Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask грунда nokta маск wave врътка Майнлаб miladinka пират Fisher tesoro VANQUISH Minelab Coil kupuvam 5000 Simplex prodavam голден lorenz GOLD нишани Spectrum TEKNETICS nexus deus
 

 търсене от растояние

Go down 
+21
Radislav
hagemon4o
Petronii
LilSaint05
peer
neliobolcheva
deadline
deultum
alireza
Mitbull
jagler
kill_bil
EXTERMINATE
gog
inranxan2000
BA4O KOLIO
ASPARUH781
QNUS
pechkata
vvurbanov
ivanNn
25 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
BA4O KOLIO
Легионер
Легионер




 - търсене от растояние - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние    - търсене от растояние - Page 2 EmptyВто Май 22, 2012 1:06 am

vvurbanov написа:
Преди време четох за някакъв руснак който само с багета показва къде са основите на всяка сграда в антично селище.Капитан засича кораби зад хоризонта с багети (проверяват го с локатор)Някакъв боцман намира хора в мъгла след корабокрушение пак с багети.
Според мен не само някои риби(като акулата чук, ската и др.) намират плячката си като улавят електрическото поле на плячката си.А и хората притежават тази способност да регистрират електрически полета на предмети и други хора (може би и на животни).Но вероятно при хората тия способности са закърнели и затова се налага използването на багети за по лесно намиране на обекта.
Абе ти нормален ли си бе ? Я се погледни в огледалотно по-настойчиво.
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



 - търсене от растояние - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние    - търсене от растояние - Page 2 EmptyВто Май 22, 2012 6:10 am

Бачо Колио,оценявам проявената загриженост за здравето ми и в частност за моето психическо състояние.На 11юни съм на ТЕЛК тогава ще ти пратя изследванията и решението на комисията.Но по скоро ми се струва че по тоя начин изразяваш несъгласието си с написаното от мен.Ако е така напиши с какво не си съгласен.
Върнете се в началото Go down
inranxan2000
Новобранец
Новобранец




 - търсене от растояние - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: мнение    - търсене от растояние - Page 2 EmptyНед Май 27, 2012 9:25 am

бачо кольо просто не разбира но говори.... ок баце...промени си мнението ...


Последната промяна е направена от inranxan2000 на Нед Май 27, 2012 11:04 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
BA4O KOLIO
Легионер
Легионер




 - търсене от растояние - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние    - търсене от растояние - Page 2 EmptyНед Май 27, 2012 10:26 am

inranxan2000 написа:
бачо кольо просто не разбира но говори....

Извинявам се - репликата ми беше за друг явно съм объркал с мишката....
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




 - търсене от растояние - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние    - търсене от растояние - Page 2 EmptyНед Май 27, 2012 11:09 am

BA4O KOLIO написа:
inranxan2000 написа:
бачо кольо просто не разбира но говори....

Извинявам се - репликата ми беше за друг явно съм объркал с мишката....

Извинението върви с каса Бира и кебабчета скара
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



 - търсене от растояние - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние    - търсене от растояние - Page 2 EmptyНед Май 27, 2012 12:54 pm

Бачо Колио, чест ти прави че се извини но нямаше нужда.Аз не се обидих или засегнах защото усетих че ти не си такъв човек.Поздрави.
Върнете се в началото Go down
EXTERMINATE
Про-Консул
Про-Консул
EXTERMINATE



 - търсене от растояние - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: (Без заглавие)    - търсене от растояние - Page 2 EmptyНед Май 27, 2012 2:43 pm

както написаха няколко поста по нагоре принципа на багетите има няколко теории

1 че части от мозъка действат като радар а багетите като приемник усилвател

2 че всяко нещо на света има електро поле и при някои хора чиито рецептори за биотокове не са закърнели напълно могат да усилят възприятието до толкова че с багетите да могат да откриват метали и живи същества


съжалявам за неточното изразяване на места дано схванете идеята на теориите и най не е това мястото за изказването
Върнете се в началото Go down
kill_bil
Новобранец
Новобранец




 - търсене от растояние - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние    - търсене от растояние - Page 2 EmptyНед Май 27, 2012 3:14 pm

Здравейте колеги ! Имам приятел който работи с багети,и наистина му се отдава тая работа,пробвал съм и ас мн пъти с същите багети които той ползва но при мен не се получава,незнам на какво се дължи,дори сме си правили експерименти,трети човек крие нещо и двамата се опитваме да го намерим,еми тоя мой човек почти с голяма точност стъпва на мястото,докато мен ме води на съвсем друго място бира скара
Върнете се в началото Go down
kill_bil
Новобранец
Новобранец




 - търсене от растояние - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние    - търсене от растояние - Page 2 EmptyНед Май 27, 2012 3:21 pm

За мен тва си е мистерия да можеш да работиш с багети ако някой може да обясни с прости думи тоя феномен Suspect ще съм му благодарен Cool
Върнете се в началото Go down
EXTERMINATE
Про-Консул
Про-Консул
EXTERMINATE



 - търсене от растояние - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: (Без заглавие)    - търсене от растояние - Page 2 EmptyНед Май 27, 2012 4:12 pm

това е дарба някои хора го могат други не зависи и от съзнанието на човека Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
ivanNn
Новобранец
Новобранец




 - търсене от растояние - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние    - търсене от растояние - Page 2 EmptyПон Юни 11, 2012 9:59 pm

kolegi moge li nqkoi da mi pomogne za tozi tip aparati http://www.notsi.com/nshop/product_info.php?products_id=3103&osCsid=cedddc49043d3d955ef7d7e937842b83 ilihttp://www.okmmetaldetectors.com/products/longrange/bionic01.php nqma znachenie ot firmata proizvoditel nqkoi rabotil li e s takava tehnika ima li istina v tova koeto pishat za tezi mashini?
ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ ЗА БАН.
https://www.imperio.biz/t3250-topic

18. Забранява се слагането на линкове на магазини за продажба на металдетектори по темите без съгласието на собствениците на форума.
пиши на кирилица :fessee: :mdr6:
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



 - търсене от растояние - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние    - търсене от растояние - Page 2 EmptyПет Юни 15, 2012 6:24 pm

BA4O KOLIO написа:
inranxan2000 написа:
бачо кольо просто не разбира но говори....

Извинявам се - репликата ми беше за друг явно съм объркал с мишката....
Не мога да те разбера човек,все от нещо си недоволен ,,все3нещоти пречи ,,,,,,арре пий една ракия и си удари една ножка-освободи напрежението Very Happy КЪМ админите -ако мненията са негативни все така ли ще продължавате да ги триетеВече се чудим що така ,темата на ахмед за посредствените детектори пак в нея не може да се пише и там сте заключили ,що така



ЕЕЕ КОЙ знае какво е направило момчето -аре сега Бан1-Защо така господа администратори-както казва сТАН -ПОНАПРГНАТИ СЕ.нека се изслушваме и уважаваме все пак
Върнете се в началото Go down
jagler
Про-Консул
Про-Консул
jagler



 - търсене от растояние - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние    - търсене от растояние - Page 2 EmptyПет Юни 15, 2012 8:53 pm

ivanNn написа:
kolegi moge li nqkoi da mi pomogne za tozi tip aparati http://www.notsi.com/nshop/product_info.php?products_id=3103&osCsid=cedddc49043d3d955ef7d7e937842b83 ilihttp://www.okmmetaldetectors.com/products/longrange/bionic01.php nqma znachenie ot firmata proizvoditel nqkoi rabotil li e s takava tehnika ima li istina v tova koeto pishat za tezi mashini?
ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ ЗА БАН.
https://www.imperio.biz/t3250-topic

18. Забранява се слагането на линкове на магазини за продажба на металдетектори по темите без съгласието на собствениците на форума.
пиши на кирилица :fessee: :mdr6:
уред от рода на Минеоро засича йонизацията около обекта/находката/
Върнете се в началото Go down
ivanNn
Новобранец
Новобранец




 - търсене от растояние - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние    - търсене от растояние - Page 2 EmptyПон Юни 18, 2012 10:25 am

извинявам се за грешката на собствениците на форома не знаех за това и за латиницата,но никаде не мога да намеря информация за тази техника освен от саитовете кадето ги продават,никои ли не е работил с такава машина Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Mitbull
Легионер
Легионер
Mitbull



 - търсене от растояние - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние    - търсене от растояние - Page 2 EmptyПон Юни 18, 2012 11:58 am

ivanNn написа:
извинявам се за грешката на собствениците на форома не знаех за това и за латиницата,но никаде не мога да намеря информация за тази техника освен от саитовете кадето ги продават,никои ли не е работил с такава машина Rolling Eyes
Щом няма информация, най-вероятно са някакви "шменди капели", и то от скъпите Smile

OFF: EXTERMINATE, би ли си изтрил местожителството?
Чакай че и аз се засегнах по инерция Very Happy
Върнете се в началото Go down
EXTERMINATE
Про-Консул
Про-Консул
EXTERMINATE



 - търсене от растояние - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: (Без заглавие)    - търсене от растояние - Page 2 EmptyПон Юни 18, 2012 1:46 pm

съжалявам ако сам те засегнал по някакъв начин и без това ще го сменям
Върнете се в началото Go down
alireza
Консул
Консул
alireza



 - търсене от растояние - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние    - търсене от растояние - Page 2 EmptyПон Юни 18, 2012 5:13 pm

здр мом4ета и поздрави на всичкиви,относно багетизма трябва да имаш талант и както е казано добър късмет.нека речеме, че в занаята сме 200 000 човека разделям ги на две групи,едните за багетите другите за машините,тези с багетите ги разделям на няколко групи,аматиори,средно ниво,добър,и горе долу отличен,относно хората работещ с радие стезия,мога да кажа,че те не са от слепците като тези с машините,тези които са амтиорите и впрочие по ниското коляно на багетизма са хората багери.хората с машините са хора на 100те- процента те трябва да са сигурни в нещото дали го има,от видимата сила до невидимата разликата съществува, както при живота, тяло и дух.момчета дарба и добър късмет.


Последната промяна е направена от alireza на Вто Юни 19, 2012 11:39 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
EXTERMINATE
Про-Консул
Про-Консул
EXTERMINATE



 - търсене от растояние - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние    - търсене от растояние - Page 2 EmptyПон Юни 18, 2012 9:28 pm

алийка още едно точно твърдение и за колегите яка песничка ся почвам пиенето и сички колеги НАЗДРАВЕ ЗА НАШЕ ЗДРАВЕ ЧАШИТЕ ДА ДРЪНКАТ бира скара красота на маса :soif100: Cool Cool :yes: :yes: мастика
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



 - търсене от растояние - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние    - търсене от растояние - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 12:01 am

alireza написа:

относно хората работещ с радио стезия,мога да кажа,че те не са от слепците като тези с машините.
Ей чета ти глупостите Тутанкамоне и си казах че няма да се обаждам ,но вече прекаляваш . Сляп си ти с тея куки не хората с детектори . Аз не мога да разбера въобще какво правиш в този форум като сме слепи . Намери си форум за РАДИО СТЕЗИЯ Smile и им разправяй колко сме слепи там .Тоз форум стана чорба от 1 година насам , пълна детска градина !
Върнете се в началото Go down
alireza
Консул
Консул
alireza



 - търсене от растояние - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние    - търсене от растояние - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 8:05 am

не се ядосвай колега,ако съм ви неприятен неми четете постовете моля,а що се однася да вас и твойта арогантност ,тя ще бъде възнаградена.
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



 - търсене от растояние - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние    - търсене от растояние - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 9:07 am

слушай "врачке" пиши си каквото си искаш само недей да кълнеш и обиждаш . Много се величаеш нещо и си мислиш че много знаеш . в форума има много по интелигентни хора от теб че да ги наричаш слепци . и между другото радиестезията няма нищо общо с радиото Smile думата произлиза от гръцки Ради - разстояние и естезис - чувствам ! Само за информация да ти го кажа че да прогледнеш още повече !
Върнете се в началото Go down
alireza
Консул
Консул
alireza



 - търсене от растояние - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние    - търсене от растояние - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 11:37 am

благодаря ти колега,често бъркам понеже пиша бързо,мен лично това неме смущава,но едно ще кажа боклук като теб ще си умре боклук.и такъв като теб неможе да ми бъде учител, завриси препоръките отзад и си изливай българската злоба в друга посока.
Върнете се в началото Go down
BA4O KOLIO
Легионер
Легионер




 - търсене от растояние - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние    - търсене от растояние - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 12:02 pm

Този форум започва все повече да прилича на помиина яма.
Върнете се в началото Go down
jagler
Про-Консул
Про-Консул
jagler



 - търсене от растояние - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние    - търсене от растояние - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 12:51 pm

Админите явно са се заиграли,я по реки,я по калета... Laughing
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



 - търсене от растояние - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние    - търсене от растояние - Page 2 EmptyВто Юни 19, 2012 1:42 pm

Exclamation


Последната промяна е направена от deultum на Сря Юни 20, 2012 5:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
 
търсене от растояние
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» ТЪРСЕНЕ ПОД СЛЪНЦЕТО
» Подводно търсене
» Търсене в Ню Йюрк

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: