Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
голден lorenz 5000 wave Spectrum deus пират врътка tesoro маск Coil miladinka nokta VANQUISH Simplex nexus грунда нишани prodavam Fisher mask TEKNETICS GOLD kupuvam Майнлаб Minelab
 

 Продава се нова рамка

Go down 
+10
Ancient Hunter
Трибал-М
FELIX
Traqn-1
Rinobs
adventurer
borislav123
buntar.1971
RelicHuntingVT
dionisii
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



 - Продава се нова рамка  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продава се нова рамка     - Продава се нова рамка  - Page 2 EmptyНед Дек 22, 2013 1:23 pm

Ancient Hunter написа:
Желязото и с паве и без паве, все си е желязо. Смяташ че под павето ще го даде цветно ли?
Трудното е да "хванеш" цветен сигнал под павето като цветен.
Съгласен съм 4е е трудно под гранитно паве да хванеш цвят,но ми беше интересно да видя как щеше да свири желязото в "орудена среда" близка до реалната  Cool 
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



 - Продава се нова рамка  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продава се нова рамка     - Продава се нова рамка  - Page 2 EmptyНед Дек 22, 2013 1:57 pm

FELIX написа:
Ancient Hunter написа:
Желязото и с паве и без паве, все си е желязо. Смяташ че под павето ще го даде цветно ли?
Трудното е да "хванеш" цветен сигнал под павето като цветен.
Съгласен съм 4е е трудно под гранитно паве да хванеш цвят,но ми беше интересно да видя как щеше да свири желязото в "орудена среда" близка до реалната  Cool 

ще взема един за тест напролет нека първо да си взема една супер машинка че тоя месец никакъв бюджет не заделям което е лошо отивам на Фишерче Ф5 така а пък искам ХП  Sad 
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




 - Продава се нова рамка  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продава се нова рамка     - Продава се нова рамка  - Page 2 EmptyНед Дек 22, 2013 2:45 pm

Felix написа:
Много пари им търсят на тези новите пулсаци,а пък аз съм сиромах 4овек с жена,дете и две любовници

------------------------------------------------------------------------------------------------------

-Ти си бил жив за оплакване...От толкова "работа" кога ти остава време за хобито ???
А чувал ли си, че в Библията пишело: "Ако имаш две неща (риза, монетар и др.) дай едното (дори и за временно ползване) на ближният си...  lol! 
 Cool 
Хубави празници на всички !
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



 - Продава се нова рамка  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продава се нова рамка     - Продава се нова рамка  - Page 2 EmptyНед Дек 22, 2013 3:25 pm

Radislav написа:
Felix написа:
Много пари им търсят на тези новите пулсаци,а пък аз съм сиромах 4овек с жена,дете и две любовници

------------------------------------------------------------------------------------------------------

-Ти си бил жив за оплакване...От толкова "работа" кога ти остава време за хобито ???
А чувал ли си, че в Библията пишело: "Ако имаш две неща (риза, монетар и др.) дай едното (дори и за временно ползване) на ближният си...  lol! 
 Cool 
Хубави празници на всички !
Ако имах пове4ко детектори с удоволствие бих ти помогнал,оба4е за другото недей да ми говориш 4е са ми много на сърце и двете  Very Happy Наистина понякога времето ми е кът,но все гледам да си нареждам и подреждам нещата,жената и другата работа  Wink .Весели празници и на теб  Cool
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Продава се нова рамка  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продава се нова рамка     - Продава се нова рамка  - Page 2 EmptyНед Дек 22, 2013 3:44 pm

Radislav написа:
Felix написа:
Много пари им търсят на тези новите пулсаци,а пък аз съм сиромах 4овек с жена,дете и две любовници

------------------------------------------------------------------------------------------------------

-Ти си бил жив за оплакване...От толкова "работа" кога ти остава време за хобито ???
А чувал ли си, че в Библията пишело: "Ако имаш две неща (риза, монетар и др.) дай едното (дори и за временно ползване) на ближният си...  lol! 
 Cool 
Хубави празници на всички !

Ако имаш две ризи,дай една на ближния си-да му станат три!
...Има и такъв вариант.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
slls111
Новобранец
Новобранец




 - Продава се нова рамка  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продава се нова рамка     - Продава се нова рамка  - Page 2 EmptyВто Фев 25, 2014 8:32 pm

колега още продава ли се рамката?
Върнете се в началото Go down
dionisii
Легионер
Легионер




 - Продава се нова рамка  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: продава се нова рамка    - Продава се нова рамка  - Page 2 EmptyСря Фев 26, 2014 8:48 am

да,в наличност е рамката
Върнете се в началото Go down
slls111
Новобранец
Новобранец




 - Продава се нова рамка  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продава се нова рамка     - Продава се нова рамка  - Page 2 EmptyСря Фев 26, 2014 3:49 pm

пиши ми на лични как може да се свържем
Върнете се в началото Go down
igi80
Легионер
Легионер
igi80



 - Продава се нова рамка  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продава се нова рамка     - Продава се нова рамка  - Page 2 EmptyСря Фев 26, 2014 7:14 pm

Айде бе... Laughing Laughing Laughing 


"След буря, винаги изгрява слънце"
Върнете се в началото Go down
 
Продава се нова рамка
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Продава се рамка-Продадено
» продава се рамка
» продава се рамка-1.20м./1.20м.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: