Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
TEKNETICS GOLD Spectrum nexus Fisher mask пират Simplex tesoro deus маск lorenz VANQUISH грунда nokta kupuvam голден врътка 5000 wave Майнлаб Minelab Coil нишани miladinka prodavam
 

 помогнете за един знак

Go down 
+3
hubavito
maradji1
titimedov
7 posters
АвторСъобщение
titimedov
Новобранец
Новобранец
titimedov



помогнете за един знак Empty
ПисанеЗаглавие: помогнете за един знак   помогнете за един знак EmptyСъб Юли 27, 2013 1:52 pm

някой знае ли какво значи този знак, риба която държи в устата си ключ, ето и снимката

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/12/gjlm.jpg/
Върнете се в началото Go down
maradji1
Легионер
Легионер




помогнете за един знак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помогнете за един знак   помогнете за един знак EmptyСъб Юли 27, 2013 2:17 pm

колега тоя знак много хора го знаят,ама парите ги взеха преди около 10г.били са вътре в църквата,недей си губи времето.
Върнете се в началото Go down
hubavito
Легионер
Легионер




помогнете за един знак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помогнете за един знак   помогнете за един знак EmptyСъб Юли 27, 2013 4:37 pm

Това че са взели парите браво, а какво си означава знака мисля, че ако някой знаещ каже пак ще е интересно.
Върнете се в началото Go down
markos
Преторий
Преторий
markos



помогнете за един знак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помогнете за един знак   помогнете за един знак EmptyСъб Юли 27, 2013 5:14 pm

maradji1 написа:
колега тоя знак много хора го знаят,ама парите ги взеха преди около 10г.били са вътре в църквата,недей си губи времето.

Къде са били на пода под плоча ли ?
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



помогнете за един знак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помогнете за един знак   помогнете за един знак EmptyНед Юли 28, 2013 7:58 am

hubavito написа:
Това че са взели парите браво, а какво си означава знака мисля, че ако някой знаещ каже пак ще е интересно.
-Хе,хе -Изпитваш ли ни байовото -Рибата е един от най старите християнски символи -А Рибата с ключ е нещо като емблемата-герб на св.Петър(Симон-рибаря)на комуто Христос дава ключовете от Рая.Ако има още какво да се тълкува то е в самото име на Първоапостола Петър(камък)-Каквото друго има да знаете предполагам вече го знаете с колегата по горе пуснал линка но да не даваме повече подробности щото да не предизвикваме разрушаването на домът Господен а от там пък да си навлечем гневът Господен....................................Wink Smile
Върнете се в началото Go down
gozilla
Легионер
Легионер




помогнете за един знак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помогнете за един знак   помогнете за един знак EmptyНед Юли 28, 2013 2:18 pm

да!значението на рибата е точно това!


Първите християни не са ползвали за свой символ кръста. Дори много от тях са ненавиждали този символ. Християните са ползвали за свой символ рибата.
Риба - раннохристиянски символ

Риба - раннохристиянски символ
Гръцката дума за риба ἰχθύς (ИХТИС) е акроним, който съдържа кратко християнско верую:

IΗΣΟΎΣ
Иесус — „Иисус“
ΧΡΙΣΤΌΣ
Христос — „Помазаникът“
ΘΕΟΎ
Теу — „Божий“
ΥΙΌΣ
Хюйос — „Син“
ΣΩΤΉΡ
Сотер — „Спасител“/”Изкупител”
Върнете се в началото Go down
maradji1
Легионер
Легионер




помогнете за един знак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помогнете за един знак   помогнете за един знак EmptyПон Юли 29, 2013 2:50 pm

както казах колега парите вече ги няма,но ще ти кажа какво значи тоя нишан,рибата в устата си държи мандало от камбаната а не ключ както ти казваш,та тя сочи точно камбанарията,преди няколко години правеха ремонт на същата тая камбанария и намериха парите пред вратата имаше плоча там, и точно отдолу излезна каквото имаше.това е от мен.:yes: :yes: :yes: 
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



помогнете за един знак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помогнете за един знак   помогнете за един знак EmptyПон Юли 29, 2013 3:15 pm

-Ее,щом го казваш от личен опит вероятно е така -Сигур и точно за това са намерили гърнето точно под плочата пред вратата -Тя вратата естествено е нямала ключалка и ключ и вероятно са използвали мандалото от камбаната като резе което алегорично може да е държал в ръцете си и самият св.Петър понеже нъл все пак е вратарят на Рая,темелът и крайъгълен камък върху който ще се изгради новата вяра, както сам Христос му завещава.......................................................Cool 
Върнете се в началото Go down
MaikitO0886
Новобранец
Новобранец




помогнете за един знак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помогнете за един знак   помогнете за един знак EmptyВто Юли 30, 2013 12:00 pm

някои да ми помогне нарисувано гърне с две черти вертикални
Върнете се в началото Go down
maradji1
Легионер
Легионер




помогнете за един знак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помогнете за един знак   помогнете за един знак EmptyСря Юли 31, 2013 12:31 pm

stan960 написа:
-Ее,щом го казваш от личен опит вероятно е така -Сигур и точно за това са намерили гърнето точно под плочата пред вратата -Тя вратата естествено е нямала ключалка и ключ и вероятно са използвали мандалото от камбаната като резе което алегорично може да е държал в ръцете си и самият св.Петър понеже нъл все пак е вратарят на Рая,темелът и крайъгълен камък върху който ще се изгради новата вяра, както сам Христос му завещава.......................................................Cool 
колега като ти задам въпрос искам да ми отговаряш,в момента се месиш в разговор с които не си наясно за коя риба става въпрос.Мисля че съм ясен.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



помогнете за един знак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помогнете за един знак   помогнете за един знак EmptyСря Юли 31, 2013 10:23 pm

-Ти кой беше че не мое са сета -Да не би темата да е твоя бе,та ша ми даваш наклон на хурката.............................................Cool ps-А чекай да не забрая-И я мисла че съм ясен.
Върнете се в началото Go down
MaikitO0886
Новобранец
Новобранец




помогнете за един знак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помогнете за един знак   помогнете за един знак EmptyСъб Авг 03, 2013 12:58 pm

колеги няма ли някои да помогне за това гърне благодаря ви от сега
Върнете се в началото Go down
 
помогнете за един знак
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» помогнете
» има ли си някой идея нишани ли са това
» МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: