Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nexus Fisher TEKNETICS 5000 GOLD prodavam грунда deus врътка lorenz tesoro пират Simplex mask Minelab VANQUISH голден miladinka nokta нишани Coil Spectrum wave маск kupuvam Майнлаб
 

 Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com

Go down 
+16
titpulo
ivanasen
gog
atina
KASPAR-AN-BVLGA
adminn
rahan
nasko75
adventurer
mdetectors.bg
kronos555
FELIX
pechkata
Gandalf
Mladencho
MAXIMIN
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
pechkata
Джадай
Джадай




 - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com    - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 6:11 pm

СЛАВА НА ОТЦА Слава на Отца и Сина и Светия Дух, както беше в началото, сега и всякога и во веки веков. Амин. написа:
Ако цитираш тази молитва май бая си я объркал...
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



 - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com    - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 6:15 pm

rahan написа:
FELIX написа:
rahan написа:
FELIX написа:
rahan написа:
pechkata написа:
rahan написа:

Браво , ще ми бъде интересно да поработя малко с него. На клипа изглежда дста добър и то за смешните 700лв. Сполай ти!  падре 
Аве попе какъв поп си ти че бъркаш молитвата на подписа си - съмява ме да си църковен служител...?
И ако за теб тези 700лв. са смешни - ние работим два месеца за тях...?

Нищо не бъркам чадо мое ! Да  тези пари са смешни така е правилно си ме разбрал! Сполай ти!  падре 
От4е тези дни да си ходил до Варна,по въпрос свързан с "някакви избори"  Very Happy 

Опазил ме господ чадо мое ! Та аз от моята енория никъде немога да мръдна! Сполай падре  ти!
Не бе понеже отвори дума за пари,та затова... Wink Very Happy 

Виж чадо мой журналисте , за пари където има може да се помолим заедно и да ойдем двамата!  Сполаю ти! падре 

Пиши повече , бре! С две думи немоа те разбра .
Не ги накъсвай изреченията на постове. Сполай ти!  падре 
Дай да не се обиждаме на професия от4е свети  Very Happy ,ина4е викаш си навит да превиеш гърбина и да повле4еш алтъните ако има  дядо мраз 
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



 - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com    - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 6:16 pm

pechkata написа:

Ако цитираш тази молитва май бая си я объркал...

Чадо мое , скъпи мой приятелю! Дали мислиш , че съм толкова пошъл , за да цитирам точните думи на нашият Спасител! Сполай ти! И нашият Отец те дари с многоо разум и разсъждения върху нещата , които изглеждат ясни , но съвсем не са ясни!  падре 


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



 - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com    - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 6:19 pm

FELIX написа:
rahan написа:
FELIX написа:
rahan написа:
FELIX написа:
rahan написа:
pechkata написа:
rahan написа:

Браво , ще ми бъде интересно да поработя малко с него. На клипа изглежда дста добър и то за смешните 700лв. Сполай ти!  падре 
Аве попе какъв поп си ти че бъркаш молитвата на подписа си - съмява ме да си църковен служител...?
И ако за теб тези 700лв. са смешни - ние работим два месеца за тях...?

Нищо не бъркам чадо мое ! Да  тези пари са смешни така е правилно си ме разбрал! Сполай ти!  падре 
От4е тези дни да си ходил до Варна,по въпрос свързан с "някакви избори"  Very Happy 

Опазил ме господ чадо мое ! Та аз от моята енория никъде немога да мръдна! Сполай падре  ти!
Не бе понеже отвори дума за пари,та затова... Wink Very Happy 

Виж чадо мой журналисте , за пари където има може да се помолим заедно и да ойдем двамата!  Сполаю ти! падре 

Пиши повече , бре! С две думи немоа те разбра .
Не ги накъсвай изреченията на постове. Сполай ти!  падре 
Дай да не се обиждаме на професия от4е свети  Very Happy ,ина4е викаш си навит да превиеш гърбина и да повле4еш алтъните ако има   дядо мраз 

джурнолисте мой ! Всечки сме греховни на тази земя! И аз като вас ще взема алтъните. Сполай ти!  падре 


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com    - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 6:22 pm

Чадо мое , скъпи мой приятелю! Дали мислиш , че съм толкова пошъл , за да цитирам точните думи на нашият Спасител! Сполай ти! И нашият Отец те дари с многоо разум и разсъждения върху нещата , които изглеждат ясни , но съвсем не са ясни! написа:
Да ве все одно аз да не цитирам правилно цветния код на резисторите или закона на Ом...
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



 - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com    - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 6:24 pm

rahan написа:
pechkata написа:

Ако цитираш тази молитва май бая си я объркал...

Чадо мое , скъпи мой приятелю! Дали мислиш , че съм толкова пошъл , за да цитирам точните думи на нашият Спасител! Сполай ти! И нашият Отец те дари с многоо разум и разсъждения върху нещата , които изглеждат ясни , но съвсем не са ясни!  падре 
Е-е-е сега и ти,нали знаеш 4е само лукавия 4ете през пръсти.Спасителя е казал да се разпространява словото и "който добави и една йота на това което е писано-анатема да бъде"  Cool 
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



 - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com    - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 6:26 pm

Ейййййй "осрахте темата"  Very Happy Smile Laughing бира скара 
Ама айде нали идват празници!
Всички да са живи и здрави!!!


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



 - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com    - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 6:29 pm

adminn написа:
Ейййййй "осрахте темата"   Very Happy Smile Laughing бира скара 
Ама айде нали идват празници!
Всички да са живи и здрави!!!

ГОСПОД ЗДРАВЕ ДА ТИ ДАВА АДМИНЕ! И ВСЕ ТОВА ЧУВСТВО ЗА ХУМОР ПРИ ТЕБ! ПРАЗНИЦИ СА ЗНАЕШ? НЯМА КАК! КУПОН ДО ДУПКА Сполай ти!  падре 


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



 - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com    - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 6:30 pm

rahan написа:
FELIX написа:
rahan написа:
FELIX написа:
rahan написа:
FELIX написа:
rahan написа:
pechkata написа:
rahan написа:

Браво , ще ми бъде интересно да поработя малко с него. На клипа изглежда дста добър и то за смешните 700лв. Сполай ти!  падре 
Аве попе какъв поп си ти че бъркаш молитвата на подписа си - съмява ме да си църковен служител...?
И ако за теб тези 700лв. са смешни - ние работим два месеца за тях...?

Нищо не бъркам чадо мое ! Да  тези пари са смешни така е правилно си ме разбрал! Сполай ти!  падре 
От4е тези дни да си ходил до Варна,по въпрос свързан с "някакви избори"  Very Happy 

Опазил ме господ чадо мое ! Та аз от моята енория никъде немога да мръдна! Сполай падре  ти!
Не бе понеже отвори дума за пари,та затова... Wink Very Happy 

Виж чадо мой журналисте , за пари където има може да се помолим заедно и да ойдем двамата!  Сполаю ти! падре 

Пиши повече , бре! С две думи немоа те разбра .
Не ги накъсвай изреченията на постове. Сполай ти!  падре 
Дай да не се обиждаме на професия от4е свети  Very Happy ,ина4е викаш си навит да превиеш гърбина и да повле4еш алтъните ако има   дядо мраз 

джурнолисте мой ! Всечки сме греховни на тази земя! И аз като вас ще взема алтъните. Сполай ти!  падре 
Белким няма да се сетиш да заделиш некой грош за вдовици,сираци и сиромаси?Ина4е си прав 4е прекаления светец и Богу не е драг,но пак ти казвам не пребързвай със заклю4енията за професия,не трупай безмислени грехове  Cool 
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



 - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com    - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 6:36 pm

adminn написа:
Ейййййй "осрахте темата"   Very Happy Smile Laughing бира скара 
Ама айде нали идват празници!
Всички да са живи и здрави!!!
Весели празници и на вас,живи и здрави  Cool 
Върнете се в началото Go down
KASPAR-AN-BVLGA
Легионер
Легионер
KASPAR-AN-BVLGA



 - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com    - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 8:26 pm

Интересни тестове на металдетектор Detech EDS Winner II  Wink
https://youtu.be/61yvUgC8Prw
https://youtu.be/AMsCqXTcLww
Върнете се в началото Go down
MAXIMIN
Новобранец
Новобранец




 - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com    - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 8:47 pm

МЕРСИ ПИЧОВЕ ЗА МНЕНИЯТА.ДЯДО ПОП Е МНОГО АКТИВЕН,ИЗГЛЕЖДА НЕ Е УМОРЕН ОТ МОЛИТВИ .... МОЖЕ БИ ЩЕ ОПИТАМ.ЗА КАКЪВ РАЗМЕР СЕФКА СТАВА ДУМА.
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



 - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com    - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 9:22 pm

MAXIMIN написа:
МЕРСИ ПИЧОВЕ ЗА МНЕНИЯТА.ДЯДО ПОП Е МНОГО АКТИВЕН,ИЗГЛЕЖДА НЕ Е УМОРЕН ОТ МОЛИТВИ ....  МОЖЕ БИ ЩЕ ОПИТАМ.ЗА КАКЪВ РАЗМЕР СЕФКА СТАВА ДУМА.

За горният ли детектор става дума чедо? Сполай ти!  падре 


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
adventurer
Преторий
Преторий
adventurer



 - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com    - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 11:09 pm

дядо попе да не си някои мафиот с расо  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



 - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com    - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 11:45 pm

adventurer написа:
дядо попе да не си някои мафиот с расо  Very Happy 
Отче да ме прощаваш ама ми приличаш малко на Отец Нафарфории и на Отец Прецаки  да не сте карали заедно  Семинарията в Черепиш
Или като Гришата от "Столичани в повече" падре


който търси намира
Върнете се в началото Go down
MAXIMIN
Новобранец
Новобранец




 - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com    - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 EmptyСъб Дек 21, 2013 9:29 am

КОЛЕГИ ДА ПИТАМ ПО ГОЛЕМИТЕ СЕФКИ НА ДЕТЕЧ ЩЕ СТАНАТ ЛИ НА УЙНЪРА.ПРЕДВАРИТЕЛНО МЕРСИ ЗА ИНФОТО
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




 - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com    - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 EmptyСъб Дек 21, 2013 10:19 am

Мене по ме блазни да е с 6 инчова сондичка как ли ще работи?
Върнете се в началото Go down
MAXIMIN
Новобранец
Новобранец




 - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com    - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 EmptyСъб Дек 21, 2013 11:49 am

НА ТЕБЕ КОЛЕГА МОЖЕ БИ МАЛКАТА СОНДА ТИ ЩЕ ТИ ВЪРШИ РАБОТА.МЕН МЕ ИНТЕРЕСУВА ПО ДЪЛБОЧКО И СВЯСТНА ДИСКРИМИНАЦИЯ.
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




 - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com    - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 EmptyСъб Дек 21, 2013 11:57 am

Нли са техно производство не може да няма някоя по голяма сефка.
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



 - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com    - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 EmptyСъб Дек 21, 2013 2:06 pm

nasko75 написа:
adventurer написа:
дядо попе да не си някои мафиот с расо  Very Happy 
Отче да ме прощаваш ама ми приличаш малко на Отец Нафарфории и на Отец Прецаки  да не сте карали заедно  Семинарията в Черепиш
Или като Гришата от "Столичани в повече" падре
То тоя "нашият" поп ако беше завършил 4ерепиш щеше да е първо мъж и после свещеник,най вероятно цял живот е бил хрантутник и след промяната-1989г изведнъж го е "осенила" вярата и е завършил двугодишния съкратен курс в семинарията,и сега го раздава стожер на вярата и църквата.Жалкото само е,4е такива недоразумения като него не са никак малко.
Върнете се в началото Go down
KASPAR-AN-BVLGA
Легионер
Легионер
KASPAR-AN-BVLGA



 - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com    - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 EmptyСъб Дек 21, 2013 2:07 pm

За сега в официалната страница на DETECH за моделът WINNER II са показани 3 вида сонди,които са произведени към момента: 12"х12",9"х9" SEF Pro и  6 "DD Search бобина.
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



 - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com    - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 EmptyСъб Дек 21, 2013 2:13 pm

Може би ще излезне 4итаво модел4е тази машина,а и при тази не много висока цена и избор на сонди сигурно ще се намери и тук в БГ кой да си го вземе.
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




 - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com    - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 EmptyСъб Дек 21, 2013 2:22 pm

Абсолютно си прав изглежда а и съм сигурен че детеч няма да се изложат!
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



 - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com    - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 EmptyСъб Дек 21, 2013 2:26 pm

atina написа:
Абсолютно си прав изглежда а и съм сигурен че детеч няма да се изложат!
Да поживеем и ще видим  Cool 
Върнете се в началото Go down
KASPAR-AN-BVLGA
Легионер
Легионер
KASPAR-AN-BVLGA



 - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com    - Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com - Page 2 EmptyСъб Дек 21, 2013 2:40 pm

atina написа:
Абсолютно си прав изглежда а и съм сигурен че детеч няма да се изложат!
Преди 10-тина дни разговарях с мой близък приятел,който се занимава с металдетектинг от близо 18-20 години.Същият има значителен опит с доста металотърсачи:от гаражни гадулки до маркови модели от висок клас,та той ми сподели,че повече от година работи с предходният по-скъп модел ( с ръчен грунд баланс),но в последните месеци работи(тества) паралелно и този модел и е много доволен от двата като цяло.Не искам да се  впускам в подробности защото нямам личен опит с тези два металдетектора,а и не искам да прозвучи и като реклама,само ще спомена,че  според това което ми каза,като отзиви за тази марка и модели-в тях се крие голям потенциал  за работа на БГ терените.След празниците се уговорихме да поизлезем няколко пъти и да поработя с Winner II за да се убедя във възможностите му за да не излезели думите му голословни...


Последната промяна е направена от KASPAR-AN-BVLGA на Съб Дек 21, 2013 2:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
 
Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» ПРЕЗЕНТАЦИЯ на Металдетекторите на DETECH
» Металотърсач от WWW.MDETECTORS.BG с безлихвен кредит UNICREDIT
» ЕDS металдетектор от "Детеч"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: DETECH Металотърсачи-
Идете на: