Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
нишани Simplex голден nokta Spectrum врътка mask tesoro prodavam Майнлаб wave kupuvam nexus маск Coil VANQUISH lorenz Minelab пират грунда Fisher 5000 miladinka TEKNETICS deus GOLD
 

 GARRETT ATX - GARRETT.BG

Go down 
+34
markos
lizimaxy
Трибал-М
lobo
FELIX
gog
jordan_nenov
Podlecii.avg
batned
stanislav1916
akulata88
borislav123
lomidol
van_helsing
apolon
xp fan
bobi31
kronos555
RelicHuntingVT
Gandalf
muhomorka
AlexP
stan960
adminn
Aurelius
stater
mdetectors.bg
бобо
Kiril62
trakieca
pechkata
sdsds
Mladencho
Lamas
38 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
pechkata
Джадай
Джадай




Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATX - GARRETT.BG   Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 EmptyНед Яну 26, 2014 10:38 am

бобо написа:

Сигурно си прав Печка,аз ,като страничен наблюдател на работата на двата модела-ДЖПХ-а беше 5000,не усетих съществени разлики във ефективността на двете серии-в смисъл,според мен няма съществени разлики в крайния резултат,но съм само един лаик в пулсиндукцията....Паробвал съм и Гарет Инфиниум-не смятам,че отстъпва на Майнлабите по дълбочина.Дори съм вадил цветни сигнали след тях на обект от 50 квадрата,но той практически почти няма дискриминация....или то поне не такава,която може да се конкурира с тази на тях.Не знам как ще е АТХ с тази функция за желязото....
Кое е в плюс на търсача между ATX и GPX...?
Компактният стик и дизайн...
Много по лек...
Има мощен звук...
И опция с която можеш да разбереш дали е желязо...
И цената...
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATX - GARRETT.BG   Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 EmptyНед Яну 26, 2014 10:54 am

pechkata написа:
Кое е в плюс на търсача между ATX и GPX...?
Компактният стик и дизайн...
Много по лек...
Има мощен звук...
И опция с която можеш да разбереш дали е желязо...
И цената...
освен това е и водоустойчив  Cool 


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATX - GARRETT.BG   Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 EmptyНед Яну 26, 2014 11:10 am

Да те и Майнлаб имат вече такъв...

http://www.minelab.com/emea/consumer/knowledge-base/news?article=204672
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATX - GARRETT.BG   Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 EmptyНед Яну 26, 2014 4:27 pm

Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATX - GARRETT.BG   Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 EmptyНед Яну 26, 2014 4:39 pm

Върнете се в началото Go down
lobo
Новобранец
Новобранец




Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATX - GARRETT.BG   Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 EmptyПон Яну 27, 2014 10:49 am

Някъде в форума бях прочел, че нямало клипове, които да покажат дълбочината на уреда.
Ето един клип, който показва, че никелова монета се засича на 15" (37,5 ст.)дълбочина




Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATX - GARRETT.BG   Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 EmptyПон Яну 27, 2014 3:15 pm

Колега, това е ДД сонда за пулс-индукционен металотърсач, а тя отговаря на половината сонда - моно, т.е. тази с която е сниман клипа е 32см. ДД сонда и търси, колкото 16см. моно сонда, т.е. с тази сонда апарата не е за дълбочинни тестове и въпреки това е доста добре.
Сега очакваме 50см. моно сонди, които ще тестваме за дълбочина.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATX - GARRETT.BG   Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 EmptyПон Яну 27, 2014 6:16 pm

adminn написа:
Сега очакваме 50см. моно сонди, които ще тестваме за дълбочина.
каква ще е цената с тези две антени?


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATX - GARRETT.BG   Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 EmptyПон Яну 27, 2014 6:20 pm

за тебе специална  Very Happy 


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATX - GARRETT.BG   Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 EmptyПон Яну 27, 2014 6:50 pm

https://www.youtube.com/watch?v=rcFmnScA-6c
какво е това бялото дето го зариват в земята?


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATX - GARRETT.BG   Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 EmptyПон Яну 27, 2014 7:08 pm

Podlecii.avg написа:
https://www.youtube.com/watch?v=rcFmnScA-6c
какво е това бялото дето го зариват в земята?



       Тоя казва че е 300 грама олово! И го заравял на 16 инча... А вторият път е на 20 инча...  Smile 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATX - GARRETT.BG   Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 EmptyПон Яну 27, 2014 9:19 pm

Gandalf написа:
Podlecii.avg написа:
https://www.youtube.com/watch?v=rcFmnScA-6c
какво е това бялото дето го зариват в земята?



       Тоя казва че е 300 грама олово! И го заравял на 16 инча... А вторият път е на 20 инча...  Smile 
Имитират голяма самородка......Иначе като за триста грама е малка площта на парчето и дълбочините са си добри.20 инча= 50 санта!
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATX - GARRETT.BG   Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 EmptyПон Яну 27, 2014 9:24 pm

https://www.youtube.com/watch?v=07frN2auisA  
според ушите ми има разлика между двата ТИТАНА! лека преднина в полза на Гарета! поправете ме ако греша  Smile


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATX - GARRETT.BG   Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 EmptyПон Яну 27, 2014 9:43 pm

Podlecii.avg написа:
https://www.youtube.com/watch?v=07frN2auisA  
според ушите ми има разлика между двата ТИТАНА! лека преднина в полза на Гарета! поправете ме ако греша  Smile
Хм,малко се съмнявам,но се и надявам.Ако бяха с еднаква цена веднага бих избрал Майнлаба,но пък аз въобще не познавам Гарета. стена Много е неясно още кой е по-...
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATX - GARRETT.BG   Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 EmptyПон Яну 27, 2014 9:53 pm

Ами аз мога да ти кажа резултатите при потапяне в езеро .С единия си с -5000 лева ,а с другия си в +каквото намериш  Smile 
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATX - GARRETT.BG   Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 EmptyПон Яну 27, 2014 10:35 pm

бобо написа:
Хм,малко се съмнявам,но се и надявам.Ако бяха с еднаква цена веднага бих избрал Майнлаба,но пък аз въобще не познавам Гарета. стена Много е неясно още кой е по-...
и аз не познавам тази марка но: по отношение на дизайна , теглото и простотата с настройките Гаретта е няколко класи над GPX-а!!! това е моето мнение и най-малко имам намерение да засягам собствениците на GPX!!!!
да не говорим че е и подводен!!! освен това се събира само за 4-5 секунди, което никак нее маловажно!!! +това и размера му в събрано положение е повече от отлично , особено ако си с кросов мотор по чукарите , това е невероятно предимство!!! друг е въпроса как ще се справя на терени на които ФИШЕР-ф75 се грундира на около 75-80. + силно замърсена почва! тук въпроса е към админа!


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATX - GARRETT.BG   Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 EmptyВто Яну 28, 2014 11:01 am

Здравеи Podlecii,
повярваи ми-Гарретт АТХ не е няколко класи над ГПХ5000, а даже напротив- не бива да ги сравняваме, защото са различни маshини.... Гарретт АТХ (като изключим водоустоичивостта му до 3 м потопен) не е конкурент на GPX5000, а запълва пазарна ниша, освободена след спирането от продукcияta на SD2200Д на Minelab. Естествено, военните ехтри: виброустоичивост, температуро-устоичивост, потопяем до 3м. под вода, прахоустоичив....-всичко това го прави много привлекателен! Както и сгъваемия металотърсач на Minelab-F3 Compact, които е първообраза на новия Минелаб SDC3300(ще видим подробности през February) е наи-вероятно вграден във военната опаковка SD2200d... Минелаб няма нуждада da копира, защото F3 се наложи на световния пазар още през 2003-та година, докато Garrett Recon е на пазара от 2010... Мислете за това.... Още: купих един чисто нов Garrett Recon преди 1 седмица и като го сравнявам с Minelab F3, oT които имах 4 детеkтора до неотдавна, за сега впечатленията ми са по-добри за F3...-това е лично мое мнение!
Garrett АТХ е създаден възоснова на Garrett Recon 1000, кoiто представлява Garrett Infinium във военна опаковка, но с подобрения!Не се самонавиваи! Аз те разбирам, защото моето мислене протича по подобен начин, особенно, ако любопитството ми е предизвикано! Даjе съм готов да загубя и пари, но само и само да докажа истината за себе си!
Моят съвет е: изчакаи, не се хващаи на рекламни уловки и опитаи да тестваш сам този уникален апарат сам, на полигон!
И моля те, не бъди толкова категоричен в сравняване на GPX5000( които ще задържа следващите 5-6 години) и АТХ на Garrett... Не забравяи, че Minelab SDC3300 идва след не много време...Изчакаи... Желая всичко наи добро!
M. Aurelius
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATX - GARRETT.BG   Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 EmptyВто Яну 28, 2014 12:30 pm

Aurelius написа:
Здравеи Podlecii,
повярваи ми-Гарретт АТХ не е няколко класи над ГПХ5000, а даже напротив- не бива да ги сравняваме, защото са различни маshини.... Гарретт АТХ (като изключим водоустоичивостта му до 3 м потопен) не е конкурент на GPX5000, а запълва пазарна ниша, освободена след спирането от продукcияta на SD2200Д на Minelab. Естествено, военните ехтри: виброустоичивост, температуро-устоичивост, потопяем до 3м. под вода, прахоустоичив....-всичко това го прави много привлекателен! Както и сгъваемия металотърсач на Minelab-F3 Compact, които е първообраза на новия Минелаб SDC3300(ще видим подробности през February) е наи-вероятно вграден във военната опаковка SD2200d... Минелаб няма нуждада da копира, защото F3 се наложи на световния пазар още през 2003-та година, докато  Garrett Recon е на пазара от 2010... Мислете за това.... Още: купих един чисто нов Garrett Recon преди 1 седмица и като го сравнявам с Minelab F3, oT които имах 4 детеkтора до неотдавна, за сега впечатленията ми са по-добри за F3...-това е лично мое мнение!
 Garrett АТХ е създаден възоснова на Garrett Recon 1000, кoiто представлява Garrett Infinium във военна опаковка, но с подобрения!Не се самонавиваи! Аз те разбирам, защото моето мислене протича по подобен начин, особенно, ако любопитството ми е предизвикано! Даjе съм готов да загубя и пари, но само и само да докажа истината за себе си!
 Моят съвет е: изчакаи, не се хващаи на рекламни уловки и опитаи да тестваш сам този уникален апарат сам, на полигон!
 И моля те, не бъди толкова категоричен в сравняване на GPX5000( които ще задържа следващите 5-6 години) и АТХ на Garrett... Не забравяи, че Minelab SDC3300 идва след не много време...Изчакаи... Желая всичко наи добро!
 M. Aurelius
по отношение на дизайна , теглото и простотата с настройките Гаретта е няколко класи над GPX-а!!! това е моето мнение и най-малко имам намерение да засягам собствениците на GPX!!!! както виждаш не правя сравнение с електрониките и възможностите на двата апарата! поне на мен тази АРХАИЧНА тояга , дето са я монтирали на GPX въобще неми допада! а за антените даже и не искам да говоря! имах възможност да по дрънкам макар и за малко с този апарат, и честно казано това не е моя тип! все пак всеки си има вкус, а определено моя вкус е към компактни бангий които имат лесни и прости настройки и най-вече да ми доставят удоволствие при работа, защото това за мен е само хоби, нищо повече!!
извини ме дано не съм те засегнал  Laughing иначе ще се вслушам в съвета ти: преди да предприема покупка задължително ще искам тест в реални условия!  Cool 


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATX - GARRETT.BG   Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 EmptyВто Яну 28, 2014 1:35 pm

Aurelius написа:
Здравеи Podlecii,
.... Гарретт АТХ (като изключим водоустоичивостта му до 3 м потопен) не е конкурент на GPX5000, а запълва пазарна ниша, освободена след спирането от продукcияta на SD2200Д на Minelab.
И с какво толкова GPXа изпреварва Гарета-освен  с по-категорична дискриминация.Според мен разликата между SD 2200 d и  GPX 5000 е пренебрежимо малка,те точно затова и ги спряха-щот им конкурираха безбожно скъпия 5000.Не че SD беше евтин-последно го продаваха около 5500лв.Аз затова и не обичам марката Минелаб-плащаш за име,не за качество.И,още ,според мен,пускането на този новия модел е отчаян опит на австралийците да останат в играта.Световните пазари драстично се променят,и в това отношение Минелаб страшно изостават с пазарната си политика,докато от Гарет демонстрират изключително добро моделно и ценово представяне.
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATX - GARRETT.BG   Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 EmptyВто Яну 28, 2014 2:01 pm

Руснаците тестват в момента нов двучестотен апарат който си мисля че ще работи много по различно от всичко до сега, пишат че на бургаска почва работи все едно на лека горска. Правили са проби със десет заровени сигнала и апарата ги е изпял на 100% а останалите машини ф75, сорекс про и екстера са познали едва 50% от сигналите. Апарата ще има възможност да работи на две честоти като това е решено със две моно антени в една или нещо такова. Ето малко инфо http://www.reviewdetector.ru/index.php?showtopic=700575
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATX - GARRETT.BG   Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 EmptyВто Яну 28, 2014 2:16 pm

kronos555 написа:
Руснаците тестват в момента нов двучестотен апарат който си мисля че ще работи много по различно от всичко до сега, пишат че на бургаска почва работи все едно на лека горска. Правили са проби със десет заровени сигнала и апарата ги е изпял на 100% а останалите машини ф75, сорекс про и екстера са познали едва 50% от сигналите. Апарата ще има възможност да работи на две честоти като това е решено със две моно антени в една или нещо такова. Ето малко инфо http://www.reviewdetector.ru/index.php?showtopic=700575
Да,те и на събора в Бургас я тестваха...,но тайно... Very HappyТова е разработка на АКА. Паживем -увидим.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATX - GARRETT.BG   Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 EmptyВто Яну 28, 2014 2:49 pm

kronos555 написа:
Руснаците тестват в момента нов двучестотен апарат който си мисля че ще работи много по различно от всичко до сега, пишат че на бургаска почва работи все едно на лека горска. Правили са проби със десет заровени сигнала и апарата ги е изпял на 100% а останалите машини ф75, сорекс про и екстера са познали едва 50% от сигналите. Апарата ще има възможност да работи на две честоти като това е решено със две моно антени в една или нещо такова. Ето малко инфо http://www.reviewdetector.ru/index.php?showtopic=700575

...За да не се окажем силно,дори здравословно изненадани от изток,не е излишно постоянно да си носим валидол,мента-глог-валериан,или кой каквото предпочита.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATX - GARRETT.BG   Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 EmptyВто Яну 28, 2014 8:04 pm

Garrett АТХ е много интересен не само с факта, че е създаден на базата на военния детектор с всичките му еkcтри, които и аз лично харесвам, но и с няколко други факта, като:
1. Антенния куплунг е много специaлен, изработен по поръчка на Garrett  за Infinium, Recon 1000 и сега-за АТХ;
2. Моно антените за АТХ съдържат две намотки-една излъчваща и една приемна, които са с различни параметри( индуктивност, съпротивление)и са оптимизирани за съответния размер на антената за съответния детеkтор. В антената има и съпротивление и два диода.
 Тези два факта създават защита срещу възможно производство на не-Garrett антени. Така антените ще се купуват само от Garrett. Има добра новина, обаче, потвърдена официaлно от Garrett: DD антените за Infinium работRт на АТХ. Трябва, обаче, да се изработи телескопичния антенен прът с накраиника за антените на Infinium и,естественно, да се навие кабела на антената като пружина...
Моно антените за Infinium не работRт на АТХ и всеки опит да се използват на АТХ може да доведе до повреда на електрониката, ремонта на която в този случаи не се покрива от гаранцията на апарата!
 Цените на Моно антените за АТХ на Garrett са по 500USD всRка и нямат защитен капак отдолу. DD 12х15" антена, с която се продава апарата няма защита отдолу също.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATX - GARRETT.BG   Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 EmptyЧет Яну 30, 2014 6:54 pm

Aurelius написа:
Garrett АТХ е много интересен не само с факта, че е създаден на базата на военния детектор с всичките му еkcтри, които и аз лично харесвам, но и с няколко други факта, като:
1. Антенния куплунг е много специaлен, изработен по поръчка на Garrett  за Infinium, Recon 1000 и сега-за АТХ;
2. Моно антените за АТХ съдържат две намотки-една излъчваща и една приемна, които са с различни параметри( индуктивност, съпротивление)и са оптимизирани за съответния размер на антената за съответния детеkтор. В антената има и съпротивление и два диода.
 Тези два факта създават защита срещу възможно производство на не-Garrett антени. Така антените ще се купуват само от Garrett. Има добра новина, обаче, потвърдена официaлно от Garrett: DD антените за Infinium работRт на АТХ. Трябва, обаче, да се изработи телескопичния антенен прът с накраиника за антените на Infinium и,естественно, да се навие кабела на антената като пружина...
Моно антените за Infinium не работRт на АТХ и всеки опит да се използват на АТХ може да доведе до повреда на електрониката, ремонта на която в този случаи не се покрива от гаранцията на апарата!
 Цените на Моно антените за АТХ на Garrett са по 500USD всRка и нямат защитен капак отдолу. DD 12х15" антена, с която се продава апарата няма защита отдолу също.
Още повече ме грабна този Гарет с тази предавателна и приемна антена...
Правих от схема подобен пулс индукционен детектор с предавателна и приемна бобина и работи мн. по добре от тези само с генераторна бобина...
Ама тоя ще е върха и то с процесор управлението...
Върнете се в началото Go down
lobo
Новобранец
Новобранец




Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATX - GARRETT.BG   Garrett - GARRETT ATX - GARRETT.BG - Page 7 EmptyНед Фев 02, 2014 3:08 pm

Прочетох доста мнения на търсачи на злато в САЩ и споделят, че новият модел Garrett ATX по нищо не отстъпва на Minelab GPX-5000.
Бил също толкова чувствителен към малки цели, колкото и Minelab GPX-5000. И от дълбочината са много доволни.
Най много им допаднала лесната настройка на Garrett ATX
Чувало се вече, че продажбите на Minelab GPX-5000 биле намалели значително.
Като се има впредвид, че Garrett ATX струва 2-3 пъти по-малко от Minelab GPX-5000, тез от Minelab ще берат ядове.
Па може и цените на Minelab GPX да паднат  Very Happy 
Ама като гледам ква цена са приготвили за новият си уред, май нямат намерение да свалят цените.


Върнете се в началото Go down
 
GARRETT ATX - GARRETT.BG
Върнете се в началото 
Страница 7 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Металотърсач GARRETT ATX огря със страшна сила 50-годишния юбилей на GARRETT ELECTRONICS USA
» Полезна добавка за металотърсач Garrett AT Gold Garrett AT Pro
» Garrett ace 350

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: