Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?

Go down 
+12
FELIX
Mladencho
бобо
jordan_nenov
KASPAR-AN-BVLGA
miroslav
rahan
van_helsing
ivanasen
sdsds
pavli_q
bakusho
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 9:07 am

бобо написа:
jordan_nenov написа:
Аз също съм виждал колега с Ф2 и нел антена. Очарован съм от работата на машината. На чисто. В замърсеното Ф2 с оригиналната десетка е доста по-плитък. Но на чисто с голямата нелканаистина е голям звяр !
Късмет колеги !!!
И ко ше фане с тая нелка бе нНенов,некоя капачка от буркан на 40?1!!!Кат ми ги зафалите тея големи антени!!!!Добрия монетар,прави максималната дълбочина с антена около 30см  диаметър,после е за сметка на малките сигнали!!!Иииии,много са скатаваш напоследък,-никъв та нема. Very Happy Cool 

Колегата с ф2 последния сигнал дето извади беше едно акче на 22-23 см. С голямата нелка.

Яко бачкане колега БОБО, ДАЙ БОЖЕ ВСЕКИМУ ТАКЪВ ОРУЖАЙ !!!
Сега вече мисля че канализирах нещата и ще имам повечко време за хобито и за разправиите във форума !
 Cool 
Късмет на всичко колеги !
Върнете се в началото Go down
bakusho
Легионер
Легионер




Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 4:40 pm

Някой продава ли Ф2?
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 5:06 pm

Бат Данчо тва виц ли беше за ф2  Very Happy  и половин метар да му сложиш антена на тоз апарат,акче на 20 санта няма да извадиш. Вие вече се оляхте,то GPX няма го пипне на толкоз бре,егати и фишера майни.
Върнете се в началото Go down
bakusho
Легионер
Легионер




Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 5:07 pm

Mladencho написа:
Бат Данчо тва  виц ли беше за ф2  Very Happy  и половин метар да му сложиш антена на тоз апарат,акче на 20 санта няма да извадиш. Вие вече се оляхте,то GPX няма го пипне на толкоз бре,егати и фишера майни.
Като се има предвид колко са дебели акчетата и аз не вярвам.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 5:52 pm

Колегата никога не е влизал във форума. 0876428242. Това юу е телефона. Казва се Дани. Който не вярва, нека му звънне. Акчето е с тегло 0.3 грама.
Тази проклета нелка направо преобразява ф2-то. За Нова година смятам и аз да си взема една за моя апарат. Поне ще зная има ли разлика между Нел Биг Торнадо и СЕФ 38х30...
Ае много здраве.
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 6:00 pm

jordan_nenov написа:
Колегата никога не е влизал във форума. 0876428242. Това юу е телефона. Казва се Дани. Който не вярва, нека му звънне. Акчето е с тегло 0.3 грама.
Тази проклета нелка направо преобразява ф2-то. За Нова година смятам и аз да си взема една за моя апарат. Поне ще зная има ли разлика между Нел Биг Торнадо и СЕФ 38х30...
Ае много здраве.
Много хубаво им го написа но все пак не си длъжен да доказваш на никои нищо които не вярва си е негов проблема
Остави ги в неведение тъкмо ще ги гребка повече АМИ АКО ХВАЩА А  стена 
Върнете се в началото Go down
bakusho
Легионер
Легионер




Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 6:02 pm

pavli_q написа:
jordan_nenov написа:
Колегата никога не е влизал във форума. 0876428242. Това юу е телефона. Казва се Дани. Който не вярва, нека му звънне. Акчето е с тегло 0.3 грама.
Тази проклета нелка направо преобразява ф2-то. За Нова година смятам и аз да си взема една за моя апарат. Поне ще зная има ли разлика между Нел Биг Торнадо и СЕФ 38х30...
Ае много здраве.
Много хубаво им го написа но все пак не си длъжен да доказваш на никои нищо които не вярва си е негов проблема
Остави ги в неведение тъкмо ще ги гребка повече АМИ АКО ХВАЩА А  стена 
Ок колега, не споря защото не съм го видял. Просто ми е любопитно,защото акчетата са много тънки.
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 6:20 pm

bakusho написа:
pavli_q написа:
jordan_nenov написа:
Колегата никога не е влизал във форума. 0876428242. Това юу е телефона. Казва се Дани. Който не вярва, нека му звънне. Акчето е с тегло 0.3 грама.
Тази проклета нелка направо преобразява ф2-то. За Нова година смятам и аз да си взема една за моя апарат. Поне ще зная има ли разлика между Нел Биг Торнадо и СЕФ 38х30...
Ае много здраве.
Много хубаво им го написа но все пак не си длъжен да доказваш на никои нищо които не вярва си е негов проблема
Остави ги в неведение тъкмо ще ги гребка повече АМИ АКО ХВАЩА А  стена 
Ок колега, не споря защото не съм го видял. Просто ми е любопитно,защото акчетата са много тънки.
Колегата го е видял с очите си и го споделя а дали някои ще му повярва предполагам че много много не му пука .
Защото ако наистина го засича на тази дълбочина това значи че той си бачка с добра машинка пък които иска да му вярва които иска не  Cool 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 7:04 pm

bakusho написа:
pavli_q написа:
jordan_nenov написа:
Колегата никога не е влизал във форума. 0876428242. Това юу е телефона. Казва се Дани. Който не вярва, нека му звънне. Акчето е с тегло 0.3 грама.
Тази проклета нелка направо преобразява ф2-то. За Нова година смятам и аз да си взема една за моя апарат. Поне ще зная има ли разлика между Нел Биг Торнадо и СЕФ 38х30...
Ае много здраве.
Много хубаво им го написа но все пак не си длъжен да доказваш на никои нищо които не вярва си е негов проблема
Остави ги в неведение тъкмо ще ги гребка повече АМИ АКО ХВАЩА А  стена 
Ок колега, не споря защото не съм го видял. Просто ми е любопитно,защото акчетата са много тънки.
Кат не знайш ко е Фишър,ко въобще са убаждаш.Ние по наште обекти първо убираме плитките сигнали с едно Жи пи,после хи дувършвами с едно Фъ1 Razz Cool ,и после вече нишшшшто ни устава Razz Razz .Майтапа настрана,ма акчето е около 1 грам-няма машина дет да го фане на въпросната дълбочина.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 7:40 pm

jordan_nenov написа:
Колегата никога не е влизал във форума. 0876428242. Това юу е телефона. Казва се Дани. Който не вярва, нека му звънне. Акчето е с тегло 0.3 грама.
Тази проклета нелка направо преобразява ф2-то. За Нова година смятам и аз да си взема една за моя апарат. Поне ще зная има ли разлика между Нел Биг Торнадо и СЕФ 38х30...
Ае много здраве.

Бат Данка , бачкай си и не отваряй очите на слепите! Нали знаеш,че трябва да има такива , за да може да се изкара нещо благодарение на тях.  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 7:44 pm

бобо написа:
bakusho написа:
pavli_q написа:
jordan_nenov написа:
Колегата никога не е влизал във форума. 0876428242. Това юу е телефона. Казва се Дани. Който не вярва, нека му звънне. Акчето е с тегло 0.3 грама.
Тази проклета нелка направо преобразява ф2-то. За Нова година смятам и аз да си взема една за моя апарат. Поне ще зная има ли разлика между Нел Биг Торнадо и СЕФ 38х30...
Ае много здраве.
Много хубаво им го написа но все пак не си длъжен да доказваш на никои нищо които не вярва си е негов проблема
Остави ги в неведение тъкмо ще ги гребка повече АМИ АКО ХВАЩА А  стена 
Ок колега, не споря защото не съм го видял. Просто ми е любопитно,защото акчетата са много тънки.
Кат не знайш ко е Фишър,ко въобще са убаждаш.Ние по наште обекти първо убираме плитките сигнали с едно Жи пи,после хи дувършвами с едно Фъ1 Razz Cool ,и после вече нишшшшто ни устава Razz Razz .Майтапа настрана,ма акчето е около 1 грам-няма машина дет да го фане на въпросната дълбочина.
Ти май не 4етеш внимателно колега,зна4и ак4ето е хванато с f2 и сонда Нел Биг Торнадо,с тая сонда и 4естотата от 5,9khz няма на4ин ак4ето да се опъне на Фишера на спряганата дълбо4ина от над 20санта  Razz  Razz 
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 7:50 pm

Бобо , Ти шоп ли си ? Щото по убаво от AT Gold няма! Но това само ти го твърдиш!  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 7:50 pm

ivanasen написа:
jordan_nenov написа:
Колегата никога не е влизал във форума. 0876428242. Това юу е телефона. Казва се Дани. Който не вярва, нека му звънне. Акчето е с тегло 0.3 грама.
Тази проклета нелка направо преобразява ф2-то. За Нова година смятам и аз да си взема една за моя апарат. Поне ще зная има ли разлика между Нел Биг Торнадо и СЕФ 38х30...
Ае много здраве.

Бат Данка , бачкай си и не отваряй очите на слепите!  Нали знаеш,че трябва да има такива , за да може да се изкара  нещо благодарение на тях.  Very Happy 
Е,стига де,слепи,слепии,колко да сме слепи.Най вероятно Данчо се е объркал нещо.Или другия колега.Акчето е много малко бе-около 1 грам, а 20-22 санта са много даже и за денар,който е 3 и кусур грама.Като се замисля въпросното акче/ахче/ и Джпх трудно ще го хване на такава дълбочина.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 7:54 pm

ivanasen написа:
Бобо , Ти шоп ли си ? Щото по убаво от AT Gold няма! Но това само ти го твърдиш!  Very Happy 
Ха,и къде съм го каал тва scratch ,сигур съм бил на повечко ракийки Laughing Добре де,дайте да уточним за какво точн акче става нъпрос,че аз таквоз животно май съм не виждал,но ако е както прочетох един грам,колкото и да е тънко,и да му е голяма площта,....22 санта -многу беее Very Happy 
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 8:01 pm

бобо написа:
ivanasen написа:
Бобо , Ти шоп ли си ? Щото по убаво от AT Gold няма! Но това само ти го твърдиш!  Very Happy 
Ха,и къде съм го каал тва scratch ,сигур съм бил на повечко ракийки Laughing Добре де,дайте да уточним за какво точн акче става нъпрос,че аз таквоз животно май съм не виждал,но ако е както прочетох един грам,колкото и да е тънко,и да му е голяма площта,....22 санта -многу беее Very Happy 

Колега писали сме си на лични! Уважавам те. Искам да те питам дали , ако бачкаш с един уред нон стоп и се сраснеш с него , дали няма да чуваш и невъзможни сигнали.Които същият уред , но с друго задкормилно устройство няма да чува? За това говори ме!  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 8:11 pm

До колегите с ф5 да ги питам ,защо не работят с ф2 с голяма сонда като е толкова добра комбинация  Laughing щото като цена идва същото а като намалиш сенса на нел биг торнадо да е спокоен апарата и дълбочината е същата  Shocked  Бъзикам се,нищо не питам  Smile 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 8:18 pm

ivanasen написа:
бобо написа:
ivanasen написа:
Бобо , Ти шоп ли си ? Щото по убаво от AT Gold няма! Но това само ти го твърдиш!  Very Happy 
Ха,и къде съм го каал тва scratch ,сигур съм бил на повечко ракийки Laughing Добре де,дайте да уточним за какво точн акче става нъпрос,че аз таквоз животно май съм не виждал,но ако е както прочетох един грам,колкото и да е тънко,и да му е голяма площта,....22 санта -многу беее Very Happy 

Колега писали сме си на лични! Уважавам те. Искам да те питам дали , ако бачкаш с един уред нон стоп и се сраснеш с него , дали няма да чуваш и невъзможни сигнали.Които същият уред , но с друго задкормилно устройство няма да чува? За това говори ме!  Very Happy 
Дааа,,така е,абсолютно си прав.Това ,че ти опонирам,изобщо,ама изобщо не означава,че имам негативно мнение или отношение към тебе.Даже напротив.И с Данчо обичам да споря,ма тва не означава,че не ви уважам-просто вие по се връзвате и тръгва лафа Razz Razz Razz А за големите сонди...,еми ...не ми е добро мнението,и не вярвам честно казано за въпросните дълбочини .Според мен сонда над 30-35 санта качва дълбочината за големи цели,и намаля дълбочината за малки.А за акчето ,ако е това за което си мисля-на 22 санта ще е трудно за която и да е машина с каквато и да е антена,камо ли за въпросното детекторче..
Върнете се в началото Go down
KASPAR-AN-BVLGA
Легионер
Легионер
KASPAR-AN-BVLGA



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 8:57 pm

Привет на всички колеги!
Драги,колеги,колкото и на някои от вас да не им се вярва казаното от Йордан Ненов относно възможностите на Фишер Ф2 окомплектован с по-голяма сонда...ще ви заявя най-отговорно,че за съжаление сте в много голяма грешка...тотална при това. Йордан Ненов говори истината,вярвам му напълно,защото и аз като притежател на Ф2 се убедих в неподозираните му възможности на апарат в неговият клас и пак повтарям-окомплектован с по голяма сонда.Тук ще ви представя един пробен тест(въздушен) на Ф2 с сонда 13"Ultimat DD "DETECH",които публикувах преди не много време на друго место.
Въздушен тест,настройки:sensitivity:5(maximum);режим:all metals
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
1ст-1974г,бронз,тегло-1гр,диаметър-15мм: стабилна детекция-20 см,колеблива детекция-22см
2ст-1974г.,бронз,тегло-2гр.,диаметър-18мм: стабилна детекция-24 см,колеблива детекция-26см
5ст-1974г. ,бронз,тегло-3гр.,диаметър-22мм, стабилна детекция-27см, колеблива детекция-30см
50ст-1912г.,сребро 835/1000,тегло-2,5гр.,диаметър-18мм, стабилна детекция-25, колеблива детекция-27см
20лв-1930г.,сребро 500/1000,тегло-4гр.,диаметър-21мм, стабилна детекция-28см,колеблива детекция-31см
10ст-1881г.,бронз,тегло-10гр.,диаметър-30мм, стабилна детекция-35см, колеблива детекция-38см.
1лев-2002г.,мед/никел,тегло-7гр.,диаметър-24,5мм, стабилна детекция-30см,колеблива детекция-33см.
Искам предварително да уточня,че под стабилна детекция разбирайте бавен мах пред сондата и ЧИСТ,ЯСЕН и Силен сигнал,който ще го чуят и глухите и при който чуваемостта му на тази дълбочина при нормална почва е 99,5%% гарантирана.
Относно Sens-а,не знам защо често се говори за намален сенс-ами в този случей той скопява всяка една машина.При Ф2 с 13" сонда сенса ми е на максимум и интересното е,че апаратът се държи по-спокойно отколкото със стандартната 8'' сонда???!!!! Не знам защо е така?!?
Поздрави и успехи на всички!!!
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 9:03 pm

Браво колега ,явно ти търсиш във въздуха  Shocked Поздравления за иновацията!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 9:04 pm

KASPAR-AN-BVLGA написа:
Привет на всички колеги!
Драги,колеги,колкото и на някои от вас да не им се вярва казаното от Йордан Ненов относно възможностите на Фишер Ф2 окомплектован с по-голяма сонда...ще ви заявя най-отговорно,че за съжаление сте в много голяма грешка...тотална при това. Йордан Ненов говори истината,вярвам му напълно,защото и аз като притежател на Ф2 се убедих в неподозираните му възможности на апарат в неговият клас и пак повтарям-окомплектован с по голяма сонда.Тук ще ви представя един пробен тест(въздушен) на Ф2 с сонда 13"Ultimat DD "DETECH",които публикувах преди не много време на друго место.
Въздушен тест,настройки:sensitivity:5(maximum);режим:all metals
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
1ст-1974г,бронз,тегло-1гр,диаметър-15мм: стабилна детекция-20 см,колеблива детекция-22см
2ст-1974г.,бронз,тегло-2гр.,диаметър-18мм: стабилна детекция-24 см,колеблива детекция-26см
5ст-1974г. ,бронз,тегло-3гр.,диаметър-22мм, стабилна детекция-27см, колеблива детекция-30см
50ст-1912г.,сребро 835/1000,тегло-2,5гр.,диаметър-18мм, стабилна детекция-25, колеблива детекция-27см
20лв-1930г.,сребро 500/1000,тегло-4гр.,диаметър-21мм, стабилна детекция-28см,колеблива детекция-31см
10ст-1881г.,бронз,тегло-10гр.,диаметър-30мм, стабилна детекция-35см, колеблива детекция-38см.
1лев-2002г.,мед/никел,тегло-7гр.,диаметър-24,5мм, стабилна детекция-30см,колеблива детекция-33см.
Искам предварително да уточня,че под стабилна детекция разбирайте бавен мах пред сондата и ЧИСТ,ЯСЕН и Силен сигнал,който ще го чуят и глухите и при който чуваемостта му на тази дълбочина при нормална почва е 99,5%% гарантирана.
Относно Sens-а,не знам защо често се говори за намален сенс-ами в този случей той скопява всяка една машина.При Ф2 с 13" сонда сенса ми е на максимум и интересното е,че апаратът се държи по-спокойно отколкото със стандартната 8'' сонда???!!!! Не знам защо е така?!?
Поздрави и успехи на всички!!!


Колега благодаря , Ти за изчерпателната информация. Доста труд си положил за да ги публикуваш тези данни! За което благодаря! Но за кого !? Да хвърляш прах в очите на слепите? Единствено НИЕ притежателите на марката фишер знаем , какво може изпитаната марка!  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
bobi31
Преторий
Преторий
bobi31



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 9:04 pm

KASPAR-AN-BVLGA написа:
При Ф2 с 13" сонда сенса ми е на максимум и интересното е,че апаратът се държи по-спокойно отколкото със стандартната 8'' сонда???!!!! Не знам защо е така?!?

Тези сметки дето си ги правиш във въздушния тест нямат нищо общо с действителността. Когато пробваш уреда на почва със заровени цели на влажна почва, тогава ще разбереш заблудата си.
Върнете се в началото Go down
KASPAR-AN-BVLGA
Легионер
Легионер
KASPAR-AN-BVLGA



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 9:08 pm

bobi31 написа:
KASPAR-AN-BVLGA написа:
При Ф2 с 13" сонда сенса ми е на максимум и интересното е,че апаратът се държи по-спокойно отколкото със стандартната 8'' сонда???!!!! Не знам защо е така?!?

Тези сметки дето си ги правиш във въздушния тест нямат нищо общо с действителността. Когато пробваш уреда на почва със заровени цели на влажна почва, тогава ще разбереш заблудата си.
А,ти защо си сигурен,че не съм го направил и в почва,която в този сезон няма как да е суха... и съответно знам какво говоря и пиша.
С Уважение!!!


Последната промяна е направена от KASPAR-AN-BVLGA на Нед Дек 15, 2013 11:20 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
KASPAR-AN-BVLGA
Легионер
Легионер
KASPAR-AN-BVLGA



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 9:11 pm

sdsds написа:
Браво колега ,явно ти търсиш във въздуха  Shocked Поздравления за иновацията!
Не,колега,не търся във въздуха,както и ти също...и понеже съм убеден,че си в час с нещата-този примерен тест трябва да ти говори нещо....
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 9:13 pm

sdsds написа:
Браво колега ,явно ти търсиш във въздуха  Shocked Поздравления за иновацията!


Колега имах енигма на Краси от Монтана . Ловеше цигарена кутия на 80см , но във въздуха. Побърквах,Колегите . Но самият аз си аз си знаех как се побърквах , когато във земята я нямаше никаква . Продадох я. Търсете във въздуха , а на мен ми дадете МД да търси във Земята!  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 10:15 pm

ivanasen написа:
KASPAR-AN-BVLGA написа:
Привет на всички колеги!
Драги,колеги,колкото и на някои от вас да не им се вярва казаното от Йордан Ненов относно възможностите на Фишер Ф2 окомплектован с по-голяма сонда...ще ви заявя най-отговорно,че за съжаление сте в много голяма грешка...тотална при това. Йордан Ненов говори истината,вярвам му напълно,защото и аз като притежател на Ф2 се убедих в неподозираните му възможности на апарат в неговият клас и пак повтарям-окомплектован с по голяма сонда.Тук ще ви представя един пробен тест(въздушен) на Ф2 с сонда 13"Ultimat DD "DETECH",които публикувах преди не много време на друго место.
Въздушен тест,настройки:sensitivity:5(maximum);режим:all metals
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
1ст-1974г,бронз,тегло-1гр,диаметър-15мм: стабилна детекция-20 см,колеблива детекция-22см
2ст-1974г.,бронз,тегло-2гр.,диаметър-18мм: стабилна детекция-24 см,колеблива детекция-26см
5ст-1974г. ,бронз,тегло-3гр.,диаметър-22мм, стабилна детекция-27см, колеблива детекция-30см
50ст-1912г.,сребро 835/1000,тегло-2,5гр.,диаметър-18мм, стабилна детекция-25, колеблива детекция-27см
20лв-1930г.,сребро 500/1000,тегло-4гр.,диаметър-21мм, стабилна детекция-28см,колеблива детекция-31см
10ст-1881г.,бронз,тегло-10гр.,диаметър-30мм, стабилна детекция-35см, колеблива детекция-38см.
1лев-2002г.,мед/никел,тегло-7гр.,диаметър-24,5мм, стабилна детекция-30см,колеблива детекция-33см.
Искам предварително да уточня,че под стабилна детекция разбирайте бавен мах пред сондата и ЧИСТ,ЯСЕН и Силен сигнал,който ще го чуят и глухите и при който чуваемостта му на тази дълбочина при нормална почва е 99,5%% гарантирана.
Относно Sens-а,не знам защо често се говори за намален сенс-ами в този случей той скопява всяка една машина.При Ф2 с 13" сонда сенса ми е на максимум и интересното е,че апаратът се държи по-спокойно отколкото със стандартната 8'' сонда???!!!! Не знам защо е така?!?
Поздрави и успехи на всички!!!


Колега благодаря , Ти за изчерпателната информация. Доста труд си положил за да ги публикуваш тези данни! За което благодаря!  Но за кого !? Да хвърляш прах в очите на слепите? Единствено НИЕ притежателите на марката фишер знаем , какво може изпитаната марка!  Very Happy 



Доста труд? Като знам кви хора има тук, показваш им факти и те пак не вярват. На бялото черно казват, ся очакваме отзвук и разни оплюващи Фишера клипчета!!! Very Happy 
Върнете се в началото Go down
 
Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» купувам гарет ас 250 или фишер 2
» БГ.апарати срещу фабрични извесни фирми- тесоро,уайтс,гарет,майнлаб,фишер
» GTI 2500 помощ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: