Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
пират VANQUISH kupuvam wave TEKNETICS GOLD Fisher miladinka nokta Simplex 5000 Майнлаб маск deus нишани грунда Coil tesoro nexus голден Minelab prodavam lorenz Spectrum mask врътка
 

 Трябва ми помощ за SILVER EAGLE

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
S.terziyski
Новобранец
Новобранец
S.terziyski



Трябва ми помощ за SILVER EAGLE Empty
ПисанеЗаглавие: Трябва ми помощ за SILVER EAGLE   Трябва ми помощ за SILVER EAGLE EmptyПон Фев 25, 2013 7:16 pm

Здравейте .Нов съм и незнам дали тук е правилното место за моя въпрос pale .

Купих си White's Silver Edgle ,но ми трябва мнение за него как работи :
-дали лови на дълбоко ,и дали има некъкъв чалъм за тази опция
-дали има некъкви тънкости на машината
-и дали може да се дели по звук ,желязото от по ценните метали

Интересува ме и некой дали може да ми напише как да го настроя.
Ако може и на 3-те програми или да ми кажете на коя програма е най добре да се работи и настройката към нея.

Антената е голяма около 40см - 45см на нея пише MAXIMD 1500.
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Трябва ми помощ за SILVER EAGLE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ми помощ за SILVER EAGLE   Трябва ми помощ за SILVER EAGLE EmptyПон Фев 25, 2013 8:27 pm

Здравей колега, с модела за когото питаш съм работил 4-5 години, ноу-стоп. По принцип са плитки машини, но е удоволствие да работиш с тях, единствено не ми харесва, тая голямата сонда с която си я взел- чака те тежък, изнурителен труд. С тоя модел не можеш да правиш много настройки, не е както игъл-спектрум.Максимума на машината можеш да постигнеш, програма проспектинг-релик, ти трябва да включиш аудио дискриминатора, да настроиш на макс, волиме (звук), трешолд (праг) и сенситив (чуствителност)- това последното ако машината е неспокойна се намаля. Дискриминацията- всички числа от -40 до +95 да се приемат (асепт). Моя съвет намери си стандартна 25см сонда. Копаеш всичко от 10 нагоре. Успех.


Последната промяна е направена от Avrelian на Вто Фев 26, 2013 5:35 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
S.terziyski
Новобранец
Новобранец
S.terziyski



Трябва ми помощ за SILVER EAGLE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ми помощ за SILVER EAGLE   Трябва ми помощ за SILVER EAGLE EmptyПон Фев 25, 2013 9:39 pm

мерси колега Smile
Върнете се в началото Go down
S.terziyski
Новобранец
Новобранец
S.terziyski



Трябва ми помощ за SILVER EAGLE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ми помощ за SILVER EAGLE   Трябва ми помощ за SILVER EAGLE EmptyПон Фев 25, 2013 10:20 pm

а на каква дълбочина ще мога да хващам
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Трябва ми помощ за SILVER EAGLE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ми помощ за SILVER EAGLE   Трябва ми помощ за SILVER EAGLE EmptyВто Фев 26, 2013 5:30 pm

http://media.whiteselectronics.com/manuals/Eagle%20Manuals/Eagle%20silver%20instruction%20manual.pdf
Върнете се в началото Go down
S.terziyski
Новобранец
Новобранец
S.terziyski



Трябва ми помощ за SILVER EAGLE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ми помощ за SILVER EAGLE   Трябва ми помощ за SILVER EAGLE EmptyВто Фев 26, 2013 6:33 pm

Това го имам разпечатено ,интересува ме от опит на къква дълбочина си хващал ценни предмети ,понеже хванах еасн кабел на 1.3 м и ми се видя ,че лови на дълбоко
Върнете се в началото Go down
 
Трябва ми помощ за SILVER EAGLE
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Трябва ми помощ за SILVER EAGLE
» Трябва ми помощ
» Terminator GL3 Silver Lion

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: