Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
prodavam TEKNETICS врътка 5000 lorenz VANQUISH nokta грунда GOLD голден Simplex Spectrum Fisher mask nexus Minelab kupuvam miladinka маск deus wave нишани Coil tesoro Майнлаб пират
 

  NRG-150

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



 NRG-150 Empty
ПисанеЗаглавие: NRG-150    NRG-150 EmptyСря Яну 30, 2013 7:07 pm

относно някои нападки срещу модела мога да твърдя,че след всеки нов излет съм все по-впечатлен
от възможностите на апарата!Предоставих го и на още 3-ма колеги които не бяха работили с тази марка и се изказаха много положително cheers
Ако има колеги от Русе и региона които имат желание за общи разходки или обмяна на опит да пишат на лични Cool
Върнете се в началото Go down
Ne6o
Легионер
Легионер
Ne6o



 NRG-150 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NRG-150    NRG-150 EmptyСря Яну 30, 2013 7:38 pm

Много искам да го видя. Аз съм от Търговище. Ако ми се отвори път до Русе, ще се обадя. Може и направо до Варна да ида, там казаха могат да ми покажат и адреналина и НРГ150 Smile
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



 NRG-150 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NRG-150    NRG-150 EmptyСря Яну 30, 2013 8:43 pm

Ne6o написа:
Много искам да го видя. Аз съм от Търговище. Ако ми се отвори път до Русе, ще се обадя. Може и направо до Варна да ида, там казаха могат да ми покажат и адреналина и НРГ150 Smile


Няма проблем, пиши предварително че на работа ходим все пак... Cool
Върнете се в началото Go down
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



 NRG-150 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NRG-150    NRG-150 EmptyПет Мар 28, 2014 9:53 am

Здравей! Нови подробни впечатления няма ли за Микрон 150 , че днес пристига моя , а нявън вали та се къса , но ще ми трябват знания и тестове?
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



 NRG-150 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NRG-150    NRG-150 EmptyВто Апр 05, 2016 12:09 pm

От скоро NRG-тата са с нов тип антени, с които дълбочината се увеличи с още 5-6см. при едни и същи настройки на детектора:

Вероятно ще има отново съмняващи се. За разсейване на съмненията, всеки може да заповяда и да тества сам на каквото място иска и с каквито цели иска.
Върнете се в началото Go down
 
NRG-150
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Mikron-
Идете на: