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M    - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 EmptyПет Апр 05, 2013 11:49 pm

Ааа точно тука,предния ден преди състезанието за томболата установяват че детекторите им не откинват,поне присъстващтите от снимките го потвърждават макар че те се занимават от 2 години но все пак ми предадоха коментара .Стефане редно е цялата информация да побликуваш не само това което може да бъде тълкувано по няколко начина. като ги предлагате само казваите на хората че за тежка почва не стават.А не като ваш съфорумник дето беше ревнал че за плаж не става,а вие вкупом тръгнахте да му обесявате колко сложен бил апарата и колко настроики имал.Като гледате само келепира за вас така се случва.
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M    - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 EmptyСъб Апр 06, 2013 12:40 am

comander написа:
Ааа точно тука,предния ден преди състезанието за томболата установяват че детекторите им не откинват,поне присъстващтите от снимките го потвърждават макар че те се занимават от 2 години но все пак ми предадоха коментара .Стефане редно е цялата информация да побликуваш не само това което може да бъде тълкувано по няколко начина. като ги предлагате само казваите на хората че за тежка почва не стават.А не като ваш съфорумник дето беше ревнал че за плаж не става,а вие вкупом тръгнахте да му обесявате колко сложен бил апарата и колко настроики имал.Като гледате само келепира за вас така се случва.
Че кой и къде е казал, че са за тежка почва ??? Question В нивата с черната пръст не работеха точно толкова колкото и другите апарати не работеха. Никой никога не е твърдял нищо друго! Пак нещо измисляш, или някой ти е наговорил куп глупости и си се вързал до последно.
Кой и къде е ревнал, че не стават за плаж, че нещо ми се губи такъв момент?
На състезание за награди не слязоха на плажа, не защото някой ги е разубеждавал, а защото казаха: "На нас награди не ни трябват, нека други ги намерят". Ако обърна внимание, те самите подариха няколко апарата (считай ги също за награди). Ако беше дошъл да им кажеш, "Елате да се състезаваме", повярвай нямаше да ти откажат Smile
Като ти казвам ,че си в заблуда, не ми вярваш.
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M    - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 EmptyСъб Апр 06, 2013 1:15 am

Ancient Hunter написа:
comander написа:
Ааа точно тука,предния ден преди състезанието за томболата установяват че детекторите им не откинват,поне присъстващтите от снимките го потвърждават макар че те се занимават от 2 години но все пак ми предадоха коментара .Стефане редно е цялата информация да побликуваш не само това което може да бъде тълкувано по няколко начина. като ги предлагате само казваите на хората че за тежка почва не стават.А не като ваш съфорумник дето беше ревнал че за плаж не става,а вие вкупом тръгнахте да му обесявате колко сложен бил апарата и колко настроики имал.Като гледате само келепира за вас така се случва.
Че кой и къде е казал, че са за тежка почва ??? Question В нивата с черната пръст не работеха точно толкова колкото и другите апарати не работеха. Никой никога не е твърдял нищо друго! Пак нещо измисляш, или някой ти е наговорил куп глупости и си се вързал до последно.
Кой и къде е ревнал, че не стават за плаж, че нещо ми се губи такъв момент?
На състезание за награди не слязоха на плажа, не защото някой ги е разубеждавал, а защото казаха: "На нас награди не ни трябват, нека други ги намерят". Ако обърна внимание, те самите подариха няколко апарата (считай ги също за награди). Ако беше дошъл да им кажеш, "Елате да се състезаваме", повярвай нямаше да ти откажат Smile
Като ти казвам ,че си в заблуда, не ми вярваш.
Стефчо ясно ми е че хляб и сол не ти се яде, иска ти се агнешко,поне гледаи да не е на гърба на незнаещите.Ас съм сигурен в руския неуспех към електрониката,пак колкото и да се мъчиш да я изкараш цвете.При тях прогрес в монетарите няма ,няма и да има.
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M    - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 EmptyСъб Апр 06, 2013 8:44 am

Всички които са купили или поне са ги пробвали пишат обратното на твоите мнения. Само ти ги отричаш и то без да си поработил и 2 мин. с тях. С какво ти пречат Question Или имаш комсомолско поръчение от някого?
Когато човек си въобрази, че всичко знае и може, не усеща как тръгва надолу към дъното. Първите признаци за това са, когато стане компетентен за неща за които няма и най-малка представа Wink
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M    - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 EmptyСъб Апр 06, 2013 8:56 am

Ancient Hunter написа:
Всички които са купили или поне са ги пробвали пишат обратното на твоите мнения. Само ти ги отричаш и то без да си поработил и 2 мин. с тях. С какво ти пречат Question Или имаш комсомолско поръчение от някого?
Когато човек си въобрази, че всичко знае и може, не усеща как тръгва надолу към дъното. Първите признаци за това са, когато стане компетентен за неща за които няма и най-малка представа Wink
Абе иска ти се да ми направиш психо портрет ама не успяваш,смятаи аз колко малко знам дет не сам спрял да ходя,пък ти колко много знаеш дет на обект не си стъпил.И наи лошото е че сте много(знаещтите)като тебе.За комсомолското поръчение ти трябва да кажеш,Какви са заповедите от (братска русия)?
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M    - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 EmptyСъб Апр 06, 2013 9:56 am

Цитат :
смятаи аз колко малко знам дет не сам спрял да ходя
Опс, обърка се. Искаше да кажеш, "колко много приказвам за неща, за които и хабер нямам" Smile
Колко съм ходил по обекти, да не си ми светил че да знаеш? Ела на събора, ще ти донеса куп албуми със снимки (от 1990 до 2002г) само от обекти и снимки с хора от цялата страна от съвместни ходения по гори и обекти. Истории и аз мога с дни да ти разказвам за минали времена. С всяко мнение все повече показваш, колко много неща не знаеш, но си компетентен. Аз за разлика от теб не говоря и пиша нищо за апарати, хора или събития които не са ми познати и не знам нищо за тях! Покажи ми поне едно такова мое мнение?
Между другото, твоите градски точно това казаха, че вече си им дотегнал със безкрайно повтаряне на едни и същи стари истории за минали времена и някогашни успехи.
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M    - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 EmptyСъб Апр 06, 2013 10:28 am

Ancient Hunter написа:
Цитат :
смятаи аз колко малко знам дет не сам спрял да ходя
Опс, обърка се. Искаше да кажеш, "колко много приказвам за неща, за които и хабер нямам" Smile
Колко съм ходил по обекти, да не си ми светил че да знаеш? Ела на събора, ще ти донеса куп албуми със снимки (от 1990 до 2002г) само от обекти и снимки с хора от цялата страна от съвместни ходения по гори и обекти. Истории и аз мога с дни да ти разказвам за минали времена. С всяко мнение все повече показваш, колко много неща не знаеш, но си компетентен. Аз за разлика от теб не говоря и пиша нищо за апарати, хора или събития които не са ми познати и не знам нищо за тях! Покажи ми поне едно такова мое мнение?
Между другото, твоите градски точно това казаха, че вече си им дотегнал със безкрайно повтаряне на едни и същи стари истории за минали времена и някогашни успехи.
Маниполатор от класа си стефане еи за това не те любят хората,Изкуствен до няма и къде.Минало при мен няма,само настоящо.Хората с които споделям успехите ми няма как да споделят с човек като тебе каквото и да е било.Типично за теб,всичко е на базата на лъжата и слуховете.Остани с здраве, а то определено щте ти трябва.....поне ако смяташ да идваш на сам.
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M    - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 EmptyСъб Апр 06, 2013 10:35 am

Забравих.....нали Ancient Hunter не беше ти ?Сега пък си ти ......4орта ........
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M    - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 EmptyСъб Апр 06, 2013 10:55 am

Митко, в Микрон работят 6 души - Стефан, Данчо, Камен, Валентина, Даниела и Марина. Много елементарно и примитивно е да си мислиш, че всички те са един човек и никовете са на един човек Laughing
Заповядай в офиса или магазина, ще се запознаеш с всички. Няма нищо изкуствено, манипулатора май си ти с мненията без покритие.
Цитат :
Типично за теб, всичко е на базата на лъжата и слуховете.
Пак само глупости и измислици пишеш. Айде покажи ми поне една лъжа къде съм написал???
Нещо май не излизат напоследък гърнета както едно време, затова си нервен и се ядеш по форумите с тоя и оня? Ние какво сме ти виновни? Не си заслужава да си губя времето повече с теб.


Последната промяна е направена от Ancient Hunter на Нед Апр 07, 2013 9:11 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M    - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 EmptyСъб Апр 06, 2013 10:59 am

Ancient Hunter написа:
Митко, в Микрон работят 6 души - Стефан, Данчо, Камен, Валентина, Даниела и Марина. Много елементарно и примитивно е да си мислиш, че всички те са един човек и никовете са на един човек Laughing
Заповядай в офиса или магазина, ще се запознаеш с всички. Няма нищо изкуствено, манипулатора май си ти с мненията без покритие.
Нещо май не излизат напоследък гърнета както едно време, затова си нервен и се ядеш по форумите с тоя и оня? Ние какво сме ти виновни?
Не бе Течо, голяма кал тука и не може да се ходи никъде.за това така те намерих за лаф моабет.Ама го дават да се оправя времето,споко скоро пак ше те лиша от присъствието ми.
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M    - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 EmptyСъб Апр 06, 2013 11:13 am

ОК, жив и здрав. Чакам те на събора да ти предоставя малко техника за тестване. Поне едно реално мнение да кажеш.
Върнете се в началото Go down
ivangrozni
Консул
Консул
ivangrozni



 - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M    - Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M - Page 4 EmptyСъб Апр 06, 2013 12:34 pm

Малко черен хумор : Носи се слух , че Микрона търсел още хора да назначи за да му ремонтират машините.
Върнете се в началото Go down
 
Re: Нов руски металдетектор - АКА Сигнум MFT 7272M
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» АКА Signum 7272M
»  Купувам АКА Сигнум
» Продавам АКА Сигнум МФТ (3бр. сонди)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Други марки вносни детектори-
Идете на: