Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Minelab грунда tesoro VANQUISH lorenz mask врътка kupuvam nexus 5000 нишани маск Coil nokta miladinka TEKNETICS голден Майнлаб Simplex Spectrum Fisher GOLD wave prodavam deus пират
 

 Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO

Go down 
+34
Aurelius
Трибал-М
sdsds
BEKS
Симпличио
borislav123
uzurpatora
astervil
sashometila
metala
KASPAR-AN-BVLGA
veidar
Podlecii.avg
maslinata
ecobo
pechkata
Kolev
Avrelian
laki
atina
adminn
buntar.1971
ivanasen
don
stan960
Mladencho
kaponcheto
nasko75
Mikron
Gandalf
Lamas
Ancient Hunter
Kiril62
mdetectors.bg
38 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
maslinata
Преторий
Преторий
maslinata



Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 EmptyЧет Яну 30, 2014 2:17 pm

https://www.youtube.com/watch?v=BpHknUfSWzA
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 EmptyЧет Яну 30, 2014 3:14 pm

sashometila написа:
И какво ако е над 50 г. Макар че малко ме съмнява де Very Happy .Хора стига само създавахте смут.И на баба ми гащите са над 50 г., ама до сега не съм арестуван.Лично мое мнение е, че времето е лошо, няма какво да правите, и затова само остроумничите.Че ти за какво си го взел тоя детектор, да не се мислиш за по-недосегаем от останалите ли, или какво уточни.
И извинявам се за спама, просто не издържам на провокации.
къде си видял мой коментар , в който да казвам че съм недосегаем???? и друго да те питам: някога правена ли ти е проверка (тараш) от следствените органи? колко пъти си влизал в СЪД през живота си? и това че до този момент не си арестуван, не означава че няма да бъдеш! не играйте с открити карти!!!! това е репресивен закон, и почти всеки от нас рано или късно ще попадне под неговите удари! (не го пожелавам на никого) нещата толкова са зле за народа в тази държава, че и по телефона не бива да се споменават тези неща, всичко се пази в "базата данни" и в момента когато властите те вземат на мушка , всичките тези кирливи ризи ще излязат на показ, за много години назад!!! а относно бангията ми: ами длъжен съм да имам такова нещо, защото съм се родил с бангия в ръка  Cool 


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 EmptyЧет Яну 30, 2014 3:47 pm

В интерес на истината днес по "Здравей България"имаше много интересни разсъждения на Марковски и Бакалов относно регистрацията на стари вещи на "баба".Прави бяха в изказванията си и подчертаха,че от една страна се забранява притежанието на средства които спомагат за откриване на арх.предмети т.е....металдетектори,а от друга може но в 7дневен срок да се предаде и т.н.А според сегашния културен закон ,който притежава металдетектор едва ли не притежава БАЗУКИ  Very Happy ,което също е вярно!А в същото време в Европейска страна всеки си търка свободно на воля?Ако продължава така,май ще се разделяме с хобито.
  Извинявам се,че не е по темата.


Последната промяна е направена от astervil на Пет Яну 31, 2014 8:00 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 EmptyЧет Яну 30, 2014 3:58 pm

astervil написа:
В интерес на истината днес по "Здравей България"имаше много интересни разсъждения на Марковски и колегата му относно регистрацията на стари вещи на "баба".Прави бяха в изказванията си и подчертаха,че от една страна се забранява притежанието на средства които спомагат за откриване на арх.предмети т.е....металдетектори,а от друга може но в 7дневен срок да се предаде и т.н.А според сегашния културен закон ,който притежава металдетектор едва ли не притежава БАЗУКИ  Very Happy ,което също е вярно!А в същото време в Европейска страна всеки си търка свободно на воля?Ако продължава така,май ще се разделяме с хобито..
http://novanews.bg/news/view/2014/01/30/67261/%D1%89%D0%B5-%D0%BB%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D0%BC-%D0%BB%D0%B8-%D0%B2-%D0%B7%D0%B0%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B8-%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%B9%D0%BD%D0%B8-%D0%B2%D0%B5%D1%89%D0%B8/


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
maslinata
Преторий
Преторий
maslinata



Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 EmptyПон Фев 03, 2014 11:20 am

Знам че сам си пиша тука но пак ще питам, работя сенс-7 диск-20 волимито-10 бъркам ли нещо или нормално си работя. Cool  
Върнете се в началото Go down
metala
Новобранец
Новобранец
metala



Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 EmptyПон Фев 03, 2014 12:11 pm

колега и аз отскоро съм с тази машина и малко успях да поработя преди снеговете.сенса до дигам на 10 с 13 инчовата сонда но когато отдолу започна да залепва кал по протектора започна да става нервна и го намалих на 7 и млъкна и си стана пак спокойна.волумето като си го сложил на 10 става заводска настройка и желязото не го дава като звук ,само на дисплея примигва iron.и ако дискриминацията я качиш до 40 става същото.
Върнете се в началото Go down
maslinata
Преторий
Преторий
maslinata



Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 EmptyПон Фев 03, 2014 12:53 pm

Да колега и аз в началото диск. бях я направел на 40 но после си викам ако го намаля може да стане малко по дълбока.А за волумито и аз го четох в книжката и за това го оставам на 10 аз търках в снега малко полепна сняг по питата но не ми е ставала нервна, явно дето сенса ми е на 7.И аз съм с 13 инчовата антена ,до колкото четох в чуждите фороми малките не ставали за нищо Cool 


Последната промяна е направена от maslinata на Пон Фев 03, 2014 1:09 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
metala
Новобранец
Новобранец
metala



Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 EmptyПон Фев 03, 2014 1:07 pm

по дълбока няма стане ,тя колкото си може толкова. но явно и на двамата ни липсва опит с нея.
за сега мога само да кажа че съм се набутал за малкото време което съм със нея съм доволен.
Върнете се в началото Go down
maslinata
Преторий
Преторий
maslinata



Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 EmptyПон Фев 03, 2014 1:13 pm

Да така е колега ще и свикнем с времето,то голям сняг и кал направо не се работи.
Върнете се в началото Go down
laki
Консул
Консул




Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: по темата    Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 EmptyПет Фев 07, 2014 7:58 pm

Здравейте на всички.Интерисува ме ако някой е правил проби,апаратчето с антена ултимейт на колко засича 1 левче в земята при нормална почва?
Върнете се в началото Go down
metala
Новобранец
Новобранец
metala



Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 EmptyПет Фев 07, 2014 8:55 pm

колега правил съм тест с денар купих го като сувенир това лято от морето на 22, 23см в земята го хваща на лека почва.
Върнете се в началото Go down
maslinata
Преторий
Преторий
maslinata



Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 EmptyПет Фев 07, 2014 9:27 pm

Аз още не съм правел тестове за дълбочина но колегата щом казва за тези сантиметри е добре.Като имаш предвит цената на машината голд 
Върнете се в началото Go down
laki
Консул
Консул




Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: по темата   Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 EmptyПет Фев 07, 2014 9:34 pm

Ако това е така значи си е добре апарата.
Върнете се в началото Go down
uzurpatora
Новобранец
Новобранец
uzurpatora



Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 EmptyПет Фев 07, 2014 10:18 pm

дайте още инфо че ми е интересно
Върнете се в началото Go down
maslinata
Преторий
Преторий
maslinata



Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 EmptyПет Фев 07, 2014 10:28 pm

Не съм го пробвал как работи до далекопровод,колегата ми работи с фишер като се доблежи до мен няма проблем никакви звуци не издава моята машина. Cool


Последната промяна е направена от maslinata на Пет Фев 07, 2014 10:59 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
uzurpatora
Новобранец
Новобранец
uzurpatora



Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 EmptyПет Фев 07, 2014 10:39 pm

мисля че ште се сдобия с един такав апарат
Върнете се в началото Go down
uzurpatora
Новобранец
Новобранец
uzurpatora



Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 EmptyНед Фев 09, 2014 1:54 pm

maslinata написа:
Не съм го пробвал как работи до далекопровод,колегата ми работи с фишер като се доблежи до мен няма проблем никакви звуци не издава моята машина. Cool
колега около вълчин ходил ли си
Върнете се в началото Go down
uzurpatora
Новобранец
Новобранец
uzurpatora



Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 EmptyНед Фев 09, 2014 4:40 pm

не съм много в час и за това да питам за6то издава няколко различни звука
Върнете се в началото Go down
maslinata
Преторий
Преторий
maslinata



Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 EmptyНед Фев 09, 2014 10:33 pm

Не несъм ходил мисля че няма смисъл да ходя там
Върнете се в началото Go down
maslinata
Преторий
Преторий
maslinata



Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 EmptyНед Фев 09, 2014 10:42 pm

За звуците значи един тон за фолио един тон за медни и сребърни монети и един тон за желязо.Но ако искаш може да на правиш машината да ти свире само на фолио и монети желязото само го показва в цифри.По принцип тънките монети ги свири като фолио а тежките и плътни монети си ги дава цвят.Има сигнали който ги свири като фолио и монета задължително се проверяват . Cool 
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 EmptyНед Фев 09, 2014 10:52 pm

Колега на мен няколко пъти ми се е слу4вало да показва на екран4ето фолио ,а са излизали доста интересни неща. Особено когато са тънки монетите ги дава фолио. Моя апарат е друг но вероятно няма да има разлика. По добре да се копае фолиото защото може да има изненада Smile 
Върнете се в началото Go down
uzurpatora
Новобранец
Новобранец
uzurpatora



Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 EmptyПон Фев 10, 2014 8:52 am

мерси колеги ако имате още инфо давайте
Върнете се в началото Go down
uzurpatora
Новобранец
Новобранец
uzurpatora



Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 EmptyПон Фев 10, 2014 8:56 am

а какви са отзивите за голямата сонда
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 EmptyПет Фев 14, 2014 7:26 pm

Колеги, всички американски монетари имат проблеми по нашите терени, защото те са разработени за търсачество в Щатите, където няма как да попаднеш на гръцки, римски или други антични монети. Дори апаратите, които коментирате тук, имат някои оптимизации за работа по нашите терени, благодарение на колегата Кирче, който им е изпращал разни горещи камънаци от Родопите, но нямат оптимизации за търсене на антични монети, тоест на практика се получава, че Евротек-а е разработен за търсене на американски монети у нас, което е пълен смях, правете си сметка дали ще ви вършат работа, като излезете на лов по чукарите.  Laughing
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 5 EmptyПет Фев 14, 2014 8:21 pm

Симпличио написа:
Колеги, всички американски монетари имат проблеми по нашите терени, защото те са разработени за търсачество в Щатите, където няма как да попаднеш на гръцки, римски или други антични монети. Дори апаратите, които коментирате тук, имат някои оптимизации за работа по нашите терени, благодарение на колегата Кирче, който им е изпращал разни горещи камънаци от Родопите, но нямат оптимизации за търсене на антични монети, тоест на практика се получава, че Евротек-а е разработен за търсене на американски монети у нас, което е пълен смях, правете си сметка дали ще ви вършат работа, като излезете на лов по чукарите.  Laughing

Колега нямам много време на последък да следя форума и да ходя да по търкам, а камоли да споря,но изобщо не си прав.Това,че скалите на дисплеите им са разграфени за щатси монети не значи,че пропускат Римски дане говорим пък Гръцки монети.Даже на по- тежки почви работят в пъти повече от БГ.апарати.И нямат никакви проблеми.Не заблуждавайте така хората като не сте сигурни в нещо.
Върнете се в началото Go down
 
Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO
Върнете се в началото 
Страница 5 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» новите модели на fisher
» Teknetics-Eurotek PRO
» продавам teknetics eurotek pro

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Teknetics Металдетектори-
Идете на: