Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
kupuvam нишани грунда wave nokta 5000 VANQUISH Simplex Minelab маск врътка lorenz пират mask nexus GOLD deus Майнлаб Coil tesoro голден Spectrum TEKNETICS miladinka Fisher prodavam
 

 Енигма фон звук

Go down 
+3
Radislav
tatoos_dd
hagemon4o
7 posters
АвторСъобщение
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



Енигма фон звук Empty
ПисанеЗаглавие: Енигма фон звук   Енигма фон звук EmptyВто Мар 27, 2012 9:14 pm

някой ако може да ми препоръча майстор който ги разбира,с Енигма съм на Краси от Монтана....и от какво зависи фона...нещо ми дращи,никак не е плавно и приятен звука...Благодаря предварително!!!
Върнете се в началото Go down
tatoos_dd
Преторий
Преторий
tatoos_dd



Енигма фон звук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Енигма фон звук   Енигма фон звук EmptyСря Мар 28, 2012 1:00 am

hagemon4o написа:
някой ако може да ми препоръча майстор който ги разбира,с Енигма съм на Краси от Монтана....и от какво зависи фона...нещо ми дращи,никак не е плавно и приятен звука...Благодаря предварително!!!
накараиго дати сложи копче да си сменяш звуците и шесе опраи.
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



Енигма фон звук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Енигма фон звук   Енигма фон звук EmptyСря Мар 28, 2012 9:52 am

имам такова...върти се и звука от тънък отива към по дебел...сега ми е докрай на по дебелия фон...дали не е от колонката..ам не може да е щото при сигнал звука си е ок...фона си е друго май
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




Енигма фон звук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Енигма фон звук   Енигма фон звук EmptyСря Мар 28, 2012 6:08 pm

Aз бих те посъветвал да му се обадиш и да му обясниш проблема...Няма кой по-добре да може да ти разреши проблема от този, който го е събирал...Разбираемо е, защо си се изнервил-дал си пари,стоката не оправдава очакванията ти,несериозно отношение от производителя и липсващ сервиз, в най-подходящият сезон си без апарат...а и сигурно са ти направили добра реклама на "Енигмата" и си подходил с големи надежди...
Коментирахме наскоро с познати цените на т.нар. "гаражни" апарати и всеобщото мненеие е, че цена над 400-450лв.е вече висока(за Бг) при стандарта в Бг,защото за 700-800лв. отиваме към втора ръка маркови...в същото време при тестове и съпоставяне "гаражните" не отстъпват по показатели на "заводските"...
Да не забравяме, че всяко нещо, което е произведено с ръчен труд винаги е бил по-скъпо... Very Happy Може би, защото всеки ръчно създаден апарат е УНИКАТ-няма втори като него, а това вдига цената... Laughing
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



Енигма фон звук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Енигма фон звук   Енигма фон звук EmptyСря Мар 28, 2012 9:20 pm

имам я одавна...обадих се на краси и я пратих и нищо не направи и за капак ме забави седмица ..земята засъхна не се копа Smile...обадих се на Миладин пак от Монтана и човека се съгласи да я погледне,макар че Краси копира от него Wink ...иначе за цените си прав..трябва да са 300-400 лв...
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Енигма фон звук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Енигма фон звук   Енигма фон звук EmptyСъб Мар 31, 2012 12:22 pm

hagemon4o написа:
...иначе за цените си прав..трябва да са 300-400 лв...
Като казваш че трябва да струват по 300-400лв. ти за колко си взел твоята - според мен ако си дал повече си се метнал...
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



Енигма фон звук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Енигма фон звук   Енигма фон звук EmptyНед Апр 01, 2012 6:48 pm

Smile kogat q vzeh struvaha pove4e ...s krizata padnaha cenite Smile))... pone se dokaza
Върнете се в началото Go down
Johnnie_Walker
Новобранец
Новобранец




Енигма фон звук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Енигма фон звук   Енигма фон звук EmptyПон Апр 02, 2012 7:06 pm

.
Върнете се в началото Go down
peshev
Новобранец
Новобранец




Енигма фон звук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Енигма фон звук   Енигма фон звук EmptyПет Апр 06, 2012 9:15 pm

Колега пий една студена вода,и го прехвърли в другия крачол! дявол Взех от най-скъпия модел с всички екстри-многоооо убава доде пратих парата,доживотна гаранция,,,,,,,На първия месец се скапа-три пъти я пращах все не-става ,там работи при мен не!Добре че един мераклия ме отърва от тва дърво!
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



Енигма фон звук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Енигма фон звук   Енигма фон звук EmptyПет Апр 06, 2012 10:30 pm

[quote="peshev"]Колега пий една студена вода,и го прехвърли в другия крачол! дявол Взех от най-скъпия модел с всички екстри-многоооо убава доде пратих парата,доживотна гаранция,,,,,,,На първия месец се скапа-три пъти я пращах все не-става ,там работи при мен не!Добре че един мераклия ме отърва от тва дърво![/quote] кажи модела за да не се набутваме Razz Razz
Върнете се в началото Go down
 
Енигма фон звук
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» tesoro vaquero звук
» Енигма - помощ
» за енигма

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: