Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
5000 tesoro Coil GOLD wave mask голден пират kupuvam врътка nokta miladinka VANQUISH deus Spectrum nexus TEKNETICS Fisher prodavam Simplex lorenz Майнлаб Minelab нишани маск грунда
 

 Fisher F75 или XP Deus

Go down 
+24
Ne6o
бобо
Avrelian
astervil
maslinata
kronos555
Трибал-М
BEKS
Podlecii.avg
Mitbull
Mladencho
kvinar
топи
Golden Mask
akulata88
Ancient Hunter
kaponcheto
colin96
atina
jordan_nenov
ivanasen
tepes
pechkata
pavli_q
28 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Mitbull
Легионер
Легионер
Mitbull



Fisher F75 или XP Deus - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   Fisher F75 или XP Deus - Page 3 EmptyСъб Апр 27, 2013 1:25 pm

Както е казал поета: чрез нхалство, към прогрес Smile. Питай и се не бой.
Само още нещо в аванс. Гледам че си дал линк към деус без пулт. Ако смяташ да купиш такава конфигурация, това ще е грешка, особено за начинаещ. Разликата м/у пулта и слушалките не е голяма, по-добре го вземи без слушалки. Без пулт губиш възможността за ъпдейти (скоро ще излезе V3), някой настойки не са достъпни през слушалки, а и няма да можеш да наблюдаваш VDI стойностите на металите. В пулта можеш да си включиш какви да е слушалки, макар че губиш едно от предимстата на деус, но за първо време става. Аз така карах към 2 месеца, докато си намеря слушалки втора ръка.
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



Fisher F75 или XP Deus - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   Fisher F75 или XP Deus - Page 3 EmptyСъб Апр 27, 2013 4:47 pm

Mitbull написа:
Както е казал поета: чрез нхалство, към прогрес Smile. Питай и се не бой.
Само още нещо в аванс. Гледам че си дал линк към деус без пулт. Ако смяташ да купиш такава конфигурация, това ще е грешка, особено за начинаещ. Разликата м/у пулта и слушалките не е голяма, по-добре го вземи без слушалки. Без пулт губиш възможността за ъпдейти (скоро ще излезе V3), някой настойки не са достъпни през слушалки, а и няма да можеш да наблюдаваш VDI стойностите на металите. В пулта можеш да си включиш какви да е слушалки, макар че губиш едно от предимстата на деус, но за първо време става. Аз така карах към 2 месеца, докато си намеря слушалки втора ръка.
Да разбрах те колега Cool
Още един въпрос голяма ли е разликата в дълбочина между сондите 22.5см.DD и 34х28см.DD

http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=21_48&products_id=331

http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=21_48&products_id=332
Върнете се в началото Go down
kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул
kaponcheto



Fisher F75 или XP Deus - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   Fisher F75 или XP Deus - Page 3 EmptyНед Апр 28, 2013 8:48 am

за ситни неща разликата почти не се усеща, разликата се забелязва повечко с предмети да кажем колкото 50ст.и нагоре Иначе на замърсенос голямата трудно се работи
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Fisher F75 или XP Deus - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   Fisher F75 или XP Deus - Page 3 EmptyВто Апр 30, 2013 9:29 am

Нещата са принципни. С големите антени се работи на уродено или чисто, докато колкото е по-замърсен даден обект, толкова по-малка антена се слага. Нормално: в по-голямата антена влизат по няколко сигнала, и машината се чуди кой да индикира и свири като лесновския оркестър, а в сигнала на по-малката антена съответно влизат много по-малко цели и за апарата е по-лесно да ги маркира.
Късмет колеги !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Fisher F75 или XP Deus - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   Fisher F75 или XP Deus - Page 3 EmptyЧет Май 02, 2013 7:16 pm

Блистол на тоя клип ги разби...


https://www.youtube.com/watch?NR=1&v=01ud8czeJpw&feature=endscreen
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




Fisher F75 или XP Deus - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   Fisher F75 или XP Deus - Page 3 EmptyЧет Май 02, 2013 11:55 pm

Не, просто е показателен как още на 25см. всички прехвалени западни машини издъхват. Някой беше споменал за фишера че хваща 1лв. на 60см...... Laughing че и клип май имаше....
Върнете се в началото Go down
maslinata
Преторий
Преторий
maslinata



Fisher F75 или XP Deus - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   Fisher F75 или XP Deus - Page 3 EmptyПет Май 03, 2013 12:19 am

ееее какъв е ттози клип бе колега оби мечтите на всички които искат да си вземат западни машини,какво стана пак българите са наи добри такали
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



Fisher F75 или XP Deus - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   Fisher F75 или XP Deus - Page 3 EmptyПет Май 03, 2013 12:37 am

Аз питам Fisher F75 или XP Deus те пак за някакви си BLISSTOOL ми говорят.Машини наподобяващи ми чоплете на семки така така так так като морзовата азбука и копаене на желязо кат замаян ама дълбока МЕРСИ да си я ползвате с здраве
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Fisher F75 или XP Deus - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   Fisher F75 или XP Deus - Page 3 EmptyПет Май 03, 2013 10:14 am

Колега ти не разбра ли,че почти никой няма да ти даде съвет,а ще ти говори за съвсем различни неща,за това гледаш,ако имаш възможност пробваш и която машина най ти допадне и най ти харесва взимаш нея.

Ако трябваше аз да избирам между двата уреда,щях да избера деуса,защото е по-компактен,няма кабели,сглобява се за секунди,има 4 честоти,много програми,много е лек,под килограм с малката сонда,а и най важното на което аз щях да обърна внимание е,че е един от най добрите уреди за замърсени със железа терени.

Но си остава проблема със батерията в сондата,която държи малко време,а Фишера до колкото знам изкарва доста време с едно зареждане,това е от мен дано съм ти помогнал,успех в избора и късмет.
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




Fisher F75 или XP Deus - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   Fisher F75 или XP Deus - Page 3 EmptyПет Май 03, 2013 11:59 am

Погледнете и другата страна.Гаранцията на Фишера е 5год.а на Деуса е мисля 2г.И докато Фишера и другите XP-та са изработени от висококачествени нормални части,то в Деуса всичко е миниатюрно и сбито,дори и батериите затова не издържат много.Само един пример.Който и да е GSM,не издържа повече от 5-6г.и се скапва,защото всичко му е миниатюрно и нежно.Пътеките му се прекъсват и не могат да се въстановят.Сменят се само отделни модули,като екранчета и пласмасовите панели.Така е и при Деуса.А батерията в сондата се сменя,и се залива с лепила за хермитичноста и.Иначе е превъзходен апарат.
Това си е лично мое мнение.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Fisher F75 или XP Deus - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   Fisher F75 или XP Deus - Page 3 EmptyПет Май 03, 2013 12:15 pm

Деус-а е превъзходна машина няма спор ама е детектор за манекени - става само за ревюта...
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




Fisher F75 или XP Deus - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   Fisher F75 или XP Deus - Page 3 EmptyПет Май 03, 2013 12:36 pm

И аз за сега съм без машина,но мисля да си поръчам едно Фишерче 75,за рожденния си ден. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Fisher F75 или XP Deus - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   Fisher F75 или XP Deus - Page 3 EmptyПет Май 03, 2013 1:08 pm

Точно поради причината,че деуса ми се сруваше нежен и ме беше страх,че няма да искара дълго,си взех Пауър,но като гледам какви клипове има със тестове за здравина на деуса,вече съм на друго мнение и живот и здраве,по нататък ще си взема и аз един.
А фишерите,никога не са ми харесвали,за мен са слаби машини,но това е лично мое мнение.
Поздрави.
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Fisher F75 или XP Deus - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   Fisher F75 или XP Deus - Page 3 EmptyПет Май 03, 2013 1:40 pm

Mladencho написа:
Точно поради причината,че деуса ми се сруваше нежен и ме беше страх,че няма да искара дълго,си взех Пауър,но като гледам какви клипове има със тестове за здравина на деуса,вече съм на друго мнение и живот и здраве,по нататък ще си взема и аз един.
А фишерите,никога не са ми харесвали,за мен са слаби машини,но това е лично мое мнение.
Поздрави.
Дано не те чуе,Бат ДанчоПИКЧЪРС.
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




Fisher F75 или XP Deus - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   Fisher F75 или XP Deus - Page 3 EmptyПет Май 03, 2013 2:17 pm

слаби са наистина ама за тези които не могат да работят с тях сам и мезе
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Fisher F75 или XP Deus - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   Fisher F75 или XP Deus - Page 3 EmptyПет Май 03, 2013 2:24 pm

Знаех си,че такава ще бъде реакцията,каквото искате това си пишете и мислете,това е моето мнение.
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




Fisher F75 или XP Deus - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   Fisher F75 или XP Deus - Page 3 EmptyПет Май 03, 2013 3:05 pm

Що се заблуждавате.Всички монетари с VLF индукция имат почти еднакви дълбочини.В инструкцията на F75 пише монети 37-40см.Голям предмет 1-1,5м.Това е!Ако се издуят /както някой БГМ хващат и отгоре/А според клипа на "Печката",забележете,че Деуса е малко по-плитък от F75.
Все пак Фишера е универсален апарат ,а силата на XP-тата са на замърсено.А колеги казват че не стават за керамики.
Иначе всеки си има избор.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Fisher F75 или XP Deus - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   Fisher F75 или XP Deus - Page 3 EmptyПет Май 03, 2013 11:00 pm

Avrelian написа:
Mladencho написа:
Точно поради причината,че деуса ми се сруваше нежен и ме беше страх,че няма да искара дълго,си взех Пауър,но като гледам какви клипове има със тестове за здравина на деуса,вече съм на друго мнение и живот и здраве,по нататък ще си взема и аз един.
А фишерите,никога не са ми харесвали,за мен са слаби машини,но това е лично мое мнение.
Поздрави.
Дано не те чуе,Бат ДанчоПИКЧЪРС.
Razz Razz Razz Да видим тогава на кой викаш ти слаба машина..... Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Fisher F75 или XP Deus - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   Fisher F75 или XP Deus - Page 3 EmptyПет Май 03, 2013 11:35 pm

бобо написа:
Avrelian написа:
Mladencho написа:
Точно поради причината,че деуса ми се сруваше нежен и ме беше страх,че няма да искара дълго,си взех Пауър,но като гледам какви клипове има със тестове за здравина на деуса,вече съм на друго мнение и живот и здраве,по нататък ще си взема и аз един.
А фишерите,никога не са ми харесвали,за мен са слаби машини,но това е лично мое мнение.
Поздрави.
Дано не те чуе,Бат ДанчоПИКЧЪРС.
Razz Razz Razz Да видим тогава на кой викаш ти слаба машина..... Evil or Very Mad

Всеки си има право на мнение и на мен ми е най-драго, когато на другите мнението им е грешно... Нека си избират машини различни от фишер, така ще има повече за притежателите на въпросната марка, както и за идните поколения...


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Fisher F75 или XP Deus - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   Fisher F75 или XP Deus - Page 3 EmptyПет Май 03, 2013 11:39 pm

Avrelian написа:
Mladencho написа:
Точно поради причината,че деуса ми се сруваше нежен и ме беше страх,че няма да искара дълго,си взех Пауър,но като гледам какви клипове има със тестове за здравина на деуса,вече съм на друго мнение и живот и здраве,по нататък ще си взема и аз един.
А фишерите,никога не са ми харесвали,за мен са слаби машини,но това е лично мое мнение.
Поздрави.
Дано не те чуе,Бат ДанчоПИКЧЪРС.

https://www.youtube.com/watch?v=rr4MQSTDEqM

Виж с какво работиш и ще разбереш защо най-обичам да ходя да търся там дето са минали с маски от всички типове и модели...


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Fisher F75 или XP Deus - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   Fisher F75 или XP Deus - Page 3 EmptyСъб Май 04, 2013 9:44 am

jordan_nenov написа:


https://www.youtube.com/watch?v=rr4MQSTDEqM

Виж с какво работиш и ще разбереш защо най-обичам да ходя да търся там дето са минали с маски от всички типове и модели...
Да знаем че Маската на уродено е слаба а Фишера как ще се справи със тази задача - покажи да видим...
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Fisher F75 или XP Deus - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   Fisher F75 или XP Deus - Page 3 EmptyСъб Май 04, 2013 9:45 am

jordan_nenov написа:
Avrelian написа:
Mladencho написа:
Точно поради причината,че деуса ми се сруваше нежен и ме беше страх,че няма да искара дълго,си взех Пауър,но като гледам какви клипове има със тестове за здравина на деуса,вече съм на друго мнение и живот и здраве,по нататък ще си взема и аз един.
А фишерите,никога не са ми харесвали,за мен са слаби машини,но това е лично мое мнение.
Поздрави.
Дано не те чуе,Бат ДанчоПИКЧЪРС.

https://www.youtube.com/watch?v=rr4MQSTDEqM

Виж с какво работиш и ще разбереш защо най-обичам да ходя да търся там дето са минали с маски от всички типове и модели...
Laughing Поздрави.
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Fisher F75 или XP Deus - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   Fisher F75 или XP Deus - Page 3 EmptyСъб Май 04, 2013 10:27 am

Ето го и Фишера... https://www.youtube.com/watch?v=s423wCYsbrc
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Fisher F75 или XP Deus - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   Fisher F75 или XP Deus - Page 3 EmptyСъб Май 04, 2013 1:44 pm

Mladencho написа:
Ето го и Фишера... https://www.youtube.com/watch?v=s423wCYsbrc

Колега, я запитай Podlecii.avg, защото клипа е негов, та питай го на кой ден след покупката на фишера е направен клипа. Ако поне малко си в час с настройките на фишерите, ще забележиш, че карат фишера на НАЙ-ОРЯЗАНИЯ процес - bc.
В по-предни постове мисля че обясних, че е страшно важно да може да караш машината каквато и да е тя поне на 100%. В противен случай нищо не намираш и излагаш идеално работещата машина.
А направиш ли връзка с podlecii.avg, то тогава го питай на планината над тяхното село, кои машини работят...
Пожелавам ти късмет !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Fisher F75 или XP Deus - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 или XP Deus   Fisher F75 или XP Deus - Page 3 EmptyСъб Май 04, 2013 2:39 pm

jordan_nenov написа:
Mladencho написа:
Ето го и Фишера... https://www.youtube.com/watch?v=s423wCYsbrc

Колега, я запитай Podlecii.avg, защото клипа е негов, та питай го на кой ден след покупката на фишера е направен клипа. Ако поне малко си в час с настройките на фишерите, ще забележиш, че карат фишера на НАЙ-ОРЯЗАНИЯ процес - bc.
В по-предни постове мисля че обясних, че е страшно важно да може да караш машината каквато и да е тя поне на 100%. В противен случай нищо не намираш и излагаш идеално работещата машина.
А направиш ли връзка с podlecii.avg, то тогава го питай на планината над тяхното село, кои машини работят...
Пожелавам ти късмет !
Покажи да видим как ще се справи - като тази клип...
https://www.youtube.com/watch?v=rr4MQSTDEqM
Върнете се в началото Go down
 
Fisher F75 или XP Deus
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Fisher f19 ltd или XP Deus
» Продавам XP Deus и Fisher F75 LTD Black
» ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯ Fisher F75 и Fisher F75LTD С НАЙ-НОВ СОФТУЕР DST (Digital Shield Technology)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: