Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ПРОМОЦИЯ СОНДИ

ВИЖТЕ КОМПЛЕКТИТЕ
С ULTIMATE СОНДИ

Металотърсач на Кредит

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

TBI-На кредит

Similar topics
Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Продавам търсеща сонда SEF 38x30см./15x12"/ DD за Fisher F75!
Пет Сеп 22, 2017 7:23 pm by ivanasen
Сондата е на 1-2 излизания и е работено общо 2-3 часа с нея. Продавам я защото терена при нас не …

Comments: 0
Продавам Silent 2DD на Миладин
Чет Авг 24, 2017 4:40 pm by deadline
Продавам Silent 2DD на Миладин.
490лв.
Габрово
0988701622

[url=https://servimg.com/view/19629733/80]

Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 1200 лв.
телефон 0894364351

[url=https://servimg.com/view/19656657/6]

Comments: 1
Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди
Сря Дек 07, 2016 6:30 pm by titpulo
Продавам Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди.На няма и месец,купуван от SHOP.IMPERIO.BG.Почти …

Keywords
wave Майнлаб грунда врътка голден истина golden GOLD sorex пират POWER kupuvam prodavam продавам nexus торнадо маск pirate MAXX металотърсач coinmaster Ултимейт това сонда miladinka mask
Share | 

каква машинка да си взема

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Stoqnov
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: каква машинка да си взема   Пет Окт 19, 2012 7:12 pm

другия месец щях да си взимам фишер ф5 и видях тази тема http://www.imperio.biz/t5253p15-topic
и мерака ми за фишер изчезна внезапно Very Happy
апък и разбрах също че и дълбочината му е малко слабичка за сметка на дискриминацията
та сега се чудя какво да взимам че да мога спокоино да работя и сряд зима нещо до 700 - 800 лв може би (нов ,втора ръка неща Mad )
мерси предварително колеги на вас и на вашия опит се надявам Cool
Върнете се в началото Go down
dante.bg977
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   Пет Окт 19, 2012 9:06 pm

вземи си голден маск 3+ колега за тези пари е идеален апарат

:yes: :yes: :yes:
Stoqnov
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   Съб Окт 20, 2012 3:19 pm

такъв ли http://www.youtube.com/watch?v=9GBe5aRm9xY Very Happy
съмнителна работа
ivanasen
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   Съб Окт 20, 2012 5:08 pm

Stoqnov написа:
другия месец щях да си взимам фишер ф5 и видях тази тема http://www.imperio.biz/t5253p15-topic
апък и разбрах също че и дълбочината му е малко слабичка за сметка на дискриминацията
та сега се чудя какво да взимам че да мога спокоино да работя и сряд зима нещо до 700 - 800 лв може би (нов ,втора ръка неща Mad )
Колега вземи си от българските за тия пари ще си намериш много добър! Very Happy

Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Stoqnov
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   Съб Окт 20, 2012 7:54 pm

да си взема български но тично КАКЪВ е въпроса
нямам представа към коя марка и модел да се ориентирам
dante.bg977
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   Съб Окт 20, 2012 8:56 pm

На майстор Миладин колега.А онзи ден работих с на един приятел енигмата и доста ме впечетли от страна на дискриминация и дълбочина Wink

ivanasen
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   Нед Окт 21, 2012 12:56 am

Stoqnov написа:

Вземи си такава , че да има фактура , гаранция поне 2 години , другото е камуфлаж! Very Happy

Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

LAV DJOI
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   Нед Окт 21, 2012 4:35 pm

dante.bg977 написа:
На майстор Миладин колега.А онзи ден работих с на един приятел енигмата и доста ме впечетли от страна на дискриминация и дълбочина Wink
Колега Енигмата е на друг майстор не е на Миладин.

Един грош да имаш,ама като чорбаджия да го дадеш
Stoqnov
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   Нед Окт 21, 2012 5:28 pm

чудя се дали да несе бръкна за фишер ф75 или някакъв от неговия клас но наи вече си мисля за ф75 много го хвалят за дълбочина и да дискриминация scratch
dante.bg977
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   Нед Окт 21, 2012 8:34 pm

LAV DJOI написа:
dante.bg977 написа:
Колега Енигмата е на друг майстор не е на Миладин.

да знам колега Wink

stan960
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   Нед Окт 21, 2012 9:40 pm

Stoqnov написа:
-На сряд зима трудно са работи брат -То сняг, па кат са закопаеш, кал -Бе не ти е работа -Избирай си бавно и ако можеш да я пробваш на терен - Съвети кат тези на Данте.бг977 ша чуеш много,освен ако не го питаш що ти рекламира Миладинка па оди да търка с Гаррет.Иначе дилемата си е винаги такава -Дискриминация -Съотношение? -Дълбочина...........................
Stoqnov
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   Нед Окт 21, 2012 11:33 pm

мен снега и студа немоят да ме уморат Very Happy я съм си свикнал и калта даже не е проблем там на баира е песакливо не се каля много много
а иначе съм го решил на 100% да е нов о да нее гаражен
първо мислих да е фишер ф5 ама сега си промених мнението на Ф75 и то маи ша е последното малко по скъп е ама 1 път го купувам

само да паитам как се справя на студ пречи ли му,
а на жега ?
и влагата пречи ли му сутрин като е росна тревата или мъгла ако има или ако тряа малко със силиконец да го намацам Laughing
пъ наи лошия случеи ако ме завали дъжд ?

абе за поддръжката като цяло ако можете да ми дадете някакви съвети
мс предварително, че мн. дълго стана дано някои го прочете Very Happy
dante.bg977
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   Пон Окт 22, 2012 1:38 pm

stan960 написа:
Stoqnov написа:
-На сряд зима трудно са работи брат -То сняг, па кат са закопаеш, кал -Бе не ти е работа -Избирай си бавно и ако можеш да я пробваш на терен - Съвети кат тези на Данте.бг977 ша чуеш много,освен ако не го питаш що ти рекламира Миладинка па оди да търка с Гаррет.Иначе дилемата си е винаги такава -Дискриминация -Съотношение? -Дълбочина...........................

колега стан не си прав не рекламирам миладинката просто казвам че я пробвах и ми хареса как работи

Поздрави Wink

LAV DJOI
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   Пон Окт 22, 2012 7:20 pm

Защо не разпиташ и за новите руски апарати,знам от близък приател,че работят доста добре.

Един грош да имаш,ама като чорбаджия да го дадеш
stan960
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   Пон Окт 22, 2012 8:28 pm

dante.bg977 написа:
stan960 написа:
Stoqnov написа:

колега стан не си прав не рекламирам миладинката просто казвам че я пробвах и ми хареса как работи

Поздрави Wink
-Да бе брат разбрах ма то така е приказката,не са обиждай -Те си работат добре,за тия кХц и дълбочината е доволна,само дето вече където преди сме минали с предишните модели -Сега,Мълчание.............................................................
ivanasen
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   Вто Окт 23, 2012 8:16 pm

stan960 написа:
dante.bg977 написа:
stan960 написа:
Stoqnov написа:

Поздрави Wink
-Да бе брат разбрах ма то така е приказката,не са обиждай -Те си работат добре,за тия кХц и дълбочината е доволна,само дето вече където преди сме минали с предишните модели -Сега,Мълчание.............................................................

Колега донякъзе си прав , но според мен освен машината и трябва огромна доза КЪСМЕТ. От моя опит мога да кажа , че почти всички неща излизат най-много да 35-40см. Повечето монети съм ги намирал между 20 и 30см. Много редко по-дълбоко , ако е имало нанос. Very Happy

Stoqnov
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   Сря Окт 24, 2012 6:01 pm

ivanasen написа:

Колега донякъзе си прав , но според мен освен машината и трябва огромна доза КЪСМЕТ. От моя опит мога да кажа , че почти всички неща излизат най-много да 35-40см. Повечето монети съм ги намирал между 20 и 30см. Много редко по-дълбоко , ако е имало нанос. Very Happy

а ф75 справя ли се с тези дълбочини 30 - 35 - 40см или да търся някаква друга машинка за сега на фишера съм се спрял другия месец живот и здраве го взимам и ще го тествам на зимни условия Very Happy
ivanasen
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   Сря Окт 24, 2012 7:44 pm

Stoqnov написа:
ivanasen написа:

а ф75 справя ли се с тези дълбочини 30 - 35 - 40см или да търся някаква друга машинка за сега на фишера съм се спрял другия месец живот и здраве го взимам и ще го тествам на зимни условия Very Happy
100% се справя! Дори е една от най хубавите машини! Успех! Very Happy
Stoqnov
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   Пет Окт 26, 2012 10:48 pm

какви слушалки да си взема за фишер ф75 и от къде понеже не виждам да са в комплект с апарата
също така гледам че има също някакви протектори за самия апарат и за сондата кажете от къде мога да си ги купя
Mitbull
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   Съб Окт 27, 2012 2:06 pm

Протекторите за дисплея и батериите ще ти дойдат с апарата, а за сондата не ти трябва. Колкото до слушалките, аз ползвам такива: http://outmax.bg/dmz/index.php?_a=viewProd&productId=15205, и съм много доволен.
Не съм карал зима с 75-ицата, но със жегите няма никакви проблеми. Предната зима бях с ф5, но също не съм забелязал проблеми. Принципно студът влияе на батериите, може от там да идват проблемите на хората които се оплакват.
Stoqnov
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   Съб Окт 27, 2012 2:54 pm

Mitbull написа:
Протекторите за дисплея и батериите ще ти дойдат с апарата, а за сондата не ти трябва. Колкото до слушалките, аз ползвам такива: http://outmax.bg/dmz/index.php?_a=viewProd&productId=15205, и съм много доволен.
Не съм карал зима с 75-ицата, но със жегите няма никакви проблеми. Предната зима бях с ф5, но също не съм забелязал проблеми. Принципно студът влияе на батериите, може от там да идват проблемите на хората които се оплакват.

мерси за бързия отговор
ами сондата като я размахвам и ако я удрям по каманите няма ли да и стане нещо
а също така искам да ви питам как да го предпазвам от влага ако примерно ме завали или ако изляза да търкам докато има мълга
charon
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   Съб Окт 27, 2012 4:17 pm

Stoqnov написа:
Mitbull написа:

мерси за бързия отговор
ами сондата като я размахвам и ако я удрям по каманите няма ли да и стане нещо
а също така искам да ви питам как да го предпазвам от влага ако примерно ме завали или ако изляза да търкам докато има мълга

За сондата-еми ще виниаваш,да не я праскаш много силно в каманяците.За предпазване от влага-едно найлоново пликче на таблото върши чудесна работа.

Viver est militare!
Stoqnov
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   Съб Окт 27, 2012 8:53 pm

някъде продават ли се батерии, зарядни за кола или слушалки никаде не намирам саит слушалки ако не намера за фишер взимам каквито и да е ама поне другите работи трябва да се продават някъде
бобо
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   Съб Окт 27, 2012 11:37 pm

Mitbull написа:
Правописа ти е 6,ама логиката- 0.Как да не му трябва протектор за сондата,като тва–/опааа,извинявам се/тОва е най изложения на опасности елемент на метал....а.Дос"я/горната запетая е спецЯлно за тебе/ Laughing съм строшил 3 сонди и един предпазител за сонда и нито един друг чарк-така че,правете си заключения! Laughing
Mitbull
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   Пет Ное 02, 2012 7:39 pm

бобо написа:
Правописа ти е 6,ама логиката- 0.Как да не му трябва протектор за сондата,като тва–/опааа,извинявам се/тОва е най изложения на опасности елемент на метал....а.Дос"я/горната запетая е спецЯлно за тебе/ Laughing съм строшил 3 сонди и един предпазител за сонда и нито един друг чарк-така че,правете си заключения! Laughing
Ама тъй кажи, че да те светна бе колега Laughing Като излизаш да търкаш, ше си вземаш и лопата, и ще копаеш с нея Wink

каква машинка да си взема
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» каква машинка да си взема
» За каква професия сте най-подходящи
» Каква марка ви е телефона?
» Каква рамка да си купя?
» НОВА МАШИНКА НА GARRETT - СКОРО