Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
грунда врътка Minelab miladinka голден tesoro nokta VANQUISH prodavam nexus mask Coil lorenz нишани 5000 GOLD маск deus Spectrum пират kupuvam Майнлаб wave TEKNETICS Simplex Fisher
 

 Спукана антена на Адреналинка

Go down 
+3
charon
hubavito
kretosa
7 posters
АвторСъобщение
kretosa
Новобранец
Новобранец
kretosa



Спукана антена на Адреналинка Empty
ПисанеЗаглавие: Спукана антена на Адреналинка   Спукана антена на Адреналинка EmptyПет Мар 29, 2013 5:10 pm

Здравей те Колеги. Днес забелязах че от долната страна и от страни има малка пукнатина почти незабележима (като драскотина е)но като понатисна се отваря! Корпусът на антената е пластмасов а от долу е с епоксидна смола ,дайте съвет...... Може ли да се поправи и с какво?
http://prikachi.com/gallery_view.php?user=26608&gal=13777


Последната промяна е направена от kretosa на Пет Мар 29, 2013 6:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
hubavito
Легионер
Легионер




Спукана антена на Адреналинка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спукана антена на Адреналинка   Спукана антена на Адреналинка EmptyПет Мар 29, 2013 5:38 pm

търкай смело Smile ако търкаш по влажни места, когато е паднала роса си залепи малко изолирбанд. И да си готов след известно време за нова сонда Smile Може и да намежеш засегнатото място с някакво леполо. Успех.
Върнете се в началото Go down
kretosa
Новобранец
Новобранец
kretosa



Спукана антена на Адреналинка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спукана антена на Адреналинка   Спукана антена на Адреналинка EmptyПет Мар 29, 2013 5:47 pm

Мисля да изтъркам пукнатината малко и да капна малко лепило от рода на капчица и после да намажа с епоксидна смола като обхвана още 5 см. на страни. Very Happy
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



Спукана антена на Адреналинка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спукана антена на Адреналинка   Спукана антена на Адреналинка EmptyПет Мар 29, 2013 5:53 pm

Намажи я със секундно лепило, и няма да имаш грижи, за смолата незнам...


Viver est militare!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Спукана антена на Адреналинка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спукана антена на Адреналинка   Спукана антена на Адреналинка EmptyПет Мар 29, 2013 6:47 pm

kretosa написа:
Здравей те Колеги. Днес забелязах че от долната страна и от страни има малка пукнатина почти незабележима (като драскотина е)но като понатисна се отваря! Корпусът на антената е пластмасов а от долу е с епоксидна смола ,дайте съвет...... Може ли да се поправи и с какво?
http://prikachi.com/gallery_view.php?user=26608&gal=13777

Имах доста повече пукнатини и на двете атени и решавах проблема по два начина:
1. Запълвах пукнатината с пепел от дърва и след това слагах лепило капчица. Стягаше се сместа и после нямах никакви проблеми.
2. Запълвах я пукнатината с лепило поксипол и проблема се решава веднага.

Пробвай и ще останеш много доволен. Very Happy



Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Спукана антена на Адреналинка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спукана антена на Адреналинка   Спукана антена на Адреналинка EmptyПет Мар 29, 2013 6:48 pm

За мен е най-добре да намаже цепнатината с черния силикон за монтаж на стъкла към железни профили. Силикона става на гума след 24 часа и държи безкрайно здраво, като не пуска никаква вода. Смятам че това е най-доброто...


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
kretosa
Новобранец
Новобранец
kretosa



Спукана антена на Адреналинка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спукана антена на Адреналинка   Спукана антена на Адреналинка EmptyПет Мар 29, 2013 9:25 pm

Ще я залепя ,но се чудя от какво да измисля някакъв предпазител? Колеги ми казват да сложа една грамофонна плоча.....може и да ме бъзикат Very Happy ? Но дали няма да пречи на дълбочината?
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




Спукана антена на Адреналинка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спукана антена на Адреналинка   Спукана антена на Адреналинка EmptyПет Мар 29, 2013 9:33 pm

Колега чуи ме сега от практика да ти кажа,вземи една игла изтържи пукнатината но не дълбоко около 0.5мм широко и дълбоко капни капчица обилно и бързо пепел от цигара но си я приготви предварително на хартиика ия намачкаи да стане финна поръсия и истава като камък и прегледаи хубаво за други цепки иначе питата ти не е търкала много по не така изглежда просто е срещнала неподходящо некои камък.
Върнете се в началото Go down
kretosa
Новобранец
Новобранец
kretosa



Спукана антена на Адреналинка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спукана антена на Адреналинка   Спукана антена на Адреналинка EmptyПет Мар 29, 2013 9:39 pm

Така и ще направя,благодаря Колега Very Happy Иначе питата беше чисто нова преди месец и половина Very Happy
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




Спукана антена на Адреналинка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спукана антена на Адреналинка   Спукана антена на Адреналинка EmptyПет Мар 29, 2013 9:45 pm

Ако ме питаш не я отежняваи с такава пита търках 6години но както си решиш аз направих така надрасках я добре с едра шкурка счетката я намазах с епоксидна смола но немска от авточастите лепнах мрежа от топлоизолация като позасъххне още веднъж изсъхна и изрезах дупките зашкурих ръбовете и даваи сначала!
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



Спукана антена на Адреналинка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спукана антена на Адреналинка   Спукана антена на Адреналинка EmptyСъб Мар 30, 2013 8:22 am

Чувал съм също, че като омешаш секундно лепило със сода, се постига много добър резултат.Втвърдявало много здраво, но още не съм го пробвал тоя вариянт.


Viver est militare!
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Спукана антена на Адреналинка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спукана антена на Адреналинка   Спукана антена на Адреналинка EmptyСъб Май 25, 2013 5:29 pm

Внимавайте с тези лепила ,защото е възможно химикалите в лепилото да разядат лаковото покритие на намотките и да прецакате антената.
Върнете се в началото Go down
 
Спукана антена на Адреналинка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» За триена МД е Продаден Миладинка-Адреналинка!
» Антена за Хп
» антена за gpx

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Направи си Сам-
Идете на: