Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ПРОМОЦИЯ СОНДИ

ВИЖТЕ КОМПЛЕКТИТЕ
С ULTIMATE СОНДИ

Металотърсач на Кредит

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

TBI-На кредит

Similar topics
Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Продавам търсеща сонда SEF 38x30см./15x12"/ DD за Fisher F75!
Пет Сеп 22, 2017 7:23 pm by ivanasen
Сондата е на 1-2 излизания и е работено общо 2-3 часа с нея. Продавам я защото терена при нас не …

Comments: 0
Продавам Silent 2DD на Миладин
Чет Авг 24, 2017 4:40 pm by deadline
Продавам Silent 2DD на Миладин.
490лв.
Габрово
0988701622

[url=https://servimg.com/view/19629733/80]

Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 1200 лв.
телефон 0894364351

[url=https://servimg.com/view/19656657/6]

Comments: 1
Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди
Сря Дек 07, 2016 6:30 pm by titpulo
Продавам Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди.На няма и месец,купуван от SHOP.IMPERIO.BG.Почти …

Keywords
Майнлаб coinmaster wave Ултимейт сонда грунда металотърсач prodavam nexus kupuvam торнадо GOLD продавам пират golden mask врътка маск истина sorex това miladinka MAXX POWER pirate голден
Share | 

Енигма фон звук

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Енигма фон звук   Вто Мар 27, 2012 9:14 pm

някой ако може да ми препоръча майстор който ги разбира,с Енигма съм на Краси от Монтана....и от какво зависи фона...нещо ми дращи,никак не е плавно и приятен звука...Благодаря предварително!!!
Върнете се в началото Go down
tatoos_dd
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Енигма фон звук   Сря Мар 28, 2012 1:00 am

hagemon4o написа:
някой ако може да ми препоръча майстор който ги разбира,с Енигма съм на Краси от Монтана....и от какво зависи фона...нещо ми дращи,никак не е плавно и приятен звука...Благодаря предварително!!!
накараиго дати сложи копче да си сменяш звуците и шесе опраи.
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Енигма фон звук   Сря Мар 28, 2012 9:52 am

имам такова...върти се и звука от тънък отива към по дебел...сега ми е докрай на по дебелия фон...дали не е от колонката..ам не може да е щото при сигнал звука си е ок...фона си е друго май
Radislav
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Енигма фон звук   Сря Мар 28, 2012 6:08 pm

Aз бих те посъветвал да му се обадиш и да му обясниш проблема...Няма кой по-добре да може да ти разреши проблема от този, който го е събирал...Разбираемо е, защо си се изнервил-дал си пари,стоката не оправдава очакванията ти,несериозно отношение от производителя и липсващ сервиз, в най-подходящият сезон си без апарат...а и сигурно са ти направили добра реклама на "Енигмата" и си подходил с големи надежди...
Коментирахме наскоро с познати цените на т.нар. "гаражни" апарати и всеобщото мненеие е, че цена над 400-450лв.е вече висока(за Бг) при стандарта в Бг,защото за 700-800лв. отиваме към втора ръка маркови...в същото време при тестове и съпоставяне "гаражните" не отстъпват по показатели на "заводските"...
Да не забравяме, че всяко нещо, което е произведено с ръчен труд винаги е бил по-скъпо... Very Happy Може би, защото всеки ръчно създаден апарат е УНИКАТ-няма втори като него, а това вдига цената... Laughing
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Енигма фон звук   Сря Мар 28, 2012 9:20 pm

имам я одавна...обадих се на краси и я пратих и нищо не направи и за капак ме забави седмица ..земята засъхна не се копа Smile...обадих се на Миладин пак от Монтана и човека се съгласи да я погледне,макар че Краси копира от него Wink ...иначе за цените си прав..трябва да са 300-400 лв...
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Енигма фон звук   Съб Мар 31, 2012 12:22 pm

hagemon4o написа:
...иначе за цените си прав..трябва да са 300-400 лв...
Като казваш че трябва да струват по 300-400лв. ти за колко си взел твоята - според мен ако си дал повече си се метнал...

Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Енигма фон звук   Нед Апр 01, 2012 6:48 pm

Smile kogat q vzeh struvaha pove4e ...s krizata padnaha cenite Smile))... pone se dokaza
Johnnie_Walker
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Енигма фон звук   Пон Апр 02, 2012 7:06 pm

.
peshev
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Енигма фон звук   Пет Апр 06, 2012 9:15 pm

Колега пий една студена вода,и го прехвърли в другия крачол! дявол Взех от най-скъпия модел с всички екстри-многоооо убава доде пратих парата,доживотна гаранция,,,,,,,На първия месец се скапа-три пъти я пращах все не-става ,там работи при мен не!Добре че един мераклия ме отърва от тва дърво!
кирката
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Енигма фон звук   Пет Апр 06, 2012 10:30 pm

[quote="peshev"]Колега пий една студена вода,и го прехвърли в другия крачол! дявол Взех от най-скъпия модел с всички екстри-многоооо убава доде пратих парата,доживотна гаранция,,,,,,,На първия месец се скапа-три пъти я пращах все не-става ,там работи при мен не!Добре че един мераклия ме отърва от тва дърво![/quote] кажи модела за да не се набутваме Razz Razz

Енигма фон звук
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Енигма фон звук
» Малко инфо за "Енигма" - ТРИБАЛ?
» Продавам Енигма
» Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ?
» ПРОДАВАМ МЕТАЛДЕТЕКТОР "ЕНИГМА" - ПРОДАДЕН!!!