Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
маск голден tesoro kupuvam Coil Майнлаб deus wave грунда Minelab 5000 Simplex VANQUISH miladinka Fisher TEKNETICS врътка prodavam нишани nokta GOLD mask lorenz nexus Spectrum пират
 

 Съпругите и металдетектинга!

Go down 
+13
Aemilivs
EXTERMINATE
pesh0
stanislav1916
bybyboys
кирката
ivanasen
hagemon4o
fishera80
charon
Джони
maslinata
бобо
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
charon
Цезар
Цезар
charon



Съпругите и металдетектинга! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съпругите и металдетектинга!   Съпругите и металдетектинга! - Page 2 EmptyСъб Дек 29, 2012 8:57 am

EXTERMINATE написа:
ми прав си но тя не ма жали по бутиците аз нея жаля в леглото а за докторите няма проблем колко пъти сам бил на косъм да пукна само трябва нещо да му бутнеш ей така да се почерпи един пръстен и друго става а за животно аз съм половин руснак накъде по голямо животно а за клуба на бившите ергени има да чакате ползвам презервативи
Я вземи се стегни малко!


Viver est militare!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Съпругите и металдетектинга! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съпругите и металдетектинга!   Съпругите и металдетектинга! - Page 2 EmptyСъб Дек 29, 2012 12:15 pm

О хооо,тука станало интересно. Cool Cool .....секс,кръв и смърти заплахи.....,яко...,и тва при положение,че се влючи само Джони Laughing Razz Тъй ше и тя Razz ,аз ко ви казвам-компромисиии, Wink освен якото е....е секс ,де Laughing !А пък дядо ми/почина на 90 преди 3 години/,тъй викаше-който бие женъта си-бие главъта си!
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Съпругите и металдетектинга! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съпругите и металдетектинга!   Съпругите и металдетектинга! - Page 2 EmptyСъб Дек 29, 2012 1:10 pm

бобо написа:
О хооо,тука станало интересно. Cool Cool .....секс,кръв и смърти заплахи.....,яко...,и тва при положение,че се влючи само Джони Laughing Razz Тъй ше и тя Razz ,аз ко ви казвам-компромисиии, Wink освен якото е....е секс ,де Laughing !А пък дядо ми/почина на 90 преди 3 години/,тъй викаше-който бие женъта си-бие главъта си!
pirat Компромиси правя и аз. И мен не ми се радват вече особено като хващам баира, вместо да хвана прахосмукачката или да вардя печката. Но семейството си е семейство, хобито - хоби. Не мога без едно от двете, та се налага да ги съвместявам.
Но съвместяването не става с пердах с тигани и бухалки. А секса не го ползвам като средство за омилостивяване на половинката.
Много ми се искаше и той да се запали по металдетектинга, но не се получи. Пробвахме няколко години. Вече не го тормозя да идва с мен, а и той не ме тормози, че излизам с други колеги.
Най-добрия вариант в нашата ситуация/с това хоби/, според мен, е да постигнем някакви приятелски отношения с половинките, и когато става въпрос за хобитата ни - всеки да може свободно да си гледа кефа. Иначе семейството се превръща в затвор. А в затвора никой не стои доброволно. Smile


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
Съпругите и металдетектинга! - Page 2 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Съпругите и металдетектинга! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съпругите и металдетектинга!   Съпругите и металдетектинга! - Page 2 EmptyСъб Дек 29, 2012 1:31 pm

Мдааа,много са сложни женско-мъжко- женските отношения,ма в крайна сметка ,моторът на почти всяко семейство е якият неподправен,животински секс!!!!Е, с подправките става още по-як Embarassed ,но ако там всичко е ок,и с практикуването на хобитата няма да има проблем,така че ,Джони, не подценявай ролятяа нааа .....,тъй,де - Laughing секс в металдетектинга Very Happy
Върнете се в началото Go down
fishera80
Преторий
Преторий
fishera80



Съпругите и металдетектинга! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съпругите и металдетектинга!   Съпругите и металдетектинга! - Page 2 EmptyНед Дек 30, 2012 11:14 am

Упссс, залягайте момчета... Laughing Laughing Laughing

Интересно ми е:
- Коя ли ще е първата жена на луната... Laughing Май само там още държим фронта!?!
- Гаранция ще е колежка... Laughing
Нямам расистко отношение към жените, но работата отива към матриархат и нищо чудно след цялата ни хилядолетна история, да дойде златния век на "АМАЗОНКИТЕ"... Laughing
- Е поне поколенията ще вадят тигани, от по-дълбоко даже, ама незнам заради тефлоновото покритие как ще ги дискриминира... scratch
Някой пробвал ли е... Laughing Laughing Laughing [/quote]
Smile Може и да залягат....около масата. Тиганите ползвам по предназначение. Лопатата също.
И да се разпенваш, ми е все тая... Smile Добре, че не всички мъже се изживяват като касапи... Very Happy Щото с касаплък, нито до луната, нито до съкровището....най-много до под кривата круша. Накрая - в клуба на единаците.
Още малко и ще искате да ви ръкопляскаме за "великата" мъжественост! Laughing [/quote]

Браво, Джони!!!
Че ме подсети:
- Та нали много от целите на нашето хоби, са под криви круши... Laughing
- За касаплъка колежке, исках да кажа, че последната дума имам аз в къщи, това по принцип за сериозните семейни неща и теми. Но това вие жените много добре го знаете, защото е така от както свят-светува и от реброто Адамово - мъжът накрая да има тежката дума. :legio:
- Още от пра-дядо знам, че: качили ти се жената на главата и нейната дума се чува в дома ви - рога не ти трябват. Такава къща - огън да я гори! :pepe:
- Иначе на мойта, съм и дал пълна свобода, да ходи и да прави каквото поиска! Laughing (из целия двор) Laughing


Умът не е добродетел, а качество!
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Съпругите и металдетектинга! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съпругите и металдетектинга!   Съпругите и металдетектинга! - Page 2 EmptyНед Дек 30, 2012 2:17 pm

Мойта, твойта....карайте я както си знаете....То, докато има петли, ще има и кокошки. Само не се фукайте, че бъхтате жените си, че е много грозно. Smile Други забележки нямам... Smile Но, ако още някой се похвали с подобно "Геройство", пак ще хвърчат перушини, така че, спестете ми го. Smile
Весело посрещане на Новата....и повече жълто под антените!


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
Съпругите и металдетектинга! - Page 2 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
fishera80
Преторий
Преторий
fishera80



Съпругите и металдетектинга! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съпругите и металдетектинга!   Съпругите и металдетектинга! - Page 2 EmptyНед Дек 30, 2012 3:26 pm

Права си Колежке!
Много късмет и на тебе, и на всички останали!
Предлагам всеки, вместо да бъхти или Е_Б_Е по-цял ден половинката си, да я остави цяла-целеничка и да измислят заедно по-интересни късмети за баницата която трябва да му направи утре. А след нова година всеки който желае, нека сподели какъв късмет е сполучил. Very Happy Very Happy Very Happy
УСПЕХ!!!


Умът не е добродетел, а качество!
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



Съпругите и металдетектинга! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съпругите и металдетектинга!   Съпругите и металдетектинга! - Page 2 EmptyНед Дек 30, 2012 4:49 pm

Е то това, да биеш жена си трябва, да си голям ''мъж'', за да го направиш немога, да разбера тея компелксирани човечета дет посягат на жени.Като искате да се биете-запишете да тренирате някое БИ някъде....


Viver est militare!
Върнете се в началото Go down
аджемия
Новобранец
Новобранец




Съпругите и металдетектинга! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съпругите и металдетектинга!   Съпругите и металдетектинга! - Page 2 EmptyСъб Яну 12, 2013 3:06 pm

Двама рибари седят на брега и ловят риба. По едно време единият казва:
- Какво ли правят сега жените ни?
- Еми, или плетат, или ходят по мъже.
След кратко мълчание, първият си събира нещата да си ходи.
- Къде тръгна, бе?
- Абе, жена ми не може да плете…
Ранк
Върнете се в началото Go down
EXTERMINATE
Про-Консул
Про-Консул
EXTERMINATE



Съпругите и металдетектинга! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съпругите и металдетектинга!   Съпругите и металдетектинга! - Page 2 EmptyСъб Яну 12, 2013 4:39 pm

Говорят си хирург банкер и автомонтьор
банкера :
Аз жената я пращам на почивка на халкидики
хирурга :
аз я пращам на анталия
автомонтьора :
Аз моята сам си я еба Laughing


както винаги сме си най веселата компания ХD :yes: :soif100: на маса
Върнете се в началото Go down
fishera80
Преторий
Преторий
fishera80



Съпругите и металдетектинга! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съпругите и металдетектинга!   Съпругите и металдетектинга! - Page 2 EmptyНед Яну 13, 2013 11:16 am

Питат се, на една интернационална седянка в покоите на Аладин, който като добър домакин им предложил духът от лампата му, да им изпълни по едно еротично желание: Англичанка, Французойка, Рускиня и Българка - коя какъв Х_Й иска?

- Англичанката казва: не ме бърка дължината и къс да е, ама ДЕБЕЛ!
- Францозойката откликва: за мен може и тънак да е, но да е ДЪЛАГ!
- Рускинята отговаря: размера няма значение, стига да е с ГОЛЯМА ГЛАВНЯ!

Дошъл момента Българката да отговори, позамислила се, па им рекла:
- Аз го искам: Англо-Френски с Руска глава!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Така си сглобяваме и детекторите родно производство, ма лошо няма, важен е крайният резултат - да са добри!
Cool


Умът не е добродетел, а качество!
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



Съпругите и металдетектинга! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съпругите и металдетектинга!   Съпругите и металдетектинга! - Page 2 EmptyНед Яну 13, 2013 2:36 pm

Живеел си Адам в рая и всичко си му било на ред,но господ решил че е самотен и му дал Ева.
От там идва и изразът: да не дава господ.... дявол
Върнете се в началото Go down
EXTERMINATE
Про-Консул
Про-Консул
EXTERMINATE



Съпругите и металдетектинга! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съпругите и металдетектинга!   Съпругите и металдетектинга! - Page 2 EmptyНед Яну 13, 2013 5:52 pm

Вечерта мъж казва на жена си:
- Хайде да поскачаме днес на леглото. Нека съседите да си помислят, че ние сме правили секс. . .
На сутринта жена му казва:
- Хайде потропай с вилицата върху чинията. Нека съседите да си помислят, че съм ти дала да ядеш!
Laughing Laughing


както винаги сме си най веселата компания ХD :yes: :soif100: на маса
Върнете се в началото Go down
 
Съпругите и металдетектинга!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Успешна ли беше 2010 за Металдетектинга в България?
» Бъдещето на металдетектинга
» Металдетектинга е изцяло разрешен в България!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: