Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask deus Spectrum грунда GOLD TEKNETICS Coil 5000 маск врътка Minelab prodavam Simplex пират lorenz нишани kupuvam nokta VANQUISH tesoro nexus wave Майнлаб голден Fisher miladinka
 

 Карта ли е това?

Go down 
+13
astervil
TyT
stan960
Ceco_
solidi
pirat1944
Трибал-М
hubavito
Баир-Будала
eli4kato
igi80
топи
Sokol
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
deultum
Цезар
Цезар
deultum



Карта ли е това? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта ли е това?   Карта ли е това? - Page 2 EmptyПет Авг 09, 2013 6:25 am

Браво , радвам се за теб!
Върнете се в началото Go down
eli4kato
Новобранец
Новобранец




Карта ли е това? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта ли е това?   Карта ли е това? - Page 2 EmptyВто Авг 20, 2013 8:38 pm

stan960 написа:
-Бе ти верваш ли си,то ми е ясно че са те шатнали и си с нов ник, ма кви са тия свободни съчинения -Олтара е некво изображение на обредна пита или обратното и т.н. не знам кви си дрън дрънканици......................................... scratch
Никой от никъде не ме е шиткал,селска пръчко!Ако бях на администраторите на мястото,теб щях шитна,защото със селското си държание гониш културни и богати хора ,които имат възможност да си купуват уреди за хоби.Сега с риск да ме ШИТНАТ,което не е проблем за мен,не мога да се въздържа да не те н......м.Такива селски тарикати като теб ги знаем.В истинския живот едва ли ще говориш така на някой.За щастие има чужди форуми ,където човек докато си пие виното и релаксира,може да си говори за хоби на Вие с хората.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Карта ли е това? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта ли е това?   Карта ли е това? - Page 2 EmptyСря Авг 21, 2013 8:42 am

-Ягънце мило ми байново вчерашно, селската ми пръчка е бая дебела та а да не съ закачаш с нея че да не съ озориш -На Вие мога да говоря с хора който държат на това и са подсказали с постовете си че найстина има някаква Култура в сивото им вещество -Немам проблеми да си кажа мнението тет а тет и в  риалити лайфа -Не съ мъчи да подсказваш на админите кво а праят щото нема ка а стане сал заради това че нежните ти нервички не са издържали на северният вятър -Непоклатим кат скала съм тук и мравчиците като теб бая път ша требе да извървят дока ми стигнат върха -Немаш ядове да продължиш да си вегетираш - Форум Е - Макар че се опасявам че след поста ми ша изпаднеш в яростно състояние и с пяна на уста ще изкараш наяве арсенал с просташки речитатив -Е все пак се надявам редовната употреба на вино което не винаги говори за някаква инстънченост или култура да надделее и да не напускаш повече границите на добрият тон- Това е запазена марка сал за прости селяци кат мен, при теб не върви понеже ще издаде че вчера си получила градската си регистрация.......................................................Smile
Върнете се в началото Go down
alireza
Консул
Консул
alireza



Карта ли е това? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта ли е това?   Карта ли е това? - Page 2 EmptyПет Авг 23, 2013 8:21 am

Мога да кача снимки на поне 80 визаннтийски кръста.Червените на цвят са много опасни с сиилни клетви.Смърт и разруха на поколения,къщата може да ви опустее.Червен кръст от мрамор говори за кралско потекло.
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



Карта ли е това? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта ли е това?   Карта ли е това? - Page 2 EmptyПет Авг 23, 2013 9:59 am

да не си ходжа бе alireza
Върнете се в началото Go down
alireza
Консул
Консул
alireza



Карта ли е това? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта ли е това?   Карта ли е това? - Page 2 EmptyПет Авг 23, 2013 1:29 pm

Не но поне 5 мои приятели гушнаха букета от тези проклятия.А един остана жив но без самайство попитайтего дали ще пипне отново.
Върнете се в началото Go down
 
Карта ли е това?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» карта на римски селища ne se prodava ve4e
» големи съкровища с карта
» Иманярска карта от стара медна ламарина побърка родната мафия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: