Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
nexus нишани грунда маск TEKNETICS lorenz VANQUISH Coil 5000 kupuvam пират prodavam mask врътка GOLD nokta Spectrum miladinka Minelab голден deus Майнлаб tesoro wave Fisher Simplex
 

 Организация на Златодобиващите

Go down 
+7
stan960
geicezar
miroslavmladenov
Kiril62
horo
adminn
tapata
11 posters
АвторСъобщение
tapata
Новобранец
Новобранец
tapata



Организация на Златодобиващите Empty
ПисанеЗаглавие: Организация на Златодобиващите   Организация на Златодобиващите EmptyСря Фев 15, 2012 12:47 pm

Има ли начин да се направи организация , чрез която да се протестира срещу
“Дънди Прешъс Метълс” и други такива
или само ще се информираме по форумите кой и с колко
е обрал България .
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Организация на Златодобиващите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Организация на Златодобиващите   Организация на Златодобиващите EmptyСря Фев 15, 2012 1:16 pm

По принцип е идея да се направи организация - асоциация примерно, на златотърсачите, чрез промиване.
За борба с големите едва ли - там правителството е на ход.
Върнете се в началото Go down
horo
Про-Консул
Про-Консул
horo



Организация на Златодобиващите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Организация на Златодобиващите   Организация на Златодобиващите EmptyСря Фев 15, 2012 2:04 pm

да организация и определено трябва да има ,но нека този път несе прави със цел продажба а дасе потърси пореалезиране на това хоби както го правят американците не че те неправят пари от това но все пак дасе сообразим със това че тук няма пари а хората имат нужда да разпуснат от секидневните си проблеми аз съм готов да помогна със каквото мога и определено ще се вкюча в такава организация......
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Организация на Златодобиващите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Организация на Златодобиващите   Организация на Златодобиващите EmptyСря Фев 15, 2012 2:55 pm

Ето така го правят по света,всеки да се чувства добре от практикуващото хоби.Всекидневно контактувам със колегите от подобни организациии в Европа,САЩ и Канада.Хората умеят да се наслаждават на красотите които имат.При нас всичко се дава на чужди компании да изнасят богатствата ни навън.
http://www.numizma.com/magazine/?p=2723
Върнете се в началото Go down
tapata
Новобранец
Новобранец
tapata



Организация на Златодобиващите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Организация на Златодобиващите   Организация на Златодобиващите EmptyСъб Фев 25, 2012 2:25 pm

До тука ли стигна правенето на организацията ?
Да гледаме само по киното как се наслаждават и чувстват добре колегите по другите държави ?
Върнете се в началото Go down
miroslavmladenov
Про-Консул
Про-Консул




Организация на Златодобиващите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Организация на Златодобиващите   Организация на Златодобиващите EmptyСъб Фев 25, 2012 5:24 pm

ще стане,тапа,имаи търпение cheers
Върнете се в началото Go down
geicezar
Новобранец
Новобранец
geicezar



Организация на Златодобиващите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Организация на Златодобиващите   Организация на Златодобиващите EmptyСря Фев 29, 2012 5:20 pm

Идеята е добра но дали има кой да се нагърби с отговорноста.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Организация на Златодобиващите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Организация на Златодобиващите   Организация на Златодобиващите EmptyСъб Мар 03, 2012 4:36 pm

Леле всезнайкото и тука взе да ръси съвети-Че ти кво отбираш от промивване на речно злато бе........... Cool
Върнете се в началото Go down
geicezar
Новобранец
Новобранец
geicezar



Организация на Златодобиващите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Организация на Златодобиващите   Организация на Златодобиващите EmptyСъб Мар 03, 2012 5:33 pm

Що не вървиш да изправяш краставиците -ми постоянно търсиш с някой да се заяждаш.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Организация на Златодобиващите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Организация на Златодобиващите   Организация на Златодобиващите EmptyСъб Мар 03, 2012 7:09 pm

Кажи кучето на кайшка,кво та нерви-Не ви се нрави че ще има друга организация която може да има допирателна с металдетектинга ли.........Много нещастници с малко акъл туй са случи при вас,отгоре на всичко пък и са опитвате да са прайте на монополисти в сферата щото уж сте понасяли отговорно не знам кво си-понеже реална дейност не осъществявте-И да не забравиш да го предадеш това на началниците си дето са та нахъсали да дрискаш тук. Cool [right]
Върнете се в началото Go down
tapata
Новобранец
Новобранец
tapata



Организация на Златодобиващите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Организация на Златодобиващите   Организация на Златодобиващите EmptyСъб Мар 03, 2012 7:52 pm

stan960 написа:
Кажи кучето на кайшка,кво та нерви-Не ви се нрави че ще има друга организация която може да има допирателна с металдетектинга ли.........Много нещастници с малко акъл туй са случи при вас,отгоре на всичко пък и са опитвате да са прайте на монополисти в сферата щото уж сте понасяли отговорно не знам кво си-понеже реална дейност не осъществявте-И да не забравиш да го предадеш това на началниците си дето са та нахъсали да дрискаш тук. Cool [right]
На всяко гърне мирудия и тук ли се намърда да плюваш някой като се мъчи да прай нещо ти само да плюваш оди там плювай федерацията що щеш тука .
Върнете се в началото Go down
geicezar
Новобранец
Новобранец
geicezar



Организация на Златодобиващите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Организация на Златодобиващите   Организация на Златодобиващите EmptyСъб Мар 03, 2012 11:56 pm

stan960 написа:
Кажи кучето на кайшка,кво та нерви-Не ви се нрави че ще има друга организация която може да има допирателна с металдетектинга ли.........Много нещастници с малко акъл туй са случи при вас,отгоре на всичко пък и са опитвате да са прайте на монополисти в сферата щото уж сте понасяли отговорно не знам кво си-понеже реална дейност не осъществявте-И да не забравиш да го предадеш това на началниците си дето са та нахъсали да дрискаш тук. Cool [right]
[list][*]


Уш бързо схващаш пък трябва много да ти се обеснява-нямам нищо против организация на златотърсачите.
Ако някой се наеме аз ще съм първия и член-защото съм човек на действията и обичам да подкрепям каузите против разграбването на държавата.

За теб съм сигурен че пак ще лаеш против -това ти е в кръвта-нещо се те сърби.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Организация на Златодобиващите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Организация на Златодобиващите   Организация на Златодобиващите EmptyНед Мар 04, 2012 8:59 am

На оня преди теб нема и да отговарям-той дон Кихота ясно за кво е тука да се бори с разни концесионери и подлогите им комисионери-Което си е хубава идея само дето за тази цел си има вече създадени други организаций.Колкото до твойте деиствени действия,не вервам да са по различни от това което усираш и сега,ако да си член на още сто организаций като тая в която членуваш,щото нали виждаш човека призовава към реални действия-Пък вие действените мишоци скрили са под шапката на федерацииката ви за три години един мирен протест не можахте или по скоро не искахте да направите.Сборове,екскурзии и плюване по тези несъгласни с мишкуването ви-това са ви реалните действия до сега-жалки шутове. Cool ps-Извинявм се на колегите че пренесох спора тук,просто се ядосах че тоя и тук се присламчва-нема да ви казвам че файдата от такива е никаква.И все пак да му кажа и на ТАПАТА-Не те знам откога си в занаята и дали въобще си,когато преди доста време Стефан и Кирил отвориха идеята за организация на златотърсачите в БГ не съм забелязал да си бил на хоризонта,ще е жалко ако с тия идей се окажеш поредният новодошъл бушон.
Върнете се в началото Go down
bojidar videv
Новобранец
Новобранец




Организация на Златодобиващите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Организация на Златодобиващите   Организация на Златодобиващите EmptyНед Мар 04, 2012 4:20 pm

Колеги вярно ли е че ако се регистрираш и продаваш добитото злато на държавата след време взимаш миньорска пенсия?
Върнете се в началото Go down
branib
Легионер
Легионер




Организация на Златодобиващите Empty
ПисанеЗаглавие: Организация на Златодобиващите   Организация на Златодобиващите EmptyНед Мар 04, 2012 6:21 pm

Ти къде живееш бе колега те им махнаха категориите на хората ти пенсия ще чакаш че си плацикаш краката по барите.
Върнете се в началото Go down
mario1
Новобранец
Новобранец
mario1



Организация на Златодобиващите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Организация на Златодобиващите   Организация на Златодобиващите EmptyНед Мар 04, 2012 6:45 pm

bojidar videv написа:
Колеги вярно ли е че ако се регистрираш и продаваш добитото злато на държавата след време взимаш миньорска пенсия?
Авер мани тая пенсия ако не струпаш нещо до тогава
Върнете се в началото Go down
alabala
Легионер
Легионер
alabala



Организация на Златодобиващите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Организация на Златодобиващите   Организация на Златодобиващите EmptyНед Мар 04, 2012 9:41 pm

mario1 написа:
bojidar videv написа:
Колеги вярно ли е че ако се регистрираш и продаваш добитото злато на държавата след време взимаш миньорска пенсия?
Авер мани тая пенсия ако не струпаш нещо до тогава


Колега то така се трупа в това време
Върнете се в началото Go down
geicezar
Новобранец
Новобранец
geicezar



Организация на Златодобиващите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Организация на Златодобиващите   Организация на Златодобиващите EmptyНед Мар 04, 2012 11:54 pm

stan960 написа:
На оня преди теб нема и да отговарям-той дон Кихота ясно за кво е тука да се бори с разни концесионери и подлогите им комисионери-Което си е хубава идея само дето за тази цел си има вече създадени други организаций.Колкото до твойте деиствени действия,не вервам да са по различни от това което усираш и сега,ако да си член на още сто организаций като тая в която членуваш,щото нали виждаш човека призовава към реални действия-Пък вие действените мишоци скрили са под шапката на федерацииката ви за три години един мирен протест не можахте или по скоро не искахте да направите.Сборове,екскурзии и плюване по тези несъгласни с мишкуването ви-това са ви реалните действия до сега-жалки шутове. Cool ps-Извинявм се на колегите че пренесох спора тук,просто се ядосах че тоя и тук се присламчва-нема да ви казвам че файдата от такива е никаква.И все пак да му кажа и на ТАПАТА-Не те знам откога си в занаята и дали въобще си,когато преди доста време Стефан и Кирил отвориха идеята за организация на златотърсачите в БГ не съм забелязал да си бил на хоризонта,ще е жалко ако с тия идей се окажеш поредният новодошъл бушон.

То тук не остана с някой с който да не си се скарал -колкото до усирането ти си много по-напред от мен.
Която и тема да отвориш смърди от твойте акания.
Много ми тъпееш и за това спирам да се занимавам с теб в ефир за да не развалям темите на колегите.
Ако нещо искаш да ми кажеш има лични за това.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Организация на Златодобиващите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Организация на Златодобиващите   Организация на Златодобиващите EmptyПон Мар 05, 2012 12:22 am

Говореше се верно за некви пенсий ,ма чак пък миньорски не съм чувал -И беше по скоро пожелателно,доколкото си спомням такива се разправяха некъде след -85-86-та когато разрешиха да се създават малки частни фирми и предприятия.Сега боже упази да чакаш от тия каквито и да е дивиденти.
Върнете се в началото Go down
tapata
Новобранец
Новобранец
tapata



Организация на Златодобиващите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Организация на Златодобиващите   Организация на Златодобиващите EmptyЧет Мар 08, 2012 10:28 am

geicezar написа:
Идеята е добра но дали има кой да се нагърби с отговорноста.
Е те това е проблема нагърбването с отговорността , никой не се натиска за организация страх ги е хората по добре да седят зад компютъра ако има лебец и сеир по хубаво от това няма .
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Организация на Златодобиващите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Организация на Златодобиващите   Организация на Златодобиващите EmptyЧет Мар 08, 2012 10:55 am

tapata написа:
geicezar написа:
Идеята е добра но дали има кой да се нагърби с отговорноста.
Е те това е проблема нагърбването с отговорността , никой не се натиска за организация страх ги е хората по добре да седят зад компютъра ако има лебец и сеир по хубаво от това няма .
-Е вие двамата нема да са нагърбвате,споко -Има кой........................... Cool
Върнете се в началото Go down
tapata
Новобранец
Новобранец
tapata



Организация на Златодобиващите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Организация на Златодобиващите   Организация на Златодобиващите EmptyЧет Мар 08, 2012 11:27 am

stan960 написа:
tapata написа:
geicezar написа:
Идеята е добра но дали има кой да се нагърби с отговорноста.
Е те това е проблема нагърбването с отговорността , никой не се натиска за организация страх ги е хората по добре да седят зад компютъра ако има лебец и сеир по хубаво от това няма .
-Е вие двамата нема да са нагърбвате,споко -Има кой........................... Cool
Милиционерчето и тук ли мъчиш да се завреш ?
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Организация на Златодобиващите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Организация на Златодобиващите   Организация на Златодобиващите EmptyЧет Мар 08, 2012 6:32 pm

tapata написа:
stan960 написа:
tapata написа:
geicezar написа:
Идеята е добра но дали има кой да се нагърби с отговорноста.
Е те това е проблема нагърбването с отговорността , никой не се натиска за организация страх ги е хората по добре да седят зад компютъра ако има лебец и сеир по хубаво от това няма .
-Е вие двамата нема да са нагърбвате,споко -Има кой........................... Cool
Милиционерчето и тук ли мъчиш да се завреш ?
-Бацее, я кога съм са заврел тук тебе та е немало изобщо -И за разлика от при теб, Поканата ми още е отворена -Не мое разберем що ако си сал златотърсач са завираш де не ти е работа. Cool
Върнете се в началото Go down
 
Организация на Златодобиващите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
Идете на: