Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
TEKNETICS голден 5000 маск пират Minelab Fisher kupuvam nokta nexus miladinka нишани VANQUISH deus Simplex mask lorenz GOLD prodavam wave Spectrum грунда Майнлаб врътка tesoro Coil
 

 моля за помощ

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
versay
Новобранец
Новобранец
versay



моля за помощ Empty
ПисанеЗаглавие: моля за помощ   моля за помощ EmptyНед Ное 10, 2013 9:27 pm

колеги моля за съвет един старец ми каза че в дворамо има имане но незнае кидее претирсих с гарет гти 2500 нота. Nokta Velox One но никиде не открих хубав сигнал застото много боклуци из двора някаква идея моля или да взема багера и копам
хи
Върнете се в началото Go down
versay
Новобранец
Новобранец
versay



моля за помощ Empty
ПисанеЗаглавие: e   моля за помощ EmptyСря Ное 13, 2013 12:31 pm

КОЛЕГИ НИКОЙ НЕ КАЗА НИЩО НИКОЙ ЛИ НЕЕ ОБИКАЛЯЛ ПО ДВОРОВЕ И СЪС КАВА МАШИНА БИ БИЛО ДА
СЕ ПРОВЕРИ
Върнете се в началото Go down
Mark Antoni
Легионер
Легионер
Mark Antoni



моля за помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за помощ   моля за помощ EmptyСря Ное 13, 2013 3:18 pm

първо си оправи правописните грешки и тогава шати пишатbounce bounce No 
Върнете се в началото Go down
versay
Новобранец
Новобранец
versay



моля за помощ Empty
ПисанеЗаглавие: й   моля за помощ EmptyСря Ное 13, 2013 4:40 pm

то и на теб ти е нужно колега да си управиш правописа
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



моля за помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за помощ   моля за помощ EmptyСря Ное 13, 2013 5:10 pm

Първо изчисти горните сигнали и тогава ако има нещо ще имаш по-голяма вероятност да го засечеш,но имай предвит това , че в дворовете е много замърсено и шанса ти е нищожен.

На тези слухове за иманета карти и подобни,аз не вярвам,всички казват така : в двора ми има имане,много злато и т.н. , че аз ако знам,че в двора си имам злато дали ще го кажа на някои си там да доиде да го копаем и да го делим после,друг път.

Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




моля за помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за помощ   моля за помощ EmptyСря Ное 13, 2013 6:11 pm

Колега,мисля,че добър кантар с много опитен оператор би свършил работа,защото машината може да различава дълбоките от плитките сигнали.
Младенчо е прав за почистването,така е по-сигурно.Но,ако е много замърсено,ще се изчанчиш от копане.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
versay
Новобранец
Новобранец
versay



моля за помощ Empty
ПисанеЗаглавие: р   моля за помощ EmptyСря Ное 13, 2013 6:45 pm

Mladencho написа:
Първо изчисти горните сигнали  и тогава ако има нещо ще имаш по-голяма вероятност да го засечеш,но имай предвит това , че в дворовете е много замърсено и шанса ти е нищожен.

На тези слухове за иманета карти и подобни,аз не вярвам,всички казват така : в двора ми има имане,много злато и т.н. , че аз ако знам,че в двора си имам злато дали ще го кажа на някои си там да доиде да го копаем и да го делим после,друг път.

благодаря колега
Върнете се в началото Go down
versay
Новобранец
Новобранец
versay



моля за помощ Empty
ПисанеЗаглавие: ок   моля за помощ EmptyСря Ное 13, 2013 6:47 pm

Трибал-М написа:
Колега,мисля,че добър кантар с много опитен оператор би свършил  работа,защото машината може да различава дълбоките от плитките сигнали.
Младенчо е прав за почистването,така е по-сигурно.Но,ако е много замърсено,ще се изчанчиш от копане.
ще се опитам да не стигаме доо багер хи cheers мерси 
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



моля за помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за помощ   моля за помощ EmptyСря Ное 13, 2013 7:20 pm

-Па ти си със супер техника за поне до метър дълбочина -Ако беше с по обикновен детектор щех ти кажа че сигнала като от капачка за буркан мое си е и гърне, ма ти си знаеш..................................................................
Върнете се в началото Go down
versay
Новобранец
Новобранец
versay



моля за помощ Empty
ПисанеЗаглавие: с   моля за помощ EmptyСря Ное 13, 2013 7:27 pm

stan960 написа:
-Па ти си със супер техника за поне до метър дълбочина -Ако беше с по обикновен детектор щех ти кажа че сигнала като от капачка за буркан мое си е и гърне, ма ти си знаеш..................................................................
колега то човек кат нее експерт малко муе трудно
Върнете се в началото Go down
 
моля за помощ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Моля за помощ
» МОЛЯ ЗА ПОМОЩ
» Моля за помощ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
Идете на: