Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
нишани tesoro Spectrum nexus mask kupuvam голден врътка грунда Fisher deus TEKNETICS маск Coil пират miladinka lorenz Майнлаб VANQUISH Minelab Simplex prodavam wave GOLD 5000 nokta
 

 Fisher f5 запитване

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Stoka
Новобранец
Новобранец




Fisher - Fisher f5 запитване Empty
ПисанеЗаглавие: Fisher f5 запитване   Fisher - Fisher f5 запитване EmptyНед Сеп 15, 2013 8:16 pm

Здравейте от скоро имам ф5 и съм доволен като цяло от машината.Добре работи , но ме интересува дали ще стане и по добре с по голяма сонда.Става въпрос за NEL BIG Tornado 38 x 46
и дали ще стане много нервна с по замърсени почви и дали ще хваща малки монети.
Ще помоля колеги само с наблюдения да пишат.
Благодаря за мненията предваритело
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Fisher - Fisher f5 запитване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher f5 запитване   Fisher - Fisher f5 запитване EmptyНед Сеп 15, 2013 11:51 pm

Stoka написа:
Здравейте от скоро имам ф5 и съм доволен като цяло от машината.Добре работи , но ме интересува дали ще стане и по добре с по голяма сонда.Става въпрос за NEL BIG Tornado 38 x 46
и дали ще стане много нервна с по замърсени почви и дали ще хваща малки монети.
Ще помоля колеги само с наблюдения да пишат.
Благодаря за мненията предваритело

Колега 150% с тази антена абсолютно нищо няма да хванеш на замърсени терени . Тя гони дълбочина само в чисти терени. За замърсени терени използвай 10" моното или ако искаш по.голяма дълбочина с 11"-та или ултимейта , но с последните две трябва много бавно да се работи.

Категорично с тази нел биг торнадо за замърсен терен ефекта ще бъде нулев! Поздрави! Very Happy 


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
Stoka
Новобранец
Новобранец




Fisher - Fisher f5 запитване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher f5 запитване   Fisher - Fisher f5 запитване EmptyНед Сеп 22, 2013 5:43 pm

Аз съм с 11инча но ми се струва доста плитка за сравнение с други монетари с ултимейтката как е ?
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Fisher - Fisher f5 запитване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher f5 запитване   Fisher - Fisher f5 запитване EmptyНед Сеп 22, 2013 7:37 pm

Stoka написа:
Аз съм с 11инча но ми се струва доста плитка за сравнение с други монетари с ултимейтката как е ?

ултимейтката е по-дълбока в сравнение с 11" -та.


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
PeshkoDM
Новобранец
Новобранец
PeshkoDM



Fisher - Fisher f5 запитване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher f5 запитване   Fisher - Fisher f5 запитване EmptyВто Окт 01, 2013 1:16 am

колега не е плитка просто големи те сигна ли ги няма вече.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Fisher - Fisher f5 запитване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher f5 запитване   Fisher - Fisher f5 запитване EmptyВто Окт 01, 2013 1:20 am

PeshkoDM написа:
колега не е плитка просто големи те сигна ли ги няма вече.
Що не намалиш треша да се появят? И другото искам да поясня фишер 5 е монетар, а не рамка.Поздрави!Very Happy 


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
 
Fisher f5 запитване
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯ Fisher F75 и Fisher F75LTD С НАЙ-НОВ СОФТУЕР DST (Digital Shield Technology)
» Продавам: PCB за White's IDX- PRO (by Eduardo)
» Запитване

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: