Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
deus miladinka GOLD врътка Coil TEKNETICS mask Fisher Minelab VANQUISH пират 5000 нишани Майнлаб Simplex грунда голден nexus lorenz маск prodavam kupuvam Spectrum nokta tesoro wave
 

 въпрос при работа с рамка

Go down 
+28
ferrous
lomidol
laki
Hadjiev
borislav123
Симпличио
kaponcheto
Mladencho
Radislav
Podlecii.avg
capo
ivangrozni
atina
PUPIENUS
бобо
bai_georgi
pechkata
Ne6o
vesco
Трибал-М
tarsa4a
petrov81231
Ancient Hunter
niki3
mishot
sitalk
QNUS
talasumo
32 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



въпрос при работа с рамка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 3 EmptyНед Мар 09, 2014 3:19 pm

Трибал-М написа:
Здравейте.Според мен колегата Тон-69 е добър познавач на тази техника,с такива впечатления съм останал.Но изглежда не е влизал скоро във форума...
защо му е на Антон да се занимава с РАЗБИРАЧИТЕ тук? ето къде се рови сега!
http://glutnicata.com/index.php?topic=345.0
последния пост на 5-та страница е негов!!! и в ГЛУТНИЦАТА.СОМ е със същия ник Тон69! този човек е от друго измерение : и нее трудно да се сетите защо вече не влиза тук!!! scratch scratch scratch 
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




въпрос при работа с рамка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 3 EmptyНед Мар 09, 2014 8:41 pm

И аз на няколко пъти задавах въпрос за прословутите рамки...резултат:
1.Един от постовете ми с актуални и малко парливи запитвания беше ВЕДНАГА изтрит
2.другите постове-въпроси останаха "глас в пустиня" или получиха лаконични отговори, които не дават обективна информация на актуално зададени въпроси относно работа, дълбочина, стабилност, проводимост на метали и детекция на същите от ПИ уреди...
3.Минаха няколко: събор, срещи, и други на които никой не благоволи да направи едно видео или една съпоставка между няколкото "известни" рамки на Бг пазарът.Или така нареченият "полеви тестове".
Аз мисля, че няма нищо ненормално производители да предоставят по една рамка и да се направят на полигон паралелни тестове- и да дойдат да си настроят машините, а не после да се казва, че този или онзи не можел да работи с апарата.
4.Дори предложих и полигон за тест-единствено Трибал се съгласи да дойде и да сравним рамки,кантари и др.знайни и незнайни дълбочинни техники...
5. Не мисля, че един търсач в Бг в сегашната икономико-политическа ситуация трябва да купува рамка след рамка и сам да открива дали му допада уреда или не.(Както забелязвам, че става с монетарите.)И после да четем обяви от рода: "Продава се рамка за триста лева...перфекна, дълбока, ала-бала..."
И аз не скривам, че имам интерес към подобна техника, но преминах през две, докоснах се до още една-две и ...останах разочарован от факта, че "лъскавата опаковка и рекламата продават калпава стока", която обаче е на солена цена...
Истината е парлива,но се надявам, че този пост няма да го изтриете.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




въпрос при работа с рамка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 3 EmptyНед Мар 09, 2014 9:08 pm

Radislav написа:
И аз на няколко пъти задавах въпрос за прословутите рамки...резултат:
1.Един от постовете ми с актуални и малко парливи запитвания беше ВЕДНАГА изтрит
2.другите постове-въпроси останаха "глас в пустиня" или получиха лаконични отговори, които не дават обективна информация на актуално зададени въпроси относно работа, дълбочина, стабилност, проводимост на метали и детекция на същите от ПИ уреди...
3.Минаха няколко: събор, срещи, и други на които никой не благоволи да направи едно видео или една съпоставка между няколкото "известни" рамки на Бг пазарът.Или така нареченият "полеви тестове".
Аз мисля, че няма нищо ненормално производители да предоставят по една рамка и да се направят на полигон паралелни тестове- и да дойдат да си настроят машините, а не после да се казва, че този или онзи не можел да работи с апарата.
4.Дори предложих и полигон за тест-единствено Трибал се съгласи да дойде и да сравним рамки,кантари и др.знайни и незнайни дълбочинни техники...
5. Не мисля, че един търсач в Бг в сегашната икономико-политическа ситуация трябва   да купува рамка след рамка и сам да открива дали му допада уреда или не.(Както забелязвам, че става с монетарите.)И после да четем обяви от рода: "Продава се рамка за триста лева...перфекна, дълбока, ала-бала..."
И аз не скривам, че имам интерес към подобна техника, но преминах през две, докоснах се до още една-две и ...останах разочарован от факта, че "лъскавата опаковка и рекламата продават калпава стока", която обаче е на солена цена...
Истината е парлива,но се надявам, че този пост няма да го изтриете.


Здравей,приятелю!
Една силиконова хубавица,когато трябва да и снимат циците,заема единствено правилната поза:Да изглеждат максимално привлекателни и минимално силиконови!
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



въпрос при работа с рамка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 3 EmptyНед Мар 09, 2014 9:39 pm

Radislav написа:
И аз на няколко пъти задавах въпрос за прословутите рамки...резултат:
1.Един от постовете ми с актуални и малко парливи запитвания беше ВЕДНАГА изтрит
2.другите постове-въпроси останаха "глас в пустиня" или получиха лаконични отговори, които не дават обективна информация на актуално зададени въпроси относно работа, дълбочина, стабилност, проводимост на метали и детекция на същите от ПИ уреди...
3.Минаха няколко: събор, срещи, и други на които никой не благоволи да направи едно видео или една съпоставка между няколкото "известни" рамки на Бг пазарът.Или така нареченият "полеви тестове".
Аз мисля, че няма нищо ненормално производители да предоставят по една рамка и да се направят на полигон паралелни тестове- и да дойдат да си настроят машините, а не после да се казва, че този или онзи не можел да работи с апарата.
4.Дори предложих и полигон за тест-единствено Трибал се съгласи да дойде и да сравним рамки,кантари и др.знайни и незнайни дълбочинни техники...
5. Не мисля, че един търсач в Бг в сегашната икономико-политическа ситуация трябва   да купува рамка след рамка и сам да открива дали му допада уреда или не.(Както забелязвам, че става с монетарите.)И после да четем обяви от рода: "Продава се рамка за триста лева...перфекна, дълбока, ала-бала..."
И аз не скривам, че имам интерес към подобна техника, но преминах през две, докоснах се до още една-две и ...останах разочарован от факта, че "лъскавата опаковка и рекламата продават калпава стока", която обаче е на солена цена...
Истината е парлива,но се надявам, че този пост няма да го изтриете.
Радо и аз съм забелязал че се изтриват коментари ! преди около два месеца оставих коментар в темата за новия ГАРЕТ ATX нещо със таблицата за дълбочините на откриване ставаше дума, та искам да ти кажа че написах коментар с който ясно изразих мнение относно дълбочината на този апарат. и на скоро пак се рових в тази тема и ЗАБЕЛЯЗАХ че моя коментар го НЯМА!!!!!! до колкото си спомням беше за монета 18мм. с тегло от 2,25грама че апарата я хваща на около 27см. !!! иначе съм съгласен с идеята ти на съборите да се правят тестове и с рамки и други дълбочинни апарати! това нее като да си купиш баничка и ако не ти хареса да я хвърлиш на кучетата ! все пак за пари става въпрос, защо да ги хвърляме за нема нищо, или за бангий от които ползата ще е равна на НИЩО! иначе днес си направих труда да разгледам доста клипчета с рамки, и честно казано не видях кой знае каква разлика от кантарите, само дето цената е в пъти по-висока !


Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




въпрос при работа с рамка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 3 EmptyНед Мар 09, 2014 10:12 pm

Никой от участниците не е знаел ,че ще се прави клип.Колегите решиха и снимаха.При предварителна подготовка всичко щеше да а точно по правилата!...
Монетата е от 100 драхми от 1992 година.При нормален ход и обичайните настройки няма да я пропусне на 30 сантиметра в почвата.
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




въпрос при работа с рамка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 3 EmptyНед Мар 09, 2014 10:56 pm

http://metaldetecting.eu/index.php/topic,2770.0.html

Oт 172 прегледа до настоящият момент няма нито един отговор...
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



въпрос при работа с рамка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 3 EmptyНед Мар 09, 2014 11:20 pm

Radislav написа:
http://metaldetecting.eu/index.php/topic,2770.0.html

Oт 172 прегледа до настоящият момент няма нито един отговор...
Радо не знам какво да мисля!! явно хората са много слабо информирани в тази област!!! а може би рамките които се предлагат в Бг. или са прекалено скъпи за повечето от нас, или не вършат работа!! за сега средно положение няма! със сигурност ще се мина с някой и друг лев, но все още не съм решил с каква бангия да се бутна  bounce 
Върнете се в началото Go down
Ne6o
Легионер
Легионер
Ne6o



въпрос при работа с рамка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 3 EmptyПон Мар 10, 2014 9:41 am

Бахти тестовете, вече по дърветата ли търсите сигналите? Това са нереални тестове. Тия кантари над земята мяукат, скърцат и е много трудно да се работи с такива настройки на максимум. Като гледам колеги с такива кантари как се мъчат, луда работа.
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



въпрос при работа с рамка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 3 EmptyПон Мар 10, 2014 11:22 am

Ne6o написа:
Бахти тестовете, вече по дърветата ли търсите сигналите?  Това са нереални тестове. Тия кантари над земята мяукат, скърцат и е много трудно да се работи с такива настройки на максимум. Като гледам колеги с такива кантари как се мъчат, луда работа.
не се учудвай ! клипа от телефон и е правен без никаква подготовка , такива бяха обстоятелствата! не казвам че е кой знае колко напреднала технология,
на този клип ясно се вижда че разликата в дълбочината между рамките и кантарите е почти никаква!! иначе имам СВЯСТНИ клипчета заснети с камера , на които прекрасно се вижда как работи и какви дълбочини показва кантара, но майстора се вижда в кадър, а той не желае да бъде обект на обсъждане!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




въпрос при работа с рамка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 3 EmptyПон Мар 10, 2014 11:26 am




Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




въпрос при работа с рамка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 3 EmptyПон Мар 10, 2014 12:13 pm

Radislav написа:
http://metaldetecting.eu/index.php/topic,2770.0.html

Oт 172 прегледа до настоящият момент няма нито един отговор...


Ами колега, нищо чудно, че няма отговори, то кой ли изобщо купува тия кютуци? Имаше и едни Гризли-Туинс преди време, сега не може да разбереш има ли такъв производител, няма ли, тоест пулсаците се правят от разни предприемачи, които произведат 10-тина бройки, продадат ги и после някъде потъват в небитието, след това изплуват с някаква друга марка и така кръговратът продължава. Smile


Последната промяна е направена от Симпличио на Пон Мар 10, 2014 12:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



въпрос при работа с рамка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 3 EmptyПон Мар 10, 2014 12:17 pm

Печка от този клип разбрах само едно: почти 10 минути се занимаваха с едно ръждиво-пиронообразно желазо, и то в самия чим (тревата) !! за тази работа си има монетари които за подоно желязо ще са им нужни не повече от 25-30 секунди ! ето заради тези дребни железа сега се пендзам и се лутам при избора на дълбочинна техника! в случая ще направим изключение щот апарата е с малка бубина а тя си е точно за дребни и плитки сигнали, но като цяло почти всички бангий чуват дребните сигнали , а това определено за мен ще е голям проблем!
http://mikronbg.com/Stinger2.html
за тази бангия е изписано много, но не е ли прекалено дърта вече ? все едно да сравнявам телефоните от 2006-та год. с най новите смартфони!
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




въпрос при работа с рамка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 3 EmptyПон Мар 10, 2014 12:35 pm

Когато е рамка 1 на 1 метър тези дребни железца няма да ги от4ита. За deep huntera става въпрос. Пробвал съм плитко заровените предмети ги дискриминира.
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




въпрос при работа с рамка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 3 EmptyПон Мар 10, 2014 12:49 pm

Рамките стават само за търсене на антични шлемове, ризници и гърнета с жълтици на голяма дълбочина, но колко ли такива има у нас останали нейде под земята? Според мен рамкаджиите са най-големите наивници, защото на практика нямат никакви шансове да намерят някой от изброените антични "артикули", освен при някакъв дяволски късмет, тоест тези колеги цял живот копаят залудо кладенчови ями. Smile
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



въпрос при работа с рамка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 3 EmptyПон Мар 10, 2014 12:58 pm

borislav123 написа:
Когато е рамка 1 на 1 метър тези дребни железца няма да ги от4ита. За deep huntera става въпрос. Пробвал съм плитко заровените предмети ги дискриминира.
ако е така значи нее лоша машина! но за тези рамки разправят че не могли да чуват кована мед! или ако я чуват, то е на плитко !! в дълбочина кованата мед трудно се била засичала, това истина ли е или кьорфишек? я кажи как е с дребните железа? и тях ли ги свири  Cool 
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




въпрос при работа с рамка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 3 EmptyПон Мар 10, 2014 1:38 pm

Симпличио написа:
Radislav написа:
http://metaldetecting.eu/index.php/topic,2770.0.html

Oт 172 прегледа до настоящият момент няма нито един отговор...


Ами колега, нищо чудно, че няма отговори, то кой ли изобщо купува тия кютуци? Имаше и едни Гризли-Туинс преди време, сега не може да разбереш има ли такъв производител, няма ли, тоест пулсаците се правят от разни предприемачи, които произведат 10-тина бройки, продадат ги и после някъде потъват в небитието, след това изплуват с някаква друга марка и така кръговратът продължава. Smile

Колега Симплично,
мисля, че посочените рамки са добри машини, проблемът е,че няма реални тестове и актуална информация от полеви тестове.
Другото, което чета по форумите е, че Бг е на първо място по видове и брой качественни произведени рамки, а когато има конкуренция има и предпоставка да се подобрява предлаганата стока, въпреки че то в един момент има праг на възможностите...
Моето лично мнение за добри Бг рамки са Golden Mask Deep Hunter (... и Pro) и Thrace Terra (И някои други на Микрон...),
Лошото е,(пак повтарям) че няма отзиви за тях от колеги.
То е ясно, че има + и -, но е хубаво, когато човек предварително си ги знае, защото и парите им не са малко (за в България).
За един чужденец не е проблем да "хвърли" една пета, една шеста от заплатата си , но за нас е проблем да дадем две-три заплати.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




въпрос при работа с рамка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 3 EmptyПон Мар 10, 2014 2:37 pm

Ne6o написа:
Бахти тестовете, вече по дърветата ли търсите сигналите?  Това са нереални тестове. Тия кантари над земята мяукат, скърцат и е много трудно да се работи с такива настройки на максимум. Като гледам колеги с такива кантари как се мъчат, луда работа.


Ооооо,приятелче!Здравей!От отдавна не беше изпълзявал от мишата дупка...
Ако беше видял първия тест,публикуван от Подлеций август,може би щеше да си по-въздържан.
А вероятно трябва до теб да има вещ човек-пояснител...
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




въпрос при работа с рамка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 3 EmptyПон Мар 10, 2014 2:51 pm

Podlecii.avg написа:

Радо не знам какво да мисля!! явно хората са много слабо информирани  в тази област!!!  а може би  рамките които се предлагат в Бг. или са прекалено скъпи за повечето от нас, или  не вършат работа!!   за сега средно положение няма!   със сигурност ще се мина с някой и друг лев, но все още не съм решил с каква  бангия да се бутна   bounce 


Колега,рамките са много полезни и незаменими при КОНКРЕТЕН вид работа!Под високото напрежение,пред кованата мед и бронза са"слабохарактерни"!...
Единствено Печката знае за рамка,лишена от тези кусури,но и до ден днешен не се осмели на я назове!
Справка-в същия форум.Поздрави!
Върнете се в началото Go down
kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул
kaponcheto



въпрос при работа с рамка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 3 EmptyПон Мар 10, 2014 3:12 pm

Трибал-М написа:
Podlecii.avg написа:

Радо не знам какво да мисля!! явно хората са много слабо информирани  в тази област!!!  а може би  рамките които се предлагат в Бг. или са прекалено скъпи за повечето от нас, или  не вършат работа!!   за сега средно положение няма!   със сигурност ще се мина с някой и друг лев, но все още не съм решил с каква  бангия да се бутна   bounce 


Колега,рамките са много полезни и незаменими при КОНКРЕТЕН вид работа!Под високото напрежение,пред кованата мед и бронза са"слабохарактерни"!...
Единствено Печката знае за рамка,лишена от тези кусури,но и до ден днешен не се осмели на я назове!
Справка-в същия форум.Поздрави!


Командера беше споменал че дееп хантара няма проблем с жиците само че антенат се сглабя на осмица
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




въпрос при работа с рамка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 3 EmptyПон Мар 10, 2014 3:20 pm

kaponcheto написа:
Трибал-М написа:
Podlecii.avg написа:

Радо не знам какво да мисля!! явно хората са много слабо информирани  в тази област!!!  а може би  рамките които се предлагат в Бг. или са прекалено скъпи за повечето от нас, или  не вършат работа!!   за сега средно положение няма!   със сигурност ще се мина с някой и друг лев, но все още не съм решил с каква  бангия да се бутна   bounce 


Колега,рамките са много полезни и незаменими при КОНКРЕТЕН вид работа!Под високото напрежение,пред кованата мед и бронза са"слабохарактерни"!...
Единствено Печката знае за рамка,лишена от тези кусури,но и до ден днешен не се осмели на я назове!
Справка-в същия форум.Поздрави!


Командера беше споменал че дееп хантара няма проблем с жиците само че антенат се сглабя на осмица


Да,колега,спомням си.Не съм го проверил,ако има някой,свършил тази работа,нека сподели....Един друг колега въобще не предпочита въпросната машина.
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




въпрос при работа с рамка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 3 EmptyПон Мар 10, 2014 3:33 pm

Колега Podlecii малките железца не ги свири . С кована мед не съм пробвал. Като се пооправи времето ще пробвам. Предполагам 4е ще хваща работи колкото половин капа4ка от буркан. Пирони и други такива дребни неща няма да ги свири. Колкото е по голям предмета над който минаваш толкова по продължително ще го свири. Не съм работил кои знае колко с рамка и аз съм в процес на разу4аването и
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




въпрос при работа с рамка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 3 EmptyПон Мар 10, 2014 3:38 pm

\"Podlecii avg написа:
.... но като цяло почти всички бангий чуват дребните сигнали , а това определено за мен ще е голям проблем!  


Може и да не ги чуват,въпрос на настройка,но в почти всички случай е за сметка на чувствителността!При апаратите с достатъчно запас не е тревожен проблем.
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



въпрос при работа с рамка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 3 EmptyПон Мар 10, 2014 6:40 pm

Трибал-М написа:

Колега,рамките са много полезни и незаменими при КОНКРЕТЕН вид работа!Под високото напрежение,пред кованата мед и бронза са"слабохарактерни"!...
Единствено Печката знае за рамка,лишена от тези кусури,но и до ден днешен не се осмели на я назове!
Справка-в същия форум.Поздрави!

Печка наистина ли има такава рамка? кога ще направиш клипче да видим за кво става въпрос?  Cool 
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



въпрос при работа с рамка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 3 EmptyПон Мар 10, 2014 6:48 pm

borislav123 написа:
Колега Podlecii малките железца не ги свири . С кована мед не съм пробвал. Като се пооправи времето ще пробвам. Предполагам 4е ще хваща работи колкото половин капа4ка от буркан. Пирони и други такива дребни неща няма да ги свири. Колкото е по голям предмета над който минаваш толкова по продължително ще го свири. Не съм работил кои знае колко с рамка и аз съм в процес на разу4аването и
Борко ако нете бърка кажи от къде си ? или пиши на лични!
иска ми се да я видя от близо тази рамка, по добре да се мина с 50-100лв. за гориво и да съм сигурен за какво ще си дам парите от колкото да купувам на сляпо!  Cool Cool Cool 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




въпрос при работа с рамка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 3 EmptyПон Мар 10, 2014 6:55 pm


Трибал-м:
"На някой колеги не случайно, вярвам безусловно!"

Печката:
"Колкото и да ти е мъка има такава рамка...
И не си мисли че кантарите са най..."

Извадено от темата "Има ли такъв"? Тук,в този форум.
Върнете се в началото Go down
 
въпрос при работа с рамка
Върнете се в началото 
Страница 3 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Въпрос за рамка
» въпрос за рамка Gold Fish 2 Pro
» Работа с RELICSCAN

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: