Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nexus Spectrum mask lorenz deus Simplex нишани Fisher wave VANQUISH Minelab 5000 голден Coil tesoro TEKNETICS miladinka GOLD Майнлаб маск пират врътка грунда prodavam kupuvam nokta
 

 Търся да закупя Метал детектор

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Balbinus
Новобранец
Новобранец




Търся да закупя Метал детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Търся да закупя Метал детектор   Търся да закупя Метал детектор EmptyПон Фев 25, 2013 11:59 pm

Добър вечер търся да си закупя металдетектор. Разполагам с 200-250 лева . Загледал съм се към пират 2 в 1 но не съм много на ясно с нещата . Нов съм в това а имам страшно желание ! Предлагайте
Върнете се в началото Go down
vancho
Новобранец
Новобранец




Търся да закупя Метал детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя Метал детектор   Търся да закупя Метал детектор EmptyВто Фев 26, 2013 12:50 am

здр. колега имам 2бр ПИРАТ 0878757321
Върнете се в началото Go down
Balbinus
Новобранец
Новобранец




Търся да закупя Метал детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя Метал детектор   Търся да закупя Метал детектор EmptyВто Фев 26, 2013 11:39 am

От къде си колега , и какви данни има Пирата и кой модел е и как пере динара
Върнете се в началото Go down
vancho
Новобранец
Новобранец




Търся да закупя Метал детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя Метал детектор   Търся да закупя Метал детектор EmptyВто Фев 26, 2013 8:18 pm

от харманли съм.единия е на 2г. с 2 сонди 32 и 38.другия е със синия панел на 1г2м с нова сонда 32/38.за дълбочината 25_30см взависимост от почвата
Върнете се в началото Go down
Balbinus
Новобранец
Новобранец




Търся да закупя Метал детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя Метал детектор   Търся да закупя Метал детектор EmptyСря Фев 27, 2013 12:17 pm

колега кой модел са пиратите , че не съм много на ясно . Тоя на година и няколко месеца 2в1 ли е ? и ми кажи колко пари искаш за тях дори и на лично съобщение .
Върнете се в началото Go down
vancho
Новобранец
Новобранец




Търся да закупя Метал детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя Метал детектор   Търся да закупя Метал детектор EmptyЧет Фев 28, 2013 1:03 am

и двата са 2в1 /ръчен и фиксиран грунд баланс/ първия е по стария модел около 200лв. втория 270лв
Върнете се в началото Go down
naskokz
Легионер
Легионер




Търся да закупя Метал детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя Метал детектор   Търся да закупя Метал детектор EmptyЧет Фев 28, 2013 7:16 am

снимки?
Върнете се в началото Go down
хаймана
Легионер
Легионер
хаймана



Търся да закупя Метал детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя Метал детектор   Търся да закупя Метал детектор EmptyЧет Фев 28, 2013 9:46 am

Дай снимки колега има и други мераклии??????


Един грам опит е повече от сто кила приказки?!
Върнете се в началото Go down
vancho
Новобранец
Новобранец




Търся да закупя Метал детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя Метал детектор   Търся да закупя Метал детектор EmptyЧет Фев 28, 2013 11:20 am

ще ги снимам и ще кача снимки
Върнете се в началото Go down
 
Търся да закупя Метал детектор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Търся да закупя Метал детектор
» REX метал детектор
» търся да закупя

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: