Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
Майнлаб врътка пират nokta mask miladinka Coil Spectrum 5000 nexus GOLD Simplex wave prodavam kupuvam маск нишани грунда lorenz deus Fisher голден TEKNETICS Minelab tesoro VANQUISH
 

 Фишер1266хб

Go down 
+3
FELIX
pavli_q
atina
7 posters
АвторСъобщение
atina
Про-Консул
Про-Консул




Фишер1266хб Empty
ПисанеЗаглавие: Фишер1266хб   Фишер1266хб EmptyПон Дек 09, 2013 12:17 am

Колеги спомням си с носталгия към работата с него,споделете вашите впечатления!
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



Фишер1266хб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер1266хб   Фишер1266хб EmptyПон Дек 09, 2013 8:30 am

atina написа:
Колеги спомням си с носталгия към работата с него,споделете вашите впечатления!
Колега и аз съм чувал че са били добри детектори за времето си но не съм имал честа да работя с такъв .Но чат пат се срещат хора които работят с тях или си ги пазят като спомен
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



Фишер1266хб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер1266хб   Фишер1266хб EmptyПон Дек 09, 2013 11:11 am

atina написа:
Колеги спомням си с носталгия към работата с него,споделете вашите впечатления!
Това е един от бестселърите на Фишер,навремето който беше по окумуш гледаше да се дореди до този детектор.Много неща са намирани с негова помощ,особено с подходящата антена става прекрасна релик машина Cool 
Върнете се в началото Go down
abakalov
Новобранец
Новобранец




Фишер1266хб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер1266хб   Фишер1266хб EmptyЧет Дек 12, 2013 11:11 pm

Аз съм от скоро в това хоби и така се случи , че работя точно с такъв апарат. Елементарен за работа с много добра дискриминация , но дълбочината му е зле. Чувал съм , че ги преправят и им слагат други сонди и ставали идеални , но до сега не съм имал възможноста да видя как работи тунингован 1266.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Фишер1266хб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер1266хб   Фишер1266хб EmptyЧет Дек 12, 2013 11:28 pm

abakalov написа:
Аз съм от скоро в това хоби и така се случи , че работя точно с такъв апарат. Елементарен за работа с много добра дискриминация , но дълбочината му е  зле. Чувал съм , че ги преправят и им слагат други сонди и ставали идеални , но до сега не съм имал възможноста да видя как работи  тунингован 1266.

Мисля,че и в един друг форум,с колега от г.Троян(или Тетевен) може да размените приказки по темата.
Върнете се в началото Go down
abakalov
Новобранец
Новобранец




Фишер1266хб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер1266хб   Фишер1266хб EmptyЧет Дек 26, 2013 6:36 pm

Много ми се иска някой с преправян 1266 да сподели впечатления. Апарата съм го прежалил и мога да рисковам да го тунинговат. За мен е доста плитък , но пък от мерак да убедя познатите ми по хоби , че не е каръшки . Не го оставям на мира. Smile
Върнете се в началото Go down
N@SKO
Про-Консул
Про-Консул
N@SKO



Фишер1266хб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер1266хб   Фишер1266хб EmptyЧет Дек 26, 2013 7:18 pm

Колега фишера много добре работи с сонди от голден маск.Честота се вдига от 8 кхц и става по бърз детектора.Има прилична дълбочина и другото което ми направи впечатление че добре лови монети на ребро.
Върнете се в началото Go down
werewolf1
Легионер
Легионер




Фишер1266хб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер1266хб   Фишер1266хб EmptyЧет Дек 26, 2013 9:40 pm

atina написа:
Колеги спомням си с носталгия към работата с него,споделете вашите впечатления!

Много хубав детектор , но вече е реликва. Малко са хората , които работят все още с него.
Върнете се в началото Go down
 
Фишер1266хб
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: