Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
nokta Coil miladinka lorenz голден 5000 wave врътка грунда Minelab deus маск нишани Simplex nexus TEKNETICS kupuvam пират VANQUISH prodavam Spectrum GOLD Майнлаб Fisher mask tesoro
 

 rtftfhrdfgdd

Go down 
+3
Mladencho
Трибал-М
venci111
7 posters
АвторСъобщение
venci111
Новобранец
Новобранец




rtftfhrdfgdd Empty
ПисанеЗаглавие: rtftfhrdfgdd   rtftfhrdfgdd EmptyВто Мар 19, 2013 4:12 pm

gfdg


Последната промяна е направена от venci111 на Съб Мар 23, 2013 1:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




rtftfhrdfgdd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rtftfhrdfgdd   rtftfhrdfgdd EmptyВто Мар 19, 2013 4:19 pm

[quote="venci111"]Здравеите! Мои приятел има Енигма от скоро започна да му прави проблем ,значи апарата си работи добре, но при съвсем лек допир на антената сас трева или сас земята почва да пищи продалжително докато не чукне леко кутията и спира и това се повтаря постоянно.Ако някои се е сблъсквал с подобен проблем и знае от какво се получава това пищене да пише.Благодаря предварително![/quote

Колега,проверихте ли изправността на куплунги и жакове?
Или връзката на сонданта с кабела?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



rtftfhrdfgdd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rtftfhrdfgdd   rtftfhrdfgdd EmptyВто Мар 19, 2013 5:11 pm

Като хванеш сондата във въздуха и я стиснеш със двете ръце или просто я почукаш с ръка,пищи ли ???
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



rtftfhrdfgdd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rtftfhrdfgdd   rtftfhrdfgdd EmptyВто Мар 19, 2013 8:31 pm

с една отверка оправяш проблема Smile)) са ще снимам да ти кажа кво да направиш ,поне при мен се получи и от време на време го отварям когато пак поччне..не е голям проблем... п.с. днес извадиш оловно топче (антично) на 42-3 см баси!
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



rtftfhrdfgdd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rtftfhrdfgdd   rtftfhrdfgdd EmptyВто Мар 19, 2013 8:51 pm

Ехе колко беше голямо това топче? (извинявам се спама, ама ми стана интересно)


Viver est militare!
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



rtftfhrdfgdd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rtftfhrdfgdd   rtftfhrdfgdd EmptyВто Мар 19, 2013 9:33 pm

ми колко са нормални сигурно 2см на 2 см ...абе и аз се учудих...има едно олово колкото монета (сестерция да кажем) заровено на 35 см и го лови идеално дори повдигам питата Smile))) не знам кво и стана с машината... Smile чакай са момчето да му снимам платката че да му кажа кое да врътне така та да спре да му прае проблем Smile
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



rtftfhrdfgdd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rtftfhrdfgdd   rtftfhrdfgdd EmptyВто Мар 19, 2013 9:44 pm

[img][/img]https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/541/19032013918.jpg/ https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/248/19032013920.jpg/ ето на снимката което съм посочил с отверката когато включиш машината го завърти много леко по часовниковата стрелка ако не се лъжа ако не обратно докато спре да се смущава машината...а може и от копчето за звука ако имаш такова,моето е от пред на корпуса...то и не знам дали ти е същия модел Smile
Върнете се в началото Go down
venci111
Новобранец
Новобранец




rtftfhrdfgdd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rtftfhrdfgdd   rtftfhrdfgdd EmptyВто Мар 19, 2013 10:05 pm

Благодаря за снимките и исчерпателния отговор, ще пиша да ли се е оправила като пробвам.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



rtftfhrdfgdd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rtftfhrdfgdd   rtftfhrdfgdd EmptyВто Мар 19, 2013 10:13 pm





hagemon4o , Ти си пич брато и шапка ти свалям! Броят се тези дето ще си разглобят машината само за да помогнат, че и снимки да направиш! :bienvenue :yes: :yes:
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



rtftfhrdfgdd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rtftfhrdfgdd   rtftfhrdfgdd EmptyВто Мар 19, 2013 11:01 pm

епа нали трябва да си помагаме Smile)) неволята ме научи сам да си отварям машината,2 болта Smile))
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



rtftfhrdfgdd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rtftfhrdfgdd   rtftfhrdfgdd EmptyВто Мар 19, 2013 11:11 pm

hagemon4o написа:
епа нали трябва да си помагаме Smile)) неволята ме научи сам да си отварям машината,2 болта Smile))




Да така е! Very Happy
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



rtftfhrdfgdd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rtftfhrdfgdd   rtftfhrdfgdd EmptyВто Мар 19, 2013 11:41 pm

hagemon4o написа:
епа нали трябва да си помагаме Smile)) неволята ме научи сам да си отварям машината,2 болта Smile))

Па ти си бил още с моята машина! Като видя светофара за батериите си я спомням веднага. С нея извадих жълто . Турция! Е.....ти късмета. Още не си я продал, значи се е оправила! Поздравления! Very Happy


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



rtftfhrdfgdd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rtftfhrdfgdd   rtftfhrdfgdd EmptyСря Мар 20, 2013 7:31 pm

за сега търкалям с нея..надявам се по натам да "мога" да си купя нещо по-ново и добро... п.с. тоя светофар никога не е е работил май,така си е направен Smile))
Върнете се в началото Go down
 
rtftfhrdfgdd
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: