Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
пират Simplex VANQUISH врътка GOLD deus Fisher Spectrum kupuvam грунда нишани wave mask Minelab nokta голден miladinka Майнлаб prodavam nexus маск tesoro lorenz 5000 TEKNETICS Coil
 

 дайте съвет на какви места горе долу да търся

Go down 
+12
Gandalf
ivanasen
кирката
Avrelian
Mitbull
buntar.1971
хаймана
stanislav1916
Lamas
tepes
sitalk
micronta 3001
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



дайте съвет на какви места горе долу да търся - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет на какви места горе долу да търся   дайте съвет на какви места горе долу да търся - Page 2 EmptyСъб Мар 09, 2013 8:56 pm

micronta 3001 написа:
Нямам транспорт иначе ще обикалям имам само 1 симсон с 50 без документи ас че си го карам си го карам ама само до 50 километра в 1-та посока а най близката река ми е Струма и е на 80 километра а и нз черни пътища а ас бгам от полицията де ама ако хванат с някоя лада нива или полицейски мотор

Иначе дали излиза нещо на река Струма и язовир Дяково без рибите



полиция внимание внимание внимание полиция

Така и така е тръгнало......В коя част до Струма си?
В една книга е описан приблизително маршрута на Големия поход на тракийския цар Ситалк срещу Пердика.
150 хил.души армия.Смятай каква паплач.Местните са отпрашвали по чукарите и са крили парите си.За местните имам впредвид траките покрай Стримон,които не са били в Одриската държава.Монети от същия период,през който е похода са открити през еди какъв си интервал.През километри.....че и по-нагъсто.
Със сигурност има още доста неоткрити.
Върнете се в началото Go down
micronta 3001
Новобранец
Новобранец
micronta 3001



дайте съвет на какви места горе долу да търся - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет на какви места горе долу да търся   дайте съвет на какви места горе долу да търся - Page 2 EmptyСъб Мар 09, 2013 9:33 pm

Най близката ми точка до струма е в югозападна българия до село невестино кади мост Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



дайте съвет на какви места горе долу да търся - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет на какви места горе долу да търся   дайте съвет на какви места горе долу да търся - Page 2 EmptyНед Мар 10, 2013 3:16 am

Very Happy Very Happy Very Happy ,не мога да ви разбера що му се връзвате на тоаааа шебек?
Не виждатели,че си е жива авантюра?
Ма ваш си проблем Very Happy ,то тоя свят е създаден за две категории,терикати и бълъци !
Върнете се в началото Go down
micronta 3001
Новобранец
Новобранец
micronta 3001



дайте съвет на какви места горе долу да търся - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет на какви места горе долу да търся   дайте съвет на какви места горе долу да търся - Page 2 EmptyНед Мар 10, 2013 9:17 am

не ма що голяма авантюра сам нашите едва свързват двата края купих го защото имахме до село два закрити комбината и 1 рудник прерових ги и вече няма нищо и то не само аз още 4 човека си обикаляха редовно и свърши желязото и съм решил да търся находки а вие вече си мислете каквото си изка те за мен
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



дайте съвет на какви места горе долу да търся - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет на какви места горе долу да търся   дайте съвет на какви места горе долу да търся - Page 2 EmptyНед Мар 10, 2013 9:23 am

Колега не се пали толкова, във форума има най-различни личности всеки със своя начин на мислене.Колегите са те ориентирали на какви места, да търсиш, просто се иска обикаляне и резултатите няма, да зъкаснеят.Съвета, който мога да ти дам аз е-бъди постоянен.Успех.
Върнете се в началото Go down
 
дайте съвет на какви места горе долу да търся
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» дайте съвет
» дайте съвет
» Колеги дайте съвет

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: