Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
lorenz Simplex miladinka Fisher prodavam голден GOLD нишани Spectrum пират Minelab deus nexus TEKNETICS Coil wave врътка 5000 грунда Майнлаб VANQUISH tesoro nokta kupuvam mask маск
 

 каква машинка да си взема

Go down 
+6
Mitbull
stan960
LAV DJOI
ivanasen
dante.bg977
Stoqnov
10 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Stoqnov
Новобранец
Новобранец




каква машинка да си взема Empty
ПисанеЗаглавие: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема EmptyПет Окт 19, 2012 7:12 pm

другия месец щях да си взимам фишер ф5 и видях тази тема https://www.imperio.biz/t5253p15-topic
и мерака ми за фишер изчезна внезапно Very Happy
апък и разбрах също че и дълбочината му е малко слабичка за сметка на дискриминацията
та сега се чудя какво да взимам че да мога спокоино да работя и сряд зима нещо до 700 - 800 лв може би (нов ,втора ръка неща Mad )
мерси предварително колеги на вас и на вашия опит се надявам Cool
Върнете се в началото Go down
dante.bg977
Преторий
Преторий
dante.bg977



каква машинка да си взема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема EmptyПет Окт 19, 2012 9:06 pm

вземи си голден маск 3+ колега за тези пари е идеален апарат


:yes: :yes: :yes:
Върнете се в началото Go down
Stoqnov
Новобранец
Новобранец




каква машинка да си взема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема EmptyСъб Окт 20, 2012 3:19 pm

такъв ли https://www.youtube.com/watch?v=9GBe5aRm9xY Very Happy
съмнителна работа
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



каква машинка да си взема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема EmptyСъб Окт 20, 2012 5:08 pm

Stoqnov написа:
другия месец щях да си взимам фишер ф5 и видях тази тема https://www.imperio.biz/t5253p15-topic
и мерака ми за фишер изчезна внезапно Very Happy
апък и разбрах също че и дълбочината му е малко слабичка за сметка на дискриминацията
та сега се чудя какво да взимам че да мога спокоино да работя и сряд зима нещо до 700 - 800 лв може би (нов ,втора ръка неща Mad )
мерси предварително колеги на вас и на вашия опит се надявам Cool
Колега вземи си от българските за тия пари ще си намериш много добър! Very Happy


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
Stoqnov
Новобранец
Новобранец




каква машинка да си взема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема EmptyСъб Окт 20, 2012 7:54 pm

да си взема български но тично КАКЪВ е въпроса
нямам представа към коя марка и модел да се ориентирам
Върнете се в началото Go down
dante.bg977
Преторий
Преторий
dante.bg977



каква машинка да си взема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема EmptyСъб Окт 20, 2012 8:56 pm

На майстор Миладин колега.А онзи ден работих с на един приятел енигмата и доста ме впечетли от страна на дискриминация и дълбочина Wink


:yes: :yes: :yes:
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



каква машинка да си взема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема EmptyНед Окт 21, 2012 12:56 am

Stoqnov написа:
другия месец щях да си взимам фишер ф5 и видях тази тема https://www.imperio.biz/t5253p15-topic
и мерака ми за фишер изчезна внезапно Very Happy
апък и разбрах също че и дълбочината му е малко слабичка за сметка на дискриминацията
та сега се чудя какво да взимам че да мога спокоино да работя и сряд зима нещо до 700 - 800 лв може би (нов ,втора ръка неща Mad )
мерси предварително колеги на вас и на вашия опит се надявам Cool

Вземи си такава , че да има фактура , гаранция поне 2 години , другото е камуфлаж! Very Happy


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
LAV DJOI
Легионер
Легионер
LAV DJOI



каква машинка да си взема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема EmptyНед Окт 21, 2012 4:35 pm

dante.bg977 написа:
На майстор Миладин колега.А онзи ден работих с на един приятел енигмата и доста ме впечетли от страна на дискриминация и дълбочина Wink
Колега Енигмата е на друг майстор не е на Миладин.


Един грош да имаш,ама като чорбаджия да го дадеш
Върнете се в началото Go down
Stoqnov
Новобранец
Новобранец




каква машинка да си взема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема EmptyНед Окт 21, 2012 5:28 pm

чудя се дали да несе бръкна за фишер ф75 или някакъв от неговия клас но наи вече си мисля за ф75 много го хвалят за дълбочина и да дискриминация scratch
Върнете се в началото Go down
dante.bg977
Преторий
Преторий
dante.bg977



каква машинка да си взема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема EmptyНед Окт 21, 2012 8:34 pm

LAV DJOI написа:
dante.bg977 написа:
На майстор Миладин колега.А онзи ден работих с на един приятел енигмата и доста ме впечетли от страна на дискриминация и дълбочина Wink
Колега Енигмата е на друг майстор не е на Миладин.

да знам колега Wink


:yes: :yes: :yes:
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



каква машинка да си взема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема EmptyНед Окт 21, 2012 9:40 pm

Stoqnov написа:
другия месец щях да си взимам фишер ф5 и видях тази тема https://www.imperio.biz/t5253p15-topic
и мерака ми за фишер изчезна внезапно Very Happy
апък и разбрах също че и дълбочината му е малко слабичка за сметка на дискриминацията
та сега се чудя какво да взимам че да мога спокоино да работя и сряд зима нещо до 700 - 800 лв може би (нов ,втора ръка неща Mad )
мерси предварително колеги на вас и на вашия опит се надявам Cool
-На сряд зима трудно са работи брат -То сняг, па кат са закопаеш, кал -Бе не ти е работа -Избирай си бавно и ако можеш да я пробваш на терен - Съвети кат тези на Данте.бг977 ша чуеш много,освен ако не го питаш що ти рекламира Миладинка па оди да търка с Гаррет.Иначе дилемата си е винаги такава -Дискриминация -Съотношение? -Дълбочина...........................
Върнете се в началото Go down
Stoqnov
Новобранец
Новобранец




каква машинка да си взема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема EmptyНед Окт 21, 2012 11:33 pm

мен снега и студа немоят да ме уморат Very Happy я съм си свикнал и калта даже не е проблем там на баира е песакливо не се каля много много
а иначе съм го решил на 100% да е нов о да нее гаражен
първо мислих да е фишер ф5 ама сега си промених мнението на Ф75 и то маи ша е последното малко по скъп е ама 1 път го купувам

само да паитам как се справя на студ пречи ли му,
а на жега ?
и влагата пречи ли му сутрин като е росна тревата или мъгла ако има или ако тряа малко със силиконец да го намацам Laughing
пъ наи лошия случеи ако ме завали дъжд ?

абе за поддръжката като цяло ако можете да ми дадете някакви съвети
мс предварително, че мн. дълго стана дано някои го прочете Very Happy
Върнете се в началото Go down
dante.bg977
Преторий
Преторий
dante.bg977



каква машинка да си взема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема EmptyПон Окт 22, 2012 1:38 pm

stan960 написа:
Stoqnov написа:
другия месец щях да си взимам фишер ф5 и видях тази тема https://www.imperio.biz/t5253p15-topic
и мерака ми за фишер изчезна внезапно Very Happy
апък и разбрах също че и дълбочината му е малко слабичка за сметка на дискриминацията
та сега се чудя какво да взимам че да мога спокоино да работя и сряд зима нещо до 700 - 800 лв може би (нов ,втора ръка неща Mad )
мерси предварително колеги на вас и на вашия опит се надявам Cool
-На сряд зима трудно са работи брат -То сняг, па кат са закопаеш, кал -Бе не ти е работа -Избирай си бавно и ако можеш да я пробваш на терен - Съвети кат тези на Данте.бг977 ша чуеш много,освен ако не го питаш що ти рекламира Миладинка па оди да търка с Гаррет.Иначе дилемата си е винаги такава -Дискриминация -Съотношение? -Дълбочина...........................

колега стан не си прав не рекламирам миладинката просто казвам че я пробвах и ми хареса как работи

Поздрави Wink


:yes: :yes: :yes:
Върнете се в началото Go down
LAV DJOI
Легионер
Легионер
LAV DJOI



каква машинка да си взема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема EmptyПон Окт 22, 2012 7:20 pm

Защо не разпиташ и за новите руски апарати,знам от близък приател,че работят доста добре.


Един грош да имаш,ама като чорбаджия да го дадеш
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



каква машинка да си взема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема EmptyПон Окт 22, 2012 8:28 pm

dante.bg977 написа:
stan960 написа:
Stoqnov написа:
другия месец щях да си взимам фишер ф5 и видях тази тема https://www.imperio.biz/t5253p15-topic
и мерака ми за фишер изчезна внезапно Very Happy
апък и разбрах също че и дълбочината му е малко слабичка за сметка на дискриминацията
та сега се чудя какво да взимам че да мога спокоино да работя и сряд зима нещо до 700 - 800 лв може би (нов ,втора ръка неща Mad )
мерси предварително колеги на вас и на вашия опит се надявам Cool
-На сряд зима трудно са работи брат -То сняг, па кат са закопаеш, кал -Бе не ти е работа -Избирай си бавно и ако можеш да я пробваш на терен - Съвети кат тези на Данте.бг977 ша чуеш много,освен ако не го питаш що ти рекламира Миладинка па оди да търка с Гаррет.Иначе дилемата си е винаги такава -Дискриминация -Съотношение? -Дълбочина...........................

колега стан не си прав не рекламирам миладинката просто казвам че я пробвах и ми хареса как работи

Поздрави Wink
-Да бе брат разбрах ма то така е приказката,не са обиждай -Те си работат добре,за тия кХц и дълбочината е доволна,само дето вече където преди сме минали с предишните модели -Сега,Мълчание.............................................................
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



каква машинка да си взема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема EmptyВто Окт 23, 2012 8:16 pm

stan960 написа:
dante.bg977 написа:
stan960 написа:
Stoqnov написа:
другия месец щях да си взимам фишер ф5 и видях тази тема https://www.imperio.biz/t5253p15-topic
и мерака ми за фишер изчезна внезапно Very Happy
апък и разбрах също че и дълбочината му е малко слабичка за сметка на дискриминацията
та сега се чудя какво да взимам че да мога спокоино да работя и сряд зима нещо до 700 - 800 лв може би (нов ,втора ръка неща Mad )
мерси предварително колеги на вас и на вашия опит се надявам Cool
-На сряд зима трудно са работи брат -То сняг, па кат са закопаеш, кал -Бе не ти е работа -Избирай си бавно и ако можеш да я пробваш на терен - Съвети кат тези на Данте.бг977 ша чуеш много,освен ако не го питаш що ти рекламира Миладинка па оди да търка с Гаррет.Иначе дилемата си е винаги такава -Дискриминация -Съотношение? -Дълбочина...........................

колега стан не си прав не рекламирам миладинката просто казвам че я пробвах и ми хареса как работи

Поздрави Wink
-Да бе брат разбрах ма то така е приказката,не са обиждай -Те си работат добре,за тия кХц и дълбочината е доволна,само дето вече където преди сме минали с предишните модели -Сега,Мълчание.............................................................

Колега донякъзе си прав , но според мен освен машината и трябва огромна доза КЪСМЕТ. От моя опит мога да кажа , че почти всички неща излизат най-много да 35-40см. Повечето монети съм ги намирал между 20 и 30см. Много редко по-дълбоко , ако е имало нанос. Very Happy



Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
Stoqnov
Новобранец
Новобранец




каква машинка да си взема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема EmptyСря Окт 24, 2012 6:01 pm

ivanasen написа:

Колега донякъзе си прав , но според мен освен машината и трябва огромна доза КЪСМЕТ. От моя опит мога да кажа , че почти всички неща излизат най-много да 35-40см. Повечето монети съм ги намирал между 20 и 30см. Много редко по-дълбоко , ако е имало нанос. Very Happy

а ф75 справя ли се с тези дълбочини 30 - 35 - 40см или да търся някаква друга машинка за сега на фишера съм се спрял другия месец живот и здраве го взимам и ще го тествам на зимни условия Very Happy
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



каква машинка да си взема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема EmptyСря Окт 24, 2012 7:44 pm

Stoqnov написа:
ivanasen написа:

Колега донякъзе си прав , но според мен освен машината и трябва огромна доза КЪСМЕТ. От моя опит мога да кажа , че почти всички неща излизат най-много да 35-40см. Повечето монети съм ги намирал между 20 и 30см. Много редко по-дълбоко , ако е имало нанос. Very Happy

а ф75 справя ли се с тези дълбочини 30 - 35 - 40см или да търся някаква друга машинка за сега на фишера съм се спрял другия месец живот и здраве го взимам и ще го тествам на зимни условия Very Happy
100% се справя! Дори е една от най хубавите машини! Успех! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Stoqnov
Новобранец
Новобранец




каква машинка да си взема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема EmptyПет Окт 26, 2012 10:48 pm

какви слушалки да си взема за фишер ф75 и от къде понеже не виждам да са в комплект с апарата
също така гледам че има също някакви протектори за самия апарат и за сондата кажете от къде мога да си ги купя
Върнете се в началото Go down
Mitbull
Легионер
Легионер
Mitbull



каква машинка да си взема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема EmptyСъб Окт 27, 2012 2:06 pm

Протекторите за дисплея и батериите ще ти дойдат с апарата, а за сондата не ти трябва. Колкото до слушалките, аз ползвам такива: http://outmax.bg/dmz/index.php?_a=viewProd&productId=15205, и съм много доволен.
Не съм карал зима с 75-ицата, но със жегите няма никакви проблеми. Предната зима бях с ф5, но също не съм забелязал проблеми. Принципно студът влияе на батериите, може от там да идват проблемите на хората които се оплакват.
Върнете се в началото Go down
Stoqnov
Новобранец
Новобранец




каква машинка да си взема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема EmptyСъб Окт 27, 2012 2:54 pm

Mitbull написа:
Протекторите за дисплея и батериите ще ти дойдат с апарата, а за сондата не ти трябва. Колкото до слушалките, аз ползвам такива: http://outmax.bg/dmz/index.php?_a=viewProd&productId=15205, и съм много доволен.
Не съм карал зима с 75-ицата, но със жегите няма никакви проблеми. Предната зима бях с ф5, но също не съм забелязал проблеми. Принципно студът влияе на батериите, може от там да идват проблемите на хората които се оплакват.


мерси за бързия отговор
ами сондата като я размахвам и ако я удрям по каманите няма ли да и стане нещо
а също така искам да ви питам как да го предпазвам от влага ако примерно ме завали или ако изляза да търкам докато има мълга
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



каква машинка да си взема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема EmptyСъб Окт 27, 2012 4:17 pm

Stoqnov написа:
Mitbull написа:
Протекторите за дисплея и батериите ще ти дойдат с апарата, а за сондата не ти трябва. Колкото до слушалките, аз ползвам такива: http://outmax.bg/dmz/index.php?_a=viewProd&productId=15205, и съм много доволен.
Не съм карал зима с 75-ицата, но със жегите няма никакви проблеми. Предната зима бях с ф5, но също не съм забелязал проблеми. Принципно студът влияе на батериите, може от там да идват проблемите на хората които се оплакват.


мерси за бързия отговор
ами сондата като я размахвам и ако я удрям по каманите няма ли да и стане нещо
а също така искам да ви питам как да го предпазвам от влага ако примерно ме завали или ако изляза да търкам докато има мълга

За сондата-еми ще виниаваш,да не я праскаш много силно в каманяците.За предпазване от влага-едно найлоново пликче на таблото върши чудесна работа.


Viver est militare!
Върнете се в началото Go down
Stoqnov
Новобранец
Новобранец




каква машинка да си взема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема EmptyСъб Окт 27, 2012 8:53 pm

някъде продават ли се батерии, зарядни за кола или слушалки никаде не намирам саит слушалки ако не намера за фишер взимам каквито и да е ама поне другите работи трябва да се продават някъде
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




каква машинка да си взема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема EmptyСъб Окт 27, 2012 11:37 pm

Mitbull написа:
Протекторите за дисплея и батериите ще ти дойдат с апарата, а за сондата не ти трябва. Колкото до слушалките, аз ползвам такива: http://outmax.bg/dmz/index.php?_a=viewProd&productId=15205, и съм много доволен.
Не съм карал зима с 75-ицата, но със жегите няма никакви проблеми. Предната зима бях с ф5, но също не съм забелязал проблеми. Принципно студът влияе на батериите, може от там да идват проблемите на хората които се оплакват.
Правописа ти е 6,ама логиката- 0.Как да не му трябва протектор за сондата,като тва–/опааа,извинявам се/тОва е най изложения на опасности елемент на метал....а.Дос"я/горната запетая е спецЯлно за тебе/ Laughing съм строшил 3 сонди и един предпазител за сонда и нито един друг чарк-така че,правете си заключения! Laughing
Върнете се в началото Go down
Mitbull
Легионер
Легионер
Mitbull



каква машинка да си взема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема EmptyПет Ное 02, 2012 7:39 pm

бобо написа:
Правописа ти е 6,ама логиката- 0.Как да не му трябва протектор за сондата,като тва–/опааа,извинявам се/тОва е най изложения на опасности елемент на метал....а.Дос"я/горната запетая е спецЯлно за тебе/ Laughing съм строшил 3 сонди и един предпазител за сонда и нито един друг чарк-така че,правете си заключения! Laughing
Ама тъй кажи, че да те светна бе колега Laughing Като излизаш да търкаш, ше си вземаш и лопата, и ще копаеш с нея Wink
Върнете се в началото Go down
 
каква машинка да си взема
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» машинка
» Машинка на Мерчев
» ПРОДАВАМ МАСКА 3+ PB ПРОДАДЕН

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: