Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
mask Майнлаб Minelab Simplex TEKNETICS GOLD Coil VANQUISH пират lorenz Fisher kupuvam miladinka грунда маск deus nexus голден нишани врътка 5000 nokta prodavam tesoro wave Spectrum
 

 железа

Go down 
+3
sitalk
fishera80
lomidol
7 posters
АвторСъобщение
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



железа Empty
ПисанеЗаглавие: железа   железа EmptyСъб Мар 02, 2013 8:47 pm

Ние се чудим как да ги дискриминираме , а гледайте какво става за черното
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5571871
Върнете се в началото Go down
fishera80
Преторий
Преторий
fishera80



железа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: железа   железа EmptyСъб Мар 02, 2013 10:28 pm

lomidol написа:
Ние се чудим как да ги дискриминираме , а гледайте какво става за черното
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5571871


В мътни води, риба се лови!?!
- Айде бе, само желязо има в това депо...? Знаете ли, каква складова база е там в тия вагони - и на ядене, и на пиене...? Прав е охранителя, и така трябва да бъде! Не стига, че тока им плащаме, ами и манджата да ни изядът...е ние х_я ли ще им ядем, на братята роми!?!


Умът не е добродетел, а качество!
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



железа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: железа   железа EmptyСъб Мар 02, 2013 10:47 pm

Политиците ги тачат много,щото за едно кебапче пускат ли пускат бюлетини.
Ако с тия Въстания не се подобрят нещата и не започнат да тръгват на добре,един ден те(циганите) ще им изядат техните глави.......
Утре отивам и аз на протест.
Върнете се в началото Go down
fishera80
Преторий
Преторий
fishera80



железа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: железа   железа EmptyСъб Мар 02, 2013 11:05 pm

Само така пич...!
Аз съжалявам, че не мога, да отида на протестите! Но се радвам, че до някъде, се чува гласа на провинцията! Защото съм на 220км от София и на 290км от Варна. Там е истината в протестите, другото сме: "бошлаф работа"...!?!
Но ако имах възможност, бих отишъл с лозунг:
извинявай
БЪЛГАРИЯ НЕ Е, САМО СОФИЯ!!!
добре дошли


Умът не е добродетел, а качество!
Върнете се в началото Go down
ianmaklaud
Новобранец
Новобранец
ianmaklaud



железа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: железа   железа EmptyНед Апр 14, 2013 8:53 am

аз се кефя максимално като прочета за утрепан циганин няма такъв етнос-ром-ром е съкратено от ромънец а Мангалия е една голяма област в Румъния нещо като нашата Добруджа тя май и над нея се намира-защо ли в цял свят казват цигани и на англииски и на немски и на испански руски турски а само в българия ги кръщават роми-знаете ли по колко милиона се раздават всеки месец като помощи на циганите-мога да дам пример със стралжа-6000 цигани 5000 българи-ако 2000 от циганите получават по 400лв помощи колко прави това и не е ли прекалено висока цена за етническия мир







Върнете се в началото Go down
EXTERMINATE
Про-Консул
Про-Консул
EXTERMINATE



железа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: железа   железа EmptyНед Апр 14, 2013 9:14 am

трябва да отворим големи заводи за сапун ако ме разбирате Evil or Very Mad и да видим помощи и един ловен сезон за тях трябва да отворят 100 200 лева на глава да се плаща накрая ще вземат сами да се избиват cheers cheers


както винаги сме си най веселата компания ХD :yes: :soif100: на маса
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




железа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: железа   железа EmptyНед Апр 14, 2013 10:20 am

Стават все по нагли и нахални.Все си мисля че когато вземат да пречат на големите държави ще ги ликвидират с някои вирус убиец специално разработен за тях, но за нас Българите вече ще е късно щото ще са ни задушили.
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



железа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: железа   железа EmptyНед Апр 14, 2013 1:35 pm

gog написа:
Стават все по нагли и нахални.Все си мисля че когато вземат да пречат на големите държави ще ги ликвидират с някои вирус убиец специално разработен за тях, но за нас Българите вече ще е късно щото ще са ни задушили.
;

Точно заради тая "чума циганска" не ни искат в Англия и др. страни от ЕС.Там слагат всички под един знаменател Българи,да а ма не.Ако погледнем реално 85 % от "Българите" в чужбина не са никакви Българи а са си чисти мръсни и гадни цигани. Те и в България вече ни превъзхождат по численост,и защо ли ? Ми то е ясно за тях са всичките помощи и държавни облаги,за тях законите се прилагат избирателно и с по леки членове /ако се стигне до съд/,с тях полицията избягва да се занимава защото не искат да си създават проблеми.
Онзи ден видях край главния път от Ст.Загора за Хасково 5 мангала с металдетектори как си търкат свободно в засята нива.На 500 / 600 м. от тях патрул на кат ме спира за проверка. Аз спирам и си давам документите както си му е реда,естествено съм редовен и съответно трябваше да покажа обурудването на автомобила-аптечка,пожарогасител,жилитка и т.н. При отварянето на багажника се появи най одгоре металодетектора естествено в разглобено състояние.
Сещате се каква беше реакцията на униформения служител на реда .-"А какво е това ?
- Металодетектор. /одговарям аз/
- Ма ти търсач ли си ? Нали знаеш,че това е подсъдно?
- Не колега аз съм търсач на метеорити и самородно злато. /одговарям аз вече видимо нервен/
- Че то и това е забранено и е нарушение на закона /одговаря униформения,забравил за какво ме е накарал да отворя багажника/
- Не не е забранено от закона и съм член на редовно регистрирана Асоциациа от Българския съд. Ето виж и членската ми карта. /И съответно му показвам картата на БАТСЗМ,през това време към нас се присъединява и колегата му/
- Че то имали такава организация,че то ние не знаем за таквоз нещо. /гледайки и дивеики се на чл.карта ново дошлия полицай/
-Това,че вие не знаете за нея не значи,че е незакона. /одговарям аз /
Ето виждате,че отзад на гърбай са записани и двата ми металодетектора който имам. /продължаваики аз с още няколко разеснителни обеснения зя Асоциациата/
- Бе те ония нашите горе и те не знаят кво да правят,ми и нас ни объркват с тия търсачи и металотърсачи,абе сбъркана работа. /възмощава се по стария от двамата служители/
- А я ми кажете,какво правят там ониа 5 мангала в нивата до пътя /питам аз вече бесен/
- А ониа там ли ? Търсят желязо. /съвсем безхаберен одговор/
- А значи те търсят железа и не нарушават законите,не са в засята нива,и за тях не е проблем,че имат мд. А мен ме разпъвате 20 м. за моя който е в багажника.Или просто те са мангале и не смеете да се разправяте с тях но с нас хората който ви плащаме заплатите може и по участаците да ни водите.Хайде гледайте си работата и прилагаите законите както трябва и към всички а не избирателно. /казах аз взех си документите и си се качих в колата,запалих и си тръгнах.В огледалото погледнах двамата "безпристрасни" служители на закона как се заловиха да наваксат пропуснатите стотинки за времето през което се занимаваха с мен./
Ето за тая България,с нейните държавни служители си продават гласовете циганите,защото тя е рая на земята за тях.
А ние,ми ние можем само да ги псуваме за да ни стане по леко,и едните и др.
Върнете се в началото Go down
 
железа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: