Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
нишани miladinka Fisher Майнлаб маск VANQUISH nexus пират nokta wave tesoro lorenz GOLD 5000 голден kupuvam врътка Spectrum Minelab TEKNETICS Coil mask prodavam Simplex грунда deus
 

 XP ADVENTIS 2

Go down 
+4
shark
Mladencho
denarr
diabloGT
8 posters
АвторСъобщение
diabloGT
Новобранец
Новобранец
diabloGT



XP ADVENTIS 2  Empty
ПисанеЗаглавие: XP ADVENTIS 2    XP ADVENTIS 2  EmptyНед Окт 21, 2012 7:37 pm

Колеги дайте мнения и впечетления за XP ADVENTIS 2.
Решил съм да инвестирам в нея и Вашите мнения са важни за мен, ще се броди с нея по Стара планина и Средна Гора. bounce

Ще съм ви благодарен ако споделите впечетлението си от нея.
cheers cheers
Върнете се в началото Go down
denarr
Преторий
Преторий




XP ADVENTIS 2  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP ADVENTIS 2    XP ADVENTIS 2  EmptyЧет Окт 25, 2012 7:42 pm

уреда е спер.след работата ми сьс xp gmp този уред ме о4арова.особено това 4е има и 4ист алметал.взимаи го . cheers
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



XP ADVENTIS 2  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP ADVENTIS 2    XP ADVENTIS 2  EmptyВто Май 14, 2013 5:07 pm

https://www.youtube.com/watch?v=13IyEUK7UO8

Погледнете на теста,колко повдига антената от земята при засичане на сигнала.
Според мен с антена 27 или следващата по-големина от комплекта сонди,този уред ще има чудесна дълбочина и малко МД от този ценови клас,а и от по-горен,ще са му конкуренция.

п.с. Ако има колеги,които работят с детектора,няма да е зле да напишат,два-три реда,за неговата работа в реални условия,ще бъде от голяма полза за всички.
Върнете се в началото Go down
shark
Легионер
Легионер
shark



XP ADVENTIS 2  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP ADVENTIS 2    XP ADVENTIS 2  EmptyВто Май 14, 2013 5:50 pm

Аз работя с този апарат и ме очарова много приятно за тази работа и тази цена.Апарата има добра дълбочина на дискриминация само не трябва да се прекалява с нея защото има възможност да пропуснеш някой малък сигнал.Аз лично работя на D1-около 2часа. Но имам приятел който работи със същия мд но със слушалки и аз го пробвах много по добре е защото по добре се чуват по дълбоките сигнали.Ако имаш още въпроси питай апарата е добър.
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



XP ADVENTIS 2  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP ADVENTIS 2    XP ADVENTIS 2  EmptyВто Май 14, 2013 6:35 pm

Искам нещо,което да работи на ниска честота и мисля,че адвентиса по ми харесва от Г-макс и затова искам мнение за този МД,а и може би и други колеги искат да научат нещо за него.
Мислех да си взимам Деус,но се отказах заради батериите му и ред други причини.

Пробвал ли си го на тежки почви и ако си,как се справя,а също във почви богати на железа,т.е на замърсено как е ?

п.с. щях да забравя,ако си го пробвал с повече антени сподели и за тях,с коя според теб се справя оптимално добре,то е ясно,че трябва набор от антени,но са много скъпи?
Върнете се в началото Go down
shark
Легионер
Легионер
shark



XP ADVENTIS 2  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP ADVENTIS 2    XP ADVENTIS 2  EmptyСря Май 15, 2013 6:34 pm

На уредено бях и ми хареса колко добре е балансиран и точе в сигналите които лови.Но моя приятел до мен беше с golden mask3+ и се махна от там веднага защото не се работи лесно там с нея.На замърсено редовно работя много добра работа на дискриминацията но все пак големите корозирали железа ги дава цвят но като почистиш малко над сигнала и го дава желязо.Аз имам оригиналната в комплекта
сонда и ULTIMATE сондата.
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



XP ADVENTIS 2  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP ADVENTIS 2    XP ADVENTIS 2  EmptyПет Дек 20, 2013 5:48 pm

shark написа:
На уредено бях и ми хареса колко добре е балансиран и точе в сигналите които лови.Но моя приятел до мен беше с golden mask3+ и се махна от там веднага защото не се работи лесно там с нея.На замърсено редовно работя много добра работа на дискриминацията но все пак големите корозирали железа ги дава цвят но като почистиш малко над сигнала и го дава желязо.Аз имам оригиналната в комплекта
сонда и ULTIMATE сондата.
след празниците мисляда го взимам същия комплект
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



XP ADVENTIS 2  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP ADVENTIS 2    XP ADVENTIS 2  EmptyЧет Фев 20, 2014 11:08 am

Rinobs написа:
shark написа:
На уредено бях и ми хареса колко добре е балансиран и точе в сигналите които лови.Но моя приятел до мен беше с golden mask3+ и се махна от там веднага защото не се работи лесно там с нея.На замърсено редовно работя много добра работа на дискриминацията но все пак големите корозирали железа ги дава цвят но като почистиш малко над сигнала и го дава желязо.Аз имам оригиналната в комплекта
сонда и ULTIMATE сондата.
след празниците мисляда го взимам същия комплект

Е аз съм готов с адвентиса вчера пристигна тези дни ще си направя едно излетче да му се нарадвам
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




XP ADVENTIS 2  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP ADVENTIS 2    XP ADVENTIS 2  EmptyЧет Фев 20, 2014 1:12 pm

Колега, направи му един тест за скорост на възстановяване, тоест с два пирона и между тях монета, за да видим този модел дали е достатъчно бърз.
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



XP ADVENTIS 2  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP ADVENTIS 2    XP ADVENTIS 2  EmptyЧет Фев 20, 2014 9:06 pm

Симпличио написа:
Колега, направи му един тест за скорост на възстановяване, тоест с два пирона и между тях монета, за да видим този модел дали е достатъчно бърз.
на алл метал или на дискриминация да е
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




XP ADVENTIS 2  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP ADVENTIS 2    XP ADVENTIS 2  EmptyЧет Фев 20, 2014 9:29 pm

Rinobs написа:
Симпличио написа:
Колега, направи му един тест за скорост на възстановяване, тоест с два пирона и между тях монета, за да видим този модел дали е достатъчно бърз.
на алл метал или на дискриминация да е

На дискриминация, тоест първо се слагат само двата пирона, настройва се детектора да не чува пироните и се правят няколко маха, за да се убедят зрителите, че детекторът е настроен на този режим, след това се слага монета между пироните и отново се правят махове, но не бавни, ами достатъчно бързи, като при работно търкане в полето, за да видим дали детекторът ще усети,че има цвят между пироните. Smile

Същият тест направи и с пръстен, ето като този тест, примерно:

https://www.youtube.com/watch?v=kcrVPw9wlyg

Тук се вижда, че скъпарският Е-трак изобщо не чува пръстена, докато след това дебелата монета с голям зор я открива, при това говорим за въздушен тест, а в земята нещата ще са трагични. Smile

Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



XP ADVENTIS 2  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP ADVENTIS 2    XP ADVENTIS 2  EmptyЧет Фев 20, 2014 10:11 pm

Симпличио написа:
Rinobs написа:
Симпличио написа:
Колега, направи му един тест за скорост на възстановяване, тоест с два пирона и между тях монета, за да видим този модел дали е достатъчно бърз.
на алл метал или на дискриминация да е

На дискриминация, тоест първо се слагат само двата пирона, настройва се детектора да не чува пироните и се правят няколко маха, за да се убедят зрителите, че детекторът е настроен на този режим, след това се слага монета между пироните и отново се правят махове, но не бавни, ами достатъчно бързи, като при работно търкане в полето, за да видим дали детекторът ще усети,че има цвят между пироните. Smile

Същият тест направи и с пръстен, ето като този тест, примерно:

https://www.youtube.com/watch?v=kcrVPw9wlyg

Тук се вижда, че скъпарският Е-трак изобщо не чува пръстена, докато след това дебелата монета с голям зор я открива, при това говорим за въздушен тест, а в земята нещата ще са трагични. Smile

добре тези дни ще го направя този тест и ще споделя за какво става дума

Върнете се в началото Go down
xp
Новобранец
Новобранец




XP ADVENTIS 2  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP ADVENTIS 2    XP ADVENTIS 2  EmptyПон Окт 01, 2018 10:21 am

здравей те новобранец съм и искам да питам xp adventis 2v4 имали добра дълбочина защото мис;я да зимам такъв мд благодаря ви
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



XP ADVENTIS 2  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP ADVENTIS 2    XP ADVENTIS 2  EmptyПон Окт 01, 2018 10:37 pm

xp написа:
здравей те новобранец съм и искам да питам xp adventis 2v4 имали добра дълбочина защото мис;я да зимам такъв мд благодаря ви

Щом търсиш дълбочина погледни модела, който е окомплектован направо с 27 см на сонда апаратът е перфектен за цената си.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
 
XP ADVENTIS 2
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» xp adventis
» XP Adventis 2 КПУВАМ
» Търся да закупя безжични слушалки за ADVENTIS V2 на разумна цена.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: XP Металотърсачи-
Идете на: