Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
VANQUISH нишани Simplex GOLD пират Coil Fisher deus mask prodavam Майнлаб Spectrum nokta грунда tesoro Minelab голден TEKNETICS miladinka nexus lorenz kupuvam маск врътка wave 5000
 

 Представяне на металотърсач GARRETT ATX

Go down 
+21
borislav123
Джэк
comander
mario321
kateracha_86
Трибал-М
Gandalf
batned
horo
Kiril62
Aurelius
Lamas
mdetectors.bg
FELIX
ivanasen
pechkata
RelicHuntingVT
bekos
van_helsing
бобо
adminn
25 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Ползвате ли металотърсач GARRETT?
1. Да сега имам
Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Vote_lcap26%Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Vote_rcap
 26% [ 26 ]
2. Да имал съм
Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Vote_lcap25%Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Vote_rcap
 25% [ 25 ]
3. Не никога съм нямал
Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Vote_lcap48%Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Vote_rcap
 48% [ 48 ]
Общо гласове : 99
 

АвторСъобщение
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned



Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 EmptyЧет Дек 26, 2013 2:12 pm

horo написа:
Garrett или Minelab - http://www.minelab.com/usa/consumer/knowledge-base/news?article=204672  
Айдеееее пак се започна кой е по-по най. Колеги идеален апарат няма и никога няма да бъде създаден. Има физични закони от които просто не може да се избяга. Заради това фирмите производителки правят различни апарати и си избираш кой ти пасва на теб лично-
Всички апарати имат плюсове и минуси. Нагледал съм се на колеги със чудесни машини които не се справят добре с тях. От друга страна колега с обикновена машинка там за мижави парички да минава след тях и сигнал след сигнал Very Happy  НАЙ ВАЖНО Е ЗАД АПАРАТНОТО УСТРОЙСТВО то като не е наред няма оправяне
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 EmptyНед Яну 19, 2014 9:01 pm



http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 EmptyПон Яну 20, 2014 12:39 am




Тоз Гарет голяма работа! Smile  Може би, " Гратет и всички останали " ...  Laughing 
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 EmptyПон Яну 20, 2014 1:30 am

Новият детеkтор на Minelab не е копие на друг а на Minelab F3 Compact, които е сгъваемия минотърсач на Minelab. Изглеjда, че ще е SD2200d в опаковката на F3 Compact, оцветена в син^о.... Ще видим...
SDC2300-interesting!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 EmptyСъб Мар 01, 2014 6:25 pm

Aurelius написа:
Новият детеkтор на Minelab не е копие на друг а на Minelab F3 Compact, които е сгъваемия минотърсач на Minelab. Изглеjда, че ще е SD2200d в опаковката на F3 Compact, оцветена в син^о.... Ще видим...
SDC2300-interesting!
Колега ,какво стана с АТХ-а,няма ли да има вече коментари?! Very Happy 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 EmptyСъб Мар 01, 2014 8:52 pm

pechkata написа:
Kiril62 написа:
Има хубави златоносни места там където правихме клиповете така че се надявам и на успехи в търсенето на злато.
Мн. добре и аз бих се включил в теста със Голден маск 4 - ако не възразявате разбира се...
Първо нека пукне пролет и птичките запеят - пък и ние може да запеем с бутилка в ръка...


Няма начин да не им разкажеш играта!




Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 EmptyНед Мар 02, 2014 12:05 am

Има вече резултати. Ще публикувам през другата седмица резултати от тестове на моR тестови стенд с едни и същи обекти, но с деиствителни(не виртуални!!!) детеkтори: Garrett ATX, Minelab GPX5000, Whites Surf P.I. Dual field, Minelab ExcaliburII, Minelab ExplorerII,White's Spectra V3i.
Темата ще е озаглавена : "Да надникнем и сравним-Малък паралелен тест на различни металотърсачи"...
Вече съм готов с резултатите от първите 4 детеkтора, но трRбва да приключа и с последните два. Така също ще проверR нRкои от резултатите поне още един път. Целта ми е не да изтъкна качествата на един детеkтор за сметка на друг, защото този еkcперимент е "лабораторен". Истината винаги се вижда на полето в различните реални условия. Ще покаjа моите резултати, нRкои от които ме изненадаха.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 EmptyНед Мар 02, 2014 10:02 am

Aurelius написа:
Ще покаjа моите резултати, нRкои от които ме изненадаха.
Надявам се АТХ-са да се е представил на ниво...?
Ще чакаме с нетърпение да качиш клиповете и успех...
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 EmptyНед Мар 02, 2014 10:24 am

НRма да има клипове, а само снимки, таблица с резултати и скромен анализ.Не претендирам за пълнота и обективност, нито имам намерение да правя реклама на детеkтори, а просто ще споделR тези резултати с вас.
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 EmptyНед Мар 02, 2014 10:36 am

И малко информациR в аванс за АТХ. Този детеkтор единствен детеkтира сребърно сиджирче 2.45гр. на 8см.и златно 14к, 2.3 гр. синджирче с кръстче-на 5см. в земRта(моR стенд). GPХ5000 детеkтира златното синджирче на 2.5см., а сребърното-на 1см. на същия стенд. Повече информациR-по-нататък....
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 EmptyНед Мар 02, 2014 11:08 am

Aurelius написа:
НRма да има клипове, а само снимки, таблица с резултати и скромен анализ.Не претендирам за пълнота и обективност, нито имам намерение да правя реклама на детеkтори, а просто ще споделR тези резултати с вас.
При твоите тестове няма никакво съмнение и най малко да правиш реклама на дадена марка - защото ти имаш набор от най големите детектори в света и рекламата при теб не важна...

Уверен съм в това...  Cool
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 EmptyПон Мар 03, 2014 6:27 pm

Aurelius написа:
И малко информациR в аванс за АТХ. Този детеkтор единствен детеkтира сребърно сиджирче 2.45гр. на 8см.и златно 14к, 2.3 гр. синджирче с кръстче-на 5см. в земRта(моR стенд). GPХ5000 детеkтира златното синджирче на 2.5см., а сребърното-на 1см. на същия стенд. Повече информациR-по-нататък....

пиши още информация, защото и аз съм страшно впечатлен от работата на GARRETT ATX, но не смея да пиша много по темата, за да не ме усвирка публиката, че е защото съм официален представител на GARRETT WWW.GARRETT.BG
Ще се радвам, ако напишеш и едно ревю, което да публикуваме в новия брой на www.imperio.bg


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 EmptyВто Мар 04, 2014 6:09 pm

Днес ще потърсR да купR малко баластра от активен гранит, ще добавR вулканични камъни и след като спре да вали и приключа тестовете с White's Spectra V3i i Explorer II, ще насипR един активен слои върху чистата и неактивHа горска почва за посев, с коRто запълних моR опiтен стенд миналата година за сравнителните експерименти на GPХ4500 и 5000(Тема::"Minelab GPX4500 v/s GPX5000" във форума). Тогава ще повторR експериментите си след въвеjдане на необходимите корекции за балансиране ( или не....Smile) на детеkтора към почвата и елеkтромагнитните смущения. Накрая ще сравнR резултатите поотделно и помежду...
 Когато завърша експериментите с чиста, неактивна почва ще отворR темата и ще публикувам първите данни.
Върнете се в началото Go down
kateracha_86
Новобранец
Новобранец




Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 EmptyСря Май 14, 2014 2:25 pm

До колегите тествали GARRETT ATX, освен за самородно злато, става ли и за монети и 10ст горе долу на каква дълбочина ще ги хване на орудено .
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 EmptyСря Май 14, 2014 6:47 pm

kateracha_86 написа:
До колегите тествали GARRETT ATX, освен за самородно злато, става ли и за монети и 10ст горе долу на каква дълбочина ще ги хване на орудено .
Е на този въпрос, един от хората които може ти отговори най добре е comander той работи доста време с такава машина но неговата е друга марка  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 EmptyСря Май 14, 2014 6:51 pm

Да ето, че имаме в наличност, или по точно май вече ще свършат 50см. сонда МОНО и още на първите тестове показва много добри резултати за дълбоко търсене.
На събора на БАТСЗМ
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/viewtopic.php?f=7&t=740

ще се постарая да накарам да дойде един мой приятел, който има ATX с двете сонди и може да дойдете за тестване.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 EmptyСря Май 14, 2014 7:18 pm

https://imageshack.com/i/1a6zglj
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 EmptyСря Май 14, 2014 7:59 pm

Aurelius написа:
https://imageshack.com/i/1a6zglj
Цецо много е важно сигналите когато правиш тест с пулсова машина да са в контакт с по4вата.Тя е проводник въздуха не е .Просто съвет за по обективни анализи.Ма6инки при тебе валяло ама трябва и да се ба4ка с тях
Върнете се в началото Go down
Джэк
Новобранец
Новобранец




Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 EmptyЧет Май 15, 2014 12:56 pm

Aurelius написа:
И малко информациR в аванс за АТХ. Този детеkтор единствен детеkтира сребърно сиджирче 2.45гр. на 8см.и златно 14к, 2.3 гр. синджирче с кръстче-на 5см. в земRта(моR стенд). GPХ5000 детеkтира златното синджирче на 2.5см., а сребърното-на 1см. на същия стенд. Повече информациR-по-нататък....

Също не го казвам с рекламна цел, но BLISSTOOL LTC64X v3 засича златно синджирче на около 15-20 санта в силно орудени терени в Родопите, където прехвалените руски апарати Сорекс и Сигнум пищят "Перегрузка"! Намери си отнякъде един BLISSTOOL LTC64X v3 и ти гарантирам, че бързо ще пуснеш в продажба всичките апарати, дето си ги използвал за тестовете!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 EmptyЧет Май 15, 2014 1:05 pm

Джэк написа:
[
Също не го казвам с рекламна цен, но BLISSTOOL LTC64X v3 засича златно синджирче на около 15-20 санта в силно орудени терени в Родопите, където прехвалените руски апарати Сорекс и Сигнум пищят "Перегрузка"! Намери си отнякъде един BLISSTOOL LTC64X v3 и ти гарантирам, че бързо ще пуснеш в продажба всичките апарати, дето си ги използвал за тестовете!
ОК колега на събора тази събота ще дойдеш ли да покажеш на полигона направен от управата на федерацията за какво става дума...?


Последната промяна е направена от pechkata на Чет Май 15, 2014 1:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 EmptyЧет Май 15, 2014 1:08 pm

Джзк виждал съм какво прави JPX на обран бустан. За два часа изкара сумати неща дето аз за десетина ходения бях изкарал 7-8  неща. Също така скоро гледах и клип как един Блистол не може да го настроят на Казанлъшки почви дето са доста леки. Така че не дрънкай глупости. Smile
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 EmptyЧет Май 15, 2014 5:35 pm

Джэк написа:
Aurelius написа:
И малко информациR в аванс за АТХ. Този детеkтор единствен детеkтира сребърно сиджирче 2.45гр. на 8см.и златно 14к, 2.3 гр. синджирче с кръстче-на 5см. в земRта(моR стенд). GPХ5000 детеkтира златното синджирче на 2.5см., а сребърното-на 1см. на същия стенд. Повече информациR-по-нататък....

Също не го казвам с рекламна цел, но BLISSTOOL LTC64X v3 засича златно синджирче на около 15-20 санта в силно орудени терени в Родопите, където прехвалените руски апарати Сорекс и Сигнум пищят "Перегрузка"! Намери си отнякъде един BLISSTOOL LTC64X v3 и ти гарантирам, че бързо ще пуснеш в продажба всичките апарати, дето си ги използвал за тестовете!

Колега, ти това от САЩ ли чак го написа?
Мнооого си доволин от блисмол явно  Very Happy  сигурно си го купил от келико  страх 


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 EmptyЧет Май 15, 2014 9:47 pm

Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 EmptyПет Май 16, 2014 12:14 pm

Здравеи Митко,
и въздуха и земRта позволRват разпространението на електромагнитното поле и само константите са различни-не е ли интересно,а? Аз знам, че имаш опит-следR това, което пишеш и мислR, че ти си един от тези, които знаят какво говорRт....Моjе и да съм се наводнил с наи-добрите детеkтори на известните производители, но това не е фаkт, които като една плаjна топка моjе да се подхвърлR назидателно насам-натам... Всички детеkтори, които имам, съм ги купил лично, защото съм бил любопитен какво моjе да се очаква от тRх.. Всички съм тествал... Е, вярно е, че не се занимавам 100% с това, което бих желал, но в USA да правиш пари с хобито си е луkc.... Е, не се оплаквам, не успRх да пусна нито един от металотърсачите, които правих през 1971-1975, а и по-късно, но наистина сега имам всичко, за което съм мечтал преди-наи-доброто! Когато ми се каже, че трRбва да се работи с металотърсачите се изненадвам! Аз наистина мислR, че това е само хобY! Поне за мене е така-не претендирам, че знам всичко, но това, което знам, мога да докаjа и покаjа... Желая ти много късмет и може и да се срещнем на събора на Rз. Копринка през Август. До скоро....
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Garrett - Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 2 EmptyПет Май 16, 2014 1:21 pm

Този Garrett ATX е направо върха става за абсолютно всякакво търсене super21 
Само това с проверката на желязото Функцията IRON CHECK сигурно ще забавя малко търсенето, при нашите терени пълни с ръждиви боклуци, сигнал до сигнал, но иначе е върха Cool 
Върнете се в началото Go down
 
Представяне на металотърсач GARRETT ATX
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Представяне на металотърсач Garrett AT Gold
» Металотърсач Fisher F19 Представяне
» ПРЕДСТАВЯНЕ НА МЕТАЛОТЪРСАЧ Fisher F22

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: ТЕОРИЯ НА МЕТАЛОТЪРСАЧИТЕ-
Идете на: