Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013

Go down 
+13
borislav123
Radislav
kronos555
astervil
vako70
Трибал-М
kaponcheto
pechkata
jordan_nenov
handjata
7hills
NERON
Golden Mask
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 EmptyПет Авг 02, 2013 1:33 pm

Трибал-М написа:
kaponcheto написа:
хора вие май живеете в 18-ти век
я малко по сериозно технологийте вече не са това което бяха

Колега,кога е осъществено първото радиопредаване и радиоприемане,в кой век?

На 7 май 1895 година е пьрвото радиопредаване. Или през 19 век...


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
vako70
Легионер
Легионер
vako70



Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 EmptyПет Авг 02, 2013 2:23 pm

Никакво закъснение
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 EmptyПет Авг 02, 2013 3:00 pm

jordan_nenov написа:
Трибал-М написа:
kaponcheto написа:
хора вие май живеете в 18-ти век
я малко по сериозно технологийте вече не са това което бяха

Колега,кога е осъществено първото радиопредаване и радиоприемане,в кой век?

На 7 май 1895 година е пьрвото радиопредаване. Или през 19 век...

http://store.picbg.net/pubpic/86/69/e0418b99aee68669.bmp

Отново "Фишер"!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул
kaponcheto



Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 EmptyПет Авг 02, 2013 6:19 pm

Трибал-М написа:
kaponcheto написа:
хора вие май живеете в 18-ти век
я малко по сериозно технологийте вече не са това което бяха

Колега,кога е осъществено първото радиопредаване и радиоприемане,в кой век?

Мисля че ме разбрахте какво имам предвид
Но щом така поставяте въпроса почетете малко и ще видите че е точно тогава.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 EmptyПет Авг 02, 2013 8:06 pm

Колега,в преносен смисъл си прав,няма спор.Приемам го като символ на остаряло,консервативно мислене...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 EmptyПет Авг 02, 2013 8:14 pm

Защо в тази тема нямаме възможност да си коригираме постовете?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 EmptyПет Авг 02, 2013 9:29 pm

Трибал-М написа:
Колега,в преносен смисъл си прав,няма спор.Приемам го като символ на остаряло,консервативно мислене...
Ей изкофяло кратуно стига си писал по инерция...
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 EmptyПет Авг 02, 2013 9:36 pm

pechkata написа:
Трибал-М написа:
Колега,в преносен смисъл си прав,няма спор.Приемам го като символ на остаряло,консервативно мислене...
Ей изкофяло кратуно стига си писал по инерция...

След "ей" има запетая.
Изкофяла се пише с "у"(изкуфяла).
След "кратуно"също има запетая,.....ТРЕТОКЛАСНИКО!
Спокойна вечер!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 EmptyПет Авг 02, 2013 9:46 pm

Тези припинателни знаци са присъщни на хора със изкуфели мозаци...
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 EmptyПет Авг 02, 2013 9:47 pm

На някой много им трябват буквар и читанка-с медни корици...Да не ги пропусне детектора,ако случайно минат от ТАМ!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 EmptyПет Авг 02, 2013 9:48 pm

Трибал-М написа:
На някой много им трябват буквар и читанка-с медни корици...Да не ги пропусне детектора,ако случайно минат от ТАМ!

Даваш ново потвърждение,мозАко.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 EmptyПет Авг 02, 2013 10:02 pm

Наистина бях силен ученик до 3-ти клас ама след това не вър веше както трябва а иначе по физика, химия, география и история имах шестици ама по граматика бях слаб...Е какво сега и аз ли да бъда като теб изкуфял мозък...?Макар че клавиатурата ми не е наред - пък и ракията ми е в повече...сам и мезе 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 EmptyПет Авг 02, 2013 10:11 pm

pechkata написа:
Наистина бях силен ученик до 3-ти клас ама след това не вър веше както трябва а иначе по физика, химия, география и история имах шестици ама по граматика бях слаб...Е какво сега и аз ли да бъда като теб изкуфял мозък...?Макар че клавиатурата ми не е наред - пък и ракията ми е в повече...сам и мезе 

Влизането "във форма" изисква повече усещане за необходимост от промяна и по -малко усилия.
Ако приемеш това като заяждане,ще сгрешиш!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 EmptyПет Авг 02, 2013 10:21 pm

Трибал-М написа:

Влизането "във форма" изисква повече усещане за необходимост от промяна и по -малко усилия.
Ако приемеш това като заяждане,ще сгрешиш!
Ни най малко но не ми е приятно да чета гениални постове - може и по просто по човешки и може би по толерантно би било по добре...И ако не се спамят темите - мисля че знаеш какво имам в предвид...Сам виждаш че по твоите теми отбагвам да спамя...
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 EmptyСъб Авг 03, 2013 8:02 am

Ами,не ги чети и не предизвиквай нетолерантно отношение.Ти сам се вкарваш в задънена улица.Когато не разбираш нещо не се опитвай за го квалифицираш...
...Някога комунистите обявиха музиката на "Бийтълс"за упадъчна и инструмент на идеологическата диверсия...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 EmptyСъб Авг 03, 2013 8:25 am

Трибал-М написа:
Ами,не ги чети и не предизвиквай нетолерантно отношение.Ти сам се вкарваш в задънена улица.Когато не разбираш нещо не се опитвай за го квалифицираш...
...Някога комунистите обявиха музиката на "Бийтълс"за упадъчна и инструмент на идеологическата диверсия...
Поста ти е "гениален" - или не си разбрал а пледираш че си остроумен или не искаш да разбереш което е по изгодно...И пишеш небивалици само и само да си в час...
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 EmptyСъб Авг 03, 2013 1:39 pm

Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 EmptyНед Авг 04, 2013 1:26 pm

Трибал-М написа:
Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!

Мисленето е "задължителен продукт" на разума!То има количествени и качествени характеристики(измерения).Според резултатите от този процес,различаваме основно два вида мислене-продуктивно и непродуктивно...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 EmptyВто Авг 06, 2013 11:00 pm

Как премина събора ?Имаше ли интересни демонстрации на дълбочинна техника ?Ако има клипове бихте ли ги пуснали ?
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 EmptyСъб Авг 10, 2013 2:15 pm

Radislav написа:
Как премина събора ?Имаше ли интересни демонстрации на дълбочинна техника ?Ако има клипове бихте ли ги пуснали ?
Радиславе,логично е в тази жега на трапезно-спиртни тестове да се наблЕга...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 EmptyНед Авг 18, 2013 4:25 pm

Здравейте колеги. Какво стана със събора. Как се представи рамката
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 EmptyЧет Авг 22, 2013 7:26 pm

borislav123 написа:
Здравейте колеги. Какво стана със събора. Как се представи рамката
"Аз питам Ви, и отговор не искам..." беше написал някой, някога... НО все пак ,ако някой благоволи да напише нещо по темата аз ще благоволя да го прочета !
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 EmptyЧет Авг 22, 2013 9:33 pm

Radislav написа:
borislav123 написа:
Здравейте колеги. Какво стана със събора. Как се представи рамката
"Аз питам Ви, и отговор не искам..." беше написал някой, някога... НО все пак ,ако някой благоволи да напише нещо по темата аз ще благоволя да го прочета !
...Абе,ти пъ си много упорит и некък си много литературно питаш и се изразяваш!
Току виж ти "наскачали"отбор монетаристи-реалисти...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 EmptyЧет Авг 22, 2013 10:21 pm

Няма да ми е за първи път...Любимата ми поговорка за такива специални случаи е "Кучетата си лаят, керванът си върви."
Но...да не спамим темата, която нещо поумря...
Искам само малко реална информация.Нищо повече.
Написаха няколко момци-"убав апарата, добра машина" и ази си рекох-"Бравос, най-накрая доживяхме..."
Накрая ще взема да се обадя на чорбаджията и да взема едно апаратче за 2-3 дни и да си го пробвам където си требе, ама и ази нема да Ви кажа какво е станало !Да се чудите и маите...само ще Ви изпратя снимка на дъното от гърнето lol! 
Съвсем сериозно сега-Владо ми предложи в едно писмо, че ако реша може да го взема и да го пробвам като разбира се му го застраховам и му го платя, а ако не ми е по сърце до три дни му го връщам...
Ама си помислих-Нали за това се правят тези събори бре- да се види това-онова.Ама нейсе-не е било писано да стане явно.
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013 - Page 2 EmptyПет Авг 23, 2013 11:55 pm

Няма ли снимки от събора?
Върнете се в началото Go down
 
Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Томбола на втория събор по метал детектинг
» Томбола на петия събор по метал детектинг
» Регионален събор Крайморие 5/6/7 септември

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: