Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
lorenz грунда mask prodavam kupuvam miladinka Fisher маск nokta GOLD Minelab Simplex VANQUISH deus wave nexus Coil нишани tesoro пират 5000 голден Майнлаб Spectrum врътка TEKNETICS
 

 програма XLT

Go down 
+5
deultum
pechkata
N@SKO
koceto
morgan
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
deultum
Цезар
Цезар
deultum



програма XLT  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: програма XLT    програма XLT  - Page 2 EmptyНед Фев 10, 2013 8:41 am

бобо написа:
deultum написа:
така да но има райони където не можеш да заземиш апарата . и на активно има апарати дето имат дискриминация но тва е друга тема . ами да кажем че си на активно и замърсено колко време ще издържиш преди да го изключиш и да си тръгнеш ?
.Май само Еуреката има,/твое твърдение/Друг не съм намерил-е имат,но до определена дълбочина-от Лобото се разочаровах.

колега , не искам да хваля апарата ,но работи на орудено ! И си прав всеки трябва да си намери начин за персонални настройки на апарата и щом вади няма значение какъв е . Съвета ми е един , преди да започнете да даден обект заровете монета на 15 см и пробвайте как я хваща и тогава работете иначе има риск от напразни разходки . Успех на всички и повече сигнали през новия сезон !
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




програма XLT  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: програма XLT    програма XLT  - Page 2 EmptyНед Фев 10, 2013 9:29 am

бобо написа:
Преди доста време излизахме с един колега с хлт,на силно орудено-кой квот иска да говори,но пича вадеше,как,що -не знам,но вадеше.Съвета ми е следния-САМ си направи програмите.Успехите ще дойдат скоро.Но ако чакаш всичко на готово-забръй.
Точно това мислех да кажа че не мжеш да извлечеш оптималните настройки на дадена машина спрямо терена - изисква се време и опит за да се синхронизира системата оператор-машина...
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




програма XLT  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: програма XLT    програма XLT  - Page 2 EmptyНед Фев 10, 2013 10:15 am

[quote="deultum"][quote="бобо"]
deultum написа:

колега , не искам да хваля апарата ,но работи на орудено ! И си прав всеки трябва да си намери начин за персонални настройки на апарата и щом вади няма значение какъв е . Съвета ми е един , преди да започнете да даден обект заровете монета на 15 см и пробвайте как я хваща и тогава работете иначе има риск от напразни разходки . Успех на всички и повече сигнали през новия сезон !
Колега това е първото и най-логично и най-разумно нещо,което всеки трябва да направи като отиде на даден обект(ако не е работил преди там естествено и си знае как се държи апарата),Винаги може да се изкара повече от един уред когато се настройва на място,а не с готови настройки било то за орудено или замърсено или каквото и да било.Имало е случаи когато с много малки промени на настройките на място постигам много по добри резултати относно дълбочина,дискриминация,стабилна работа и т.н.Така че това е една от най-важните предпоставки за един успешен излет. Basketball
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



програма XLT  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: програма XLT    програма XLT  - Page 2 EmptyНед Фев 10, 2013 6:10 pm

да,но повечето не го правят
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




програма XLT  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: програма XLT    програма XLT  - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2013 10:26 am

каквито настроики да правите на XLT-то тя си остава една плитка машинка за монети в земята.това важи и за
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




програма XLT  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: програма XLT    програма XLT  - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2013 10:30 am

това важи и за DFX-са.на въздух добре на обект слаб.за орудено ако някои ми изкара програма го признавам.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




програма XLT  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: програма XLT    програма XLT  - Page 2 EmptyСря Фев 13, 2013 9:41 am

petar_pz написа:
това важи и за DFX-са.на въздух добре на обект слаб.за орудено ако някои ми изкара програма го признавам.
На орудено дълбочината пада драстично - това важи за всички детектории или остава да се прави кореция на дискриминатора като се има в предвид че числата на дисплия се местят най малко с 40 единици в орицателна посока...
Върнете се в началото Go down
 
програма XLT
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» програма за xlt.
» ТЪРСИЯ ПРОГРАМА ЗА DFX 300
» коя програма използвате за Garrett ace 250

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: White's-
Идете на: