Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
miladinka lorenz nokta prodavam Майнлаб kupuvam nexus tesoro VANQUISH грунда mask wave маск врътка GOLD Simplex голден нишани Spectrum пират 5000 deus Coil TEKNETICS Minelab Fisher
 

 Търсене на злато с детектор

Go down 
+8
miroslavmladenov
deultum
petar_pz
horo
Magikman
handjata
bigcat
bojidar videv
12 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
bojidar videv
Новобранец
Новобранец




Търсене на злато с детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Търсене на злато с детектор   Търсене на злато с детектор EmptyВто Фев 21, 2012 3:49 pm

Здравейте колеги.Може ли някои да се похвали с успехи в търсенето на самородаци с металотърсач в България.Препоръчаите техника без Фишер.
Върнете се в началото Go down
bigcat
Новобранец
Новобранец
bigcat



Търсене на злато с детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с детектор   Търсене на злато с детектор EmptyВто Фев 21, 2012 9:09 pm

GPX
Върнете се в началото Go down
handjata
Консул
Консул
handjata



Търсене на злато с детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с детектор   Търсене на злато с детектор EmptyВто Фев 21, 2012 10:54 pm

bojidar videv написа:
Здравейте колеги.Може ли някои да се похвали с успехи в търсенето на самородаци с металотърсач в България.Препоръчаите техника без Фишер.

колега,защо без фишер?
Върнете се в началото Go down
bojidar videv
Новобранец
Новобранец




Търсене на злато с детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с детектор   Търсене на злато с детектор EmptyСря Фев 22, 2012 1:24 pm

Pisah bez Fisher zastoto kolegata Kiril vednaga ste mi predloji gold bug dp.Aparata e mnogo barz za moneti e perfekten no po dobre da prepora4at tehnika kolegi koito naistina vadqt .
http://translator-bg.com/content/view/67/63/lang,bg/
Писах без Фишер защото колегата Кирил веднага сте ми предложи gold буг дп.Апарата е много бърз за монети е перфектен но по добре да препоръчат техника колеги които наистина вадят .
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



Търсене на злато с детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с детектор   Търсене на злато с детектор EmptyСря Фев 22, 2012 2:38 pm

Апаратите с честота над 17 кхц ги дават че стават за търсене на златни частици,но според мене истински добри са GPX,наистина са скъпички,и Eureka Gold,всички са на Minelab.
Върнете се в началото Go down
handjata
Консул
Консул
handjata



Търсене на злато с детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с детектор   Търсене на злато с детектор EmptyСря Фев 22, 2012 6:15 pm

bojidar videv написа:
Pisah bez Fisher zastoto kolegata Kiril vednaga ste mi predloji gold bug dp.Aparata e mnogo barz za moneti e perfekten no po dobre da prepora4at tehnika kolegi koito naistina vadqt .
http://translator-bg.com/content/view/67/63/lang,bg/
Писах без Фишер защото колегата Кирил веднага сте ми предложи gold буг дп.Апарата е много бърз за монети е перфектен но по добре да препоръчат техника колеги които наистина вадят .

Колега,съмнявам се в БГ дали търсят изобщо с апарати.
Струва ми се че само промиват.

но както и да е,пожелавам ти късмет да има Smile
Върнете се в началото Go down
horo
Про-Консул
Про-Консул
horo



Търсене на злато с детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с детектор   Търсене на злато с детектор EmptyСря Фев 22, 2012 8:14 pm

лично съм виждал как работи Eureka Gold и мога дати кажа че за тази цена на която може дасе намери е конкурентен на всички прехвалени НО за друго нестава това е ............ а относно колегата Кирил ти е предлижил апарат които има няколко приложения а не само за златинки така се е опитал дати спести някои лев щото иначе ще трябва даси вземеш два...
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




Търсене на злато с детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с детектор   Търсене на злато с детектор EmptyЧет Фев 23, 2012 9:00 am

колега horo ти си гледал а аз работя с eureka gold от 7 години.машината става за всичко и за злато и за монети и за реликви.работи на толкова орудени почви където машини от рода на XP Gold max,soveren,exproler,моделите на whites не могат да хванат коце на 2 см. а eureka го лови на 20.това съм го демонстрирал на колеги от форума на обект разбира се,ако искат могат да го потвърдят.взех и и 11 инча DD кръгла антена на minelab което и подобри с 30 процента дълбочината.дискриминацията и е на ниво.това че си гледал някои които не е могъл да работи с нея е друг въпрос.за това изказване от рода за друго не става,недеи.от както я ползвам много други машинки са ми минали през ръцете,пробвам ги за по 1-2 месеца и по направление.аиде със здраве.
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




Търсене на злато с детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с детектор   Търсене на злато с детектор EmptyЧет Фев 23, 2012 9:20 am

колега horo и да ти кажа някои от тези на които съм показвал как работи eureka си купиха и си вадят монети по обекти отбелязвам и златни и по плажа вадят монети даже и на черният пясък,където другите машини вият като куче.
Върнете се в началото Go down
bojidar videv
Новобранец
Новобранец




Търсене на злато с детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с детектор   Търсене на злато с детектор EmptyЧет Фев 23, 2012 1:27 pm

Kolega Petar ima6 li nabludeniq varhu Tesoro Lobo, moje li da konkurira Eureka Gold?
пиши на кирилица :mdr6: :fessee:
Върнете се в началото Go down
horo
Про-Консул
Про-Консул
horo



Търсене на злато с детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с детектор   Търсене на злато с детектор EmptyЧет Фев 23, 2012 1:31 pm

петре- незнам и няма да споря със теб просто казах това което съм видял това че на тежак терен работи добре е ок аз съм го виждал на лек и там несе представи на ниво спрямо другите машини , както по горе съм написал казвам че машината много ми харесва и даже смятам даси взема такава но само заради златинките имам си друга от която съм доволен за монети , та исках дати каже че се гледа като общо на машините т.е. както на лек така и на тежак терен и се оценява защото ако при теб терена е един то на 50км е друг и едвали ще обедиш всички че твоята е най...... не казвам че неси прав просто всичко зависи от оператора и терена и не на последно място късмета... поздрави и ако има нещо sorry
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




Търсене на злато с детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с детектор   Търсене на злато с детектор EmptyЧет Фев 23, 2012 4:15 pm

на лека почва също е перфектен.с 11 инчовата антена е по дълбок от тези марки които съм изброил по горе.и това съм го демонстрирал пред колеги които пишат във форума.могат да го потвърдят.а мога и лично да ти покажа ако живееш близо до пазарджик.друго предимство,като работиш на терен с повече керамика,може да има монети под керамиката.ако тя е орудена губиш сигнала.при eureka това го няма.за лобото един приятел си взе лобо със стандартната антена.пробвахме ги ако иска тои следи форума може да изкаже мнение.после си купи и голяма антена с нея как е не знам.просто искам да кажа че за една машина с която няма човек опит не трябва да прави прибързани изказвания.
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




Търсене на злато с детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с детектор   Търсене на злато с детектор EmptyЧет Фев 23, 2012 4:22 pm

не искам да убеждавам никои че моята е наи.даже не пиша много много във форума.нямаше и да пиша ако не беше казал че освен за златинки за друго не става,от което естествено не съм засегнат.като дългогодишен потребител на такава машина изказах мнение.а за златинки даже не съм я пробвал.
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



Търсене на злато с детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с детектор   Търсене на злато с детектор EmptyЧет Фев 23, 2012 7:00 pm

petar_pz написа:
не искам да убеждавам никои че моята е наи.даже не пиша много много във форума.нямаше и да пиша ако не беше казал че освен за златинки за друго не става,от което естествено не съм засегнат.като дългогодишен потребител на такава машина изказах мнение.а за златинки даже не съм я пробвал.

Приятелю , не се впрягай . Нали знаеш че незнанието кара хората да говорят глупости ! Остави ги нека си говорят . Който знае как се работи с Еурека Голд си мълчи и не пише ами работи и вади . Нека да не става за нищо ! Между другото това не е първото изказване на колегата Хоро за това че апарата не става , но му е простено едно е да гледаш друго е да работиш с даден апарат .
Върнете се в началото Go down
horo
Про-Консул
Про-Консул
horo



Търсене на злато с детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с детектор   Търсене на злато с детектор EmptyЧет Фев 23, 2012 7:02 pm

извинявам се за думити "за друго нищо нестава"...............
До бругия колега каде съм писал че нещо несе сещам да съм коментирал точно този апарат и още веднъж казвам че ми е любим но за други цели оффф кво се паля........
Върнете се в началото Go down
miroslavmladenov
Про-Консул
Про-Консул




Търсене на злато с детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с детектор   Търсене на злато с детектор EmptyПет Фев 24, 2012 11:10 am

ИМАТЕ ЛИ РЕАЛНИ РЕЗУЛТАТИ СЪС САМОРОДКИ,НЯКОИ ИЗОБЩО ТЪРСИ ЛИ,НАМИРА ЛИ?
Върнете се в началото Go down
bojidar videv
Новобранец
Новобранец




Търсене на злато с детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с детектор   Търсене на злато с детектор EmptyПет Фев 24, 2012 1:04 pm

Колеги някой има ли наблюдения върху Tesoro Lobo?
Върнете се в началото Go down
AdEoY
Про-Консул
Про-Консул
AdEoY



Търсене на злато с детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с детектор   Търсене на злато с детектор EmptyСъб Фев 25, 2012 1:53 pm

bojidar videv написа:
Колеги някой има ли наблюдения върху Tesoro Lobo?
ВИЖ тука доста неща са изписаниhttps://www.imperio.biz/f22-forum
Върнете се в началото Go down
gullam
Новобранец
Новобранец
gullam



Търсене на злато с детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с детектор   Търсене на злато с детектор EmptyСъб Фев 25, 2012 1:59 pm

bojidar videv написа:
Колеги някой има ли наблюдения върху Tesoro Lobo?
Tesoro Lobo интересен апарат, преди година на събор в Чехия проведен на уроден терен Loboто разрина Minelabовете и спечели първото място .
Върнете се в началото Go down
AdEoY
Про-Консул
Про-Консул
AdEoY



Търсене на злато с детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с детектор   Търсене на злато с детектор EmptyСъб Фев 25, 2012 2:34 pm

gullam написа:
bojidar videv написа:
Колеги някой има ли наблюдения върху Tesoro Lobo?
Tesoro Lobo интересен апарат, преди година на събор в Чехия проведен на уроден терен Loboто разрина Minelabовете и спечели първото място .
Колега дай някав линк къде можем да прочетем това
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Търсене на злато с детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с детектор   Търсене на злато с детектор EmptyПон Фев 27, 2012 10:14 pm

gullam написа:
bojidar videv написа:
Колеги някой има ли наблюдения върху Tesoro Lobo?
Tesoro Lobo интересен апарат, преди година на събор в Чехия проведен на уроден терен Loboто разрина Minelabовете и спечели първото място .
-Ти виждал ли си Тесоро Лобо на живо,брат -Щото Аз съм го държал в ръцете си и немам толкоз добри впечатления -без слушалките надали ще чуеш малка монета на повече от 10 санта........................ Cool
Върнете се в началото Go down
muhata
Новобранец
Новобранец
muhata



Търсене на злато с детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с детектор   Търсене на злато с детектор EmptyПон Фев 27, 2012 10:29 pm

stan960 написа:
gullam написа:
bojidar videv написа:
Колеги някой има ли наблюдения върху Tesoro Lobo?
Tesoro Lobo интересен апарат, преди година на събор в Чехия проведен на уроден терен Loboто разрина Minelabовете и спечели първото място .
-Ти виждал ли си Тесоро Лобо на живо,брат -Щото Аз съм го държал в ръцете си и немам толкоз добри впечатления -без слушалките надали ще чуеш малка монета на повече от 10 санта........................ Cool
Колега то ако беше работата само да се държи в ръка Tesoro Lobo ние с теб кви шмайзери сме държали какви калашници камо ли някакво си американско дърво плод на капиталистическата идеологическа диверсия .
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Търсене на злато с детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с детектор   Търсене на злато с детектор EmptyВто Фев 28, 2012 1:38 pm

muhata написа:
stan960 написа:
gullam написа:
bojidar videv написа:
Колеги някой има ли наблюдения върху Tesoro Lobo?
Tesoro Lobo интересен апарат, преди година на събор в Чехия проведен на уроден терен Loboто разрина Minelabовете и спечели първото място .
-Ти виждал ли си Тесоро Лобо на живо,брат -Щото Аз съм го държал в ръцете си и немам толкоз добри впечатления -без слушалките надали ще чуеш малка монета на повече от 10 санта........................ Cool
Колега то ако беше работата само да се държи в ръка Tesoro Lobo ние с теб кви шмайзери сме държали какви калашници камо ли някакво си американско дърво плод на капиталистическата идеологическа диверсия .
-Под държал и като давам конкретен пример е ясно че не съм подпирал като теб на коча мъдете.Разбрах вече че си ливада ма не го показвай така явно.
Върнете се в началото Go down
bojidar videv
Новобранец
Новобранец




Търсене на злато с детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с детектор   Търсене на злато с детектор EmptyВто Фев 28, 2012 4:42 pm

Колега stan960,тия 10 санта дето ги казваш не звучат много реално за малка монета. Laughing
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




Търсене на злато с детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на злато с детектор   Търсене на злато с детектор EmptyСря Фев 29, 2012 8:36 am

звучи,звучи,та на определени почви и 3 см.ще са му проблем.
Върнете се в началото Go down
 
Търсене на злато с детектор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Има ли златотърсачи тук ???
» Какъв детектор да купя за търсене на бронзово голям метал?
» Търсене на злато с металотърсач

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
Идете на: