Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Minelab врътка tesoro deus Fisher Spectrum нишани mask kupuvam VANQUISH nexus prodavam Simplex GOLD Майнлаб wave Coil 5000 грунда nokta голден маск miladinka пират TEKNETICS lorenz
 

 TESORO TEJON

Go down 
+27
тато
joro i
nik
GORAN
pet1r90
djasko
BOROSPORT
gaqco64
severus
aleks69
Avrelian
pechkata
LAV DJOI
imperio
stan960
Radislav
djendaka
TheSearcher
gaco bacov
markantony
sc
sony147
chegevara
Magikman
индиана джоунс
amm
slavitoooo
31 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
TheSearcher
Новобранец
Новобранец




tesoro - TESORO TEJON - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: -   tesoro - TESORO TEJON - Page 3 EmptyСря Юли 15, 2009 9:56 pm

-


Последната промяна е направена от TheSearcher на Съб Юли 18, 2009 3:19 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




tesoro - TESORO TEJON - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO TEJON   tesoro - TESORO TEJON - Page 3 EmptyСря Юли 15, 2009 10:00 pm

TheSearcher написа:
ника ми драги ,
би трябвало да ти подскаже ,
кой съм и какъв съм АЗ
The Searcher
п.п. не се заблуждавай драги ,
както виждаш днес съм се регистрирал ,
благодарение информацията от добър приятел за този форум..
за което съм му много благодарен !

То зависи какво търсиш , е като искаш изплюй камъчето , кажи какво те мъчи с колегите ще те излушаме , с каквото можем ще помогнем ако неможем поне да не пречим !!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
TheSearcher
Новобранец
Новобранец




tesoro - TESORO TEJON - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO TEJON   tesoro - TESORO TEJON - Page 3 EmptyСря Юли 15, 2009 10:13 pm

-


Последната промяна е направена от TheSearcher на Съб Юли 18, 2009 3:20 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




tesoro - TESORO TEJON - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO TEJON   tesoro - TESORO TEJON - Page 3 EmptyСря Юли 15, 2009 10:21 pm

TheSearcher написа:
Уважаеми ,
тук се регистрирах за да науча нещо ново като всички други,
за това Ви и задодох онези въпроси и не съм се шегувал,
а серизно Ви питах защото напследък се изнтересувам
от практическите възможности на TESORO TEJON ,
имам много добър приятел който работи с такъв и е много доволен ,
от постигнатите резултати и ако ми бяхе отгворили сериозно на
въпрости бях готов да си купия още утре такъв уред , защото
знам от приятеля си че тази машина е много стабилна на уродено
и за дребни сигнали на замъсени райони ,та тези му качества и
тази дълбочина за които вие говорите го правят един много
сериозен металдетектор.
Съжелявам , че приехте моите въпрости като просташко заяждане ,
между другото в този форум не липсва подобно поведение за съжаление!
Аз уважаеми тук не се заяждам с никой !

С това трябваше да започнеш , тогава щом си виждал в действие TEJON какво повече да говоря !!!!!!! днес прескочих до една копана римска къща знам че керамиката и въобще праста вътре всичко свиреше с други апарати но ТЕСОРОТО не издаде грам излишен звук на пълно усилване , бях с колеги и те много се учудиха !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



tesoro - TESORO TEJON - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO TEJON   tesoro - TESORO TEJON - Page 3 EmptyСря Юли 15, 2009 10:34 pm

ибасис мамас гьрциас визас нямас Шекспир е вьзкрьснал
Върнете се в началото Go down
TheSearcher
Новобранец
Новобранец




tesoro - TESORO TEJON - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO TEJON   tesoro - TESORO TEJON - Page 3 EmptyСря Юли 15, 2009 10:39 pm

-


Последната промяна е направена от TheSearcher на Съб Юли 18, 2009 3:20 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



tesoro - TESORO TEJON - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO TEJON   tesoro - TESORO TEJON - Page 3 EmptyСря Юли 15, 2009 10:43 pm

Сериозна е за майлаб вервай ми за тежона не особено на хубави слушалки
Върнете се в началото Go down
TheSearcher
Новобранец
Новобранец




tesoro - TESORO TEJON - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO TEJON   tesoro - TESORO TEJON - Page 3 EmptyСря Юли 15, 2009 11:12 pm

-


Последната промяна е направена от TheSearcher на Съб Юли 18, 2009 3:21 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



tesoro - TESORO TEJON - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO TEJON   tesoro - TESORO TEJON - Page 3 EmptyЧет Юли 16, 2009 5:32 pm

И когато приятелю млад и когато Другарю.....засравняваш пулсиндукционен апарат с ИБмонетар некомпетентно звучи.
Върнете се в началото Go down
TheSearcher
Новобранец
Новобранец




tesoro - TESORO TEJON - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO TEJON   tesoro - TESORO TEJON - Page 3 EmptyЧет Юли 16, 2009 5:56 pm

-


Последната промяна е направена от TheSearcher на Съб Юли 18, 2009 3:21 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



tesoro - TESORO TEJON - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO TEJON   tesoro - TESORO TEJON - Page 3 EmptyЧет Юли 16, 2009 7:35 pm

Аз ти казвам и водата е супер и почвите са супер и апарата е супер.На трейшолд на макс с голямата антена е луда работа.
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




tesoro - TESORO TEJON - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO TEJON   tesoro - TESORO TEJON - Page 3 EmptyЧет Юли 16, 2009 8:07 pm

TheSearcher написа:
Уважаеми ,познавам тези качества на
TESORO TEJON доста добре от приятеля си ,
но до сега ме е спирала само Дълбочината !
Мислех си , че такива дълбочини са непосилни за тази машина !
32 см е доста сериозна Дълбочина ,
за антониан и това възбуди любопитството ми !
като се има в предвид че работи на уродено и за ГМ3+ тази дълбочина е мечта

Приятелю не си ме разбрал , мястото не е уродено , тука някой път трябва да се изясним с тези термини уродено ,минерелезирани почви ,солени , и т.н. Практикуваме така колеги няколко се пускаме в даден район , който хване дълбок сигнал всички си пробваме апаратите колкото сме там , след това копаем внимателно и гледаме дадения метал на каква дълбочина ,как е поставен спрямо търсещата антена , ако е монета дали е на една страна въобще всичко . На това викам аз тест в реални условия !!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




tesoro - TESORO TEJON - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO TEJON   tesoro - TESORO TEJON - Page 3 EmptyЧет Юли 16, 2009 8:14 pm

Дааа и ние правим така,ама досега никои не ми е хванал сигнала,никав нишан че там има нещо.А на рамката няма такав случаи да не чуя сигнала от горе.
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




tesoro - TESORO TEJON - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO TEJON   tesoro - TESORO TEJON - Page 3 EmptyЧет Юли 16, 2009 8:22 pm

comander написа:
Дааа и ние правим така,ама досега никои не ми е хванал сигнала,никав нишан че там има нещо.А на рамката няма такав случаи да не чуя сигнала от горе.

Да то пулсиндукцията е друга работа , но и там си има минуси , в гора ,между големи камъни , по стръмни участъци как ще ходиш с рамката , чисти площатки в горите и ние ги пързаляме с рамката и дълбочините са много големи , за по -голям метал като шлем например на метър рамката почва да вие приди още да е над него така че има места кадето тя е незаменима !!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



tesoro - TESORO TEJON - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO TEJON   tesoro - TESORO TEJON - Page 3 EmptyПет Юли 17, 2009 10:22 am

slavitoooo написа:
comander написа:
Дааа и ние правим така,ама досега никои не ми е хванал сигнала,никав нишан че там има нещо.А на рамката няма такав случаи да не чуя сигнала от горе.

Да то пулсиндукцията е друга работа , но и там си има минуси , в гора ,между големи камъни , по стръмни участъци как ще ходиш с рамката , чисти площатки в горите и ние ги пързаляме с рамката и дълбочините са много големи , за по -голям метал като шлем например на метър рамката почва да вие приди още да е над него така че има места кадето тя е незаменима !!!!!!!!!!
slavitoooo comander говореше че и ние така правим с монетарите и визираше GPX 4000 като каза че като хване сигнал и другите монетери не го чуват ама то няма и как да е след като те повечето са ИБ апарати а също така до сега той винаги е чувал сигналите на рамката ако не на първия то на втория лезгар а за горите си прав има такива гори и поляни където е трудно с монетар да работиш какво остава за рамка иначе спор няма рамката си е рамка като говорим за дълбочини
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




tesoro - TESORO TEJON - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO TEJON   tesoro - TESORO TEJON - Page 3 EmptyПет Юли 17, 2009 4:40 pm

Ние сащо имаме едно 4000 , някой ги хващаме- повечето естествено НЕ. Но няма много дълбоки сигнали по принцип за него,за силата на ДЖИПИ спор няма. То обаче неможе да работи на антично замърсени места наситени с дребни метали и там използваме рамката . Балансираме я по високо и няма проблем стига да не е гъсто и неравно !!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




tesoro - TESORO TEJON - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO TEJON   tesoro - TESORO TEJON - Page 3 EmptyСъб Юли 18, 2009 6:04 am

Колега TheSearcher извинявай , че те посрещнахме по хайдушката не се отказвай . В казармата не си ли бил , приехмете като новобранец , като месомелачка сме . Почини малко и пак ела да подраскаме . Ела за ТЕДЖОНА има много да ти разправям и аз сега изочавам тази машина !!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




tesoro - TESORO TEJON - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO TEJON   tesoro - TESORO TEJON - Page 3 EmptyПет Юли 31, 2009 10:28 pm

.


Последната промяна е направена от Radislav на Чет Авг 25, 2016 11:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
markantony
Преторий
Преторий
markantony



tesoro - TESORO TEJON - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO TEJON   tesoro - TESORO TEJON - Page 3 EmptyПет Юли 31, 2009 10:47 pm

Radislav написа:
Хората ,който хвалиха най-много Tejon-a ги обявиха за продаване.Единият даже и го продадоха.Да се чудиш и да се маеш... Shocked Question Rolling Eyes
хубава машина е не се залъгвай,апарат е все пак купува се и се продава както и всички останали.
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




tesoro - TESORO TEJON - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO TEJON   tesoro - TESORO TEJON - Page 3 EmptyПет Юли 31, 2009 11:08 pm

Не ме разбирайте погрешно,НЕ съм написал ,че е лоша машинката даже в момента проучвам от къде най-евтино да си я взема.Гледам в USA цената и даже паднала на 560 $ ,но ми прави впечатление гореспоменатият факт-как бързо изгоря ентусиазмът...Все пак добра стока не се маха.... ,но всеки си знае.Просто констатирах факта."Бие" на очи както се казва.
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




tesoro - TESORO TEJON - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO TEJON   tesoro - TESORO TEJON - Page 3 EmptyСъб Авг 01, 2009 7:19 am

На всичките пак да повторя защо продадох , ТЕДЖОНА --- Защото тази машина работи със слушалки а аз не ги понасям !!! Колонката на апарата е към антената защото апарата е проектиран за слушалки ! Това е повтарям най -добрия монетар който ми е попадъл в ръцете и за това ще купя ВАКУЕРО щото той работи и без слушалки !!! Погледнете таблото на ТЕДЖОНА не се вижда колонка защото е отзад !!!!!!!!!!!!
Когато съм в гора , а аз съм постояно- от шумоленето на сухите листа и клоните на дърветата без слушалки не става !!!!!!!!!!!!!!!!!! Ако работите със слушалки намерете си по един ТЕДЖОН и други песни ще запеете , а няй вероятно нама и да се обадите въобще !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




tesoro - TESORO TEJON - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO TEJON   tesoro - TESORO TEJON - Page 3 EmptyСъб Авг 01, 2009 10:43 am

.


Последната промяна е направена от Radislav на Чет Авг 25, 2016 11:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




tesoro - TESORO TEJON - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO TEJON   tesoro - TESORO TEJON - Page 3 EmptyСъб Авг 01, 2009 11:00 am

Radislav написа:
Slavi ,не ги приемай лично нещата .Никой не е имал в предвид конкретно теб .Просто след теб (сега )се продават още 2 Tejona...И всичките взеха да се продават по едно и всъщо време.Наречете го случайност ,съвпадение ...както си искате.Просто факта си е факт !
Всичко най-добро и късмет ,където трябва Very Happy ...


Погледни клипа отдолу под мен -коя машина ще реагира на акче на 27-28 см това е напълно вярно аз извадих дебело хубаво акче с голямата глава на 25см знамго щото го тествам както по горе съм писал в реални условия. Но със слушалки иначе на голо ухо зор ще го чуеш този сигнал . Колегата amm от форума произвежда едни МОД който исчиства паразитните сигнали на уредите и усилва тихите сигнали . Става за много апарати страшно устройство на него се включват слушалките и просто ти е бедна фантазияа . Но аз немога да ги търпя на главата си , да не говоря че ще се обеся някъде с тях , и често гъстака ми ги исключва от апарата и докато разбера. Двапати като се ядосам още от сутринта заради тях-- а върви после слушай сигнали !!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



tesoro - TESORO TEJON - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO TEJON   tesoro - TESORO TEJON - Page 3 EmptyСъб Авг 01, 2009 11:04 am

Не искам да навредя на продавачите но това е истината -което и Тесоро да вземете без слушалки ли е не ми говорете за дълбочини.От туи Вакеро обаче нямам впечатления как е не съм пипал още такова може и да е добро без слушалки щом така е проектирано.
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



tesoro - TESORO TEJON - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO TEJON   tesoro - TESORO TEJON - Page 3 EmptyСъб Авг 01, 2009 3:53 pm

Млади ми шляпурко цената никога не е била друга от 560долара това е цена която дилърите дават като по ниска уж от заводската 700долара а ти понеже много неща ти се набиват на очи карай с нещо друго остави го тежона не е за теб.ААААА може да продължаваш да проучваш къдя й по ефтин.
Върнете се в началото Go down
 
TESORO TEJON
Върнете се в началото 
Страница 3 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Tesoro Vaqero или Tesoro Tejon
» XP deus или tesoro tejon
» купувам tesoro tejon

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Tesoro-
Идете на: