Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
TEKNETICS Simplex Майнлаб нишани miladinka nokta маск 5000 lorenz пират tesoro deus голден Fisher kupuvam mask Coil wave врътка грунда Minelab Spectrum GOLD prodavam VANQUISH nexus
 

 Търся да закупя 9v презареждащи се батерии!

Go down 
+7
Mladencho
pechkata
petrov71
zorro11
Mitbull
kaponcheto
ivanasen
11 posters
АвторСъобщение
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  Empty
ПисанеЗаглавие: Търся да закупя 9v презареждащи се батерии!    Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  EmptyСъб Мар 30, 2013 10:55 pm

Колеги , търся да закупя нови 9волтови презареждащи се батерии /качествени/ и качествено зарядно с две гнезда за тях.

Моля, ако някой знае от къде и да ми препоръча марка да помага! Благодаря


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул
kaponcheto



Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя 9v презареждащи се батерии!    Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  EmptyНед Мар 31, 2013 7:49 am

питай в Мдетекторс, Конрад са другата алтернатива, но мисля че е трудна работа понеже повече от250млА не съм виждал, което е малко освен литиеви такива но ценаа ще е....по скоро цената на зарядното и трудно се намират.Почти всички стандартни зарядни за батерии 1,20V , АА и ААА имат гнезда за зареждане на 9V Батерии. Зарядно предполагам стандартно ще намериш според бюджета от 15 до кам 30-40лв. са долу горе на един кантар има и доста по скъпи ако искаш нещо по добро
Върнете се в началото Go down
Mitbull
Легионер
Легионер
Mitbull



Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя 9v презареждащи се батерии!    Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  EmptyНед Мар 31, 2013 12:35 pm

Аз бях с ей такива:

Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  Imgp3928n

работеха си съвсем нормално.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя 9v презареждащи се батерии!    Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  EmptyНед Мар 31, 2013 12:50 pm

Благодаря , Ви , Колеги! Някакви линкове за магазини да ми дадете?


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
zorro11
Новобранец
Новобранец




Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя 9v презареждащи се батерии!    Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  EmptyНед Мар 31, 2013 2:59 pm

ivanasen написа:
Благодаря , Ви , Колеги! Някакви линкове за магазини да ми дадете?
Smile кузмов електроникс..или от елимекс. Razz аз имам 2 броя 9волтови.. lava NI - MH 250mah -9v.и зариадно с 2 гнезда за тях...като цена 40лв.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя 9v презареждащи се батерии!    Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  EmptyНед Мар 31, 2013 4:38 pm

zorro11 написа:
ivanasen написа:
Благодаря , Ви , Колеги! Някакви линкове за магазини да ми дадете?
Smile кузмов електроникс..или от елимекс. Razz аз имам 2 броя 9волтови.. lava NI - MH 250mah -9v.и зариадно с 2 гнезда за тях...като цена 40лв.

Cool


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
petrov71
Преторий
Преторий




Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя 9v презареждащи се батерии!    Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  EmptyПон Апр 01, 2013 3:59 pm

Сложи си по 1.2в и ще те карат седмица
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя 9v презареждащи се батерии!    Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  EmptyВто Апр 02, 2013 1:27 pm

petrov71 написа:
Сложи си по 1.2в и ще те карат седмица
Мълчи сега не му отваряй очите на Иван че този Фишер му стъпа на 1000лв. вече...
Иване що не направиш един клип като този
http://www.videoclip.bg/watch/186838
на Фишера с ултимата...
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя 9v презареждащи се батерии!    Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  EmptyВто Апр 02, 2013 1:42 pm

Печка,добър,режисьор си,това го разбрахме,но защо клепаш на човека темата?
Върнете се в началото Go down
Ne6o
Легионер
Легионер
Ne6o



Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя 9v презареждащи се батерии!    Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  EmptyВто Апр 02, 2013 2:11 pm

pechkata написа:
Иване що не направиш един клип като този
http://www.videoclip.bg/watch/186838
на Фишера с ултимата...
На мен най ми хареса ритуалния танц над монетата Smile
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя 9v презареждащи се батерии!    Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  EmptyВто Апр 02, 2013 2:17 pm

pechkata написа:
petrov71 написа:
Сложи си по 1.2в и ще те карат седмица
Мълчи сега не му отваряй очите на Иван че този Фишер му стъпа на 1000лв. вече...
Иване що не направиш един клип като този
http://www.videoclip.bg/watch/186838
на Фишера с ултимата...

Печка , аз не правя клипове ! Ти си този, който прави платени клипове на червения цезар. Пък бъди сигурен на 100% , че отдавна съм си върнал парите за МД , та дори съм напред.Доста желязо изкопах . За разлика от теб , аз не хвърлям пари на вятъра за боклуци.

p.s. Още един човек отказах от БГ бангиите/ имаше два различни БГ апарати- продаде ги/ и сега е с фешер 5 . Доста доволен е ! Very Happy стена


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя 9v презареждащи се батерии!    Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  EmptyВто Апр 02, 2013 2:19 pm

Ne6o написа:
pechkata написа:
Иване що не направиш един клип като този
http://www.videoclip.bg/watch/186838
на Фишера с ултимата...
На мен най ми хареса ритуалния танц над монетата Smile

То само това му е хубавото на клипа!


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя 9v презареждащи се батерии!    Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  EmptyВто Апр 02, 2013 3:34 pm

Или пробвай Фишера на този тест... Cool
https://www.youtube.com/watch?v=mRuxZBrkUug&feature=player_embedded
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя 9v презареждащи се батерии!    Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  EmptyВто Апр 02, 2013 5:34 pm

pechkata написа:
Или пробвай Фишера на този тест... Cool
https://www.youtube.com/watch?v=mRuxZBrkUug&feature=player_embedded

Искам да те попитам следното:
1. Защо не направиш клипа с антената и апарата едновременно да се виждат през цялото време/ тука буди доста съмнения/.
2. Вдигни по-високо монетата с клещите само със 5см. и обърни монетата вертикално.
3. Какъв беше този звук на 44секунда? Нещо много съмнителноVery Happy Cool



Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя 9v презареждащи се батерии!    Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  EmptyВто Апр 02, 2013 5:49 pm

Колеги благодарение на вашата помощ си купих презареждащи се батерии Lava – 9.90 лв.бр. и зарядно camelion16.90лв. Доволен съм засега!


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя 9v презареждащи се батерии!    Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  EmptyВто Апр 02, 2013 6:01 pm

ivanasen написа:

Искам да те попитам следното:
1. Защо не направиш клипа с антената и апарата едновременно да се виждат през цялото време/ тука буди доста съмнения/.
2. Вдигни по-високо монетата с клещите само със 5см. и обърни монетата вертикално.
3. Какъв беше този звук на 44секунда? Нещо много съмнителноVery Happy Cool

Демонстрирай как се прави клип и ще го правим като теб...
В случея се чу звук от дефазиран сигнал от клещите а може и от камерата...
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя 9v презареждащи се батерии!    Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  EmptyСря Апр 03, 2013 5:15 pm

pechkata написа:
ivanasen написа:

Искам да те попитам следното:
1. Защо не направиш клипа с антената и апарата едновременно да се виждат през цялото време/ тука буди доста съмнения/.
2. Вдигни по-високо монетата с клещите само със 5см. и обърни монетата вертикално.
3. Какъв беше този звук на 44секунда? Нещо много съмнителноVery Happy Cool

Демонстрирай как се прави клип и ще го правим като теб...
В случея се чу звук от дефазиран сигнал от клещите а може и от камерата...
А дали работиш на FUUL.DISC. като търкаш или на NORM Laughing
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя 9v презареждащи се батерии!    Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  EmptyЧет Апр 04, 2013 8:00 am

http://www.vami-bg.com/index.php?option=com_k2&view=item&id=249:gp-powerbank-specialty-pb09&Itemid=109
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся да закупя 9v презареждащи се батерии!    Търся да закупя  9v презареждащи се батерии!  EmptyЧет Апр 04, 2013 9:16 am

deultum написа:
http://www.vami-bg.com/index.php?option=com_k2&view=item&id=249:gp-powerbank-specialty-pb09&Itemid=109
Да добро предложение но дали си ги ползвал колега
И на какво цена е комплекта все пак
http://tpetrov.com/search.php?p=150&maincat=%D0%91%D0%90%D0%A2%D0%95%D0%A0%D0%98%D0%98&subcat=%D0%90%D0%9A%D0%A3%D0%9C%D0%A3%D0%9B%D0%90%D0%A2%D0%9E%D0%A0%D0%9D%D0%98+%D0%91%D0%90%D0%A2%D0%95%D0%A0%D0%98%D0%98&cat=&s=&ord=
и тук има някакви но да каже някои които работи с тях
http://www.battery.store.bg/c/p-l/c-1302/baterii-9v.html


който търси намира
Върнете се в началото Go down
 
Търся да закупя 9v презареждащи се батерии!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» търся да закупя
» Търся да закупя Гарет ACE 150/250
» търся да закупя fisher-1270

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: