Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Майнлаб TEKNETICS miladinka wave пират голден Fisher nexus deus Coil Simplex VANQUISH врътка маск Spectrum lorenz prodavam Minelab mask kupuvam nokta нишани 5000 tesoro GOLD грунда
 

 Интересуват ме следните нишани

Go down 
+6
wasilew
топи
markos
CLASSICA
marselo1980
motos
10 posters
АвторСъобщение
motos
Новобранец
Новобранец
motos



нишани - Интересуват ме следните нишани  Empty
ПисанеЗаглавие: Интересуват ме следните нишани    нишани - Интересуват ме следните нишани  EmptyНед Яну 06, 2013 7:41 pm

Момиче с китка на ухото и змия над нея която е посегнала към китката.
Дамаджана обърната с гърлото на долу.
Благодаря ви предварително.
Върнете се в началото Go down
marselo1980
Легионер
Легионер




нишани - Интересуват ме следните нишани  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересуват ме следните нишани    нишани - Интересуват ме следните нишани  EmptyНед Яну 06, 2013 11:21 pm

motos написа:
Момиче с китка на ухото и змия над нея която е посегнала към китката.
Дамаджана обърната с гърлото на долу.
Благодаря ви предварително.
колега ако пуснеш снимка можем дати помогнем
Върнете се в началото Go down
motos
Новобранец
Новобранец
motos



нишани - Интересуват ме следните нишани  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересуват ме следните нишани    нишани - Интересуват ме следните нишани  EmptyНед Яну 06, 2013 11:28 pm

marselo1980 написа:
motos написа:
Момиче с китка на ухото и змия над нея която е посегнала към китката.
Дамаджана обърната с гърлото на долу.
Благодаря ви предварително.
колега ако пуснеш снимка можем дати помогнем


Колега дамаджана мога да я снимам,но другия белег вече е счупен и не се личи хубаво а и е на такова място че ще може да се стигне до там чак през пролетта,пояснявам че в близост до дамаджаната на други скали е имало изковано слънце и пушка те са в непосредствена близост скалите са червеникави на цвят.
Върнете се в началото Go down
marselo1980
Легионер
Легионер




нишани - Интересуват ме следните нишани  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересуват ме следните нишани    нишани - Интересуват ме следните нишани  EmptyПон Яну 07, 2013 12:01 am

motos написа:
marselo1980 написа:
motos написа:
Момиче с китка на ухото и змия над нея която е посегнала към китката.
Дамаджана обърната с гърлото на долу.
Благодаря ви предварително.
колега ако пуснеш снимка можем дати помогнем


Колега дамаджана мога да я снимам,но другия белег вече е счупен и не се личи хубаво а и е на такова място че ще може да се стигне до там чак през пролетта,пояснявам че в близост до дамаджаната на други скали е имало изковано слънце и пушка те са в непосредствена близост скалите са червеникави на цвят.
колега пушката ти показва вход на зазидана пещера а слънцето означава че има скрити пари на високо място но несам много сигорен защото има dва вида затова трябва да видя как изглежда слънцето огледаисе много добре една точка да видиш снимаия а за момата трябва да има на близо плоча значи ако видиш легнал камак провери дали има кухина змията също те опътва към входа затова огледаисе внимателно и обарни внимание змията към каде гледа

7879 likes this post

Върнете се в началото Go down
motos
Новобранец
Новобранец
motos



нишани - Интересуват ме следните нишани  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересуват ме следните нишани    нишани - Интересуват ме следните нишани  EmptyПон Яну 07, 2013 1:54 pm

marselo1980 написа:
motos написа:
marselo1980 написа:
motos написа:
Момиче с китка на ухото и змия над нея която е посегнала към китката.
Дамаджана обърната с гърлото на долу.
Благодаря ви предварително.
колега ако пуснеш снимка можем дати помогнем


Колега дамаджана мога да я снимам,но другия белег вече е счупен и не се личи хубаво а и е на такова място че ще може да се стигне до там чак през пролетта,пояснявам че в близост до дамаджаната на други скали е имало изковано слънце и пушка те са в непосредствена близост скалите са червеникави на цвят.
колега пушката ти показва вход на зазидана пещера а слънцето означава че има скрити пари на високо място но несам много сигорен защото има dва вида затова трябва да видя как изглежда слънцето огледаисе много добре една точка да видиш снимаия а за момата трябва да има на близо плоча значи ако видиш легнал камак провери дали има кухина змията също те опътва към входа затова огледаисе внимателно и обарни внимание змията към каде гледа

не мога да пиша лични съобщения щото съм нов в форума
Върнете се в началото Go down
CLASSICA
Новобранец
Новобранец




нишани - Интересуват ме следните нишани  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересуват ме следните нишани    нишани - Интересуват ме следните нишани  EmptyПет Яну 11, 2013 10:15 pm

motos написа:
marselo1980 написа:
motos написа:
Момиче с китка на ухото и змия над нея която е посегнала към китката.
Дамаджана обърната с гърлото на долу.
Благодаря ви предварително.
колега ако пуснеш снимка можем дати помогнем


Колега дамаджана мога да я снимам,но другия белег вече е счупен и не се личи хубаво а и е на такова място че ще може да се стигне до там чак през пролетта,пояснявам че в близост до дамаджаната на други скали е имало изковано слънце и пушка те са в непосредствена близост скалите са червеникави на цвят.
Момиче с китка на ухото показва че зад скалата със знака има кръстопът с извор.В него или около него има истинска дамаджана пълна с пари.Змията казва,че са отровни.Вари се бръшлян сипва се сол и се поливат обилно.може само оцет и сол.После на течаща вода хубаво се изплакват.Оставяш ако си сам една монета от където си ги извадил.Ако сте двама-две монети и т.н.Знака слънце и пушка показва,че срещу изгрев слънце(изток)на един куршум разтояние има пари.Действай сам,не се доверявай на никого да го водиш там.Ако някой има желание да ти помогне ще го направи и от форума след като пуснеш снимки.Успех!!!
Върнете се в началото Go down
markos
Преторий
Преторий
markos



нишани - Интересуват ме следните нишани  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересуват ме следните нишани    нишани - Интересуват ме следните нишани  EmptyВто Яну 15, 2013 7:13 pm

CLASSICA написа:
motos написа:
marselo1980 написа:
motos написа:
Момиче с китка на ухото и змия над нея която е посегнала към китката.
Дамаджана обърната с гърлото на долу.
Благодаря ви предварително.
колега ако пуснеш снимка можем дати помогнем


Колега дамаджана мога да я снимам,но другия белег вече е счупен и не се личи хубаво а и е на такова място че ще може да се стигне до там чак през пролетта,пояснявам че в близост до дамаджаната на други скали е имало изковано слънце и пушка те са в непосредствена близост скалите са червеникави на цвят.
Момиче с китка на ухото показва че зад скалата със знака има кръстопът с извор.В него или около него има истинска дамаджана пълна с пари.Змията казва,че са отровни.Вари се бръшлян сипва се сол и се поливат обилно.може само оцет и сол.После на течаща вода хубаво се изплакват.Оставяш ако си сам една монета от където си ги извадил.Ако сте двама-две монети и т.н.Знака слънце и пушка показва,че срещу изгрев слънце(изток)на един куршум разтояние има пари.Действай сам,не се доверявай на никого да го водиш там.Ако някой има желание да ти помогне ще го направи и от форума след като пуснеш снимки.Успех!!!


Господа прекалено много са приказките тука,слънцето нишан не означава което е написано тука а се гледа къде ще удари сянката от него това важи за змията и за другите работи.Как може на куршум разстояние да се търси пари,според вас когато бъде изстрелян патрон колко ли разстояние ще измине 3-5-9 метра айде престанете с тези лакърдийи.

7879 likes this post

Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



нишани - Интересуват ме следните нишани  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересуват ме следните нишани    нишани - Интересуват ме следните нишани  EmptyПет Яну 18, 2013 9:15 am

към 400-500 м .се търси щом е знак-пушка.200-300 беше маи за пистолет
Върнете се в началото Go down
wasilew
Новобранец
Новобранец
wasilew



нишани - Интересуват ме следните нишани  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересуват ме следните нишани    нишани - Интересуват ме следните нишани  EmptyПет Яну 18, 2013 12:27 pm

.


Последната промяна е направена от wasilew на Сря Мар 13, 2013 11:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
igi80
Легионер
Легионер
igi80



нишани - Интересуват ме следните нишани  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересуват ме следните нишани    нишани - Интересуват ме следните нишани  EmptyПет Яну 18, 2013 1:00 pm

Извора на белоногата
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




нишани - Интересуват ме следните нишани  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересуват ме следните нишани    нишани - Интересуват ме следните нишани  EmptyПет Яну 18, 2013 6:57 pm

Последно една крачка колко е стена
Много четалити са били някого Very Happy
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



нишани - Интересуват ме следните нишани  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересуват ме следните нишани    нишани - Интересуват ме следните нишани  EmptyСъб Яну 19, 2013 1:40 am

motos написа:
marselo1980 написа:
motos написа:
Момиче с китка на ухото и змия над нея която е посегнала към китката.
Дамаджана обърната с гърлото на долу.
Благодаря ви предварително.
колега ако пуснеш снимка можем дати помогнем


Колега дамаджана мога да я снимам,но другия белег вече е счупен и не се личи хубаво а и е на такова място че ще може да се стигне до там чак през пролетта,пояснявам че в близост до дамаджаната на други скали е имало изковано слънце и пушка те са в непосредствена близост скалите са червеникави на цвят.
Дамаджаната обърната с гърлото надолу,значи калуза е взет.Истинския нишан е пушката.Виж точно накъде е насочена /или къде ще удари куршума/максимум 80 м. за бердана.
Абе просто гледай,оглеждай и проучвай всичко в радиос най малко на 80 м. И запомни истинският нишан е този който най трудно ще откриеш. Но змията е едно отрова /смърт/,този белег е едно предопреждение и не го подценявай.
Желая ти успех /макар и да не е лек той/,който ще дойде но трябва да си упорит и постоянен.

7879 likes this post

Върнете се в началото Go down
wasilew
Новобранец
Новобранец
wasilew



нишани - Интересуват ме следните нишани  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересуват ме следните нишани    нишани - Интересуват ме следните нишани  EmptyСъб Яну 19, 2013 10:38 am

.


Последната промяна е направена от wasilew на Сря Мар 13, 2013 11:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
marselo1980
Легионер
Легионер




нишани - Интересуват ме следните нишани  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересуват ме следните нишани    нишани - Интересуват ме следните нишани  EmptyНед Яну 20, 2013 7:37 pm

wasilew написа:
gog написа:
Последно една крачка колко е стена
Много четалити са били някого Very Happy

Ето ви някой стари мерки Razz Razz Razz


ДЪЛЖИНА
аршин - мярка за дължина - терзийски - 0,68 м. и зидарски - 0,76 м.
лакът - мярка за дължина - 0,65 м.
руп - мярка за дължина - 1/8 аршина
сажен, копраля - мярка за дължина - 3 аршина
куршум - от пушка - 300 крачки, от пищов - 30 крачки

ПЛОЩ
дюлюм, уврат - мярка за площ - 919,3 кв.м.
леха - мярка за площ - 229,8 кв.м.

ТЕГЛО
ока - мярка за тегло - 1,28 кг.
драм - мярка за тегло - 1/400 ока
мускал - мярка за тегло - 1,5 драма
драхма - мярка за тегло - 3,7-3,9 гр.
литра - мярка за тегло - 1/4 ока
либра - мярка за тегло - 0,5 кг.
кантар - мярка за тегло - 44 оки

ВРЕМЕ
сахат, саат - 1 час

ЧАСТИ
йаръм - половина
черек, чейрек - четвъртина

Razz
дрън,дрън,дрън колега неги слушаи това са глупости http://prikachi.com/images/367/5764367W.jpg http://prikachi.com/images/411/5764411L.jpg
Върнете се в началото Go down
Пейо Боюклията
Новобранец
Новобранец




нишани - Интересуват ме следните нишани  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересуват ме следните нишани    нишани - Интересуват ме следните нишани  EmptyПон Яну 21, 2013 10:19 am

motos написа:
marselo1980 написа:
motos написа:
Момиче с китка на ухото и змия над нея която е посегнала към китката.
Дамаджана обърната с гърлото на долу.
Благодаря ви предварително.
колега ако пуснеш снимка можем дати помогнем


Колега дамаджана мога да я снимам,но другия белег вече е счупен и не се личи хубаво а и е на такова място че ще може да се стигне до там чак през пролетта,пояснявам че в близост до дамаджаната на други скали е имало изковано слънце и пушка те са в непосредствена близост скалите са червеникави на цвят.

За слънцето и пушката.... от местото трябва да се провери или към залез или към изгрев до 300 крачки за друг нишан а може и за това което трябва да има след тия нишани. Нo 99% трябва да има друг нишан, който може да е на плоча в земята

7879 likes this post

Върнете се в началото Go down
Пейо Боюклията
Новобранец
Новобранец




нишани - Интересуват ме следните нишани  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересуват ме следните нишани    нишани - Интересуват ме следните нишани  EmptyПон Яну 21, 2013 12:16 pm

Внимавай, защото змията изобразява капан, или посипана отрова, или така нарече ния смок- шип намазан с отрова на пружина или шина огъната, задейства ли се се изстрелва освобождава натегнатата пружина/шина с шипа и те пробожда обикновенно е направен да бие в корема или гърдите, но може и да е направен да ти прободе крака като стъпиш на местото което е спусъка контрата на самият капан...

7879 likes this post

Върнете се в началото Go down
 
Интересуват ме следните нишани
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» нишани
» нишани
» помощ за нишани

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: