Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Simplex врътка tesoro lorenz wave deus голден miladinka nokta маск TEKNETICS Coil 5000 VANQUISH нишани GOLD Minelab Fisher mask грунда Spectrum Майнлаб kupuvam prodavam nexus пират
 

 Купих си миладинка

Go down 
+26
кирката
nasko75
7hills
niki3
tepes
jordan_nenov
N@SKO
ivanasen
werewolf1
bobi31
FOX
tatoos_dd
slavitoooo
saffari
djasko
stradivarios
PlovdivTrakiq
djendaka
pet1r90
zaq
caesar
GEPITO-VT
Magikman
yaponetsa
Aemilivs
krasko
30 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
krasko
Преторий
Преторий
krasko



Купих си миладинка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си миладинка   Купих си миладинка - Page 2 EmptyСря Апр 15, 2009 1:21 pm

епа ако решът да ми вземат апарата ше го вземат и кво аз пак че си купим.обаче сега че ви кажем какво че земат.вчера си купих един апарат за 15лв които незнае че требва да намира сигнали в земята а ги намира на където му падне и нагоре да го дигнеш пак сигнал дава.та тази бангия е у дом а истинската техника е на друго место.вече у полето ако ме гепат лошо,но както казах по горе и да го земат па че си купим,вари го печи го Тодоран си е Тодоран.
Върнете се в началото Go down
GEPITO-VT
Легионер
Легионер
GEPITO-VT



Купих си миладинка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си миладинка   Купих си миладинка - Page 2 EmptyСря Апр 15, 2009 9:22 pm

Към колегата ceaser!
Да законът си е закон,НО нали винаги забраненият плод е най-сладък.Разбира се,че трябва предпазливост не съм толкова глупав.Пак ще дам пример с рибарите-Вие ако сте ходили за риба на реката,винаги ли сте имали риболовен билет?Ще поживеем и ще видим.Ако съм си го направил уреда сам преди седмица?

Поздрави и да се пазите!

Късмет желая на всички!

П.С.Миладинките също са добри машинки все пак. Very Happy
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Купих си миладинка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си миладинка   Купих си миладинка - Page 2 EmptyЧет Апр 16, 2009 10:25 am

GEPITO-VT написа:
Към колегата ceaser!
Да законът си е закон,НО нали винаги забраненият плод е най-сладък.Разбира се,че трябва предпазливост не съм толкова глупав.Пак ще дам пример с рибарите-Вие ако сте ходили за риба на реката,винаги ли сте имали риболовен билет?Ще поживеем и ще видим.Ако съм си го направил уреда сам преди седмица?

Поздрави и да се пазите!

Късмет желая на всички!

П.С.Миладинките също са добри машинки все пак. Very Happy
Колега аз съм и рибар и да ти кажа честно винаги съм бил с билет не от притиснение че ще ме проверят то има години в които и не го вадя от документите си но ми се е налагло и точно заради те няколко случая си го вадя просто като ходя за риба или да търкам отивам да си правя кефа а не да се натоварвам с глупави разправии само че при риболова ако те хванат без билет ще ти напишат акт за 20лв а ако те хванат да търкаш и се заядът 20лв няма да ти стигнат само за кафето и обяда на адвоката , и там е разликата ако всичко е леглано ще ида да си регистрирам апарата да си купя билет ако трябва да участвам в някаква дружинка както ловджиите ще участвам само и само да мога да разтоварвам на спокойствие а не да се крия като мишок и при всеки шум да се оглеждам като гърмян заек дали не е някой чичко , а колкото до детекторите които няма да могат да се регестрират съм си мислил много защото и аз имам един такъв и мисълта ми е такава ако отидеш в един магазин за електроника и си накупиш за 30лв части и ги накараш да ти издадът фактура на твое име и след това отидеш с нея и кажеш аз сам си го направих и като се има на предвид как изглеждат повечето правени апарати съм сигурен че ще ти повярват и няма да има проблеми с регистрацията
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Купих си миладинка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си миладинка   Купих си миладинка - Page 2 EmptyВто Апр 21, 2009 9:52 pm

от скоро съм с експлорер 2 не е от наи евтините апарати но този апарат като се има в предвид дълбочина / дискриминация е супер аз лично съм силно впечатлен от него но не е за начинаещи имам в предвид че човек които е работил поне 5 г. с мд. и ако може да му усети слабите сигнали като ги раздели от паразитните апарата е супер аз лично го захапах за врата от първия ден и м/у другото съм много навит да пробвам апарата на мохарем скоро ще ходя към софия и се разбрах с него да излезем на обект да ми мокаже как се държи машината и сигурно ще си взема и една от неговите ,ако ми хареса разбира се апарати в къщи трябва да има и децата станаха на по 10 г. а и ги влече като гледам занаята доста им е интересно и ако се върнем на темата голега събери си 1200/1500 левчета и пробваи един експлорер пък ако не ти хареса ме заплюи а и винаги ще го продадеш на парите си които си дал чао за сега и успехи на всички ни
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Купих си миладинка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си миладинка   Купих си миладинка - Page 2 EmptyВто Апр 21, 2009 9:55 pm

колега...
не се заяждам,но ... кажи от къде се събират 1200/1500лв да минем и ние да си насъберем,пък камо ли да се отделят за апарат.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Купих си миладинка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си миладинка   Купих си миладинка - Page 2 EmptyВто Апр 21, 2009 10:04 pm

Aemilivs написа:
колега...
не се заяждам,но ... кажи от къде се събират 1200/1500лв да минем и ние да си насъберем,пък камо ли да се отделят за апарат.
колега в момента имам 3 апарата и трите съм ги купил със заеми даже за последния още не сум се исчистил въпроса е да си навиеш на масрафа и аз нямам излишни пари но като ми влезе бръмбара в главата за нещо и сън не ме лови поне при мен е така
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Купих си миладинка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си миладинка   Купих си миладинка - Page 2 EmptyВто Апр 21, 2009 10:07 pm

krasko написа:
купих си миладинка значи 1лв наши пари ги лови на около 35см .интересува ме някои БГ апарат може ли да даде едното левче на около 40см.Ако некои знае за такъв аз че хвърлим миладинката прес терасата и ще си купя от по дълбокия.
от скоро съм с експлорер 2 не е от наи евтините апарати но този апарат като се има в предвид дълбочина / дискриминация е супер аз лично съм силно впечатлен от него но не е за начинаещи имам в предвид че човек които е работил поне 5 г. с мд. и ако може да му усети слабите сигнали като ги раздели от паразитните апарата е супер аз лично го захапах за врата от първия ден и м/у другото съм много навит да пробвам апарата на мохарем скоро ще ходя към софия и се разбрах с него да излезем на обект да ми мокаже как се държи машината и сигурно ще си взема и една от неговите ,ако ми хареса разбира се апарати в къщи трябва да има и децата станаха на по 10 г. а и ги влече като гледам занаята доста им е интересно и ако се върнем на темата голега събери си 1200/1500 левчета и пробваи един експлорер пък ако не ти хареса ме заплюи а и винаги ще го продадеш на парите си които си дал чао за сега и успехи на всички ни
Върнете се в началото Go down
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар




Купих си миладинка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си миладинка   Купих си миладинка - Page 2 EmptyСъб Юни 20, 2009 10:07 pm

на мохарем машината ще го хване на 40см хвърляй миладина
Върнете се в началото Go down
stradivarios
Новобранец
Новобранец
stradivarios



Купих си миладинка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си миладинка   Купих си миладинка - Page 2 EmptyСря Юли 22, 2009 11:06 pm

мини с това чудо и после и които да мине нчма да има ни6то 8 метра а
http://link.marktplaats.nl/177865550
Върнете се в началото Go down
djasko
Про-Консул
Про-Консул
djasko



Купих си миладинка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си миладинка   Купих си миладинка - Page 2 EmptyЧет Юли 23, 2009 3:36 am

PlovdivTrakiq написа:
на мохарем машината ще го хване на 40см хвърляй миладина
Shocked Shocked Shocked
Върнете се в началото Go down
krasko
Преторий
Преторий
krasko



Купих си миладинка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си миладинка   Купих си миладинка - Page 2 EmptyСъб Авг 22, 2009 2:52 pm

здравеите вчера тествахме миладинката с един фишър нема да казвам модел но че ви кажем само че миладинката го разби по сички параграфи.
Върнете се в началото Go down
saffari
Новобранец
Новобранец




Купих си миладинка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си миладинка   Купих си миладинка - Page 2 EmptyСъб Авг 22, 2009 7:29 pm

krasko написа:
здравеите вчера тествахме миладинката с един фишър нема да казвам модел но че ви кажем само че миладинката го разби по сички параграфи.
миладинката си е чист Фишер,но е доста издута Smile което предполага много чести посещения при производителя , да не си мислиш че ония от фишерлаб са прости и не са могли да набичат дълбочина , могли са но предпочитат като продадът една машина тя повече да не се връща при тях за ремонт . Да обясня защо една усилена машина често ходи на ремонт . Фишер правят по 10-12 000 детектора годишно , а Миладин не повече от 200 познай какво ще им се случи ако масово започнат проблеми от температурата .
1. При най малки температурни промени търсещата сонда се разбалансира особенно ако е ДД каквито прави Миладин и заради голямото усилване на входните усилватели детектора или загубва дискриминация или остава без земен баланс, точно за това Фишер са решили да правят концентрични сонди за повечето модели а тия които са с ДД са намалени откъм усилване отвсякъде .
2.Ел. лементи които ползват Фишер и Миладин нямат нищо общо, при малки температурни колебания и в следствие на големите усилвания миладинката започва да работи много зле или въобще спира да работи .
Да спомена и че при отрицателни температури кабелите които ползва Миладин се напукват от студа .
Видях че и друг бг производител е тръгнал да впечатлява света с дълбочини на детектори - www.blisstool.com
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Купих си миладинка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си миладинка   Купих си миладинка - Page 2 EmptyСъб Авг 22, 2009 7:36 pm

saffari написа:
krasko написа:
здравеите вчера тествахме миладинката с един фишър нема да казвам модел но че ви кажем само че миладинката го разби по сички параграфи.
миладинката си е чист Фишер,но е доста издута Smile което предполага много чести посещения при производителя , да не си мислиш че ония от фишерлаб са прости и не са могли да набичат дълбочина , могли са но предпочитат като продадът една машина тя повече да не се връща при тях за ремонт . Да обясня защо една усилена машина често ходи на ремонт . Фишер правят по 10-12 000 детектора годишно , а Миладин не повече от 200 познай какво ще им се случи ако масово започнат проблеми от температурата .
1. При най малки температурни промени търсещата сонда се разбалансира особенно ако е ДД каквито прави Миладин и заради голямото усилване на входните усилватели детектора или загубва дискриминация или остава без земен баланс, точно за това Фишер са решили да правят концентрични сонди за повечето модели а тия които са с ДД са намалени откъм усилване отвсякъде .
2.Ел. лементи които ползват Фишер и Миладин нямат нищо общо, при малки температурни колебания и в следствие на големите усилвания миладинката започва да работи много зле или въобще спира да работи .
Да спомена и че при отрицателни температури кабелите които ползва Миладин се напукват от студа .
Видях че и друг бг производител е тръгнал да впечатлява света с дълбочини на детектори - www.blisstool.com
За КИТАЙСКИЯ фишър ли става дума ??????????
Върнете се в началото Go down
krasko
Преторий
Преторий
krasko



Купих си миладинка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си миладинка   Купих си миладинка - Page 2 EmptyНед Авг 23, 2009 3:04 am

може би си прав доста полезна имформация. cheers
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



Купих си миладинка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си миладинка   Купих си миладинка - Page 2 EmptyНед Авг 23, 2009 8:37 am

slavitoooo написа:
saffari написа:
krasko написа:
здравеите вчера тествахме миладинката с един фишър нема да казвам модел но че ви кажем само че миладинката го разби по сички параграфи.
миладинката си е чист Фишер,но е доста издута Smile което предполага много чести посещения при производителя , да не си мислиш че ония от фишерлаб са прости и не са могли да набичат дълбочина , могли са но предпочитат като продадът една машина тя повече да не се връща при тях за ремонт . Да обясня защо една усилена машина често ходи на ремонт . Фишер правят по 10-12 000 детектора годишно , а Миладин не повече от 200 познай какво ще им се случи ако масово започнат проблеми от температурата .
1. При най малки температурни промени търсещата сонда се разбалансира особенно ако е ДД каквито прави Миладин и заради голямото усилване на входните усилватели детектора или загубва дискриминация или остава без земен баланс, точно за това Фишер са решили да правят концентрични сонди за повечето модели а тия които са с ДД са намалени откъм усилване отвсякъде .
2.Ел. лементи които ползват Фишер и Миладин нямат нищо общо, при малки температурни колебания и в следствие на големите усилвания миладинката започва да работи много зле или въобще спира да работи .
Да спомена и че при отрицателни температури кабелите които ползва Миладин се напукват от студа .
Видях че и друг бг производител е тръгнал да впечатлява света с дълбочини на детектори - www.blisstool.com
За КИТАЙСКИЯ фишър ли става дума ??????????
Работих с миладинка 4 години,с голяма и малка пита,допълнително издута по моя поръчка,на 14,4 волта,а не на 12,и трябва да ви кажа,че изобщо нито кабели са се напуквали от студ(е,не съм работил при -20),нито при най малки температурни промени се разбалансира сондата и т.н.Машината ми е с автоматичен грунд.За тези 4 години 2 пъти и е правен баланс на питата,и то на голямата,която е 40 см.При материалите в БГ-нормално.Работил съм на орудени места,където други с мене са се отказвали,след известен опит с ухото безпроблемно определяш желязо-олово-цветно.Вади дребни сачми.До мене е бил майлаб ХЕс,и му дообирах сигнали.Имал съм възможност да сравнявам с разни други български машини,и се е представяла перфектно.Всичко това е мое ЛИЧНО мнение,достигнато след практика.И е добре мнения да се изказват не от теоретична гледна точка,а след практика с даден уред.
Върнете се в началото Go down
krasko
Преторий
Преторий
krasko



Купих си миладинка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си миладинка   Купих си миладинка - Page 2 EmptyНед Авг 23, 2009 2:59 pm

да бе и аз казвам че апарата си е идеален.но се чудя ако си купя миладинка с ръчен грунд дали ще даде по добри резултати.
Върнете се в началото Go down
tatoos_dd
Преторий
Преторий
tatoos_dd



Купих си миладинка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си миладинка   Купих си миладинка - Page 2 EmptyНед Авг 23, 2009 7:52 pm

krasko написа:
да бе и аз казвам че апарата си е идеален.но се чудя ако си купя миладинка с ръчен грунд дали ще даде по добри резултати.
здравеви аз преди 2 или 3 години работих с миладинки грундаци ма дати кайа нешто не беха много сполучливи
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




Купих си миладинка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си миладинка   Купих си миладинка - Page 2 EmptyНед Авг 23, 2009 8:51 pm

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Нед Сеп 18, 2016 12:08 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
FOX
Легионер
Легионер




Купих си миладинка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си миладинка   Купих си миладинка - Page 2 EmptyЧет Авг 27, 2009 2:34 pm

Чух че на "миладинките" платките са СМД вярно ли е?
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




Купих си миладинка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си миладинка   Купих си миладинка - Page 2 EmptyЧет Авг 27, 2009 2:55 pm

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Нед Сеп 18, 2016 12:09 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Купих си миладинка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си миладинка   Купих си миладинка - Page 2 EmptyНед Яну 27, 2013 10:02 pm

Здравей те , Колеги. От вчера съм горд собственик и аз на нова Миладинка с авто. и ръчен грунд и пита 26.см.От писаното тук във форума за тези апарати прецених че за мен най-подходящ ще е този модел, неми трябват ВСО и разни там усилватели. Днес го изпробвах ме ,няма кой да чака хубаво време.Данни няма да споменавам но се представи прекрасно. Very Happy Успехи и по-скоро хубаво време ви пожелавам.
Върнете се в началото Go down
bobi31
Преторий
Преторий
bobi31



Купих си миладинка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си миладинка   Купих си миладинка - Page 2 EmptyНед Яну 27, 2013 11:24 pm

krasko написа:
купих си миладинка значи 1лв наши пари ги лови на около 35см .интересува ме някои БГ апарат може ли да даде едното левче на около 40см.Ако некои знае за такъв аз че хвърлим миладинката прес терасата и ще си купя от по дълбокия.

Има много фактори влияещи на дълбочината- влажност на почвата, минерализация и дали е добре сбита. Познавам колега, който има български апарат дето може да го хване левчето на 40 см. при нормална и влажна почва. Едва ли заслужава да си сменяш апарата за +5см.
Върнете се в началото Go down
werewolf1
Легионер
Легионер




Купих си миладинка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си миладинка   Купих си миладинка - Page 2 EmptyНед Яну 27, 2013 11:39 pm

[quote="bobi31"]
krasko написа:
купих си миладинка значи 1лв наши пари ги лови на около 35см .интересува ме някои БГ апарат може ли да даде едното левче на около 40см.Ако некои знае за такъв аз че хвърлим миладинката прес терасата и ще си купя от по дълбокия.


Миладинката , която продавам хваща 1 лв. но над 40см. , Но зависи от почвата. Понеже го казваш без условия пиши ми на лични идваш и отиваме да ти го демонстрирам и да си хвърлиш машината!!!!!!!!!!! След това си купуваш апарат за 300лв., който лови левче на над 40см. в земята. ОК. Cool
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Купих си миладинка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си миладинка   Купих си миладинка - Page 2 EmptyНед Яну 27, 2013 11:52 pm

krasko написа:
здравеите вчера тествахме миладинката с един фишър нема да казвам модел но че ви кажем само че миладинката го разби по сички параграфи.

Къде бе , Колега си го разбил по всички параграфи , сложи на 30см. 1лв след това парче от желязо 4см. и широко 0,5см. След това сложи пръст и керамика дебела 2.5см, след това пръст и отгоре още едно като първото желязо и след това пръст и слушай с миладинката " Няма никой в къщи, а с фишера/изрязано желязо/ го дава цвят. Махни 1лв. и след това направи същият тест и ще видиш и ми кажи резултата. Very Happy


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
N@SKO
Про-Консул
Про-Консул
N@SKO



Купих си миладинка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си миладинка   Купих си миладинка - Page 2 EmptyПон Яну 28, 2013 10:26 am

ivanasen написа:
krasko написа:
здравеите вчера тествахме миладинката с един фишър нема да казвам модел но че ви кажем само че миладинката го разби по сички параграфи.

Къде бе , Колега си го разбил по всички параграфи , сложи на 30см. 1лв след това парче от желязо 4см. и широко 0,5см. След това сложи пръст и керамика дебела 2.5см, след това пръст и отгоре още едно като първото желязо и след това пръст и слушай с миладинката " Няма никой в къщи, а с фишера/изрязано желязо/ го дава цвят. Махни 1лв. и след това направи същият тест и ще видиш и ми кажи резултата. Very Happy
Колега ти май за физични закони не си чувал.При 2 сигнала един над друг детектора регистрира по силния сигнал.Дори ако желязото е встрани но е по-голямо пак няма да хване монетата.
Върнете се в началото Go down
 
Купих си миладинка
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Купих си BLISSTOOL LTC64X v6
» EXPLORER
» купувам миладинка или микрон

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: