Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Minelab nexus prodavam нишани Fisher врътка Simplex маск tesoro пират Coil TEKNETICS GOLD Spectrum kupuvam 5000 mask lorenz голден грунда Майнлаб VANQUISH wave miladinka nokta deus
 

 хубав ли е апарата- мълчаливка

Go down 
+10
vvurbanov
recordman
Джони
stan960
adminn
rosen85
nasko75
unreal_66
Magikman
svetla.v76
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
stan960
Джадай
Джадай
stan960



хубав ли е апарата- мълчаливка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хубав ли е апарата- мълчаливка   хубав ли е апарата- мълчаливка - Page 2 EmptyПет Апр 20, 2012 7:02 pm

Laughing -Дори не би трябвало да ти отговарям -Толкова вече ме отекчаваш с жалките си напъни да се правиш на нещо което не си-Аре чети и си драскай байовото-На мене пътеводител за горъта и полето не ми требе щот кога ти си бил още на баща си в кобура аз съм одел по тупраците.......
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



хубав ли е апарата- мълчаливка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хубав ли е апарата- мълчаливка   хубав ли е апарата- мълчаливка - Page 2 EmptyПет Апр 20, 2012 9:24 pm

Хората не напразно са казали МЪЛЧАЛИВКА Very Happy защото този уред постояно си мълчи, където и да ходиш за сол няма да изкараш, камо ли за бензина да си избиеш Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



хубав ли е апарата- мълчаливка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хубав ли е апарата- мълчаливка   хубав ли е апарата- мълчаливка - Page 2 EmptyПет Апр 20, 2012 11:47 pm

stan960 написа:
Laughing -Дори не би трябвало да ти отговарям -Толкова вече ме отекчаваш с жалките си напъни да се правиш на нещо което не си-Аре чети и си драскай байовото-На мене пътеводител за горъта и полето не ми требе щот кога ти си бил още на баща си в кобура аз съм одел по тупраците.......
Бат Стан, ти с какъв металдетектор работиш в момента,скъпи, ако не е тайна де?


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
хубав ли е апарата- мълчаливка - Page 2 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



хубав ли е апарата- мълчаливка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хубав ли е апарата- мълчаливка   хубав ли е апарата- мълчаливка - Page 2 EmptyСъб Апр 21, 2012 9:12 am

Cool -Ех,како,какоо;-Нали съм го написал от бая време вече че в момента както го казваш ти -Немам апарат и не ода никъде,кво сал ма подпитваш като полицейски дознател....... Laughing -Надявам се че сега нема да тръгнеш по лайсната на лайците тук и пак да опошлим темата с тъпизми от рода ма то сега апаратите са свръхзвукови самолети па тези отпреди пет десет години беха каруци -Всъщност колегата Върбанов много добре ви е разяснил нещата-Аз неам нерви.....ps-С Мълчаливка съм слушал преди години известен период от време и ако мястото не е било мачкано и риголвано но замърсено апаратчето си имаше предимствата и съвсем не е плиткарка както се изказват разни плагиати тук -С Маска 1-първата версия също съм детектил и за туй мога да твърдя че що се отнася до дълбочина апаратите са с еднакви параметри в това отношение -Кво рипнахте като ожилени все едно ви дават комисионна на положителен пост а не на продадена машина..... Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



хубав ли е апарата- мълчаливка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хубав ли е апарата- мълчаливка   хубав ли е апарата- мълчаливка - Page 2 EmptyСъб Апр 21, 2012 10:23 am

stan960 написа:
Cool -Ех,како,какоо;-Нали съм го написал от бая време вече че в момента както го казваш ти -Немам апарат и не ода никъде,кво сал ма подпитваш като полицейски дознател....... Laughing -Надявам се че сега нема да тръгнеш по лайсната на лайците тук и пак да опошлим темата с тъпизми от рода ма то сега апаратите са свръхзвукови самолети па тези отпреди пет десет години беха каруци -Всъщност колегата Върбанов много добре ви е разяснил нещата-Аз неам нерви.....ps-С Мълчаливка съм слушал преди години известен период от време и ако мястото не е било мачкано и риголвано но замърсено апаратчето си имаше предимствата и съвсем не е плиткарка както се изказват разни плагиати тук -С Маска 1-първата версия също съм детектил и за туй мога да твърдя че що се отнася до дълбочина апаратите са с еднакви параметри в това отношение -Кво рипнахте като ожилени все едно ви дават комисионна на положителен пост а не на продадена машина..... Laughing Laughing
Оф, сега пък дилър на металотърсачи ме изкара. Сори, не се занимавам с това. И никой не ми дава комисионни за реклами.
Казвам си мнението като всички останали и защото се дразня от антирекламите. И защото съм активен търсач, за разлика от теб. Дори се въздържам да хваля конкретни апарати или да плюя други, щото знам, че точно разни комисионерчета ще ревнат насреща ми.
Ти докога смяташ, че ще лежиш на стара слава и на впечатления от преди незнам колко години по отношение на металдетектинга изобщо?! Razz Ама не можеш да проумееш, че нещата са се променили много и само с четене по форумите не можеш да наваксаш инфо...
Никой не твърди, че "каруците" от преди десет петнайсе години са по-плитки...Аз лично твърдя и от личен опит, и от наблюдения на терен, не на полигони и от клипове, че новите машини имат други предимства, които улесняват работата на търсача и я правят по-ефективна според сегашните условия. Щото преди 20 години монети се намираха редовно и на очи, а сега трудно се намират и със "свръхзвукови самолети"....
И аз имам апарат отпреди 15 години. Не беше никак лош за времето си. Скоро го дадох да ми го отремонтират и реновират.. Еееее, пуснах го за два часа и само дето не го метнах в храстите...Чудех се как изобщо съм работила преди.
Не бих го и продала, за да не набутам някой колега, макар че, дълбочината си я има. Ама само от една дълбочина файда няма....Остава за музея на металдетектинга..някой хубав ден като стане....Така, батко...


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
хубав ли е апарата- мълчаливка - Page 2 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



хубав ли е апарата- мълчаливка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хубав ли е апарата- мълчаливка   хубав ли е апарата- мълчаливка - Page 2 EmptyСъб Апр 21, 2012 12:59 pm

Laughing -Опаа дарлинг,я си мислех че това активните сте ръшнале из тупраците още от сабахлам,ма кат гледам май ша чакате тия дни да напече повечко та тревата да стигне до колене....... Laughing -Колкото до рекламата и антирекламата,нема такова нещо просто изказах мнение и направих на прима виста сравнение без задни мисли на два апарата с които съм работил-Никъде не съм казал че единият апарат е супер пък другият не става,също както не съм споменал ти лично да си некъв дилър на нещо си.Визирах разни новопоявили са момчета тук дето уж са изказват компетентно вероятно мъчещи се да внушат мнение че верно са такива.
Върнете се в началото Go down
 
хубав ли е апарата- мълчаливка
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Малко известната OMEGA 8000 TEKNETICS
» Хубав сериал
» Гъдулка - хубав и приятен спомен от миналото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: