Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nokta голден нишани nexus VANQUISH Coil wave kupuvam маск tesoro miladinka prodavam Fisher грунда 5000 lorenz mask Simplex TEKNETICS пират GOLD Minelab deus врътка Spectrum Майнлаб
 

 Още една простотия на родната полиция!

Go down 
+3
tepes
deultum
astervil
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
deultum
Цезар
Цезар
deultum



Още една простотия на родната полиция! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Още една простотия на родната полиция!   Още една простотия на родната полиция! - Page 2 EmptyПет Юни 28, 2013 2:47 pm

handjata написа:
deultum написа:
Мисля че всички са забранени за детецтинг , понеже това са регистрирани арх. обекти . Все пак всеки сам си решава къде да ходи . Доколкото за хората без интернет и тези които не разбират от компютри ако има желание всеки може да разбере къде може и къде не може като попита някой който разбира . Нали знаеш поговорката че който има желание намира начин , а който няма намира оправдание така че всеки си носи кръста .

Аз ако се вдигна сега,и отида на 100 км,и пусна МД. в някой кър,
от къде да знам арх. обект ли е,не е ли,има ли нужното разстояние,и т.н.
Или първо трябва да ида в най-близкото село,да извадя тъпана на центъра,
и прочее,а може и до най-близкото МВР,или мозеи.
Тая държава трябва да си свърши работата както трябва веднъж,завинаги.
При мен на 3км също има разкопки,но никои не ходи,и знаеш ли защо колега
Защото са обозначени и се охраняват 24 часа.Та такива ми ти работи.
Итернет и ПОИНТЕРЕСУВАНЕ,няма да ти свършат работа,защото инфото в нета или е
старо и непълно,а ако разпитваш насам натам,не всеки ще ти каже,и накрая ще
гризнеш дръвчето.

Айде със здраве,и късмет


Колега не ми се ядосвай , аз кво съм ти виновен за положението в България? Нито съм казал че това е пълен списък на обектите , нито пък те карам да не ходиш там ! Пък дали ще биеш тъпана или не ти си решаваш . На запад да не мислиш че е по друг начин като идеш да търсиш в нечия нива трябва да искаш разрешението на собственика или рискуваш да те гръмнат . Радвай се че тук все още не е така че с този закон и ако трябва да питаш и собственика на земята ей тогава ще търсиш само в двора си ! Айде със здраве Wink
Върнете се в началото Go down
handjata
Консул
Консул
handjata



Още една простотия на родната полиция! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Още една простотия на родната полиция!   Още една простотия на родната полиция! - Page 2 EmptyПет Юни 28, 2013 11:13 pm


Колега не ми се ядосвай , аз кво съм ти виновен за положението в България? Нито съм казал че това е пълен списък на обектите , нито пък те карам да не ходиш там ! Пък дали ще биеш тъпана или не ти си решаваш . На запад да не мислиш че е по друг начин като идеш да търсиш в нечия нива трябва да искаш разрешението на собственика или рискуваш да те гръмнат . Радвай се че тук все още не е така че с този закон и ако трябва да питаш и собственика на земята ей тогава ще търсиш само в двора си ! Айде със здраве Wink[/quote]

Да ти кажа честно ,изобщо не ти се ядосвам,а само изказвам мнение.
Форумо нали е затоваSmile 
А запада,ами те доколкото знам са поне 100г.пред нас, а ние май сме и след аборигените
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




Още една простотия на родната полиция! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Още една простотия на родната полиция!   Още една простотия на родната полиция! - Page 2 EmptyПет Юни 28, 2013 11:27 pm

Как седи въпроса с детектинга в съседните на нас страни от ЕС.В Германия и Унгария знам със сигурност, че няма проблем, защо при нас е така?Щом сме част от общност би трябвало да се нагодим към правилата на останалите.Крайно време е за промяна..
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



Още една простотия на родната полиция! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Още една простотия на родната полиция!   Още една простотия на родната полиция! - Page 2 EmptyСъб Юни 29, 2013 6:14 pm

Меко казано е че сме сред аборигените . Аз вече се чудя дали не ни е хубаво като ни шибат тия в парламента че стоим още да ни правят на маймуни !
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



Още една простотия на родната полиция! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Още една простотия на родната полиция!   Още една простотия на родната полиция! - Page 2 EmptyСъб Юни 29, 2013 6:25 pm

а така и така спомена форума я да питам аз на някой ясно ли му е какво е това чудо че го намерих на плажа ?

Още една простотия на родната полиция! - Page 2 1243413641208561017013725194832hDgqSHaTNkxFNAVbYB7_m
Още една простотия на родната полиция! - Page 2 12195492376823823801372519493isHxk7kiLjWjF9HTD3Xw_m
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Още една простотия на родната полиция! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Още една простотия на родната полиция!   Още една простотия на родната полиция! - Page 2 EmptyСъб Юни 29, 2013 7:59 pm

deultum написа:
а така и така спомена форума я да питам аз на някой ясно ли му е какво е това чудо че го намерих на плажа ?

Още една простотия на родната полиция! - Page 2 1243413641208561017013725194832hDgqSHaTNkxFNAVbYB7_m
Още една простотия на родната полиция! - Page 2 12195492376823823801372519493isHxk7kiLjWjF9HTD3Xw_m

поразително ми прилича на жетон за количка от хипермаркет...


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



Още една простотия на родната полиция! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Още една простотия на родната полиция!   Още една простотия на родната полиция! - Page 2 EmptyНед Юни 30, 2013 5:34 am

и на мен на това ми прилича ама се чудя що е с дупка.
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




Още една простотия на родната полиция! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Още една простотия на родната полиция!   Още една простотия на родната полиция! - Page 2 EmptyНед Юни 30, 2013 8:02 pm

Колеги,обектите ни са  на мили от археологическите,затова е така! Аз пък съм на корозирали пирони и капачки от бира-които намирам на прилична дълбочина.Very Happy
Върнете се в началото Go down
Anubis_
Новобранец
Новобранец




Още една простотия на родната полиция! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Още една простотия на родната полиция!   Още една простотия на родната полиция! - Page 2 EmptyНед Юни 30, 2013 10:58 pm

deultum написа:
и на мен на това ми прилича ама се чудя що е с дупка.

Защото е било ключодържател

Още една простотия на родната полиция! - Page 2 Trolley-key-ring
Върнете се в началото Go down
 
Още една простотия на родната полиция!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» В ход е създаване на полиция по въпросите на културата
» Иманярска карта от стара медна ламарина побърка родната мафия
» Началото на една империя

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: