Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
5000 грунда VANQUISH Coil Simplex mask Minelab Spectrum nexus kupuvam lorenz miladinka nokta deus Майнлаб Fisher TEKNETICS голден wave врътка нишани пират tesoro GOLD prodavam маск
 

 Fisher F75 или XP Deus

Go down 
+24
Ne6o
бобо
Avrelian
astervil
maslinata
kronos555
Трибал-М
BEKS
Podlecii.avg
Mitbull
Mladencho
kvinar
топи
Golden Mask
akulata88
Ancient Hunter
kaponcheto
colin96
atina
jordan_nenov
ivanasen
tepes
pechkata
pavli_q
28 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 EmptyПон Май 06, 2013 9:54 pm

pechkata написа:
Смисъл да бъдат на една линия с монетата...?
Не това със пироните и аз не знаех какво ще чува - хрумна ми в момента целта беше да чува монетата под керамиката...

Да, пробвай да са в една линия. Под тази керамика смятам че ще даде един сигнал - желязо. Пробвай да видим...
п.с. някой ти сложи минус, но не съм аз!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 EmptyНед Май 19, 2013 2:30 pm

Наборе нали щеше да караш Фишера да пробива подова керамика - какво стана...?

Виж ХЛТ-то я дупчи като дрелка...

https://www.youtube.com/watch?v=WI5WWzd5pdk
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 EmptyНед Май 19, 2013 2:59 pm

pechkata написа:
Наборе нали щеше да караш Фишера да пробива подова керамика - какво стана...?

Виж ХЛТ-то я дупчи като дрелка...

https://www.youtube.com/watch?v=WI5WWzd5pdk

Наборе, намерил съм 3 пърчета от въпросната керамика, но търся по-големи, за да не кажеш после че тези са малки...
ще ти покажа с малките, пък като намеря по-големи, тогава пак !
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 EmptyНед Май 19, 2013 3:14 pm

pechkata написа:
Наборе нали щеше да караш Фишера да пробива подова керамика - какво стана...?

Виж ХЛТ-то я дупчи като дрелка...

https://www.youtube.com/watch?v=WI5WWzd5pdk

Извинете,колеги-само един пост!
Тези подови плочи са със средна дебелина 65 мм.и горе-долу близка активност.
Моят кантар "пробива" 10 броя,наредени една върху друга без особени усилия.Обектът е алуминиева капачка от буркан.Поздрави!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 EmptyНед Май 19, 2013 3:38 pm

Трибал-М написа:
pechkata написа:
Наборе нали щеше да караш Фишера да пробива подова керамика - какво стана...?

Виж ХЛТ-то я дупчи като дрелка...

https://www.youtube.com/watch?v=WI5WWzd5pdk

Извинете,колеги-само един пост!
Тези подови плочи са със средна дебелина 65 мм.и горе-долу близка активност.
Моят кантар "пробива" 10 броя,наредени една върху друга без особени усилия.Обектът е алуминиева капачка от буркан.Поздрави!

А ние колега, говорим за монетари. Във всички случаи кантара е доста по-дълбок. И нашата цел е обект с големината на монета. Предполагам, че фишера ще пробие две или три такива плочи наредени една върху друга и ще даде цвят на обекта под плочата. Ще видим. Късмет !
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 EmptyНед Май 19, 2013 4:57 pm

pechkata написа:
Наборе нали щеше да караш Фишера да пробива подова керамика - какво стана...?

Виж ХЛТ-то я дупчи като дрелка...

https://www.youtube.com/watch?v=WI5WWzd5pdk

Зависи от керамиката, имам една която е 4 см дебела и само ГМ4 я пробива.
ХЛТ-то се опитва но само с ДД сонда
Тази керамика е подобна, 2 парчета по 2 см
http://video.data.bg/298/62249/%D0%BF%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B6%D0%B8%D0%BA-2
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 EmptyНед Май 19, 2013 5:30 pm

маската се държи много добре браво!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 EmptyНед Май 19, 2013 11:27 pm

[quote=

А ние колега, говорим за монетари. Във всички случаи кантара е доста по-дълбок. И нашата цел е обект с големината на монета. Предполагам, че фишера ще пробие две или три такива плочи наредени една върху друга и ще даде цвят на обекта под плочата. Ще видим. Късмет ![/quote]

Точно заради това започнах с извинение....И сега ми хрумна нещо:Моля,ако имате повече подови тухли,опитайте с капачка.Няма предумисъл,заради идеята.
Съжалявам,стигна се до втори пост!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 EmptyНед Май 19, 2013 11:45 pm

Golden Mask написа:
pechkata написа:
Наборе нали щеше да караш Фишера да пробива подова керамика - какво стана...?

Виж ХЛТ-то я дупчи като дрелка...

https://www.youtube.com/watch?v=WI5WWzd5pdk

Зависи от керамиката, имам една която е 4 см дебела и само ГМ4 я пробива.
ХЛТ-то се опитва но само с ДД сонда
Тази керамика е подобна, 2 парчета по 2 см
http://video.data.bg/298/62249/%D0%BF%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B6%D0%B8%D0%BA-2

Бре,каква весела дружина!Да са живи и здрави!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 EmptyПон Май 20, 2013 5:06 pm

Golden Mask написа:
Зависи от керамиката, имам една която е 4 см дебела и само ГМ4 я пробива. ХЛТ-то се опитва но само с ДД сонда Тази керамика е подобна, 2 парчета по 2 см
http://video.data.bg/298/62249/%D0%BF%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B6%D0%B8%D0%BA-2

Да Влади тези керамика е 4 см. дебела и Голден маск 4 я пробива като дрелка - макар че беше на около 50 м. от ЖП линията София-Варна и пърпореше ама и пробиваше...
https://www.youtube.com/watch?v=DHsCFs4Nqs8

И ДД антена има вече ХЛТ-то...
http://prikachi.com/images.php?images/447/6129447y.jpg
Върнете се в началото Go down
marrio
Новобранец
Новобранец




fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 EmptyЧет Авг 21, 2014 5:04 pm

още едно клипче за деуса
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 EmptyПет Авг 22, 2014 10:32 pm

Трибал-М написа:
Golden Mask написа:
pechkata написа:
Наборе нали щеше да караш Фишера да пробива подова керамика - какво стана...?

Виж ХЛТ-то я дупчи като дрелка...

https://www.youtube.com/watch?v=WI5WWzd5pdk

Зависи от керамиката, имам една която е 4 см дебела и само ГМ4 я пробива.
ХЛТ-то се опитва но само с ДД сонда
Тази керамика е подобна, 2 парчета по 2 см
http://video.data.bg/298/62249/%D0%BF%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B6%D0%B8%D0%BA-2

Бре,каква весела дружина!Да са живи и здрави!
Весела си е дружинката то може да има и клипове Пазарджик4 и Пазарджик5 ....ама там тестовете наи-вероятно са :ти сеа мен с тоз детектор уважаваш ли ма или не ма уважаваш???  препиване
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 EmptyСря Ное 05, 2014 8:41 pm

Определено Фишера !
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 EmptyВто Дек 02, 2014 11:03 am

jordan_nenov написа:
Нещата са принципни. С големите антени се работи на уродено или чисто, докато колкото е по-замърсен даден обект, толкова по-малка антена се слага. Нормално: в по-голямата антена влизат по няколко сигнала, и машината се чуди кой да индикира и свири като лесновския оркестър, а в сигнала на по-малката антена съответно влизат много по-малко цели и за апарата е по-лесно да ги маркира.
Късмет колеги !

Ей това го разбрах по трудния начин Smile , както имам пулс индукция която си е бая мощтна , с кръгла бобина от 50на50см като бях на замърсено направо беше Концерт Smile
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 EmptyВто Дек 02, 2014 8:42 pm

Здровейте колеги,за мен и двата апарата са добри,е за монетари разбира се,имам двама познати,единия си купи миналата година фишера а и другия мой човек май тогова си я купи деуса , май не го купи от тука от русия или от там от някоя република,та както и да е но двата апарата,а деуса е с голяма антена,и ги пробвахме с керамика,и какви бяха резултатите, еднакви,а аз тогава имах пират,и дой се представи доста добре,аз не видях голяма разлика,само в цените,и правихме друг тест,съжелявам че изтрих видеото,със сегашна тухла четворка,легнала тухла под която сложихме сегашни 50ст,и апаратите са,,,варненка на станимир,два пирата,една разградска, галемирка,и какво стана,ами никоя не даде сигнал,колеги които имат такива апарати могат да пробват,и пирата постоянно ми правеше ,,чалъми,,станах спонсор на еконт,през ден в Харманли,на другия ден хайде пак там е до гуша ми беше дошло,и накрая я подарих,и си купих Гарет Про,и веднага пробвах същия тест с 50 ст,е дава го цветен,който не верва нека да пробва,е много здраве на дружината,нека все тъй да сме,весели и да си правим кефа
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 EmptyВто Дек 02, 2014 8:51 pm

lizimaxy написа:
Здровейте колеги,за мен и двата апарата са добри,е за монетари разбира се,имам двама познати,единия си купи миналата година фишера а и другия мой човек май тогова си я купи деуса , май не го купи от тука от русия или от там от някоя република,та както и да е но двата апарата,а деуса е с голяма антена,и ги пробвахме с керамика,и какви бяха резултатите, еднакви,а аз тогава имах пират,и дой се представи доста добре,аз не видях голяма разлика,само в цените,и правихме друг тест,съжелявам че изтрих видеото,със сегашна тухла четворка,легнала тухла под която сложихме сегашни 50ст,и апаратите са,,,варненка на станимир,два пирата,една разградска, галемирка,и какво стана,ами никоя не даде сигнал,колеги които имат такива апарати могат да пробват,и пирата постоянно ми правеше ,,чалъми,,станах спонсор на еконт,през ден в Харманли,на другия ден хайде пак там е до гуша ми беше дошло,и накрая я подарих,и си купих Гарет Про,и веднага пробвах същия тест с 50 ст,е дава го цветен,който не верва нека да пробва,е много здраве на дружината,нека все тъй да сме,весели и да си правим кефа

Колега , евала и ти си много честен като мене Smile . Развеселява ме че си писал на профила си "Гарет Менте" Smile))
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 EmptyВто Дек 02, 2014 9:08 pm

lizimaxy написа:
Здровейте колеги,за мен и двата апарата са добри,е за монетари разбира се,имам двама познати,единия си купи миналата година фишера а и другия мой човек май тогова си я купи деуса , май не го купи от тука от русия или от там от някоя република,та както и да е но двата апарата,а деуса е с голяма антена,и ги пробвахме с керамика,и какви бяха резултатите, еднакви,а аз тогава имах пират,и дой се представи доста добре,аз не видях голяма разлика,само в цените,и правихме друг тест,съжелявам че изтрих видеото,със сегашна тухла четворка,легнала тухла под която сложихме сегашни 50ст,и апаратите са,,,варненка на станимир,два пирата,една разградска, галемирка,и какво стана,ами никоя не даде сигнал,колеги които имат такива апарати могат да пробват,и пирата постоянно ми правеше ,,чалъми,,станах спонсор на еконт,през ден в Харманли,на другия ден хайде пак там е до гуша ми беше дошло,и накрая я подарих,и си купих Гарет Про,и веднага пробвах същия тест с 50 ст,е дава го цветен,който не верва нека да пробва,е много здраве на дружината,нека все тъй да сме,весели и да си правим кефа
Бат Лизимах това е реалноста, другото е мижи да те лажем.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 EmptyСъб Дек 06, 2014 11:53 am

Балкански написа:

Колега , евала и ти си много честен като мене Smile . Развеселява ме че си писал на профила си "Гарет Менте" Smile))
Гарета си е Гарет - не е за подценяване...
Това е най добрата фабрична гъдулка за в момента...
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 EmptyСъб Дек 06, 2014 1:06 pm

pechkata написа:
Балкански написа:

Колега , евала и ти си много честен като мене Smile . Развеселява ме че си писал на профила си "Гарет Менте" Smile))
Гарета си е Гарет - не е за подценяване...
Това е най добрата фабрична гъдулка за в момента...

Твърдо съм решен ,че едно Гаретче ще си взема това лято като се върна от Германия.... Минелаб 5000 ми се струва още много скъп , има голяма разликав цената почти 50% !!! Имам рамка пулс индукция но искам и Гарета , и една монетарка към тях и съм готов sunny , за монетарка експлорер се или Фишер Ф75 или ГМ4 про Smile
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 EmptyСъб Дек 06, 2014 1:50 pm

Балкански написа:

Твърдо съм решен ,че едно Гаретче ще си взема това лято като се върна от Германия.... Минелаб 5000 ми се струва още много скъп , има голяма разликав цената почти 50% !!! Имам рамка пулс индукция но искам и Гарета , и една монетарка към тях и съм готов sunny  , за монетарка експлорер се или Фишер Ф75 или ГМ4 про Smile
Имах предвид монетарките на Гарет - ма и пулса не е лош на Гарет...
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 EmptyСъб Дек 06, 2014 4:38 pm

pechkata написа:
Балкански написа:

Твърдо съм решен ,че едно Гаретче ще си взема това лято като се върна от Германия.... Минелаб 5000 ми се струва още много скъп , има голяма разликав цената почти 50% !!! Имам рамка пулс индукция но искам и Гарета , и една монетарка към тях и съм готов sunny  , за монетарка експлорер се или Фишер Ф75 или ГМ4 про Smile
Имах предвид монетарките на Гарет - ма и пулса не е лош на Гарет...
Коле ти смени доста апарати, сега последно с кой си?
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   fisher - Fisher F75 или XP Deus - Page 5 EmptyСъб Дек 06, 2014 5:52 pm

Avrelian написа:

Коле ти смени доста апарати, сега последно с кой си?
Винаги съм бил със Голден маск като първи апарат - няма значение коя цифра...
Да имам и втори като опция и съм го сменял много през годините - сега ми се търкаля един Адвентис под масата...
Е да вярно не мога да си купя от всички марки вземам на заем от колеги в даден случай...
Върнете се в началото Go down
 
Fisher F75 или XP Deus
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Fisher f19 ltd или XP Deus
» Продавам XP Deus и Fisher F75 LTD Black
» ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯ Fisher F75 и Fisher F75LTD С НАЙ-НОВ СОФТУЕР DST (Digital Shield Technology)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: