Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  
XP НОВИ ПО-НИСКИ ЦЕНИ

УНИКАЛНИ ЦЕНИ НА ...

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ПРОМОЦИЯ СОНДИ

ВИЖТЕ КОМПЛЕКТИТЕ
С ULTIMATE СОНДИ

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Explorer II и Maska3 се продават
Пон Дек 04, 2017 8:16 pm by sitalk
Майнлаба е с 4 антена.Трите на снимките и една СЕФ-ка голяма.
Касетата за батериите не е за …

Comments: 12
Продавам Mikron NRG 150
Чет Окт 26, 2017 5:33 pm by SorelAK
Уреда е в отлично състояние има и книжка с инструкция за работа с него, която е и гаранционна карта …

Comments: 2
Продавам търсеща сонда SEF 38x30см./15x12"/ DD за Fisher F75!
Пет Сеп 22, 2017 7:23 pm by ivanasen
Сондата е на 1-2 излизания и е работено общо 2-3 часа с нея. Продавам я защото терена при нас не …

Comments: 0
Продавам Silent 2DD на Миладин
Чет Авг 24, 2017 4:40 pm by deadline
Продавам Silent 2DD на Миладин.
490лв.
Габрово
0988701622

[url=https://servimg.com/view/19629733/80]

Comments: 0
Keywords
sorex Coil GOLD металотърсач miladinka golden prodavam BLACK Майнлаб tesoro грунда голден lorenz изглежда wave врътка pirate сонда 5000 mask пират маск kupuvam DEVIL продавам nexus
Share | 

Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
lomidol
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни   Вто Дек 17, 2013 11:46 pm

Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни   Сря Дек 18, 2013 6:28 pm

lomidol написа:
http://www.burgasnovinite.bg/Evrodeputat-obyavi-bankite-ni-za-prestapni.html

Тези лумпени от запада всичко при нас ще обявят за престъпно с чел да ни сринат рейтинга. И от да се дозаграби и останалото в държавата. Сполай ти!  падре 

Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни   Сря Дек 18, 2013 8:00 pm

...За да стане евродепутат някой журналист,сигурно трябва много да е заслужил...Я пред родина,я пред партия,я пред нещо друго,важно за държавата.
А мене ми се чини,дека холандецо не е шашав.

Хаосът е или временен,или гибелен!
FELIX
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни   Сря Дек 18, 2013 8:27 pm

Трибал-М написа:
...За да стане евродепутат някой журналист,сигурно трябва много да е заслужил...Я пред родина,я пред партия,я пред нещо друго,важно за държавата.
Как беше думата:който плаща той поръ4ва музиката.Щом сме се хванали на европейското хоро ще играем по тяхната музика  Сиртаки ,без каза4оци,кю4еци и кънтри.Та холандеца си е много в 4ас,колкото и да ни се иска да го "здавим"  Cool 
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни   Сря Дек 18, 2013 8:34 pm

FELIX написа:
Трибал-М написа:
Как беше думата:който плаща той поръ4ва музиката.Щом сме се хванали на европейското хоро ще играем по тяхната музика  Сиртаки ,без каза4оци,кю4еци и кънтри.Та холандеца си е много в 4ас,колкото и да ни се иска да го "здавим"  Cool 

Cool ....Но в кънтрито има нещо стойностно,като музика.

FELIX
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни   Сря Дек 18, 2013 8:38 pm

Трибал-М написа:
FELIX написа:
Трибал-М написа:

Cool ....Но в кънтрито има нещо стойностно,като музика.
Като музика и на мен много ми допада  Cool 
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни   Сря Дек 18, 2013 8:46 pm

Като говорим за Америка,поне за мен,първо се появява европейския колонизатор с всичките му атрибути(европейска култура,най-вече),а после индиана-мохикана-караиба...

Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни   Сря Дек 18, 2013 8:49 pm

Трибал-М написа:
Когато говорим за Америка,поне за мен,първо се появява европейския колонизатор с всичките му атрибути(европейска култура,най-вече),а после индиана-мохикана-караиба...

Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни   Сря Дек 18, 2013 8:53 pm

Как можах да пропусна?
ЕВРОПЕЙСКИЯТ откривател!

rahan
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни   Чет Дек 19, 2013 12:11 am

Трибал-М написа:

Че не е "шашав" си прав , но че изпълнява някакви интереси я го знам! Сполай ти!  падре 

Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни   Чет Дек 19, 2013 9:07 am

rahan написа:
Трибал-М написа:

Че не е "шашав" си прав , но че изпълнява някакви интереси я го знам! Сполай ти!  падре 

Колега Рахане,отче,вярно че много сме патили от какъв ли не шпионаж(нашенски,чужд,братски...) и трябва винаги да сме нащрек,но не бива да се оставим да ни люшка шпиономанията,и все с нея да започваме.Това е присъщо на едно друго време.
Ако хората имат основателни аргументи,защо да се излагаме?

stan960
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни   Чет Дек 19, 2013 9:31 am

rahan написа:
Трибал-М написа:

-Отишъл един такъв като на аватара ти на едно освещаване дето генералите бивши и настоящи били в повече -Заспорили нещо с един от тех за икономиката и безработицата и он очевидно вече доста попийнал му рекъл: -За ква икономика ми говориш бе,в тая държава всичко идва от наркотици,оръжие и менте цигари и алкохол -Понеже и ние спорехме по темата когато ми го каза това и като се позамислих му викам:-Бе прав е тоз генерал ма му речи повеке да ги не брули такива че маани че ша му ойдат пагоните ми и колегата rahan ша го обяви за шпионин де изпълнява некви интереси,он го знае.И на теб сполай ти........................................................... Cool 
batned
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни   Чет Дек 26, 2013 2:22 pm

rahan написа:
Трибал-М написа:

Не знам да ли изпълнява някакви поръчки колега но си е абсолютно прав човека -нашите банки не са банки а рекетьорски организации. Такива заробващи лихви и условия виждал ли си някъде по белите държави освен тук в България защото аз не съм
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни   Чет Дек 26, 2013 3:30 pm

batned написа:

Не знам да ли изпълнява някакви поръчки колега но си е абсолютно прав човека -нашите банки не са банки а рекетьорски организации. Такива заробващи лихви и условия виждал ли си някъде по белите държави освен тук в България защото аз не съм
По голяма част от постовете в темата сучат точно от тези лихви на банките - повярвай...

Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни   Пон Дек 30, 2013 12:43 pm

pechkata написа:
batned написа:

По голяма част от постовете в темата сучат точно от тези лихви на банките - повярвай...

Извинявай,нещо не схващам,би ли го обяснил на малка по-достъпно ниво.

Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни
» аиде на бас, че бия минелаб по някои параметри
» Световната здравна организация обяви любовта за болест!!
» treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors
» Хелп плииз ...за лопата!