Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Fisher kupuvam deus prodavam грунда VANQUISH Simplex nokta Minelab врътка TEKNETICS tesoro mask нишани 5000 GOLD Coil Майнлаб голден маск miladinka lorenz Spectrum пират nexus wave
 

  Minelab представят нов модел.

Go down 
+13
EXTERMINATE
vvurbanov
stan960
bobo
tepes
Ancient Hunter
paolo77
pechkata
stater
adminn
kaponcheto
charon
talasumo
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
zoro_1977
Легионер
Легионер




minelab -  Minelab представят нов модел. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab представят нов модел.   minelab -  Minelab представят нов модел. - Page 2 EmptyПет Авг 17, 2012 9:20 pm

В крайна сметка някой от форума купил ли си е Minelab CTX 3030?
Колкото до тия две екстри " гпс и водоустойчивост " мене лични ме печели.Мисля че това са най-важните екстри в практиката.Едната е да не си увиваш с найлонови торбички апарата като завали,а другата е да си отбелязваш "петната".Аз като знам колко се изръсих за ръчния ГАРМИН....... стена
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




minelab -  Minelab представят нов модел. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab представят нов модел.   minelab -  Minelab представят нов модел. - Page 2 EmptyПет Окт 05, 2012 1:04 pm

Върнете се в началото Go down
emilio
Про-Консул
Про-Консул




minelab -  Minelab представят нов модел. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab представят нов модел.   minelab -  Minelab представят нов модел. - Page 2 EmptyПет Окт 05, 2012 1:32 pm

zoro_1977 написа:
В крайна сметка някой от форума купил ли си е Minelab CTX 3030?
Колкото до тия две екстри " гпс и водоустойчивост " мене лични ме печели.Мисля че това са най-важните екстри в практиката.Едната е да не си увиваш с найлонови торбички апарата като завали,а другата е да си отбелязваш "петната".Аз като знам колко се изръсих за ръчния ГАРМИН....... стена
И като та згащат ще ти изтипосат всичките петна,а може и по тебе да има петна.
Върнете се в началото Go down
bad boy
Новобранец
Новобранец




minelab -  Minelab представят нов модел. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab представят нов модел.   minelab -  Minelab представят нов модел. - Page 2 EmptyПет Окт 05, 2012 4:01 pm

emilio написа:
zoro_1977 написа:
В крайна сметка някой от форума купил ли си е Minelab CTX 3030?
Колкото до тия две екстри " гпс и водоустойчивост " мене лични ме печели.Мисля че това са най-важните екстри в практиката.Едната е да не си увиваш с найлонови торбички апарата като завали,а другата е да си отбелязваш "петната".Аз като знам колко се изръсих за ръчния ГАРМИН....... стена
И като та згащат ще ти изтипосат всичките петна,а може и по тебе да има петна.
и аз го правя това с гармина, кръщавам ги желка, станка, петранка....ша ме хванат за....като питат ко е това,ами там съм ходил с Желка, оттатък с Петранка... Cool
Върнете се в началото Go down
 
Minelab представят нов модел.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Нов модел - Minelab
» Продавам "Pirat"2 в 1
» В Хисаря над 100 археолози представят откритията си

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: