Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Simplex Minelab nokta tesoro TEKNETICS Fisher 5000 Coil mask kupuvam голден nexus deus VANQUISH lorenz пират грунда врътка маск нишани Spectrum wave miladinka Майнлаб prodavam GOLD
 

 Нов БГ апарат?

Go down 
+14
гущера
apolon
laki
nasko
igi80
bobi31
ezz
buntar.1971
vesco
atina
Avrelian
Gandalf
akulata88
Ne6o
18 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Ne6o
Легионер
Легионер
Ne6o



Нов БГ апарат? Empty
ПисанеЗаглавие: Нов БГ апарат?   Нов БГ апарат? EmptyВто Яну 29, 2013 8:13 pm

Здравейте . Искам да обновя техниката и да си направя подарък за рожденния ден. Предпочитам български апарат. Колебая се между Адреналин и НРГ150. Някой пробвал ли е и двата? Моля без излишни мнения не по темата.
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




Нов БГ апарат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов БГ апарат?   Нов БГ апарат? EmptyВто Яну 29, 2013 8:44 pm

В настоящия момент с какъв апарат работиш?
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Нов БГ апарат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов БГ апарат?   Нов БГ апарат? EmptyВто Яну 29, 2013 8:46 pm

Ne6o написа:
Здравейте . Искам да обновя техниката и да си направя подарък за рожденния ден. Предпочитам български апарат. Колебая се между Адреналин и НРГ150. Някой пробвал ли е и двата? Моля без излишни мнения не по темата.




Класацията погледнал си я? Smile
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Нов БГ апарат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов БГ апарат?   Нов БГ апарат? EmptyВто Яну 29, 2013 8:56 pm

Адреналин.
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




Нов БГ апарат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов БГ апарат?   Нов БГ апарат? EmptyВто Яну 29, 2013 9:09 pm

Адреналин нов не е скъп,нормална цена за бг . истински работарски апарат!Не се лъжи от снимани иреклами с уреди казвам от практика!Но не налагам и мнение.
Върнете се в началото Go down
vesco
Новобранец
Новобранец




Нов БГ апарат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов БГ апарат?   Нов БГ апарат? EmptyВто Яну 29, 2013 9:48 pm

atina написа:
Адреналин нов не е скъп,нормална цена за бг . истински работарски апарат!Не се лъжи от снимани иреклами с уреди казвам от практика!Но не налагам и мнение.
Миладин и Мохарем евтино и качествено
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



Нов БГ апарат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов БГ апарат?   Нов БГ апарат? EmptyВто Яну 29, 2013 11:08 pm

http://pidetectors.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=40&category_id=11&option=com_virtuemart&Itemid=92&lang=bg&vmcchk=1&Itemid=92 super21
Върнете се в началото Go down
Ne6o
Легионер
Легионер
Ne6o



Нов БГ апарат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов БГ апарат?   Нов БГ апарат? EmptyВто Яну 29, 2013 11:15 pm

Дълго време бях със Сайлънт. Сега иискам нещо по ново и по добро. Класацията я видях, Миладин и Микрон са на едно ниво. И за двата чух добри мнения. Бюджета ми е към 600лева. Затова съм се спрял на тях, иначе щях да взема XP GMP или АКА.
Върнете се в началото Go down
Ne6o
Легионер
Легионер
Ne6o



Нов БГ апарат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов БГ апарат?   Нов БГ апарат? EmptyСря Яну 30, 2013 9:29 am

buntar, тоз пират има ли нещо общо с микрон? Щото гледам е в кутия на Микрон?
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



Нов БГ апарат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов БГ апарат?   Нов БГ апарат? EmptyСря Яну 30, 2013 9:51 am

Ne6o написа:
buntar, тоз пират има ли нещо общо с микрон? Щото гледам е в кутия на Микрон?

Very Happy нищо общо няма с микрон,и слава богу! Поне 3 по добър е от микрон,а и като цена и по много други показатели е по добър,то си личи и по класацията,до колкото е реална и можеш да и се довериш!
Лек ден и късмет.
Върнете се в началото Go down
ezz
Новобранец
Новобранец




Нов БГ апарат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов БГ апарат?   Нов БГ апарат? EmptyСря Яну 30, 2013 10:24 am

buntar.1971 Вы имеете новый Пират ? Ваш Пират имеет 2 частоты? Какая частота детектора даёт стабильную работу и глубину на большие монеты? Как часто детектор показывает железо цветным сигналом? Иначе говоря - что Вы скажете о качестве дискриминации этого детектора?

buntar.1971 имате нов пират?Вашият Pirat има две честоти?Какво честота детектор осигурява стабилна работа и на дълбочина от повече монети?Като част от детектора показва желязо цветен сигнал?С други думи - какво бихте казали за качеството на дискриминация на детектора?
Върнете се в началото Go down
Ne6o
Легионер
Легионер
Ne6o



Нов БГ апарат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов БГ апарат?   Нов БГ апарат? EmptyСря Яну 30, 2013 11:10 am

buntar, ти ли правиш тия пирати? С какво са 3 пъти по добри?
Върнете се в началото Go down
bobi31
Преторий
Преторий
bobi31



Нов БГ апарат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов БГ апарат?   Нов БГ апарат? EmptyСря Яну 30, 2013 11:25 am

Ne6o написа:
Здравейте . Искам да обновя техниката и да си направя подарък за рожденния ден. Предпочитам български апарат. Колебая се между Адреналин и НРГ150. Някой пробвал ли е и двата? Моля без излишни мнения не по темата.

Колега, купувай ,но не питай тук във форума. Има много "драскачи", които целта им е да "препоръчват" един или друг детектор къде тяхно производство, къде на някой техен близък. Има хора с много никове дето ловят балъци тука. Класацията е пълен тъшак. За да избереш правилно първо трябва да знаеш какво искаш да търсиш на каква почва и каква дълбочина. Няма универсално добър детектор. Всеки е силен в определена област. Който е дълбок на лека почва не става за орудено, който е чувствителен към дребни обекти не е много дълбок за по-едрите и т.н
Добре е, че искаш български, защото са хубави и имат сервиз, но от тях има много мошеници, така че внимавай!
Върнете се в началото Go down
igi80
Легионер
Легионер
igi80



Нов БГ апарат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов БГ апарат?   Нов БГ апарат? EmptyСря Яну 30, 2013 1:16 pm

А за друга марка БГ апарати да си се замислял, на които имената не са споменати в тази класация?
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Нов БГ апарат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов БГ апарат?   Нов БГ апарат? EmptyСря Яну 30, 2013 1:26 pm

igi80 написа:
А за друга марка БГ апарати да си се замислял, на които имената не са споменати в тази класация?




Например, някой който ти произвеждаш ли?
Върнете се в началото Go down
igi80
Легионер
Легионер
igi80



Нов БГ апарат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов БГ апарат?   Нов БГ апарат? EmptyСря Яну 30, 2013 1:30 pm

Gandalf написа:
igi80 написа:
А за друга марка БГ апарати да си се замислял, на които имената не са споменати в тази класация?




Например, някой който ти произвеждаш ли?

Глупости, аз в къщи като стане авария с тока - бушоните не мога да си сменя, а ти ме "хвърли" чак при производителите на МД.
Все пак - БЛАГОДАРЯ!!!


"След буря, винаги изгрява слънце"
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Нов БГ апарат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов БГ апарат?   Нов БГ апарат? EmptyСря Яну 30, 2013 2:14 pm

igi80 написа:
Gandalf написа:
igi80 написа:
А за друга марка БГ апарати да си се замислял, на които имената не са споменати в тази класация?




Например, някой който ти произвеждаш ли?

Глупости, аз в къщи като стане авария с тока - бушоните не мога да си сменя, а ти ме "хвърли" чак при производителите на МД.
Все пак - БЛАГОДАРЯ!!!



Very Happy Very Happy Very Happy , Абе аз, щото тук има доста от производителите дето ползват други никове, демек се праят на шушуммиги дето викаме ние. Инъче има, други марки наистина добри което наскоро го разбрах и аз дето ги няма в класацията. Smile Smile
Върнете се в началото Go down
igi80
Легионер
Легионер
igi80



Нов БГ апарат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов БГ апарат?   Нов БГ апарат? EmptyСря Яну 30, 2013 2:31 pm

Gandalf написа:
igi80 написа:
Gandalf написа:
igi80 написа:
А за друга марка БГ апарати да си се замислял, на които имената не са споменати в тази класация?




Например, някой който ти произвеждаш ли?

Глупости, аз в къщи като стане авария с тока - бушоните не мога да си сменя, а ти ме "хвърли" чак при производителите на МД.
Все пак - БЛАГОДАРЯ!!!



Very Happy Very Happy Very Happy , Абе аз, щото тук има доста от производителите дето ползват други никове, демек се праят на шушуммиги дето викаме ние. Инъче има, други марки наистина добри което наскоро го разбрах и аз дето ги няма в класацията. Smile Smile


Да, така е!
- Аз примерно, съм се замислял за ЕНИГМА, но Монтанска да е!


"След буря, винаги изгрява слънце"
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



Нов БГ апарат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов БГ апарат?   Нов БГ апарат? EmptyСря Яну 30, 2013 2:49 pm

Ne6o написа:
buntar, ти ли правиш тия пирати? С какво са 3 пъти по добри?

За съжаление не съм аз майстора на Пират,и нямам никакви родствени,приятелски и каквито и да е връзки /за съжаление/ с производителя на тия машинки! Лично за мен са по добри от който и да е модел на Микрон просто защото съм се блъскал по баири и ниви с производства на микрон и от там идва и изказването ми,че са трипъти по добри.
Естествено изказвам личното си мнение /в края на крайщата за това е този форум/ без да обиждам който и да е от производителите и колегите търсачи работещи с др. БГ детектори. Пак повтарям това си е лично мое мнение на базата на опита и сравнението които лично сам съм си направил за себеси!
Върнете се в началото Go down
Ne6o
Легионер
Легионер
Ne6o



Нов БГ апарат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов БГ апарат?   Нов БГ апарат? EmptyСря Яну 30, 2013 3:21 pm

Някъде имаше тема, че пират е копие на Миладин, имаше и снимки отвътре. Ако е така няма смисъл да го вземам. Имах миладинка доскоро,продадох я преди коледа. Ако адреналина е по добър, може и да си заслужава. Ще видим, ако мога да пробвам преди да взема ще е най добре. Не ми се стои без апарат. Neutral
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Нов БГ апарат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов БГ апарат?   Нов БГ апарат? EmptyСря Яну 30, 2013 6:16 pm




А, някой има ли скайп или поща, на Миладин или на Мохарем? Smile
Върнете се в началото Go down
bobi31
Преторий
Преторий
bobi31



Нов БГ апарат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов БГ апарат?   Нов БГ апарат? EmptyСря Яну 30, 2013 7:04 pm

buntar.1971 написа:
Ne6o написа:
buntar, ти ли правиш тия пирати? С какво са 3 пъти по добри?

За съжаление не съм аз майстора на Пират,и нямам никакви родствени,приятелски и каквито и да е връзки /за съжаление/ с производителя на тия машинки! Лично за мен са по добри от който и да е модел на Микрон просто защото съм се блъскал по баири и ниви с производства на микрон и от там идва и изказването ми,че са трипъти по добри.
Естествено изказвам личното си мнение /в края на крайщата за това е този форум/ без да обиждам който и да е от производителите и колегите търсачи работещи с др. БГ детектори. Пак повтарям това си е лично мое мнение на базата на опита и сравнението които лично сам съм си направил за себеси!

Нов БГ апарат? Santa-flipping-the-bird-smiley-emoticon
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



Нов БГ апарат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов БГ апарат?   Нов БГ апарат? EmptyСря Яну 30, 2013 7:08 pm

bobi31 написа:
buntar.1971 написа:
Ne6o написа:
buntar, ти ли правиш тия пирати? С какво са 3 пъти по добри?

За съжаление не съм аз майстора на Пират,и нямам никакви родствени,приятелски и каквито и да е връзки /за съжаление/ с производителя на тия машинки! Лично за мен са по добри от който и да е модел на Микрон просто защото съм се блъскал по баири и ниви с производства на микрон и от там идва и изказването ми,че са трипъти по добри.
Естествено изказвам личното си мнение /в края на крайщата за това е този форум/ без да обиждам който и да е от производителите и колегите търсачи работещи с др. БГ детектори. Пак повтарям това си е лично мое мнение на базата на опита и сравнението които лично сам съм си направил за себеси!

Нов БГ апарат? Santa-flipping-the-bird-smiley-emoticon

jocolor смешник
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Нов БГ апарат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов БГ апарат?   Нов БГ апарат? EmptyСря Яну 30, 2013 7:10 pm

buntar.1971 написа:
bobi31 написа:
buntar.1971 написа:
Ne6o написа:
buntar, ти ли правиш тия пирати? С какво са 3 пъти по добри?

За съжаление не съм аз майстора на Пират,и нямам никакви родствени,приятелски и каквито и да е връзки /за съжаление/ с производителя на тия машинки! Лично за мен са по добри от който и да е модел на Микрон просто защото съм се блъскал по баири и ниви с производства на микрон и от там идва и изказването ми,че са трипъти по добри.
Естествено изказвам личното си мнение /в края на крайщата за това е този форум/ без да обиждам който и да е от производителите и колегите търсачи работещи с др. БГ детектори. Пак повтарям това си е лично мое мнение на базата на опита и сравнението които лично сам съм си направил за себеси!

Нов БГ апарат? Santa-flipping-the-bird-smiley-emoticon

jocolor смешник



Бунтаре, верно ли си майстора на Пирата? Smile
Върнете се в началото Go down
nasko
Новобранец
Новобранец
nasko



Нов БГ апарат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов БГ апарат?   Нов БГ апарат? EmptyСря Яну 30, 2013 7:14 pm

bobi31 написа:
buntar.1971 написа:
Ne6o написа:
buntar, ти ли правиш тия пирати? С какво са 3 пъти по добри?

За съжаление не съм аз майстора на Пират,и нямам никакви родствени,приятелски и каквито и да е връзки /за съжаление/ с производителя на тия машинки! Лично за мен са по добри от който и да е модел на Микрон просто защото съм се блъскал по баири и ниви с производства на микрон и от там идва и изказването ми,че са трипъти по добри.
Естествено изказвам личното си мнение /в края на крайщата за това е този форум/ без да обиждам който и да е от производителите и колегите търсачи работещи с др. БГ детектори. Пак повтарям това си е лично мое мнение на базата на опита и сравнението които лично сам съм си направил за себеси!

Нов БГ апарат? Santa-flipping-the-bird-smiley-emoticon

Very Happy лулата на мира

Бунтара не е майстора на Пират,аз правя Пирата.
Върнете се в началото Go down
 
Нов БГ апарат?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» въпрос при работа с рамка
» Детектор на Мохарем
» търся малко инфо за Леонард Сапунджиев

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: