Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nokta Coil nexus нишани VANQUISH врътка пират GOLD голден 5000 kupuvam deus mask маск Simplex Fisher TEKNETICS prodavam грунда Minelab lorenz Spectrum tesoro miladinka Майнлаб wave
 

 fisher f75

Go down 
+9
Rinobs
Mladencho
ivanasen
бобо
saiganica
atina
rahan
Podlecii.avg
adventurer
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




Fisher - fisher f75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f75   Fisher - fisher f75 - Page 2 EmptyСря Дек 18, 2013 10:21 pm

adventurer написа:
Mladencho написа:
Ами Ака Сигнум ? и той мисля,че беше около 1700 лева.... ама е в пъти по-добър от ф75...
За сега апаратите са 2 Деус и Ака Сигнум,не казвам,че фишера е зле,но неможете го сравнявате с тях..
Поздрави
много настройки имал и трудно се свиквало с него съм чувал
Верно трудно се свиква, има колеги които си взеха заради това че е дълбок и после се нервят че не могат да го настроят и че не вадят стотинки на 40см. В опитна ръка се превръща във прахосмукачка, но не си ли свикнал може и нищо да не извадиш за цял ден махане. Фишера също е добра машина, както и ХР, това са машините за мен, едната е дълбока, другата бърза...
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher - fisher f75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f75   Fisher - fisher f75 - Page 2 EmptyСря Дек 18, 2013 11:05 pm

kronos555 написа:
Верно трудно се свиква, има колеги които си взеха заради това че е дълбок и после се нервят че не могат да го настроят и че не вадят стотинки на 40см. В опитна ръка се превръща във прахосмукачка, но не си ли свикнал може и нищо да не извадиш за цял ден махане. Фишера също е добра машина, както и ХР, това са машините за мен, едната е дълбока, другата бърза...
и аз така мисля!!!  super21 


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Fisher - fisher f75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f75   Fisher - fisher f75 - Page 2 EmptyСря Дек 18, 2013 11:19 pm

Podlecii.avg написа:
kronos555 написа:
Верно трудно се свиква, има колеги които си взеха заради това че е дълбок и после се нервят че не могат да го настроят и че не вадят стотинки на 40см. В опитна ръка се превръща във прахосмукачка, но не си ли свикнал може и нищо да не извадиш за цял ден махане. Фишера също е добра машина, както и ХР, това са машините за мен, едната е дълбока, другата бърза...
и аз така мисля!!!   super21 
И кат нагазите в оруденото-до там.Не че навсякъде е орудено,но как може да се ограничавате толкоз.В този диапазон има мноого машини,които си заслужават вниманието.На ся гледах едно клипче в съседна тема ,за хп и еурека...,там Фишера ше са представи и по зле даже.Един въпрос-някой пробвал ли е Ф 75 и Тежон,кой е по дълбокия?
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Fisher - fisher f75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f75   Fisher - fisher f75 - Page 2 EmptyСря Дек 18, 2013 11:41 pm

FELIX написа:
rahan написа:
FELIX написа:
rahan написа:
Mladencho написа:
Ами Ака Сигнум ? и той мисля,че беше около 1700 лева.... ама е в пъти по-добър от ф75...
За сега апаратите са 2 Деус и Ака Сигнум,не казвам,че фишера е зле,но неможете го сравнявате с тях..
Поздрави

Всеки си хвали апаратите! Сполай  ти!   падре 
Кой какво иска да говори,Деуса си е Деус   Cool 

За мен ф 75 е най -добрият! Може би изхождам от гледна точка на това , че съм свикнал с него. Сполай ти!  падре 
От високия клас Фишери само Голд бъг ми допада като машина  cheers 

Голд бъка само със сефка иначе е доста плитък! С тези 19кНz за дребните сигнали е оса. Сполай ти!  падре 


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




Fisher - fisher f75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f75   Fisher - fisher f75 - Page 2 EmptyСря Дек 18, 2013 11:56 pm

бобо написа:
Podlecii.avg написа:
kronos555 написа:
Верно трудно се свиква, има колеги които си взеха заради това че е дълбок и после се нервят че не могат да го настроят и че не вадят стотинки на 40см. В опитна ръка се превръща във прахосмукачка, но не си ли свикнал може и нищо да не извадиш за цял ден махане. Фишера също е добра машина, както и ХР, това са машините за мен, едната е дълбока, другата бърза...
и аз така мисля!!!   super21 
И кат нагазите в оруденото-до там.Не че навсякъде е орудено,но как може да се ограничавате толкоз.В този диапазон има мноого машини,които си заслужават вниманието.На ся гледах едно клипче в съседна тема ,за хп и еурека...,там Фишера ше са представи и по зле даже.Един въпрос-някой пробвал ли е Ф 75 и Тежон,кой е по дълбокия?
Няма машина за всякакви условия, ако ще търсиш сериозно трябва да имаш поне две машини, правиш си сметката къде и какво ще търсиш и така избираш. Аз например като добавка към сигнума бих взел една еврика, но случаите в които съм попадал на тежки почви се броят на пръсти, за това не виждам смисъл. Да вметна само че сигнума работи и на руда с подходящи настройки и антена.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Fisher - fisher f75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f75   Fisher - fisher f75 - Page 2 EmptyЧет Дек 19, 2013 12:10 am

kronos555 написа:
бобо написа:
Podlecii.avg написа:
kronos555 написа:
Верно трудно се свиква, има колеги които си взеха заради това че е дълбок и после се нервят че не могат да го настроят и че не вадят стотинки на 40см. В опитна ръка се превръща във прахосмукачка, но не си ли свикнал може и нищо да не извадиш за цял ден махане. Фишера също е добра машина, както и ХР, това са машините за мен, едната е дълбока, другата бърза...
и аз така мисля!!!   super21 
И кат нагазите в оруденото-до там.Не че навсякъде е орудено,но как може да се ограничавате толкоз.В този диапазон има мноого машини,които си заслужават вниманието.На ся гледах едно клипче в съседна тема ,за хп и еурека...,там Фишера ше са представи и по зле даже.Един въпрос-някой пробвал ли е Ф 75 и Тежон,кой е по дълбокия?
Няма машина за всякакви условия, ако ще търсиш сериозно трябва да имаш поне две машини, правиш си сметката къде и какво ще търсиш и така избираш. Аз например като добавка към сигнума бих взел една еврика, но случаите в които съм попадал на тежки почви се броят на пръсти, за това не виждам смисъл. Да вметна само че сигнума работи и на руда с подходящи настройки и антена.
Тооочно.Няма универсален детектор Къде,как и за какво!!!Това са главните въпроси,на които трябва да си отгавори човек,преди да си купува машина,а разни приказки-тоз най, оня по..... Laughing Cool
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Fisher - fisher f75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f75   Fisher - fisher f75 - Page 2 EmptyЧет Дек 19, 2013 12:14 am

бобо написа:

Тооочно.Няма универсален детектор Къде,как и за какво!!!Това са главните въпроси,на които трябва да си отгавори човек,преди да си копува машина,а разни приказки-тоз най, оня по..... Laughing Cool 

Бре бобо това и аз се опитвам да ти кажа , оти нема универсален детектор. Всеки си има положителни работи и косури. Оти постоянно се заяждаш с фишеро? Сполай ти!  падре 


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
adventurer
Преторий
Преторий
adventurer



Fisher - fisher f75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f75   Fisher - fisher f75 - Page 2 EmptyЧет Дек 19, 2013 12:16 am

20 сантиметра да хваща в земята стига ми. дискриминация да има хубава
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Fisher - fisher f75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f75   Fisher - fisher f75 - Page 2 EmptyЧет Дек 19, 2013 12:18 am

adventurer написа:
20 сантиметра да хваща в земята стига ми. дискриминация да има хубава

Фишеро от раз ги хваща , та чак дрънка като камбана , като на бобо гарета. Сполай ти!  падре 


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
adventurer
Преторий
Преторий
adventurer



Fisher - fisher f75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f75   Fisher - fisher f75 - Page 2 EmptyЧет Дек 19, 2013 12:29 am

rahan написа:
adventurer написа:
20 сантиметра да хваща в земята стига ми. дискриминация да има хубава

Фишеро от раз ги хваща , та чак дрънка като камбана , като на бобо гарета. Сполай ти!  падре 

фишеро ще го взема голям мерак имам за него
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Fisher - fisher f75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f75   Fisher - fisher f75 - Page 2 EmptyЧет Дек 19, 2013 12:30 am

rahan написа:
бобо написа:

Тооочно.Няма универсален детектор Къде,как и за какво!!!Това са главните въпроси,на които трябва да си отгавори човек,преди да си копува машина,а разни приказки-тоз най, оня по..... Laughing Cool 

Бре бобо това и аз се опитвам да ти кажа , оти нема универсален детектор. Всеки си има положителни работи и косури. Оти постоянно се заяждаш с фишеро? Сполай ти!  падре 
Как за ко- scratch scratch ,за спорта Razz Razz Cool Laughing Мноооого сме писале по темата Very Happy 
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Fisher - fisher f75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f75   Fisher - fisher f75 - Page 2 EmptyЧет Дек 19, 2013 12:33 am

adventurer написа:
rahan написа:
adventurer написа:
20 сантиметра да хваща в земята стига ми. дискриминация да има хубава

Фишеро от раз ги хваща , та чак дрънка като камбана , като на бобо гарета. Сполай ти!  падре 

фишеро ще го взема голям мерак имам за него

Няма да сгрешиш чадо мое . Но помни само от www.mdetectors.com! Втора употреба не се продават или ако нека крушката в главата ти замига. Поне още някоя година няма да си продават . Сполай ти!  падре 


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



Fisher - fisher f75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f75   Fisher - fisher f75 - Page 2 EmptyЧет Дек 19, 2013 10:26 am

е как все пак е Мерцедеса на Фишер но май се продава един в продавалника
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Fisher - fisher f75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f75   Fisher - fisher f75 - Page 2 EmptyЧет Дек 19, 2013 1:31 pm

Rinobs написа:
е как все пак е Мерцедеса на Фишер но май се продава един в продавалника
От доста време се продава, явно нещо не е наред.
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



Fisher - fisher f75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f75   Fisher - fisher f75 - Page 2 EmptyЧет Дек 19, 2013 1:45 pm

Avrelian написа:
Rinobs написа:
е как все пак е Мерцедеса на Фишер но май се продава един в продавалника
От доста време се продава, явно нещо не е наред.

ще изкажа едно мнение ако ще е скъп детектор по добре да е нов дори и да получи драскотини те ще са си от мен направени и няма да ме е яд но да го купувам надран и очукан .... няма смисал
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Fisher - fisher f75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f75   Fisher - fisher f75 - Page 2 EmptyЧет Дек 19, 2013 1:49 pm

Rinobs написа:
Avrelian написа:
Rinobs написа:
е как все пак е Мерцедеса на Фишер но май се продава един в продавалника
От доста време се продава, явно нещо не е наред.

ще изкажа едно мнение ако ще е скъп детектор по добре да е нов дори и да получи драскотини те ще са си от мен направени и няма да ме е яд но да го купувам надран и очукан .... няма смисал
По вашия край и Странджата много ги хвалят, вярно ли е. Аз съм в Сакар планина, но тя не е орудена както при вас.
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



Fisher - fisher f75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f75   Fisher - fisher f75 - Page 2 EmptyЧет Дек 19, 2013 3:24 pm

Avrelian написа:
Rinobs написа:
Avrelian написа:
Rinobs написа:
е как все пак е Мерцедеса на Фишер но май се продава един в продавалника
От доста време се продава, явно нещо не е наред.

ще изкажа едно мнение ако ще е скъп детектор по добре да е нов дори и да получи драскотини те ще са си от мен направени и няма да ме е яд но да го купувам надран и очукан .... няма смисал
По вашия край и Странджата много ги хвалят, вярно ли е. Аз съм в Сакар планина, но тя не е орудена както при вас.
да ти кажа чесно двама приятели имам с детектори и никой от тях не е с Фишер не знам ако има някой от Бургаски регион с Фишер да сподели
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Fisher - fisher f75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f75   Fisher - fisher f75 - Page 2 EmptyЧет Дек 19, 2013 6:53 pm

аз съм с фишер ф75 лтд с ултимейт 33см и които не вярва да повярва че това е апарата,дота дълбочини вадя,камъните не ги свири,а лошите ръждиви ги свири хем желязо хем цветно и дисплея ми ги играе по същия начин така веднага разбирам,а монетите си ми ги свири само цветно  cheers 
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



Fisher - fisher f75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f75   Fisher - fisher f75 - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 1:34 am

mario321 написа:
аз съм с фишер ф75 лтд с ултимейт 33см и които не вярва да повярва че това е апарата,дота дълбочини вадя,камъните не ги свири,а лошите ръждиви ги свири хем желязо хем цветно и дисплея ми ги играе по същия начин така веднага разбирам,а монетите си ми ги свири само цветно  cheers   
а от Бургаски регион ли си mario
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Fisher - fisher f75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f75   Fisher - fisher f75 - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 2:45 pm

Rinobs написа:
mario321 написа:
аз съм с фишер ф75 лтд с ултимейт 33см и които не вярва да повярва че това е апарата,дота дълбочини вадя,камъните не ги свири,а лошите ръждиви ги свири хем желязо хем цветно и дисплея ми ги играе по същия начин така веднага разбирам,а монетите си ми ги свири само цветно  cheers   
а от Бургаски регион ли си mario
 Evil or Very Mad Evil or Very Mad Едва ли.... Very Happy 
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Fisher - fisher f75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f75   Fisher - fisher f75 - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 2:57 pm

цитат : а монетите си ми ги свири само цветно

зарови едно ахче/акче на 5-6 см и мини с фишера отгоре,после пиши тука къФ резултата ..
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Fisher - fisher f75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f75   Fisher - fisher f75 - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 3:06 pm

Mladencho написа:
цитат : а монетите си ми ги свири само цветно

зарови едно ахче/акче на 5-6 см и мини с фишера отгоре,после пиши тука къФ резултата ..

Стига чадо си плюл фишера! Една маска имаш и се спука да плюеш другите. Вземи го . Пипни го ! Усети го ! И накрая кажи дали ти харесва. Ега Ти специалисто се изкара! Сполай ти!  падре 


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Fisher - fisher f75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f75   Fisher - fisher f75 - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 3:23 pm

rahan написа:
Mladencho написа:
цитат : а монетите си ми ги свири само цветно

зарови едно ахче/акче на 5-6 см и мини с фишера отгоре,после пиши тука къФ резултата ..

Стига чадо си плюл фишера! Една маска имаш и се спука да плюеш другите. Вземи го . Пипни го ! Усети го ! И накрая кажи дали ти харесва. Ега Ти специалисто се изкара!  Сполай ти!  падре 

Първо нямам маска,а съм с XP...
Второ неможе да си сигурен с кви детектори съм работил....
И трето не мисля да давам обяснения на човек който само осира темите на хората,че в това число и моите теми. "на всяка манджа мерудия"
Като ти много знаеш,пробвай фишера на теста де ти казах да видим с кви чпечатления ще останеш !

Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Fisher - fisher f75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f75   Fisher - fisher f75 - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 3:30 pm

Mladencho написа:
rahan написа:
Mladencho написа:
цитат : а монетите си ми ги свири само цветно

зарови едно ахче/акче на 5-6 см и мини с фишера отгоре,после пиши тука къФ резултата ..

Стига чадо си плюл фишера! Една маска имаш и се спука да плюеш другите. Вземи го . Пипни го ! Усети го ! И накрая кажи дали ти харесва. Ега Ти специалисто се изкара!  Сполай ти!  падре 

Първо нямам маска,а съм с XP...
Второ неможе да си сигурен с кви детектори съм работил....
И трето не мисля да давам обяснения на човек който само осира темите на хората,че в това число и моите теми. "на всяка манджа мерудия"
Като ти много знаеш,пробвай фишера на теста де ти казах да видим с кви чпечатления ще останеш !


Това , че си сложил чадо мое на аватара ти емблемата на деуса , не те прави негов собственик. Второто , което искам да ти кажа , че много кратка ти е паметта , щото в една тема сам си каза , че имаш МД маска. И не на последно място ти осираш темите , особено когато се отнася за марката фишер! Аз не съм като теб форумен журналист , а преди всичко търсач и сега кисна тук , щото при нас има сняг. Ега ти човека !  jocolor  С детектора с когото притежавам да ме учи как да работя! Бачкай си с маската по-убаво от нея нема! Сполай ти!  падре :fessee: 


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Fisher - fisher f75 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f75   Fisher - fisher f75 - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 3:40 pm

Маска съм имал,както и много други апарати,които пробвам и сменям,но тези които ме познават знаят,че съм с Голд Макс Пауър...
Не плюя фишера,просто казвам къв му е главния недостатък,които не трябва да го има за тези пари които струва. Нали за тва е форума,да си помагаме...
И така щом имаш ф75 и казваш знаеш да бачкаш с него,ами тогава пробвай теста за които ти говоря,пробвай и същият тест с нещо много малко от нископроводим материал и снимай да видим и ние,щото съм сигурен,че няма си признаеш,че фишера го свири желязо.
Върнете се в началото Go down
 
fisher f75
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯ Fisher F75 и Fisher F75LTD С НАЙ-НОВ СОФТУЕР DST (Digital Shield Technology)
» Fisher F5 или Fisher Gold Bug MEGA
» Купувам/11"/ DD28см.от FISHER F5,Fisher Gold Bug,Gold Bug PRO .

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: