Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ПРОМОЦИЯ СОНДИ

ВИЖТЕ КОМПЛЕКТИТЕ
С ULTIMATE СОНДИ

Металотърсач на Кредит

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

TBI-На кредит

Similar topics
Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Продавам търсеща сонда SEF 38x30см./15x12"/ DD за Fisher F75!
Пет Сеп 22, 2017 7:23 pm by ivanasen
Сондата е на 1-2 излизания и е работено общо 2-3 часа с нея. Продавам я защото терена при нас не …

Comments: 0
Продавам Silent 2DD на Миладин
Чет Авг 24, 2017 4:40 pm by deadline
Продавам Silent 2DD на Миладин.
490лв.
Габрово
0988701622

[url=https://servimg.com/view/19629733/80]

Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 1200 лв.
телефон 0894364351

[url=https://servimg.com/view/19656657/6]

Comments: 1
Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди
Сря Дек 07, 2016 6:30 pm by titpulo
Продавам Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди.На няма и месец,купуван от SHOP.IMPERIO.BG.Почти …

Keywords
това снимка nexus голден истина металотърсач pirate GOLD Майнлаб wave miladinka продавам golden маск Ултимейт сонда mask prodavam POWER MAXX врътка торнадо пират kupuvam грунда sorex
Share | 

teknetics t2 ltd

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
невестулка78
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: teknetics t2 ltd   Сря Фев 20, 2013 9:28 pm

Здравейте колеги,може ли някой да ми каже нещо за Teknetics T2 LTD и струва ли си парите?
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: teknetics t2 ltd   Чет Фев 21, 2013 7:40 pm

невестулка78 написа:
Здравейте колеги,може ли някой да ми каже нещо за Teknetics T2 LTD и струва ли си парите?

Колега, моето мнение е, че това е една прекрасна машина. От високия клас детектори е, превъзхожда Ф-75 в желязото. Много е по-разтеглена скалата му в желязото. Вземяй и да почерпиш. Струва си всеки един лев даден за него.

ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
невестулка78
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: teknetics t2 ltd   Чет Фев 21, 2013 9:10 pm

Благодаря за мнението колега,голям мерак ми е този модел и ако го взема може наистина да почерпя.Ама трябва и да се обоснова пред жената,защо точно този и защо толкова пари Very Happy .Ако можеш дай още малко инфо.Благодаря още веднъж.
jordan_nenov
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: teknetics t2 ltd   Чет Фев 21, 2013 9:17 pm

невестулка78 написа:
Благодаря за мнението колега,голям мерак ми е този модел и ако го взема може наистина да почерпя.Ама трябва и да се обоснова пред жената,защо точно този и защо толкова пари Very Happy .Ако можеш дай още малко инфо.Благодаря още веднъж.

Аз един път съм го виждал в действие, силата ми е във Ф-75. Двата апарата са в един клас. Така че мога да ти обясня за този клас машини. Това са машини с които е удоволствие да се работи, имат хиляди възможности и са страшно много продуктивни, ако ме разбираш. Следващия клас машини са много по скъпи а вършат почти същата работа. По-ниския клас пък не са така продуктивни. Вземай машината и не се притеснявай. Пък на булката кажи, че има апарати към 7 000 лв. А тези евтините по 200-300 лв са да се учат децата. С тях сериозна работа неможе да се върши.
Пак ти казвам: Вземай го и не се притеснявай. Или него или XP Деус или Фишер Ф-75 или Майнлаб експлорер се про. За мен това са машините за спорт, хоби, развлечение и сериозна работа. Дано съм ти бил полезен.
Късмет !

ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: teknetics t2 ltd   Чет Фев 21, 2013 9:51 pm

Определено това е най-изгодната машина във високия клас.

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!

teknetics t2 ltd
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Новият Teknetics G2
» Teknetics T2
» teknetics t2 ltd
» NEW Teknetics G2