Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
kupuvam mask wave GOLD nokta prodavam грунда 5000 маск Simplex nexus Spectrum врътка Fisher tesoro Coil Майнлаб пират deus голден нишани VANQUISH miladinka TEKNETICS lorenz Minelab
 

 до този който пита за машини мохарем

Go down 
+2
G.M.2
lendar
6 posters
АвторСъобщение
lendar
Новобранец
Новобранец




до този който пита за машини мохарем Empty
ПисанеЗаглавие: до този който пита за машини мохарем   до този който пита за машини мохарем EmptyЧет Мар 08, 2012 4:13 pm

Чета коментарите за миладинките и искам и аз да кажа нещо.Преди няколко дни бях при него и на место ми демонстрира най-новата му машина , абсолютно е истина това което пише по-горе човека . Дори отидохме на полигон и аз зарових някаква подкова и 20ст. на едно място и точно два звука се получиха нисък на желязо и висок на цвят. Отделно шлака , фолио и дори орудени предмети ги дискриминира но тънкият звук на стотинката се чува ясно . Това е на дълбочина на 35 см- 38см. Поръчах си я . Просто нямам думи
Върнете се в началото Go down
G.M.2
Легионер
Легионер
G.M.2



до този който пита за машини мохарем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до този който пита за машини мохарем   до този който пита за машини мохарем EmptyЧет Мар 08, 2012 4:54 pm

Колега новата Миладинка на каква цена върви!
Върнете се в началото Go down
Siromahus
Новобранец
Новобранец




до този който пита за машини мохарем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до този който пита за машини мохарем   до този който пита за машини мохарем EmptyЧет Мар 08, 2012 8:09 pm

Колега,lendar,a пробва ли да зариеш само подковата на 35-38см ?Дали пак няма да се чуват двата тона?
Върнете се в началото Go down
muhlio21
Новобранец
Новобранец
muhlio21



до този който пита за машини мохарем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до този който пита за машини мохарем   до този който пита за машини мохарем EmptyЧет Мар 08, 2012 8:37 pm

lendar написа:
Чета коментарите за миладинките и искам и аз да кажа нещо.Преди няколко дни бях при него и на место ми демонстрира най-новата му машина , абсолютно е истина това което пише по-горе човека . Дори отидохме на полигон и аз зарових някаква подкова и 20ст. на едно място и точно два звука се получиха нисък на желязо и висок на цвят. Отделно шлака , фолио и дори орудени предмети ги дискриминира но тънкият звук на стотинката се чува ясно . Това е на дълбочина на 35 см- 38см. Поръчах си я . Просто нямам думи

или аз нещо не схванах или незнам.
в заглавието става дума за Мохарем, а в коментара за Миладин.......странно
Върнете се в началото Go down
saseda_gr
Новобранец
Новобранец




до този който пита за машини мохарем Empty
ПисанеЗаглавие: до този който пита за машини мохарем   до този който пита за машини мохарем EmptyЧет Мар 08, 2012 8:39 pm

И аз си задавам същия въпрос Question
Върнете се в началото Go down
imperatora_85
Легионер
Легионер




до този който пита за машини мохарем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до този който пита за машини мохарем   до този който пита за машини мохарем EmptyЧет Мар 08, 2012 10:17 pm

ахха колегата се е объркал , ас съм със новата машина на миладин и нямам думи от 4 месеца със нея вече бродя, но които и каквото да пише практика е маиката ,много много от смяна няма фаида
Върнете се в началото Go down
 
до този който пита за машини мохарем
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Най добрия ?
» кои прави тези БГ машини
» продавам сонди за импулсни машини

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: