Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни

Go down 
+3
Трибал-М
rahan
lomidol
7 posters
АвторСъобщение
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни Empty
ПисанеЗаглавие: Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни   Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни EmptyВто Дек 17, 2013 11:46 pm

http://www.burgasnovinite.bg/Evrodeputat-obyavi-bankite-ni-za-prestapni.html
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни   Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни EmptyСря Дек 18, 2013 6:28 pm

lomidol написа:
http://www.burgasnovinite.bg/Evrodeputat-obyavi-bankite-ni-za-prestapni.html

Тези лумпени от запада всичко при нас ще обявят за престъпно с чел да ни сринат рейтинга. И от да се дозаграби и останалото в държавата. Сполай ти!  падре 


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни   Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни EmptyСря Дек 18, 2013 8:00 pm

...За да стане евродепутат някой журналист,сигурно трябва много да е заслужил...Я пред родина,я пред партия,я пред нещо друго,важно за държавата.
А мене ми се чини,дека холандецо не е шашав.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни   Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни EmptyСря Дек 18, 2013 8:27 pm

Трибал-М написа:
...За да стане евродепутат някой журналист,сигурно трябва много да е заслужил...Я пред родина,я пред партия,я пред нещо друго,важно за държавата.
А мене ми се чини,дека холандецо не е шашав.
Как беше думата:който плаща той поръ4ва музиката.Щом сме се хванали на европейското хоро ще играем по тяхната музика  Сиртаки ,без каза4оци,кю4еци и кънтри.Та холандеца си е много в 4ас,колкото и да ни се иска да го "здавим"  Cool 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни   Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни EmptyСря Дек 18, 2013 8:34 pm

FELIX написа:
Трибал-М написа:
...За да стане евродепутат някой журналист,сигурно трябва много да е заслужил...Я пред родина,я пред партия,я пред нещо друго,важно за държавата.
А мене ми се чини,дека холандецо не е шашав.
Как беше думата:който плаща той поръ4ва музиката.Щом сме се хванали на европейското хоро ще играем по тяхната музика  Сиртаки ,без каза4оци,кю4еци и кънтри.Та холандеца си е много в 4ас,колкото и да ни се иска да го "здавим"  Cool 

 Cool ....Но в кънтрито има нещо стойностно,като музика.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни   Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни EmptyСря Дек 18, 2013 8:38 pm

Трибал-М написа:
FELIX написа:
Трибал-М написа:
...За да стане евродепутат някой журналист,сигурно трябва много да е заслужил...Я пред родина,я пред партия,я пред нещо друго,важно за държавата.
А мене ми се чини,дека холандецо не е шашав.
Как беше думата:който плаща той поръ4ва музиката.Щом сме се хванали на европейското хоро ще играем по тяхната музика  Сиртаки ,без каза4оци,кю4еци и кънтри.Та холандеца си е много в 4ас,колкото и да ни се иска да го "здавим"  Cool 

 Cool ....Но в кънтрито има нещо стойностно,като музика.
Като музика и на мен много ми допада  Cool 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни   Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни EmptyСря Дек 18, 2013 8:46 pm

Като говорим за Америка,поне за мен,първо се появява европейския колонизатор с всичките му атрибути(европейска култура,най-вече),а после индиана-мохикана-караиба...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни   Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни EmptyСря Дек 18, 2013 8:49 pm

Трибал-М написа:
Когато говорим за Америка,поне за мен,първо се появява европейския колонизатор с всичките му атрибути(европейска култура,най-вече),а после индиана-мохикана-караиба...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни   Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни EmptyСря Дек 18, 2013 8:53 pm

Как можах да пропусна?
ЕВРОПЕЙСКИЯТ откривател!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни   Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни EmptyЧет Дек 19, 2013 12:11 am

Трибал-М написа:
...За да стане евродепутат някой журналист,сигурно трябва много да е заслужил...Я пред родина,я пред партия,я пред нещо друго,важно за държавата.
А мене ми се чини,дека холандецо не е шашав.

Че не е "шашав" си прав , но че изпълнява някакви интереси я го знам! Сполай ти!  падре 


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни   Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни EmptyЧет Дек 19, 2013 9:07 am

rahan написа:
Трибал-М написа:
...За да стане евродепутат някой журналист,сигурно трябва много да е заслужил...Я пред родина,я пред партия,я пред нещо друго,важно за държавата.
А мене ми се чини,дека холандецо не е шашав.

Че не е "шашав" си прав , но че изпълнява някакви интереси я го знам! Сполай ти!  падре 

Колега Рахане,отче,вярно че много сме патили от какъв ли не шпионаж(нашенски,чужд,братски...) и трябва винаги да сме нащрек,но не бива да се оставим да ни люшка шпиономанията,и все с нея да започваме.Това е присъщо на едно друго време.
Ако хората имат основателни аргументи,защо да се излагаме?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни   Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни EmptyЧет Дек 19, 2013 9:31 am

rahan написа:
Трибал-М написа:
...За да стане евродепутат някой журналист,сигурно трябва много да е заслужил...Я пред родина,я пред партия,я пред нещо друго,важно за държавата.
А мене ми се чини,дека холандецо не е шашав.

Че не е "шашав" си прав , но че изпълнява някакви интереси я го знам! Сполай ти!  падре 
-Отишъл един такъв като на аватара ти на едно освещаване дето генералите бивши и настоящи били в повече -Заспорили нещо с един от тех за икономиката и безработицата и он очевидно вече доста попийнал му рекъл: -За ква икономика ми говориш бе,в тая държава всичко идва от наркотици,оръжие и менте цигари и алкохол -Понеже и ние спорехме по темата когато ми го каза това и като се позамислих му викам:-Бе прав е тоз генерал ма му речи повеке да ги не брули такива че маани че ша му ойдат пагоните ми и колегата rahan ша го обяви за шпионин де изпълнява некви интереси,он го знае.И на теб сполай ти........................................................... Cool 
Върнете се в началото Go down
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned



Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни   Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни EmptyЧет Дек 26, 2013 2:22 pm

rahan написа:
Трибал-М написа:
...За да стане евродепутат някой журналист,сигурно трябва много да е заслужил...Я пред родина,я пред партия,я пред нещо друго,важно за държавата.
А мене ми се чини,дека холандецо не е шашав.

Че не е "шашав" си прав , но че изпълнява някакви интереси я го знам! Сполай ти!  падре 
Не знам да ли изпълнява някакви поръчки колега но си е абсолютно прав човека -нашите банки не са банки а рекетьорски организации. Такива заробващи лихви и условия виждал ли си някъде по белите държави освен тук в България защото аз не съм
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни   Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни EmptyЧет Дек 26, 2013 3:30 pm

batned написа:

Не знам да ли изпълнява някакви поръчки колега но си е абсолютно прав човека -нашите банки не са банки а рекетьорски организации. Такива заробващи лихви и условия виждал ли си някъде по белите държави освен тук в България защото аз не съм
По голяма част от постовете в темата сучат точно от тези лихви на банките - повярвай...
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни   Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни EmptyПон Дек 30, 2013 12:43 pm

pechkata написа:
batned написа:

Не знам да ли изпълнява някакви поръчки колега но си е абсолютно прав човека -нашите банки не са банки а рекетьорски организации. Такива заробващи лихви и условия виждал ли си някъде по белите държави освен тук в България защото аз не съм
По голяма част от постовете в темата сучат точно от тези лихви на банките - повярвай...


Извинявай,нещо не схващам,би ли го обяснил на малка по-достъпно ниво.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
 
Холандски евродепутат обяви банките ни за престъпни
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Правила за публикуване на обяви.
» погледнете, моля , предните ми обяви

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: