Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Coil голден deus 5000 prodavam kupuvam Simplex Майнлаб Minelab VANQUISH nexus врътка Spectrum TEKNETICS Fisher нишани lorenz miladinka tesoro грунда mask пират GOLD маск wave nokta
 

 Мнение за Гарет ат gold

Go down 
+5
ivanasen
бобо
van_helsing
bobi31
hresteslaw
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
capo
Легионер
Легионер
capo



Мнение за Гарет ат gold - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Гарет ат gold   Мнение за Гарет ат gold - Page 2 EmptyЧет Фев 20, 2014 6:50 pm

pravih dosta probi v zemq ;
2 evro 34 sm
18mm bronzova monetka 17 sm  na all metal
mnogo sum nov v neshta ta i neznam dali e dobre,ako moje nqkoi d kaje!
ako ima kolegi v sofia moge da napravim supostavka na jivo s nqkoi dr za da ima  nqkva predstava
kak sa  sus dr aparati
 пиши на кирилица  :fessee:
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




Мнение за Гарет ат gold - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Гарет ат gold   Мнение за Гарет ат gold - Page 2 EmptyЧет Фев 20, 2014 6:53 pm

Колеги, качете снимки на самородки, намерени от вас с този модел, че да видим за какво точно става въпрос. И спокойно, няма да разискваме в коя местност точно са намерени.


 Cool


Последната промяна е направена от Симпличио на Чет Фев 20, 2014 8:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
uzurpatora
Новобранец
Новобранец
uzurpatora



Мнение за Гарет ат gold - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Гарет ат gold   Мнение за Гарет ат gold - Page 2 EmptyЧет Фев 20, 2014 8:05 pm

Симпличио написа:
Колеги, качете снимки на самородки, намерени от вас с този мозел, че да видим за какво точно става въпрос. И спокойно, няма да разискваме в коя местност точно са намерени.


 Cool 
абе колега ти като капак на всяко гърне все от всичко разбираш нещо много разпитва съмнителен си нещо.
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



Мнение за Гарет ат gold - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Гарет ат gold   Мнение за Гарет ат gold - Page 2 EmptyЧет Фев 20, 2014 8:11 pm

capo написа:
pravih dosta probi v zemq ;
2 evro 34 sm
18mm bronzova monetka 17 sm  na all metal
mnogo sum nov v neshta ta i neznam dali e dobre,ako moje nqkoi d kaje!
ako ima kolegi v sofia moge da napravim supostavka na jivo s nqkoi dr za da ima  nqkva predstava
kak sa  sus dr aparati
 пиши на кирилица  :fessee:

Колега извинявам се много но тези цели в сантиметри с тази голямата тава NEL BIG 15X17 ли ги постигна
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




Мнение за Гарет ат gold - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Гарет ат gold   Мнение за Гарет ат gold - Page 2 EmptyЧет Фев 20, 2014 8:52 pm

uzurpatora написа:

абе колега ти като капак на всяко гърне все от всичко разбираш нещо много разпитва съмнителен си нещо.

Колега, много си подозрителен, чак на параноя ми мяза, да не би да реши, че съм агент под прикритие?  Laughing 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Мнение за Гарет ат gold - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Гарет ат gold   Мнение за Гарет ат gold - Page 2 EmptyЧет Фев 20, 2014 9:19 pm

capo написа:
Zdraveite kolegi az na moq mu slojih antene NEL BIG 15X17 inch i nikak ne zle,obache stava tejichuk
И що го взе тоя детектор точно с това недоразумение в антените?
Върнете се в началото Go down
uzurpatora
Новобранец
Новобранец
uzurpatora



Мнение за Гарет ат gold - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Гарет ат gold   Мнение за Гарет ат gold - Page 2 EmptyЧет Фев 20, 2014 9:21 pm

Симпличио написа:
uzurpatora написа:

абе колега ти като капак на всяко гърне все от всичко разбираш нещо много разпитва съмнителен си нещо.

Колега, много си подозрителен, чак на параноя ми мяза, да не би да реши, че съм агент под прикритие?  Laughing 
може би  affraid 
Върнете се в началото Go down
capo
Легионер
Легионер
capo



Мнение за Гарет ат gold - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Гарет ат gold   Мнение за Гарет ат gold - Page 2 EmptyЧет Фев 20, 2014 9:34 pm

[quote="pavli_q"]
capo написа:
pravih dosta probi v zemq ;
2 evro 34 sm
18mm bronzova monetka 17 sm  na all metal
mnogo sum nov v neshta ta i neznam dali e dobre,ako moje nqkoi d kaje!
ako ima kolegi v sofia moge da napravim supostavka na jivo s nqkoi dr za da ima  nqkva predstava
kak sa  sus dr aparati
 пиши на кирилица  :fessee:

Колега извинявам се много но тези цели в сантиметри с тази голямата тава NEL BIG 15X17 ли ги постигна [/quote

da kolega
Върнете се в началото Go down
capo
Легионер
Легионер
capo



Мнение за Гарет ат gold - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Гарет ат gold   Мнение за Гарет ат gold - Page 2 EmptyЧет Фев 20, 2014 9:36 pm

[quote="бобо"]
capo написа:
Zdraveite kolegi az na moq mu slojih antene NEL BIG 15X17 inch i nikak ne zle,obache stava tejichuk
И що го взе тоя детектор точно с това недоразумение в антените?[/quote

mi kato ne razbiram i sum amatior normalno  Shocked 
Върнете се в началото Go down
capo
Легионер
Легионер
capo



Мнение за Гарет ат gold - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Гарет ат gold   Мнение за Гарет ат gold - Page 2 EmptyЧет Фев 20, 2014 9:37 pm

capo написа:
бобо написа:
capo написа:
Zdraveite kolegi az na moq mu slojih antene NEL BIG 15X17 inch i nikak ne zle,obache stava tejichuk
И що го взе тоя детектор точно с това недоразумение в антените?[/quote

mi kato ne razbiram i sum amatior normalno  Shocked 
kavo trqbva da zema  Shocked 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Мнение за Гарет ат gold - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Гарет ат gold   Мнение за Гарет ат gold - Page 2 EmptyЧет Фев 20, 2014 9:40 pm

capo написа:
capo написа:
бобо написа:
capo написа:
Zdraveite kolegi az na moq mu slojih antene NEL BIG 15X17 inch i nikak ne zle,obache stava tejichuk
И що го взе тоя детектор точно с това недоразумение в антените?[/quote

mi kato ne razbiram i sum amatior normalno  Shocked 
kavo trqbva da zema  Shocked 
стандартна сонда-дд 28 санта!
Върнете се в началото Go down
capo
Легионер
Легионер
capo



Мнение за Гарет ат gold - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Гарет ат gold   Мнение за Гарет ат gold - Page 2 EmptyПет Фев 21, 2014 7:56 pm

бобо написа:
capo написа:
capo написа:
бобо написа:
capo написа:
Zdraveite kolegi az na moq mu slojih antene NEL BIG 15X17 inch i nikak ne zle,obache stava tejichuk
И що го взе тоя детектор точно с това недоразумение в антените?[/quote

mi kato ne razbiram i sum amatior normalno  Shocked 
kavo trqbva da zema  Shocked 
стандартна сонда-дд 28 санта!

Здравей колега може ли да ми дадеш некви стоиности за дулбочина на тази сонда Smile 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Мнение за Гарет ат gold - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Гарет ат gold   Мнение за Гарет ат gold - Page 2 EmptyПет Фев 21, 2014 10:48 pm

capo написа:
бобо написа:
capo написа:
capo написа:
бобо написа:
capo написа:
Zdraveite kolegi az na moq mu slojih antene NEL BIG 15X17 inch i nikak ne zle,obache stava tejichuk
И що го взе тоя детектор точно с това недоразумение в антените?[/quote

mi kato ne razbiram i sum amatior normalno  Shocked 
kavo trqbva da zema  Shocked 
стандартна сонда-дд 28 санта!

Здравей колега може ли да ми дадеш некви стоиности за дулбочина на тази сонда Smile 
10 ст-20см.
Върнете се в началото Go down
 
Мнение за Гарет ат gold
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» мнение за гарет-gtx550
» Металдетектинга като хоби за търсене на самородно злато.
» Купувам Garrett at gold или fisher gold bug

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: