Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nexus Simplex tesoro голден wave VANQUISH GOLD грунда Spectrum Майнлаб kupuvam TEKNETICS deus mask lorenz nokta нишани miladinka Coil Fisher маск 5000 prodavam пират врътка Minelab
 

 продавам самоделка - видинска улеанка

Go down 
АвторСъобщение
neron66
Легионер
Легионер
neron66



продавам самоделка - видинска улеанка Empty
ПисанеЗаглавие: продавам самоделка - видинска улеанка   продавам самоделка - видинска улеанка EmptyСря Сеп 05, 2012 2:32 pm

продавам самоделка - видинска улеанка - работещо перфектно състояние
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




продавам самоделка - видинска улеанка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: продавам самоделка - видинска улеанка   продавам самоделка - видинска улеанка EmptyСря Сеп 05, 2012 9:37 pm

neron66 написа:
продавам самоделка - видинска улеанка - работещо перфектно състояние

Колега за пръв път чувам думата "улеанка" Exclamation Question Можеш ли да ми обясниш по-подробно. Благодаря! Very Happy
Върнете се в началото Go down
neron66
Легионер
Легионер
neron66



продавам самоделка - видинска улеанка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: продавам самоделка - видинска улеанка   продавам самоделка - видинска улеанка EmptyСря Сеп 05, 2012 9:54 pm

AVGVSTVS 1 написа:
neron66 написа:
продавам самоделка - видинска улеанка - работещо перфектно състояние

Колега за пръв път чувам думата "улеанка" Exclamation Question Можеш ли да ми обясниш по-подробно. Благодаря! Very Happy
КОЛЕГА ТАКА МИ КАЗАХА КАТО Я КУПУВАМ , УТРЕ ЩЕ СЕ ОПИТАМ ДА ПУСНА СНИМКИ И НА ДВАТА АПАРАТА КОИТО ПРОДАВАМ
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




продавам самоделка - видинска улеанка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: продавам самоделка - видинска улеанка   продавам самоделка - видинска улеанка EmptyСря Сеп 05, 2012 10:04 pm

neron66 написа:
AVGVSTVS 1 написа:
neron66 написа:
продавам самоделка - видинска улеанка - работещо перфектно състояние

Колега за пръв път чувам думата "улеанка" Exclamation Question Можеш ли да ми обясниш по-подробно. Благодаря! Very Happy
КОЛЕГА ТАКА МИ КАЗАХА КАТО Я КУПУВАМ , УТРЕ ЩЕ СЕ ОПИТАМ ДА ПУСНА СНИМКИ И НА ДВАТА АПАРАТА КОИТО ПРОДАВАМ

Благодаря за бързият отговор. Ше чакам с нетърпение! super21
Върнете се в началото Go down
 
продавам самоделка - видинска улеанка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Продава: Fisher самоделка 1266
» продавам аce 150
» Продавам F-75

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: