Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
tesoro Майнлаб TEKNETICS маск lorenz nokta deus wave 5000 Fisher kupuvam GOLD VANQUISH Minelab врътка Spectrum Simplex miladinka nexus prodavam нишани грунда Coil голден пират mask
 

 White`s Vision

Go down 
+8
monetar
denarr
deso
djendaka
kerpeden
Aemilivs
imperio
amm
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
imperio
Цезар
Цезар
imperio



White`s Vision - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: White`s Vision   White`s Vision - Page 2 EmptyСъб Мар 21, 2009 4:06 pm

Човека който осра темата за White's Vision има официално предупреждение за налагане на бан. Пишете само по темата!


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



White`s Vision - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: White`s Vision   White`s Vision - Page 2 EmptyСъб Мар 21, 2009 4:32 pm

deso написа:

един пример който спокоино може да важи и за металотърсачите-имам един приятел който скоро си купи мотор.друг негов познат...има същата марка и модел мотор.на тоя другия един механик/в нашия случей бай петко/му е сменил карбуратора и аспуха.същия тоя с още енин зад него е по-бърз от моя приятел
Тук колега много грешиш нищо общо няма това което казваш за моторите и детекторите сега ще ти обясня щото и аз се занимавам с мотори и коли Smile първо при моторите всичко е измислено тоз майстор-Бай Петко е на ясно казва на другия купи си примерно карборатор с по голям дебит примерно макарче аз смятам че не му е сменил карборатора но ти каза карборатор и за това така обяснявам Smile , взима си по голям карбуратор една генерация която да разтоварва и хоп ето ти малко коне от горе имам колега който имам БМВ 80-та година дето пържи полвината че и повечето спортни коли ама човека си купи бутала биели клапани валове сложи му турбина и я закачи на компютъра да я регулира но нищо лично той не е измислил всичко е измислено а при детекторите какво е положението там има физика има много изчисления нашите майстори не са никък глупави и знаят как лесно могат да се изкарат пари където почвите са леки се правят апарати да бачкат на ниски честоти издуват ги стават нервни ама хващат на дълбоко ама дискриминацията малко куца в другите раиони е обратно правят се апарати спокойни бачката на тежки почви ама са плитки но със сравнително добра дискриминация има и такива които са с добра дълбочина и дискриминаця но винаги е едното е за сметка на другото имам приятели дето са на ти с електрониката и се хванаха да правят един от водещоите модели на една от най големите фирми и го направиха подкараха но не стана като оригинала знаеш ли защо защото дори и големината на пътечките има значение хората са го изчислили а аверите го прекопираха тъй че бай ти Петко с поялника знаеш ли кога ще направи апарат като XLT , DFX , Explorer , E-trak точно никога сам се сещаш защо така че дай повече да не влизаме в безсмислени разговори и все пак темата е за Whites Vision и нека говорим по нея другите неща сме ги дъвкали и плюли и още колко ще ги идея си нямате ама нека да е някъде другаде не тук
Върнете се в началото Go down
olinto
Новобранец
Новобранец




White`s Vision - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: White`s Vision   White`s Vision - Page 2 EmptyСъб Мар 21, 2009 4:33 pm

колега djendak,от 84 година се занимавам с апарати.Първо си направих Magnuma,после съм работил с 6 волтовия Игъл с тогавашните Гарети, Фишери,ИМАМ СИ МНОГО ДОБРА ПРЕДСТАВА.Всеки и ма право на мнение и не ми харесва тона ти. Не ми се прави на отворко.Обсъждаме ,затова е тоз форум.Явно не си разбрал какво исках да кажа.Казвам че толкова монети колкото съм изкарал с наши правени не съм изкарал с марковите.Сигурно нямаш и една 10 от ходеното от мен.Туи, че си с Minelab не означава нищо.
Върнете се в началото Go down
 
White`s Vision
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Още за White's Vision
» Whites TDI SL
» prodavam whites prizm t6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: White's-
Идете на: