Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
нишани lorenz wave Spectrum deus VANQUISH Fisher маск Coil TEKNETICS GOLD mask Майнлаб голден prodavam kupuvam miladinka Simplex грунда Minelab nokta tesoro 5000 пират врътка nexus
 

 Търся си металдетектор

Go down 
+16
kaponcheto
Avrelian
comander
AlexP
akulata88
stanislav1916
pechkata
fishera80
jordan_nenov
atina
cska
ivanasen
Gandalf
Golden Mask
Баир-Будала
navudohonosor
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търся си металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 3 EmptyВто Фев 05, 2013 7:18 pm

Golden Mask написа:
fishera80 написа:
Може и така да е, но едно е да си производител, друго е клиент. А при облог с производителя, казвам че всеки нормален човек би се замислил какво има под капаците, да не е бъдещата разработка за ГМ5 примерно. За това казах, ако има облог, че ще е по-коректно ти да си с твой пак детектор, но да не е твоя собственост.
Наслука!

Отварям панела веднага след теста да се види че платката е тази -
http://metaldetecting.eu/index.php/topic,39.75.html
качена във форума на 09 Януари 2012 !Търся си металдетектор - Page 3 Img20120109121950
Търся си металдетектор - Page 3 Thumb_7nTg4MsV3q2pMOPDIxc2kE0Ud

Това че платката е същата, това не значи че и настройките на тримерите, примерно са същите...
Все пак на майстора колата върви повече от масовите автомобили от същата марка...


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
navudohonosor
Новобранец
Новобранец




Търся си металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 3 EmptyВто Фев 05, 2013 7:19 pm

Хей хорааа благодаря ви за полезната информация но има ли някой който да ми предложи читав детектор?
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Търся си металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 3 EmptyВто Фев 05, 2013 7:24 pm

navudohonosor написа:
Хей хорааа благодаря ви за полезната информация но има ли някой който да ми предложи читав детектор?
ГМ 2
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търся си металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 3 EmptyВто Фев 05, 2013 7:26 pm

navudohonosor написа:
Хей хорааа благодаря ви за полезната информация но има ли някой който да ми предложи читав детектор?

А ти на какво викаш читав детектор?
Марка, цена, района на страната в който си...
Очаквана дълбочина, минерализация на почвата, замърсеност...
кажи нещо за това, за да може човек да те насочи на някъде !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търся си металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 3 EmptyВто Фев 05, 2013 7:28 pm

Щото примерно за плажа - CTX3030


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Търся си металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 3 EmptyВто Фев 05, 2013 7:55 pm

comander написа:
ivanasen написа:
stanislav1916 написа:
хахаха Значи правихме тест с Golden Mask 4 и Ф5 значи на уродено и на дълбочина маската разби Ф5 тово Ф5 е пална чикия аз незнам как може изобщо да сравнявате този фабричен боклук ???


Извън темата:
Колега , stanislav1916 , доста "добри" отзиви имат , Колегите във форума http://metaldetecting.eu. за теб в една тема : СИГНАЛИ ЗА НЕ КОРЕКТНИ ПРОДАВАЧИ "колеги" Very Happy

Що се отнася до фешера говорим за сонда ултимейт.
Абе иване,кажи в началото още че си инструктиран от другия форум да мътиш водата тука.Бях сигурен в мисиятата ти тука.Тои Владо те усети и затова се поизнерви маи. За 10 години не би трябвало да си с проходилка,явно си убъркал нулата.

Колега , comander.

Първо - нямам никаква регистрация във оня форум щото малко не се долюбваме там с някои хора от висшият пилотаж.

Второ - нямам никаква мисия от там , а от Марс / на Владо доста неща могат да му се привидят - страх лозе пази/.

Трето- да правилно съм объркал нулата , щото не съм в проходилка , а в пелени.

Четвърто като , Ти чета коментарите , май, че си платен Паисий Хилендарски , гравитиращ в орбитата на Маската.

Пето - остани си със здраве! Very Happy


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
AlexP
Про-Консул
Про-Консул




Търся си металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 3 EmptyВто Фев 05, 2013 8:05 pm

comander написа:
AlexP написа:
ГМ4 че е бърза - бърза е. Обаче ГМ3+ ли си остава най-дълбоката маска?

А коя Маска работи най-добре на орудено и с коя антена?
Сашо отговарям ти веднага, единицата, с наи ниската честота, и наи малка антена.

За орудено - да. Обаче ГМ3+ на Auto (фиксиран грунд) би трябвало да е същата работа.

А за дълбочината мисля, че GM3+ е най-дълбоката Маска на нормална почва и за монети по-големи от 15мм. За по-малки неща е възможно ГМ4 да е малко по-дълбока. Но нека и прозизводителя да каже дали е така.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търся си металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 3 EmptyВто Фев 05, 2013 8:08 pm

AlexP написа:
comander написа:
AlexP написа:
ГМ4 че е бърза - бърза е. Обаче ГМ3+ ли си остава най-дълбоката маска?

А коя Маска работи най-добре на орудено и с коя антена?
Сашо отговарям ти веднага, единицата, с наи ниската честота, и наи малка антена.

За орудено - да. Обаче ГМ3+ на Auto (фиксиран грунд) би трябвало да е същата работа.

А за дълбочината мисля, че GM3+ е най-дълбоката Маска на нормална почва и за монети по-големи от 15мм. За по-малки неща е възможно ГМ4 да е малко по-дълбока. Но нека и прозизводителя да каже дали е така.

Най-ниската честота е за по-големи предмети. Колкото са по-дребни предметите, машините с по-висока честота по-добре ги чуват.


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул
kaponcheto



Търся си металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 3 EmptyВто Фев 05, 2013 8:08 pm

мисля че няма за какво да се дракате няма смисал най добре се виждат нещата на полеви тестове с машините в ръка и тестове.
Маската няма смисал да я плюем мисля че е доказан уред дали е ГМ1,2,3,4 и бандита лично сам почнал от бандита после маска вече не съм с БГ уред. Ако аз трябваше да избирам между нисък клас уреди имам предвид по евтини бих взел отново нещо БГ уред това че нямат дисплеи не е показател и с ЛЕД дисплеи да е като не става само ускапява според мен работата не е да гледаш цифрички и да ти ппоказва минерализацията Smile за фишера немога да коментирам не съм запознат с него но съм резервиран до някаде
не искам да обидя никои или да се караме това е мое лично мнение просто споделям Smile
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търся си металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 3 EmptyВто Фев 05, 2013 8:16 pm

Предимството на детекторите с дисплей е, че например ако идентифицираната чрез звукова дискриминация цел е цвят, на дисплея се показва проводимостта на целта, ако тя е между 16 и 25 - това е фолио. Търсача решава да го копа или не. Докато само при звукова дискриминация, целта я дава цвят. Трябва да се копа, нищо че е фолио. Друго предимство е показването на дълбочината на целта.
Има скала за достоверност на засечения сигнал и т.н.


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търся си металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 3 EmptyВто Фев 05, 2013 8:17 pm

И москвича ще те закара до морето, ама с аудито хем е по-бързо, хем е по-удобно...


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул
kaponcheto



Търся си металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 3 EmptyВто Фев 05, 2013 8:26 pm

сагласен но не е най важното Smile
Върнете се в началото Go down
koceto
Легионер
Легионер




Търся си металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 3 EmptyВто Фев 05, 2013 8:32 pm

jordan_nenov написа:
Предимството на детекторите с дисплей е, че например ако идентифицираната чрез звукова дискриминация цел е цвят, на дисплея се показва проводимостта на целта, ако тя е между 16 и 25 - това е фолио. Търсача решава да го копа или не. Докато само при звукова дискриминация, целта я дава цвят. Трябва да се копа, нищо че е фолио. Друго предимство е показването на дълбочината на целта.
Има скала за достоверност на засечения сигнал и т.н.

Продължавай да ги отхвърляш тия сигнали колега ,
аз на тях най им се радвам.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търся си металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 3 EmptyВто Фев 05, 2013 8:35 pm

А защо мислиш че ги отхвърлям?
Мисля че бях написал - тогава търсача решава да копа или не...
Лично аз работя на дискриминация 0, за да чувам и желязото. Но всичко което е над 15 - КОПАМ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО !!! И повярвайте ми - има защо !!!


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Търся си металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 3 EmptyВто Фев 05, 2013 9:45 pm

kaponcheto написа:
мисля че няма за какво да се дракате няма смисал най добре се виждат нещата на полеви тестове с машините в ръка и тестове.
Маската няма смисал да я плюем мисля че е доказан уред дали е ГМ1,2,3,4 и бандита лично сам почнал от бандита после маска вече не съм с БГ уред. Ако аз трябваше да избирам между нисък клас уреди имам предвид по евтини бих взел отново нещо БГ уред това че нямат дисплеи не е показател и с ЛЕД дисплеи да е като не става само ускапява според мен работата не е да гледаш цифрички и да ти ппоказва минерализацията Smile за фишера немога да коментирам не съм запознат с него но съм резервиран до някаде
не искам да обидя никои или да се караме това е мое лично мнение просто споделям Smile

Това се казва , Колега много добро изказване. Много тактичност , примереност в думите и същевременно думи тежащи! Още повече е също много важно " задкормилното устройство". Cool


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Търся си металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 3 EmptyВто Фев 05, 2013 9:54 pm

ivanasen написа:


Колега виждам , че си грамотно момче. Нали ще направиш разлика между обикновен търсач и производител на металдетектори/За какво се напряга толкова/. През цялото време споделям мнение относно моя МД. Не визирам пират , мухарем, wawe, енигма миладинка и маска. Просто казах , че като сравнявам като цяло БГ монетарите и западните МД от среден клас според мен вторите са по-добри по -много показатели. Единствено Бг МД , може да бият някой по-дълбочина/и то на по-леки почви/ , но това е така , защото производителите могат да ги издуят , ако клиента иска, а при западните - къде да отида да ги издуят? Във франция ли , америка ли и др. държави? Но със сигурност и те могат да се издуят. Very Happy

p.s. Кирката ми се счупи и затова се застоявам доста днес пред компа! Very Happy



Тук си прав! Very Happy Аз на лов ходих но късмет нямах! Другият път. Smile
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Търся си металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 3 EmptyВто Фев 05, 2013 9:59 pm

ivanasen написа:


Още повече е също много важно " задкормилното устройство". Cool




Ей това винаги съм го твърдял и аз! Просто няма как, ако ще най великия детектор да имаш на 3м.- 10ст. да лови, ти ако не знаеш как да се оправиш снего. ще кажеш че не е хубав МД-ра Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Търся си металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 3 EmptyВто Фев 05, 2013 10:00 pm

Нещо като, " На калпав шофьор, кормилото му пречело" !!! Smile
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Търся си металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 3 EmptyВто Фев 05, 2013 10:06 pm

Gandalf написа:
ivanasen написа:


Още повече е също много важно " задкормилното устройство". Cool




Ей това винаги съм го твърдял и аз! Просто няма как, ако ще най великия детектор да имаш на 3м.- 10ст. да лови, ти ако не знаеш как да се оправиш снего. ще кажеш че не е хубав МД-ра Smile Smile Smile

Колега виждам , че си доста интелигентно момче и затова ще ти споделя нещо, макар , че не го пиша на лични. Аз - "Търсача" го сравнявам с доктор по белодробни болести. Ако е много добър и настроението му е добро и има добри слушалки може да направи точна диагностика на болеста, но ако едно от тези неща куца /най-малко слушалките /, тогава може да си "мандаш" МД и да се разхождаш по ливадите. За мен е много важно настроението и нагласата с която излизаш да търкаш. Very Happy


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Търся си металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 3 EmptyВто Фев 05, 2013 10:20 pm

navudohonosor написа:
Хей хорааа благодаря ви за полезната информация но има ли някой който да ми предложи читав детектор?





Понеже и аз като тебе си търся МД, и дълго се чудех какъв да си взема. Значи моят съвет е, не знам колко ти е бюджета но не слушай хората които ти казват, " абе купи си сега някакъв по нисък клас, и като се понаучиш после си вземи хубав", поне така мисля и правя аз, че като ще си купя ще е веднъж . Разликата в цената на БГ детекторите,дори и гаражните със средният клас чуждестранни не е голяма. Ако искаш БГ, моите препоръка са за ГМ, Пират,Миладин Адреналин , за чуждите от по евтините Фишер ф5, Гарет Аце 250 или 350. Искам да кажа, българските детектори които съм ги споменал са ми били препоръчвани на мен от различни хора, не искам да обиждам другите производители. А, за чуждите сам сам се ровил да разбера. Не ангажирам никои с това мнение, щото гледам тука има хора които много се палят.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Търся си металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 3 EmptyВто Фев 05, 2013 10:28 pm

ivanasen написа:
Gandalf написа:
ivanasen написа:


Още повече е също много важно " задкормилното устройство". Cool




Ей това винаги съм го твърдял и аз! Просто няма как, ако ще най великия детектор да имаш на 3м.- 10ст. да лови, ти ако не знаеш как да се оправиш снего. ще кажеш че не е хубав МД-ра Smile Smile Smile

Колега виждам , че си доста интелигентно момче и затова ще ти споделя нещо, макар , че не го пиша на лични. Аз - "Търсача" го сравнявам с доктор по белодробни болести. Ако е много добър и настроението му е добро и има добри слушалки може да направи точна диагностика на болеста, но ако едно от тези неща куца /най-малко слушалките /, тогава може да си "мандаш" МД и да се разхождаш по ливадите. За мен е много важно настроението и нагласата с която излизаш да търкаш. Very Happy


Еми така си е! Smile Аз макар че още нямам, си представям какво е удоволствието като ти писне на цвят, докато го копаеш и не знаеш какво е защото всичко може да очакваш абе вдига ти се адреналина. Все едно като стрелям с пушката по нещо, яко си е. Smile
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търся си металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 3 EmptyВто Фев 05, 2013 10:33 pm

Разликата е огромна. Нима ти стреляш първо, пък после ходиш да видиш какво си утрепал?


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Търся си металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 3 EmptyВто Фев 05, 2013 10:34 pm

Gandalf написа:
ivanasen написа:
Gandalf написа:
ivanasen написа:


Още повече е също много важно " задкормилното устройство". Cool




Ей това винаги съм го твърдял и аз! Просто няма как, ако ще най великия детектор да имаш на 3м.- 10ст. да лови, ти ако не знаеш как да се оправиш снего. ще кажеш че не е хубав МД-ра Smile Smile Smile

Колега виждам , че си доста интелигентно момче и затова ще ти споделя нещо, макар , че не го пиша на лични. Аз - "Търсача" го сравнявам с доктор по белодробни болести. Ако е много добър и настроението му е добро и има добри слушалки може да направи точна диагностика на болеста, но ако едно от тези неща куца /най-малко слушалките /, тогава може да си "мандаш" МД и да се разхождаш по ливадите. За мен е много важно настроението и нагласата с която излизаш да търкаш. Very Happy


Еми така си е! Smile Аз макар че още нямам, си представям какво е удоволствието като ти писне на цвят, докато го копаеш и не знаеш какво е защото всичко може да очакваш абе вдига ти се адреналина. Все едно като стрелям с пушката по нещо, яко си е. Smile

Естествено , че ти си вдига адреналина. Особено когото го държиш цвета в едната ръка и при опипване, разбираш , че е монета . Тогава поглеждаш и всичко свършва - 5ст. от 1974г. и въздишаш тежко или просто онемяваш и няколко дни си замаян от това , което си намерил. Това за мен е хобито! Very Happy ! Успех на всички търсачи!


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Търся си металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 3 EmptyВто Фев 05, 2013 10:41 pm

jordan_nenov написа:
Разликата е огромна. Нима ти стреляш първо, пък после ходиш да видиш какво си утрепал?
В лова тръпката е не толкова в отстрелването,а в целия процес на търсене,чакане,дебнене,преследване Laughing ....и чак тогава стреляне по дивеча.Има доста общо......
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



Търся си металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 3 EmptyВто Фев 05, 2013 10:41 pm

5 стотинки,колега бес да ги погледна ми става ясно че са 5 стотинки как да ми вдигнат адреналина,тои се вдига когато боговете и императорите те поздравяват Мерси за пожеланието за здраве, другото ше се направя че не съм го прочел.
Върнете се в началото Go down
 
Търся си металдетектор
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Търся си металдетектор.
» Търся металдетектор под наем
» Търся металдетектор Relax(мохаремка)2в1,GM Zero

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: