Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
врътка nexus deus miladinka TEKNETICS prodavam нишани маск Coil Spectrum nokta mask lorenz VANQUISH грунда голден пират Fisher GOLD 5000 Minelab kupuvam Simplex tesoro wave Майнлаб
 

 Най-голямата находка открита с Golden Mask

Go down 
+30
G.M.2
N@SKO
neliobolcheva
BA4O KOLIO
ztec
Avrelian
stan960
vesco
ivangrozni
zina80
VIKING
pantera
stater
Magikman
werewolf1
siltal
imperio
gandi
Селския
stoio
gog
Ancient Hunter
ASPARUH781
Petronii
adminn
pechkata
charon
recordman
vvurbanov
Golden Mask
34 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 EmptyВто Юли 03, 2012 6:09 pm

ASPARUH781 написа:
Станчо,като си джадай в чата,дали си и толкова добър търсач.И не съди
за участницити в чата по броя на мненията им.Защото по броя на твойте ти
май си драскач,а не търсач
- Със сигурност съм преметнал през ръцете си доста БГ-металотърсачи та знам на кой кви са възможностите - Да пишеш обаче че един монетар превъзхожда рамка в дълбочина значи че въобще не си на ясно и не си в час с металдетектинга.За теб понеже ме засягаш персонално мога да кажа че сигурно не си държал друга тояга в ръцете си освен ГМ та вероятно за туй си толкова прехласнат освен ако не го правиш по други подбуди както повечето клакьори тук.......................... Cool


Последната промяна е направена от stan960 на Вто Юли 03, 2012 6:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 EmptyВто Юли 03, 2012 6:16 pm

pechkata написа:
siltal написа:
когато направите масчина да лови динара на 30 см във всички поцви то аз съм първият дето сте я е къпя ако сте да е 5000 лева
http://www.laboutiquedufouilleur.com/product_info.php/cPath/78_110/products_id/1311
Чукни на видео и гледай как лови денар на 50см...

кюнец ти побъркан ли си бре челяко.
Какво ви става бре хора.Тука търсачи ли сме или риби.
съвземете се малко.маската може и да е добра,но вие направо я направихте извън земна.
Сега майнелаб,тесоро,фишер ще се натискат на владо за лиценза и......
Кюнец ти специално трябва да си помислиш над постовете
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 EmptyВто Юли 03, 2012 6:25 pm

ztec написа:
pechkata написа:
siltal написа:
когато направите масчина да лови динара на 30 см във всички поцви то аз съм първият дето сте я е къпя ако сте да е 5000 лева
http://www.laboutiquedufouilleur.com/product_info.php/cPath/78_110/products_id/1311
Чукни на видео и гледай как лови денар на 50см...

кюнец ти побъркан ли си бре челяко.
Какво ви става бре хора.Тука търсачи ли сме или риби.
съвземете се малко.маската може и да е добра,но вие направо я направихте извън земна.
Сега майнелаб,тесоро,фишер ще се натискат на владо за лиценза и......
Кюнец ти специално трябва да си помислиш над постовете

Печката въобще няма предвид ГМ а EDS на ДеТеч, гледайте първо и тогава пишете Exclamation
Незнам за денар на 50см, но 1лв. на 65 см съм хващал - https://www.youtube.com/watch?v=WRJrcd8d8lI
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 EmptyВто Юли 03, 2012 6:35 pm

Golden Mask написа:
ztec написа:
pechkata написа:
siltal написа:
когато направите масчина да лови динара на 30 см във всички поцви то аз съм първият дето сте я е къпя ако сте да е 5000 лева
http://www.laboutiquedufouilleur.com/product_info.php/cPath/78_110/products_id/1311
Чукни на видео и гледай как лови денар на 50см...

кюнец ти побъркан ли си бре челяко.
Какво ви става бре хора.Тука търсачи ли сме или риби.
съвземете се малко.маската може и да е добра,но вие направо я направихте извън земна.
Сега майнелаб,тесоро,фишер ще се натискат на владо за лиценза и......
Кюнец ти специално трябва да си помислиш над постовете

Печката въобще няма предвид ГМ а EDS на ДеТеч, гледайте първо и тогава пишете Exclamation
Незнам за денар на 50см, но 1лв. на 65 см съм хващал - https://www.youtube.com/watch?v=WRJrcd8d8lI

Лошо няма хванал си хванал,НО защо не заходи към сигнала на ход да видим машината стабилна ли е за търсене,НО каква е почвата и не трябва ше ли да има и друг апарат (нямя значение какъв) да го видим на тази почва как е и как хваща сигнала.
Не искам да кажа че маската не става или че не е добър апарат.като я пробвам някога ще си изградя мнение за мен си,но като започнат печки кюнци и тем подобни да говорят небивалици и сякаш всичките инженери на големите фирми са с наврени ръце в газовете то тогава Владо на теб и на още няколко производители в този форум трябва да ви дадът нобелови награди.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 EmptyВто Юли 03, 2012 6:56 pm

-Таман мислех и аз най после да са обурудвам с неква дигиталка от магазина на Светли ма ако грундираш апарата да го видя на клипа и после заровиш монетата и я затрупаш с пръст и я чуеш на 65см. може пък и да се премисля дали да не си взема някоя от маските............................................. Wink
Върнете се в началото Go down
BA4O KOLIO
Легионер
Легионер




Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 EmptyВто Юли 03, 2012 9:30 pm

Купи си GPX 4500
Върнете се в началото Go down
siltal
Новобранец
Новобранец




Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 EmptyВто Юли 03, 2012 10:58 pm

В момента сам в UK по работа на 13 йли се прибирам и ако имаш нещо ново и интересно заповядай плащам веднага половината и след двъдневни проби останалата част или ти връщам машината такива да ми докарваш издъти нестабилни машини и да ми заравяш монети и да ми правиш състезания(състезанията са за търсачите и федерацията аз не съм търсач и никога не съм бил) отдавна не съм на 25 вярвам само на това което пробвам....sorry ама не съм печката и много такива, както и да е ................за времето си прав май беше 2001-2 златни години бяха ....

Между дръгото вчера ходих в Regton (взех един coiltec за мъскетара) и попитах продавача дали продават голден маск а той ми отговори така .... не разбира се те са произведени в Бг ....
Член сам на няколко UK форума(платени) и този навсякъде хората споделят мнения препоръки и така нататъка само тук всеки се прави на разбирач гледа 5 клипа в youtube и после пише превърнахте форума в кръчма. Машините са като колите 100% за различен път различна и Нисана може да вдигне 100 км но ти се иска мерцедес нали защо?


Айде със здраве и наслука!
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 EmptyВто Юли 03, 2012 11:27 pm

siltal написа:
В момента сам в UK по работа на 13 йли се прибирам и ако имаш нещо ново и интересно заповядай плащам веднага половината и след двъдневни проби останалата част или ти връщам машината такива да ми докарваш издъти нестабилни машини и да ми заравяш монети и да ми правиш състезания(състезанията са за търсачите и федерацията аз не съм търсач и никога не съм бил) отдавна не съм на 25 вярвам само на това което пробвам....

Нещо май не си ме разбрал, не искам да ти продавам нищо, просто виждам че си ербаб и искам да ти натрия носа ...!
Обади се като си в БГ докарай си мускетара с новата сонда КоилТек за да ги пуснем по 7-8 тестови точки с една маска че после да имам какво да разправяш в Регтон.

siltal написа:
Между дръгото вчера ходих в Regton (взех един coiltec за мъскетара) и попитах продавача дали продават голден маск а той ми отговори така .... не разбира се те са произведени в Бг ....
Айде със здраве и наслука!

Че и SEF сондите са произведени в БГ но това не пречи да се продават по света ! Който дълър продава XP не продава ГМ франсетата им мрънкат и им поставят ултиматум или XP или GM.
Единствените са www.mdetectors.com и турската DEPAR. но там случая е друг Wink

Едно прясно видео от UK
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 EmptyВто Юли 03, 2012 11:36 pm

Не визирам никой но ми прави впечатление голямо мерене на тез машинки.Като на човек му е кеф кой си мери оная работа?То обекти да има тогава всички вършат работа.Даже с плитки машинки са намерени най хубавите работи.Защото с тях на всяка цена се избягват утъпканите пътеки и обекти ако човек иска нещо да намери.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 EmptyСря Юли 04, 2012 12:12 am

vvurbanov написа:
Не визирам никой но ми прави впечатление голямо мерене на тез машинки.Като на човек му е кеф кой си мери оная работа?То обекти да има тогава всички вършат работа.Даже с плитки машинки са намерени най хубавите работи.Защото с тях на всяка цена се избягват утъпканите пътеки и обекти ако човек иска нещо да намери.
Ако ходиш цял ден и не намериш нищо, а на колегата до тебе джобовете пълни..., викаш си късметлия е днес, ама утре нещата се повтарят Smile И тогава започваш да се питаш от къде идва проблема Smile..

stan960 написа:
-Таман мислех и аз най после да са обурудвам с неква дигиталка от магазина на Светли ма ако грундираш апарата да го видя на клипа и после заровиш монетата и я затрупаш с пръст и я чуеш на 65см.


Ами това над монетата не е ли пръст и то неразкопана ?! А машината е грундирана щом без метал не дава сигнал, а към края на клипа се вижда че и на камъка не реагира ..., това ако не е грундирана машина здраве му кажи !

stan960 написа:
- може пък и да се премисля дали да не си взема някоя от маските............................................. Wink

Може, ама до края на Август не приемам нови поръчки ...
Ето друга грундирана, но е с 20 см сонда .



И тази е грундирана Wink

http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/jersey-metal-detector-treasure-hunters-941566
Върнете се в началото Go down
siltal
Новобранец
Новобранец




Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 EmptyСря Юли 04, 2012 12:43 am

Golden Mask написа:
siltal написа:
В момента сам в UK по работа на 13 йли се прибирам и ако имаш нещо ново и интересно заповядай плащам веднага половината и след двъдневни проби останалата част или ти връщам машината такива да ми докарваш издъти нестабилни машини и да ми заравяш монети и да ми правиш състезания(състезанията са за търсачите и федерацията аз не съм търсач и никога не съм бил) отдавна не съм на 25 вярвам само на това което пробвам....

Нещо май не си ме разбрал, не искам да ти продавам нищо, просто виждам че си ербаб и искам да ти натрия носа ...!
Обади се като си в БГ докарай си мускетара с новата сонда КоилТек за да ги пуснем по 7-8 тестови точки с една маска че после да имам какво да разправяш в Регтон.

siltal написа:
Между дръгото вчера ходих в Regton (взех един coiltec за мъскетара) и попитах продавача дали продават голден маск а той ми отговори така .... не разбира се те са произведени в Бг ....
Айде със здраве и наслука!

Че и SEF сондите са произведени в БГ но това не пречи да се продават по света ! Който дълър продава XP не продава ГМ франсетата им мрънкат и им поставят ултиматум или XP или GM.
Единствените са www.mdetectors.com и турската DEPAR. но там случая е друг Wink

Едно прясно видео от UK





Не ти не си ме разбрал щом няма какво да покажеш не ми трябваш пак ти повтарям състезанията във федерацията но ако толкова много искаш ела само че с моя маска3 (твое производство) и ти си избираш соверинг гт,silver събре ,мъскетар за магазина беше дръго посланието ма ти и това не разбра истината е че масчините ти не стръват спрямо цената си и като производител повече давай съвет а не да викаш че твоя е най голям ако искаш да ти взема парите по горе пише как! Не си ми интересен вече. Приклъчих с темата.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 EmptyСря Юли 04, 2012 8:23 pm

Палячо jocolor .....палячоооооо.... geek каква тема приключваш?Ако си човек на място няма да лаеш само на компа ,ами се изправи срещу предизвикателството, ако си уверен,човека ти предлага най-елементарен тест..Бъди мъж. affraid Та ,точно в съчетанието възможности-цена маската е най-добра.Аз също съм от Пазарджик и схемата с Борето златаря ми е ясна.Съжалявам,че не мога да те отцветя в червено,направи го ти. bounce
Върнете се в началото Go down
neliobolcheva
Новобранец
Новобранец




Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 EmptyЧет Юли 05, 2012 3:49 pm

golden mask fan написа:
Палячо jocolor .....палячоооооо.... geek каква тема приключваш?Ако си човек на място няма да лаеш само на компа ,ами се изправи срещу предизвикателството, ако си уверен,човека ти предлага най-елементарен тест..Бъди мъж. affraid Та ,точно в съчетанието възможности-цена маската е най-добра.Аз също съм от Пазарджик и схемата с Борето златаря ми е ясна.Съжалявам,че не мога да те отцветя в червено,направи го ти. bounce
Човека не заслужава да му викаш палячо,по-наясно е от теб със сигурност.А Маските са поне два пъти по-скъпи за възможностите си ,да не говорим за материалното вложение и ергономията.
Върнете се в началото Go down
N@SKO
Про-Консул
Про-Консул
N@SKO



Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 EmptyЧет Юли 05, 2012 8:40 pm

neliobolcheva написа:
да не говорим за материалното вложение и ергономията.
Какво им има на материалите и на ергономията?Кажи ми един друг
български детектор дето да е по здрав и по удобен.Аз за такъв не се сещам.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 EmptyЧет Юли 05, 2012 11:12 pm

siltal написа:

Не ти не си ме разбрал щом няма какво да покажеш не ми трябваш пак ти повтарям състезанията във федерацията но ако толкова много искаш ела само че с моя маска3 (твое производство) и ти си избираш соверинг гт,silver събре ,мъскетар за магазина беше дръго посланието ма ти и това не разбра истината е че масчините ти не стръват спрямо цената си и като производител повече давай съвет а не да викаш че твоя е най голям ако искаш да ти взема парите по горе пише как! Не си ми интересен вече. Приклъчих с темата.

Няма грижи ще бъде с твоята маска, обади се като си в БГ Smile
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 EmptyЧет Юли 05, 2012 11:19 pm

neliobolcheva написа:
golden mask fan написа:
Палячо jocolor .....палячоооооо.... geek каква тема приключваш?Ако си човек на място няма да лаеш само на компа ,ами се изправи срещу предизвикателството, ако си уверен,човека ти предлага най-елементарен тест..Бъди мъж. affraid Та ,точно в съчетанието възможности-цена маската е най-добра.Аз също съм от Пазарджик и схемата с Борето златаря ми е ясна.Съжалявам,че не мога да те отцветя в червено,направи го ти. bounce
Човека не заслужава да му викаш палячо,по-наясно е от теб със сигурност.А Маските са поне два пъти по-скъпи за възможностите си ,да не говорим за материалното вложение и ергономията.

Тия чужденци много тъпи, що ли купуват скапаните маски като имат на разположение детектори с прекрасна ерогонмия, от реномирани марки а и материалното вложение Laughing Laughing е на ниво ?!
Kато гледам Е-TRAKA как работи и колко пари струва май цените са ми ниски... Wink
Върнете се в началото Go down
G.M.2
Легионер
Легионер
G.M.2



Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 EmptyЧет Юли 05, 2012 11:55 pm

Колега Siltal,на 20км. живея от от гръцката граница имам много приятели гърци практикуващи хобито,закупиха си айде да не кажа всички,че ще прозвочи като реклама металдетектори Golden Mask от 1 до 3+pbox и то все закупени втора ръка от България.Мноооого пъти съм ходил при тях и те са идвали при мен,сравнявали сме машините разбира се еденица срещу еденица със стандартна сонда, и разлика "0".Какви ги дранкаш с "мойта маска пробвай".Колега прочети внимателно инструкцийте за ползване ,което ти е изпратено заедно с металдетектора разбира се ако си го закупил нов,а не втора ръка.После кой е виновен-ПРОИЗВОДИТЕЛЯТ!За това сме на тоя ХАЛ,от българина няма по-завистлив народ :mdr6:.
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 EmptyПон Юли 09, 2012 9:31 pm

[quote="G.M.2"]Колега Siltal,на 20км. живея от от гръцката граница имам много приятели гърци практикуващи хобито,закупиха си айде да не кажа всички,че ще прозвочи като реклама металдетектори Golden Mask от 1 до 3+pbox и то все закупени втора ръка от България.Мноооого пъти съм ходил при тях и те са идвали при мен,сравнявали сме машините разбира се еденица срещу еденица със стандартна сонда, и разлика "0".Какви ги дранкаш с "мойта маска пробвай".Колега прочети внимателно инструкцийте за ползване ,което ти е изпратено заедно с металдетектора разбира се ако си го закупил нов,а не втора ръка.После кой е виновен-ПРОИЗВОДИТЕЛЯТ!За това сме на тоя ХАЛ,от българина няма по-завистлив народ :mdr6:.[/quote] Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Я, ми кажи твоята маска хваща ли един лев на 60 см?????
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 EmptyПон Юли 09, 2012 11:18 pm

Golden Mask написа:

Ако ходиш цял ден и не намериш нищо, а на колегата до тебе джобовете пълни..., викаш си късметлия е днес, ама утре нещата се повтарят Smile И тогава започваш да се питаш от къде идва проблема Smile..

Навит съм да направим излет някъде по търсаческите обекти и си вземи най-добрата маска и ако напълним джобовете с монети и да се записва на каква дълбочина се намират и колко са над 25 см , веднага купувам един апарат и водя още десет да си вземат ., за да видим оттам ли ни иде проблема.

Laughing
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 EmptyВто Юли 10, 2012 12:01 am

Днес взех за няколко дни назаем от колегите тия две керамики:
https://www.youtube.com/watch?v=yiTUIjpRG-E
https://www.youtube.com/watch?v=3jnHvUcKkdk
че нямам навик да си държа подобни боклуци. Реших да си направя малко подробни тестове с моята маска да видим какво са измъдрили умните глави, за които ние сме "прости мишоци". Аз 3 години си мисля че имам добър апарат, пък резултата се оказа плачевен, въпреки че всички настройки са според ръководството на производителя.
Очаквайте мнооооого интересно видео тия дни, само да се освободя малко Wink
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 EmptyВто Юли 10, 2012 12:06 am

Браво Petronii! Добре го каза .Малко думи, но с много ясен смисъл!
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 EmptyВто Юли 10, 2012 12:30 am

4орта написа:
Днес взех за няколко дни назаем от колегите тия две керамики:
https://www.youtube.com/watch?v=yiTUIjpRG-E
https://www.youtube.com/watch?v=3jnHvUcKkdk
че нямам навик да си държа подобни боклуци. Реших да си направя малко подробни тестове с моята маска да видим какво са измъдрили умните глави, за които ние сме "прости мишоци". Аз 3 години си мисля че имам добър апарат, пък резултата се оказа плачевен, въпреки че всички настройки са според ръководството на производителя.
Очаквайте мнооооого интересно видео тия дни, само да се освободя малко Wink

Мишок с разтроение на личноста ! По едно време имаше ник Judas и с него влизаше в разни роли, играеше театър...
Копеленцето си остава копеленце, колкото и никове да има Wink
Върнете се в началото Go down
ASPARUH781
Новобранец
Новобранец
ASPARUH781



Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 EmptyВто Юли 10, 2012 12:38 am

Ей мишки ,ако не сте такива ,напишете си личните имена,града,и т.н. , ако не сте
мишоци разбира се.Като истинските мъже,не зад 5–6 имена
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 EmptyВто Юли 10, 2012 12:42 am

Ама ти да не се подразни нещо ? Shocked
Както казват с твоите камъни по твоята глава Wink

Трябвало е по-рано да го направя, но какво да се прави, нали не съм умен колкото тебе, не съм се сетил Rolling Eyes
А пък най тъпото копеленце можеш да видиш като застанеш пред огледалото Laughing
Да не изброявам твоите никове по всички възможни досегашни форуми, дали и сам ги помниш вече Wink


Последната промяна е направена от 4орта на Пет Авг 24, 2012 5:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ASPARUH781
Новобранец
Новобранец
ASPARUH781



Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  - Page 3 EmptyВто Юли 10, 2012 12:51 am

Колега 4орта напиши ако обичаш от къде си ,как се казваш и т.н.
Ако си на тея години, поне които представяш трябва да си мъжжжжж...
Върнете се в началото Go down
 
Най-голямата находка открита с Golden Mask
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Продавам Golden Mask 2
» Golden Mask 1
» Golden Mask 4 Pro

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: